Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Reportáž z NHL 2000 party

  6:08aktualizováno  30. dubna 2000 6:43
Společnost JRC pořádala za účasti většiny předních lidí z herní branže NHL 2000 party. I my jsme byli pochopitelně přitom a nemůžeme vás ochudit o naši reportáž a fotografie z akce, která přece jenom není na programu ""bohémského života redaktorů herních časopisů"" každý den.
Pár bulvárních fotek
Pro zvětšení klikni!
Ondřej Malý (Level) ve společnosti sličné Petry "Daniely" :-) z JRC
Pro zvětšení klikni!
A Vreco zase s pěknou Aničkou
Pro zvětšení klikni!
Pozorný šéf JRC ing. Pavlíček
Pro zvětšení klikni!
Nepozorný šéf JRC ing. Pavlíček
Pro zvětšení klikni!
Na party byly i sličné slečny...
Pro zvětšení klikni!
...které strašně strašně rády vášnivě kouřily... doutníky
Pro zvětšení klikni!
Okolí ještě vnímající šéfredaktor Score Tomík Zvelebil (vpravo)
Eskadrovy "výtvory"
Pro zvětšení klikni!Pro zvětšení klikni!
Televize / Televize, sloup a kuchař
Pro zvětšení klikni!Pro zvětšení klikni!
Umělecké snímky s hlubším významem, normálními smrtelníky jsou však většinou nepochopené
Co se jinam nevešlo
Pro zvětšení klikni!
Naše sešlost. Zleva: Antek (Právo), Anička, Vrah, Vreco.
Pro zvětšení klikni!
Spíš než slečna pány zajímalo vzájemné utkání v NHL 2000.
Pro zvětšení klikni!
A další pařani, tentokrát "sáčkaři"
Pro zvětšení klikni!
I u Playstationů bylo většinou plno
Pro zvětšení klikni!
Výborný šéfkuchař tonoucí ve tmě
Pro zvětšení klikni!
NHL 2000 party sledující brankář
Pro zvětšení klikni!
Televizní portál s přímým přenosem

Jak trefně poznamenal Jaydee na svém webu, "společnost JRC pořádala za účasti většiny předních lidí z herní branže NHL 2000 party, na níž byl k vidění i osamocený Eskadr a další hvězdy". I my jsme byli pochopitelně přitom a nemůžeme vás ochudit o naši reportáž a fotografie z této herní akce, která přece jenom není na programu "bohémského života redaktorů herních časopisů" každý den, jak by se podle článků zveřejňovaných poslední dobou v Reflexu, nebo podle Eskadrova vyprávění a opíjení se s Drakenem do němoty (němý byl jen Eskadr :-)), mohlo zdát.

Pohled na spodní místnost. Po schodech stoupá (na fotce vlevo dole) Andrej Čírtek alias Antek z deníku Právo

V pátek 24. září se konala NHL 2000 party, kterou pořádalo JRC, na které nesměl, samozřejmě, chybět ani Bonusweb. Na party šel Vreco a nakonec i já jako fotograf (Vrah) a celou údernou skupinu uzavíral maskot v podobě slečny Aničky, jejíž úloha maskota a morální podpory byla lehce diskutabilní. Akce začínala kolem osmé hodiny večerní, kdy se již začali scházet redaktoři papírových časopisů. Každý z hostů obdržel igelitovou tašku od JRC, ve které se schovávalo tričko, první číslo PC GAMERU, propagační materiály a hlavně pálené CD s nálepkou NHL 2000, které podle očekávání obsahovalo... press informace o NHL 2k :). Když si náš tým našel stůl a vyslechl úvodní slovo, chvilku se zaujetím pozoroval všudypřítomné monitory, na kterých se promítala ta nejlepší dema z NHL 2k. Také se diskutovalo nad prvním číslem PC GAMERU (na první pohled kvalitní). Dlouho na sebe nenechal čekat ani první hokejový zápas mezi mnou a Vrecem na PSX, ve kterém jsem nechal dvakrát Vreca vyhrát, abych mu pak na PC v samotném závěru party zasadil několik smrtelných ran. I když předpokládám, že některé pasáže vidí každý z nás trochu jinak, proto předám slovo.

