Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vyhlášení velikonoční soutěže o hry pro Xbox 360

  16:38aktualizováno  16:38
Skončila velikonoční soutěž, ve které jste soupeřili o digitální kopie titulů Minecraft, Worms: Ultimate Mayhem, Joy Ride Turbo, Bloodforge a Dragons Lair.

Minecraft s modifikací Sonic Ether's Unbelievable Shaders

Vyhrát bylo možné správnou odpovědí na otázku: "Kdy se v Česku objeví nová konzole Xbox One?" Správnou odpověď bylo možné objevit na Bonuswebu a my nyní s radostí zveřejňujeme výherce.

Minecraft získávají:

  • Radek Kadlec [radek.kadlec@...]
  • Martin Spisiak [M.Spisiak@...]
  • Dan Šipula [sipula@...]

Dragon’s Lair vyhráli:

  • B.Brezina [B.Brezina@...]
  • Terézia Valentová [valentovat@...]
  • Vladimír Soustružník [vsoustruznik@...]
  • Milan Bonka, WTtech.CZ [milan.bonka@...]
  • Radek Bochorak [bochorak@...]
  • Lukáš Baloun [Ousko26@...]
  • Honzas.Tuma@...]
  • Vítězslav Štván [v.stvan@...]
  • Lubos Cerny [blackiel@...]
  • Radim Samek [radim.samek@...]
  • Josef.Strasser [Josef.Strasser@...]
  • Luboš Vobořil [lubos.voboril@...]
  • Kamila Peliskova [kamilapeliskova@...]
  • Jan Útrata [utrata@...]

Kód pro Joy Ride Turbo putuje k:

  • Sudík Jan [Jan.Sudik@...]
  • Martin Bačůvka [Bacuvka@...]
  • Jan Provazník [honza.provaznik@...]

Majiteli Bloodforge se stali:

  • Vladan Zajda [vzajda@...]
  • Tomáš Motyčka [Tomas.Motycka@..]
  • Michal P [michal.dmp@...]
  • Markéta Oprchalská [osmark@...]
  • Petr Folprecht [folpa87@...]
  • Petr kozak [petrkozak88@...]

Worms Ultimate Mayhem získali:

  • Miroslav Růžička [miruzicka@...]
  • Pala Michal [palamichal88@...]
  • Vojtěch Remeš [tmx@...]
  • Pavlína Musilová [Pavlina.Musilova@...]

Gratulujeme.

Autor:




Nejčtenější

Strafe
RECENZE: Střílečka Strafe vám spočítá, kolik krve jste prolili

Současná doba přeje odvážným experimentům. Strafe se možná na první pohled jako jeden takový netváří, ale pod maskou retro akční hry se skrývá nečekaná...  celý článek

Destiny: Rise of Iron
Porazili všechny bosse v Destiny bez jediného výstřelu

Přes 60 hodin zabralo skupině hráčů porazit ty nejtěžší záporáky ve hře Destiny, bez jediného výstřelu, pouze za využití útoků na blízko a speciálních...  celý článek

Mortal Kombat: Legacy
Třetí film Mortal Kombat měl být jako brutální Avengers

Jak to aktuálně vypadá s filmem Mortal Kombat? V plánu bylo natočit drsný film s komiksovým nádechem. Co však zůstalo ze slibných plánů, je ve hvězdách. Film...  celý článek

Minecraft
Opustil práci, aby mohl provozovat Minecraft server pro autistické děti

Stuart Duncan je otcem malého autisty. Jelikož je hra Minecraft jedním z mála prostředí, kde se jeho syn cítí dobře, rozhodl se opustit dobře placenou kariéru...  celý článek

Gesto Inkling Girl před patchem
Tohle se nepovedlo. Nintendo muselo odstranit ze hry obscénní gesto

Společnost Nintendo v novém patchi odstraňuje vítězné gesto jedné z herních postaviček, protože je v některých státech vnímáno jako silně urážlivé.   celý článek

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.