Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

6 ženichů a 1 navíc

  12:00aktualizováno  16. ledna 4:22
Starší adventura 7 dní a 7 nocí se dočkala svého pokračování, které je navíc k dispozici zdarma. Jedná se o klasickou adventuru, ve které je i několik zákysových míst, proto vám přinášíme kompletní návod.

Vítám vás u návodu na hru „6 ženichů a 1 navíc“. Tato hra od známé české firmy Illusion Softworks je k dispozici zdarma a jedná se o pokračování starší lechtivé adventury „7 dní a 7 nocí“, která už je rovněž k dispozici zdarma. Nastíním nejprve historii prvního dílu. V tom jste, stejně jako tady, ovládali soukromého detektiva Vencu Záhyba, který dostal od pana Smitha úkol ohlídat mu všech sedm dcer než se vrátí ze služební cesty. Venca se ale vsadí se svým kamarádem, že se za ten týden se všemi sedmi dívkami vyspí, což se mu povede, ale starý Smith na všechno přijde a narve Vencovy takovýho facáka že Venca vyletí až do vesmíru. V tom se potuluje mnoho a mnoho dní až nakonec dopadne zpátky na Zem. A tady začíná díl druhý, resp. volné pokračování dílu prvního. Každá ze sedmi Smithových dcer má totiž Vencovo dítě a Vencův nový úkol je tentokrát najít každé z nich ženicha. Tolik tedy k příběhu, jde se na návod. Jen bych rád upozornil, že návod slouží pouze k rychlému prolétnutí hrou. Pokud si hru chcete náležitě vychutnat, prozkoumejte všechno co jde – budete odměněni výbornými vtípky a hláškami.

Trampolína

popisek Začínáte u hostince. Prohlédněte si cedulku na dveřích a odejděte z lokace. Jděte do Smithovy vily (je to ten velký dům na kopci vlevo) a projděte chodbou na zahradu. Tady sedí Trampolína – velká sportovkyně, které dítě s Vencou zkazilo plány jet na olympiádu. Trampolína chce proto správného a hlavně mužného chlapa a ne chcípáka jako je Venca. Vyjděte tedy zpět na mapu města a jděte k nemocnici. V telefonní budce zavolejte na číslo z cedulky na dveřích hospody a odlákejte Toníka z hospody. Vejděte do hospody a projděte kolem pultu, kde stával Toník, do kuchyně. Pořádně prokecněte kuchaře a až se na všechno zeptáte, pohovořte si s ním znovu – odkryje se další téma k hovoru. Kuchařovi se bude nabídka k sňatku líbit, ale bohužel nemůže opustit kuchyň. Jděte tedy k myslivně, kde vykopněte plot a projděte na mýtinu. Z ohniště vezměte klacík a zamiřte do nemocnice. Vrátnému seberte ze stolu koblihu a vydejte se k sexshopu. Všimněte si postranní uličky. Je tam bedna, kterou si vezměte. V inventáři použijte bednu na klacek a vzniklý výtvor ještě na koblihu a poté i na provázek – vznikne vám kompletní past, kterou použijte na kanál před sexshopem. Jděte zpět k nemocnici a znovu odlákejte Toníka telefonem. V hospodě projděte opět do kuchyně a použijte bednu plnou obřích švábů na kuchaře. Pobavte se chaosem, který to vyvolalo a opět se vraťte do kuchyně. Prozkoumejte mrazák a vezměte z něj zmrzlého králíka. Stavte se ještě v sexshopu a vezměte klíč, který je na pultě – ten patří do pokoje ve Smithově vile, kam se hned vydejte. Ve vile jděte doleva a na horní dveře použijte klíč. Ocitnete se ve Smithově pracovně. Ze stolu seberte důležitou rasta-gumu a když už jste tady, prohledejte šatník, ze kterého seberte bičík. Dále prohledejte skříňku, ve které naleznete čistý papír a nakonec stůl, respektive jeho dvě zásuvky, ze kterých vezměte dlužní úpisy a bankovní výpisy. Teď už běžte na zahradu k Trampolíně, kde už čeká kuchař. Promluvte si s Trampolínou, která bude souhlasit se sňatkem pokud kuchař uzvedne činku. Promluvte si s kuchařem. Ten si ale nevěří a činku neuzvedne. Proto na činku použijte rasta-gumu a vygumujte nuly. Promluvte si s kuchařem a první sňatek máte zařízený.

