Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Redakce on-line magazínu BonusWeb

  12:29aktualizováno  24. října 2007 7:19
Redakce on-line magazínu BonusWeb, aneb kdo všechno pro vás připravuje tento a další projekty z rodinky našich gamesnických serverů

MAFRA a.s., redakce BonusWeb.cz, Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, 1500 0 Praha 5 - Smíchov
tel.: (+420) 225 06 4254


Redakce:
Ondřej Zach - ondrej.zach (z) idnes.cz - šéfredaktor, seznam článků
Michal Mlynář - michael.mlynar (z) idnes.cz - redaktor, konzolová sekce, seznam článků
Ladislav Leimer - ladislav.leimer (z) idnes.cz - redaktor, novinková sekce

Externisté PC sekce:
Katka Kalinová - kkalinova (z) gmail.com - externista, seznam článků
Ondřej Mirtes - ondrej.mirtes (z) lasthunter.cz - externista, seznam článků
Jaroslav Kubricht - jaroslav.kubricht (z) idnes.cz - externista seznam článků
Otakar Schon - otakar.schon (z) cpress.cz - externista, seznam článků
Iva Aries - ivaaries (z) bonusweb.cz - externista, seznam článků
Petr Kárník - karasman (z) centrum.cz - externista, seznam článků
David Sillmen - david.sillmen (z) centrum.cz - externista, seznam článků
Pavel Forst - pavel.forst (z) idnes.cz - externista, seznam článků
Jakub Straka - jakub (z) karneval.cz - externista, seznam článků
Michal Kroča - michal.kroca (z) seznam.cz - externista, seznam článků
Jakub Halcin - halcin (z) seznam.cz - externista, seznam článků
Podrobné představení autorů PC sekce na BonusWebu
Kritéria hodnocení autorů Bonuswebu + přehledná stupnice

Externisté konzolové sekce: - web: konzole.bonusweb.cz
Julius Rácz - byrokrat (z) atlas.cz - externista, seznam článků
Pete Smith - pete_smith (z) volny.cz - externista, seznam článků
Robin Hejduk - hejduk (z) bonusweb.cz - externista, seznam článků
Jan Spáčil - spacil (z) bonusweb.cz - externista, seznam článků
Ondřej Škoch, externista, seznam článků
Jaroslav Zoula, externista, seznam článků
Podrobné představení autorů konzolové sekce na BonusWebu + tabulka hodnocení

Sekce češtiny: - web: www.cestiny.cz, email:
Radek Zelycz - cedic (z) seznam.cz - vedoucí sekce
Jaroslav Chobot - john.talbot (z) post.cz

Sekce plné hry: - web: www.plnehry.cz
Lubomír Hauerland - lubomir.hauerland (z) idnes.cz - vedoucí sekce
Alenka Varkočková
Michal Acler
Michal Polesný
Honza Dobrovodský
Roman Klabal
Michal Ptáček
Podrobné představení autorů sekce plné hry

Sekce BW Planet: - web: www.bwplanet.cz
Dan Chodusov - dan.chodusov (z) idnes.cz - vedoucí sekce
Petr Smejkal - smejcil (z) gmail.com - zástupce šéfredaktora
Podrobné představení autorů sekce BW Planet

Sekce cheaty: - web: www.cheaty.cz
Petr Kárník - karasman (z) centrum.cz - vedoucí sekce

Melior Annis: - web: www.meliorannis.cz
Lukáš Ocilka - sesil (z) bonusweb.cz
Markéta Kosinová - renfri (z) bonusweb.cz
Tomáš Trégl - ttsoftt (z) seznam.cz

Autor:


Témata: Gmail


Nejčtenější

Destiny 2
VIDEO: Sci-fi Destiny 2 je nejhezčí na PC

Zatímco první díl střílečkové hry na hrdiny vyšel pouze na konzole, druhý se podívá i na počítače. A bude tam vypadat zdaleka nejlépe.  celý článek

Hearthstone: Knights of the Frozen Throne
Jak se s Death Knighty změnil Hearthstone? První dojmy

Nová expanze Knights of the Frozen Throne pro karetní Hearthstone je venku pár dní, a tak se pojďme podívat, jak se hrou zahýbaly nové karty.   celý článek

Matterfall
Retro na steroidech: Matterfall je mistrovská střílečka se vším všudy

Vývojářské studio Housemarque se vrací s další arkádou, která zaujme nonstop akcí a retro feelingem.  celý článek

Iron Harvest
Strategie Iron Harvest obohatí 1. světovou válku o bojové roboty

Nový trailer očekávané strategické hry Iron Harvest ukazuje, jak by vypadala bojiště 1. světové války, kdyby mělo lidstvo k dispozici obří bojové roboty.  celý článek

Další z rubriky

League of Legends
Slavný fotbalista vyhrál soud s autory League of Legends

Slavný nizozemský fotbalista Edgar Davids uspěl s žalobou proti provozovatelům hry League of Legends. Jedna z postav se totiž notně inspirovala jeho vzhledem.   celý článek

GTA 5
Prestižní škola využívá Grand Theft Auto 5 jako učební pomůcku

Kanadská prestižní střední škola Royal St. George’s College využívá Grand Theft Auto 5 jako učební prostředek, na kterém studentům ukazuje zakořeněné...  celý článek

Soccer Fierce Battle
Severní Korea vydala vlastní verzi fotbalové hry FIFA

I v Severní Koreji se hrají počítačové hry, jenže ne ty západní. Fotbaloví fanoušci tak jsou například ušetřeni klasického rozhodování, zda je lepší FIFA, nebo...  celý článek

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.