Mno, co dodat. Party skutečně začala tak, jak začala, naši skupinku doplňoval ještě kolega redaktor herní rubriky v Právu Andrej Čírtek, který se mnou pár hodin před tím udělal již tři měsíce plánované interview o BonusWebu (kde jinde, než v hospodě :-)). Bohužel z NHL 2000 party odešel docela brzy, vlastně se jen mihnul, všechno omrkl, aby mohl napsat zprávičku do Pařana a zase odešel.

Pivo, víno a pařba dominovaly NHL 2000 party

Po krátkém pokecu u stolů (už předtím jsme ale kecali na Sletu pilotů a při přemisťování) jsme se vydali na PSX k našemu prvnímu matchi. Ani jeden z nás při prvním zápase nevěděl, jak se co ovládá, přesto jsem na to přišel o něco málo dřív a v prvním zápase porazil Vraha 1:0, ve druhém 4:1. Pak jsme si dali chvilku oddych, Vrahovy "povinnosti" dokumentovat pro vás party volaly a mé povinnosti bavit slečnu také, takže jsme se každý věnovali tomu, čemu jsme měli a připravovali jsme se na další match, před nímž jsme se řádně posilnili nejen jídlem, kterého zde bylo obrovské množství a ani u něj, na rozdíl od posledních dvou JRCčkem pořádaných parties, na kterých jsem byl (Populous party a Level party), nevznikaly dlouhé fronty. Pak jsem Vraha opět vydrtil, tentokrát těžce - 8:2 (i přesto, že jsem polovinu třetí třetiny nechal hrát Aničku a navíc ten zbytek mi to kazila, abych prý taky nechal Vraha vyhrát, že už to ode mě není pěkné pořád vyhrávat :-)) a pak jsme se rychle přesunuli k PC, které krátce předtím dvojice pařanů opustila. A tam začaly tuhé (to tuhé mělo být v uvozovkách, Vreco dostal nakládačku :) souboje... ehm, ale o těch se raději nebudu dopodrobna rozepisovat, protože jak řekl Vrah, v těch mě vydrtil zase on (stejně to bylo tím, že hrál na klávesnici a já na gamepadu a to jsem ještě nepřišel na to, jak si ho nakonfigurovat) a to 7:3 a 9:2.

Výborná atmosféra na mě dýchala každým okamžikem, podporovalo ji nejen několik PC a PSX, ale i celkově dobrá nálada. Nechybělo ani jídlo, jen o pití byla v pozdějších hodinách trochu nouze. Zatímco se šel Vreco s Aničkou projít na čerstvý vzduch jaký nabízí pouze centrum města, stačil jsem poklábosit s Eskadrem. Nepochybuji, že někam sem Vreco zařadí foto "Kterak Eskadr monitor fotil" :).

Do NHL 2000 zabraní pařani a pařanky

Ehm, abych řekl pravdu, nad tímto jsem trošičku váhal, neboť se opět projevil "Eskadrův fotografický talent", nicméně když si to Vrah tolik přeje, co bych pro něj, resp. pro pobavení čtenářů této reportáže neudělal. Jenom mi dovolte malé upozornění: chyba není na vašem přijímači, ta fotka skutečně vypadá tak, jak ji vidíte, i v originále :-). Pro jistotu jsem ji zmenšil a vy si ji můžete zvětšit kliknutím. Aby toho ale nebylo málo, přidávám tři další fotografie vytvořené rukou Eskadrovou (škoda, že jej Vrah nechal zmáčknout spoušť fotoaparátu jenom třikrát, protože tak originální a umělecké fotografie se hned tak nevidí), z nichž dvě jsou opět "opravdu vydařené" a jedna je speciálně eroticky natočená, však se mrkněte sami :-).

