Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Diskuze

Závody Forza Motorsport 3 nabídnou hráčům přes 400 vozů

Pohled pod dokořán otevřenou kapotu druhého pokračování Xboxové závodní série nabízí zážitek vpravdě vzrušující.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Host

11. 9. 2009 23:29
asi PS3 fanboy

Tak sem si pročetl tuhle diskuzi a dost sem se nasmál. Já mám doma Playstation 3 a GT5P a těším se na plnohodnotné GT5. Na tuhle diskuzi sem narazil náhodně, hledal sem nějaké pořádné informace o Forza Motorsport 3, protože synovec dostal nedávno Xbox360, ale nic moc sem nenašel jen spoustu hezkých obrázku a 2 videa na forzu, který opravdu nejsou nic moc. Tak nevim kde berete tu jistotu že bude FM 3 tak super jak tu naznačují tzv. xbox fanboys či fangirls. Já sem také vlastnil xbox1 i xbox 360 a samozřejmě i oba Playstation předtím. Samozřejmě za těžce vydělaný peníze ale můžu si dovolit jen jednu konzoli tak mám Playstation 3 60GB verzi protože si myslím ,že je to jediná správná volba. A ano, mám na ní pouze 5 her ale mě to stačí, já hraju jen občas a jednu hru hraju třeba i 2 roky :)  Docela mě udivilo, že tu jistý člověk říká že je GT5P arkáda, asi nemá všech 5 pohromadě a GT5P si zahrál u kamaráda na nastavení standard,pokud vůbec.Je tam i nastavení na Profesional a chtěl bych vidět dotyčného jak odjezdí závody ve skupině S na zlato. Já zkoušel Forzu 2 a ta mi spíš přišla jako arkáda, ale bylo to jenom demo a hrál sem jen Forzu 1 plnou a to bylo nic moc oproti GT. Jen se tu hádáte o blbostech a neuvědomujete si že bez GT by ste dnes jen těžko měly FM a xbox, Polyphony toho ukázali až, až a nemusejí si dokazovat jako vyvojáři z Turn 10 jak jejich hra bude boží, oni vědí že GT 5 bude skvělá, bylo by skvělé i kdybi nemělo model poškození a tuning vozů je v GT už od začátku, tak nevím co tady melete jak je FM3 ve všem lepší, když ste ji ani nehráli.

0 0
možnosti

Host

2. 9. 2009 16:47
SOKY76

Hele, ty namistrovanej blbecku. PS3 mam uz par let. Mam i xko. Obe konzole jsou dobry.

Jedinej rozdil je v exkluzivnich titulech. Ad to tvoje trapny srovnavani s GT5:

-nechapu, kde jsou skidmarky

-nechapu, kde je poradnej kour od gum

-nechapu, tak priblblou AI - katastrofa a nejvetsi minus cele serie.

0 0
možnosti

Host

2. 9. 2009 16:48
Re: SOKY76

GT5 bude dobra hra, ale Forza3 je a bude lepsi. Graficky ne, v tomhle GT proste kraluje.  Jenomze Forza je proste mnohem vetsi FUN!

Prologue obcas pustim jen kvuli moznosti projet to s G25 a predvest tu krasnou grafiku.

Slysel jsi nekdy na zivo Ferrari F40? vsadim svoje boty, ze ne. V GT ma naprosto nerealnej zvuk. Ve Forze je tomu presne naopak.

A tahni k certu s xbotem, jarine. Je mene hlucnej nez moje 60GB verze PS3, ktera uz byla na vymene laseru.

Honis machra a hajzl mas na chodbe!

0 0
možnosti

Host

14. 7. 2009 13:27
Info o MP

na Xlive se objevilo něco málo infa k MP a pár nových screenu :-)

http://xlive.cz/comment.php?comment.news.4368

vypadá to fakt hodně dobřeR^

Těším se na to jak na Vánoce, když mi bylo 5. ;-DV

0 0
možnosti

Host

10. 7. 2009 13:15
Volanty by FANATEC

Kaslete na GT5 vs. Forza 3. Fanatec nam svymi volanty vytre zrak takovym zpusobem az se z toho podelame. http://fanatec.com/8-o

K dostani bude plno tipu Standart, Deluxe nebo samotny bez pedalu apod.. navic jeste plno verzi Porsche.. Mazec:-P

0 0
možnosti

Host

15. 7. 2009 13:10
Re: Volanty by FANATEC

Máš nějaký info o Fanatecu, který se jinde neví? Pokud vím, tak jeidná xbox360 kompatibilní je Porshe edice - a ta je limitovaná na 10 000 kusů (z tho dobrá polovina bez pedálů) - a naprosot předražená (nebýt ceny už mám obědnáno)

Máš někde prosím link na nějakej jinej nelimitovanej Fanatec volant, kterej půjde připojit k Forze 3?

BTW - Ty Porshe volant yjsou kompatibilní i s PS3 - takže zase tolik závisti nezpůsobí.