Vynechám-li epizodní situaci zajímavé reklamy na pánských WC, přesul se náš tým k jednomu z uvolněných PC. Pravě v těchto dvou hodinách hry utrpěl Vreco hned dvě drtivé porážky, které jsem mu na začátku sliboval. Prognóza 40:0 pro Vraha se sice nesplnila, nicméně i tak Vreco pro mě nebyl v této partii důstojným soupeřem :). Informace o tom, že jsem hrál na klávesnici a Vreco na gamepadu se mi zdá v této situaci nepodstatná. Ne tak Vrecovi...

Přesně tak, viz výše. Vrahovy prognózy 40:0 nevycházely z našich předchozích soubojů na Playstationu, ale z filmečků, které běžely v televizi. Vrah si totiž všechny ukázkové branky, které byly k vidění, přičítal sobě, ať už ji vstřelil hráč v dresu jakéhokoliv týmu a nevadilo mu ani, že se prezentace v TV opakuje a on už si přičítá potřetí jednu a tu samou branku. Možná to všechno bylo způsobeno i tím, že jsme krátce předtím zavítali na záchod, kde nás při potřebě rozptylovaly krásné, spoře oděné partie tenistek (byť jsme byli v Jágrově baru a jinak byly všude kolem dresy hokejistů a jejich trofeje. Nicméně musím říct, že ony obrázky na WC byly skutečně nejlepší (už se nedivím, proč tam byl Vrah ten večer asi pětkrát, zatímco já jenom jednou :-)).

Playstationový ráj

Největší slabinu jinak výtečné NHL 2k party spatřuji v zakončení ve dvě hodiny ráno, což se mi zdá trochu brzy. Chtě nechtě opouštíme party, tím ovšem naše cesta zdaleka nekončila. Při bloudění noční Prahou hledajíc nějaký otevřený podnik na nás narazil Andrew Anastasov (resp. my jsme narazili na něj :-)). V očividně dobré náladě nabídnul Vrecovi možnost u něho přespat, tedy možnost, kterou nikdo z nás neodmítnul (když mě Andrej nabídl přespat u něj na Hrádečku, Vrah ani Anička neváhali a chtěli taky :-), znáte to). Návrh na zavolání taxíku svorně přijala pouze mužská část, ten "zbytek" (zdravíme Aničku) chtěl jít pěšky. Jelo se taxíkem. U Andrewa se ještě asi hodinku povídalo o všem možném, s Vrecem jsem si četli PC GAMER, u kterého nám nesedí jedna věc - překlad, v některých místech mi připomíná otrocký PC Translátor. Zkrátka, některé články, ač v angličtině jistě hezky napsané v češtině tolik nevyzní. Znavený Vreco usnul jako malé dítko první, já s Aničkou jsem se věnoval diskusi na různé témata. Abych předešel případným nedorozuměním, Andrew někdy slyší věci, které nikdo jiný neslyší. Únava nás nakonec také, při očekávání příchodu rána, přemohla. Ráno při čaji si s námi Andrew ještě chvilku pokecal a asi v devět hodin ráno opouštíme jeho tvrz. Jako celek se NHL2k party, myslím, docela povedla.

Nebudu se raději rozepisovat o Andrejových představách, neboť to, co Andrew slyšel, se nehodí popisovat před nezletilými čtenáři a navíc bude na webu k nahlédnutí i před dvaadvacátou hodinou, takže detaily raději vynechám. Každopádně informací, že Vraha a Aničku jsme s Andrewem ráno nalezli na vodním gauči, kterak leží vedle sebe, snad nic nepokazím (no, a Vreco zase usnul na místě, kde normálně spával Andrejův pes :).

U baru byl opravdu bohatý výběr a po většinu času narváno

Co se týče mého hodnocení NHL 2000 party, tentokráte to podle mě nebylo tak best, jako minulé party, i když záleží na tom, jak se to vezme. Akce se povedla, to nepopírám, bylo dost jídla (i když pití došlo docela brzo), které se navíc průběžně měnilo, podle toho, jaké pochutiny zrovna docházely (zdravím skvělého a všímavého šéfkuchaře, který nad plností stolu s rautem bděl až do jedné hodiny ráno), lidí přišlo taky dost, dárečky byly pěkné a pařba na PSX či na PC byla také vítaným oživením. Prostě a jednoduše, nelituju toho, že jsem se na NHL 2000 party drkotal necelých 400 kilometrů po našich českých železnicích.

No a ještě tu máme Jaydeeho hodnocení akce, s nímž nám nezbývá než souhlasit: Páteční NHL party se myslím povedla, neznám nikoho, kdo by nepřivítal žranici (ze začátku i pití) zdarma společně s tričkem NHL 2000 a možností zahrát si hokej v příjemném prostředí Jágr Klubu.

NHL 2000 party se dle názoru většiny zúčastněných skutečně povedla a mnozí (ne-li všichni) z ní odcházeli (ať už po svých či za pomoci přátel :-)) spokojena a až na její zbytečně brzké ukončení a nedostatečné množství pití nabízeného zdarma jí skutečně nelze nic vytknout.

Autor:


Témata: Hodinky


Nejčtenější

Kingdome Come: Deliverance
Nový trailer na Kingdom Come poodhaluje příběh a létají v něm výkaly

Nová ukázka z historického RPG ukazuje násilný přechod hlavního hrdiny z bezstarostného mládí do dospělosti.   celý článek

Sudden Strike 4
Zase pořádná strategie z druhé světové? Recenze Sudden Strike 4

Sudden Strike se po dlouhé odmlce znovu vrací na monitory. Jde stále o krvelačnou strategii z druhé světové války, nebo o slabý odvar? Autoři moc...  celý článek

Příznivci krajní pravice v Charlottesville ve Virginii (11. srpna 2017)
Končím s vtipy o nacistech, slibuje populární youtuber PewDiePie

Po nedávných událostech v Charlottesville se jeden z nejpopulárnějších youtuberů rozhodl, že už nebude dělat žádné vtipy o nacistech.  celý článek

Batrman: The Enemy Within
Recenze nového Batmana od Telltale nebude. Je to totiž pořád to samé

Ano, nový interaktivní seriál od Telltale se opět podařil. Pokud vás bavila první sezona, běžte si koupit i druhou. Pokud vás první sezona nebavila, druhou si...  celý článek

Cosplay Chun-Li, jedna z nejikoničtějších postav série Street Fighter
Fanouškům připadala herní postava příliš ošklivá, autoři ji předělali

Postava bojovnice Chun-Li byla v bojovce Marvel vs. Capcom: Infinity tak ošklivá, že ji museli autoři v nejnovějším patchi znovu vymodelovat obličej.  celý článek

Další z rubriky

Počítačové hry na Olympijských hrách
Pořadatelé pařížské olympiády přemýšlí nad zařazením počítačových her

Pořadatelé letních olympijských her, které se uskuteční ve Francii v roce 2024 , zvažují zařazení počítačových her mezi sportovní disciplíny.  celý článek

Soccer Fierce Battle
Severní Korea vydala vlastní verzi fotbalové hry FIFA

I v Severní Koreji se hrají počítačové hry, jenže ne ty západní. Fotbaloví fanoušci tak jsou například ušetřeni klasického rozhodování, zda je lepší FIFA, nebo...  celý článek

Arma 3 Laws of War
Přídavek do Army 3 umožní hrát za humanitárního pracovníka

Ve hrách zcela neobvyklý pohled na válečné peklo nabídne přídavek Laws of War pro Armu 3. Vyzkoušíte si v něm roli nestranného humanitárního pracovníka.   celý článek

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.