0 0
možnosti

Host

9. 7. 2009 23:59
brrrmmm brrrmmm

Soky se tu nejak rozjel;-D

Forzu 3 beru sam si ji poridim, bude to spica.. ale GT5 je proste kral vsech simulatoru a s vykonem systemu uz neni vubec co resit;-)

PS3V The Power of your StationR^

0 0
možnosti
S

soky76

9. 7. 2009 22:13
Stručné a jasné...

Forza 3: No weather, night or rally racing Rv

0 0
možnosti

Host

10. 7. 2009 0:01
Re: Stručné a jasné...

GT5 : Bez poškození se směšnym jízdním modelem, a od rally je tu dirt 2, což si myslim že to bude stejně lepčí rally:-P

0 0
možnosti
S

soky76

8. 7. 2009 21:59
:)

Hmmm, tak jestli tohle má nakopat GT, tak nevím... http://www.gamersyde.com/stream_forza_motorsport_3_replay___le_mans-12004_en.html

0 0
možnosti
S

soky76

9. 7. 2009 15:17
Re: :)

;-D xboti, kde jste? Kde máte ten svěží vítr? Vždyť to vypadá hůř než pro PS2!!! Teď tu najednou nikdo není, nikdo neodepíše, co na to říkáte? Rozmluvte mi koupi GT5 ;-D

0 0
možnosti
S

soky76

8. 7. 2009 20:41
Nadpis měl být takhle...

Závody Forza Motorsport 3 nabídnou hráčům pouze přes 400 vozů

0 0
možnosti

Host

9. 7. 2009 6:17
Re: Nadpis měl být takhle...

se ti to zdá málo, nebo co?

a navíc je tu přece XBLA a PSN, takže nabídka tratí a aut může být omezena jen podporou Turn10 nebo Polyp.Dig a kapacitou HDD..takže ve skutečnosti poukazovat, co má kolik trati a aut nemá smysl.

0 0
možnosti

Host

8. 7. 2009 14:51
:o)

heh, jak vidno,FM3 leží hodně PSfans v žaludku a nenechává je klidnými. Asi to bude hodně tvrdá konkurence pro GT5.:-)

0 0
možnosti
S

soky76

8. 7. 2009 14:59
Re: :o)

;-D;-D dobrá ironie!

0 0
možnosti

Host

7. 7. 2009 20:04
Fyzika

Si dejte hned první video na týhle stránce (článek o Forze, pokud by tma vyšel nějakej novější článek)

http://tinyurl.com/mh4ex8

Přesněji řečeno část od času 01:02 - už se ví jestli tohle dokáže GT5? A nebo bude penumatiky simulovat na úrovni Forzy 2 a GT5P?

0 0
možnosti

Host

8. 7. 2009 10:30
Re: Fyzika

No GT5 bude dle všeho právě lepší než Forza 3.. To víš zkušenější tým a lepší HW.

0 0
možnosti
  • Nejčtenější

Generuje obrázky do hry pomocí AI, za 10 hodin práce vydělá 350 tisíc

novinky 14. 4. 2024 16

Tvůrci virtuálních kartiček Champions of Otherworldly Magic přiznávají, že vizuální podobu jejich...

Je Fallout nejlepší videoherní seriál? Recenzenti mají jasno

magazín 12. 4. 2024 80

Sci-fi seriál natočený podle populární série her Fallout sbírá v zahraničí skvělá hodnocení. Vypadá...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

KVÍZ: Zavzpomínejte si na magická devadesátá léta ve hrách

retro 11. 4. 2024 16

Devadesátá léta patří v oblasti počítačových her mezi zlatou éru. V době rychlého rozmachu...

Snad každý je někdy hrál. Připomeňte si staré legendy mobilních her

magazín 10. 4. 2024 12

Hry jsou s mobily spjaté už od jejich samotných počátků. Pojďme si připomenout největší herní ikony...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Sedm her Fallout se prodává v akci za zhruba 650 korun

novinky 9. 4. 2024 10

Uvedení postapokalyptického televizního seriálu Fallout, který vzniká na motivy stejnojmenné herní...

Blíží se beta World of Warcraft: The War Within, vstup zajistí epická edice

novinky 16. 4. 2024 1

Populární MMORPG World of Warcraft se ještě během letošního roku dočká rozšiřující expanze The War...

Fanoušci oživují prokleté LawBreakers, střílečku, kterou skoro nikdo nehrál

novinky 16. 4. 2024 1

Po pěti letech od vypnutí oficiálních serverů je opět možné zahrát si online střílečku LawBreakers...

90 %

RECENZE: Skvělé Balatro je žolík v letošním balíčku indie her

recenze 16. 4. 2024 0

Pokerové Balatro nás překvapilo svou chytlavostí. Relativně nenápadná indie hra vzala základ z...

80 %

RECENZE: Loutkové sci-fi Harold Halibut působí jako balzám na duši

ps5 15. 4. 2024 2

Více než deset let trvala tvorba výroba adventury Harold Halibut, na výsledku je to ovšem vidět....

Kdy dát dětem první kapesné a kolik?
Kdy dát dětem první kapesné a kolik?

Kdy je vhodný čas dávat dětem kapesné a v jaké výši? To jsou otázky, které řeší snad každý rodič. Univerzální odpověď však neexistuje. Je ale...