Jasmína

popisek Jděte k sexshopu, kde potkáte Jasmínu, se kterou si promluvte. Jděte k bance a na bankomatu stiskněte Redial a potom Enter a můžete si vybrat kolik chcete. Vyberte nějaké peníze a zajděte do sexshopu, kde kupte afrodiziaka. Ta použijte na zmraženého králíka a jděte k hájovně. Pudlům předhoďte králíka a podívejte se na dost drsnej psí grupáč. Jediné, co vám z králíka zbude je jeho mozek, který seberte. Vejděte do hájovny a promluvte si s hajným. Seberte ze stolu štípačky a zajděte do hasičárny, kde z hasičského auta vytáhněte kus drátu. Na ten použijte v inventáři štípačky a vzniklý výtvor ukažte hajnému. Ten odejde, takže můžete sebrat ze zdi obraz jeho ženy. Ve Smithově vile ho zaměňte za první obraz na zdi a pověste ho v hájovně zpátky. Zajděte za Jasmínou a povězte jí o ženichovi. Jděte do hájovny a pohlaďte ptáčka v kleci – získáte pírko. Promluvte si s hajným a úkol je splněn.

Karmína

popisek Jděte do Smithovy vily a v kuřáckém salonku (dolní dveře na chodbě s fotkami) najdete Karmínu. Promluvte si s ní a pořádně ji vyzpovídejte. Jděte k bance a promluvte si se somrákem. Dejte mu dvakrát peníze a kupte si od něj veselé papírky. Z lavičky seberte použitou žvýkačku a jděte do hospody. Použijte pírko na štamgasta a až Toník odejde, zabavte mu propisku, kterou nechal na pultu. Jděte do cvičebny aerobiku (vedle sexshopu) a prokecněte cvičitele. Nabídněte mu Karmínu, ale odmítne. Proto použijte žvýkačku na čistý list papíru a poté na tento papír ještě propisku. Nově vytvořenou ceduli přilepte na dveře tělocvičny (zvenku) a znovu si promluvte s cvičitelem. Nabídněte mu pomoc a dojděte pro Karmínu. Ta ale jaksi zapomněla na svou tloušťku a na aerobik odmítne chodit. Proto jí do džusu hoďte veselý papírek a promluvte si s ní. Zdrogovaná už půjde, tak jděte do tělocvičny a promluvte si s cvičitelem. Ten si ale překvapivě nechce Karmínu vzít, tak mu vhoďte do jonťáku druhý veselý papírek a promluvte si s ním. Další sňatek je vyřízen.

Filoména

popisek Jděte do Smithovy vily a vyjděte po schodech nahoru, kde najdete Filoménu. Důkladně si s ní popovídejte a až odejde, podívejte se dalekohledem, kterého muže si vybrala za manžela. Je to slepec před hospodou, takže to vypadá na lehký úkol. Jděte před hospodu a se slepcem si promluvte. Bude souhlasit, ale až bude přecházet ulici, tak ho přejede auto. Zbude po něm pouze slepecká hůl a brýle, které seberte. Vejděte do hospody – je tu nový zákazník. Přisedněte si k němu a důkladně ho prokecněte. Kupujte mu stále další piva dokud vám neprozradí, že potřebuje tělo, aby si mohl udělat novou Jasmínu, do které byl zamilovaný. Promluvte si s ním znovu a řekněte mu, že pro něj máte tělo. Jděte do nemocnice, ale vrátný vás nepustí dál. Promluvte si s ním, ale vrátný se na vás naštve, protože pracujete pro Smitha, kterého nenávidí, protože mu půjčil peníze na padesátiprocentní úrok, zloděj jeden. Dejte mu proto Smithovy dlužní úpisy a jste kamarádi. Vezměte ze stolku pozvánku a pozvěte Filoménu. Zajděte za ní a pozvánku jí předejte. Filoména odejde. Jděte do nemocni na sál a dvakrát si promluvte s chirurgem. Sestře dejte slepeckou hůl a brýle a zhlédněte dost drsnou plastickou operaci. Právě jste dali dohromady čtvrtý pár.

Hermína

popisek Hermínu najdete v kuřáckém salonku. Promluvte si s ní a přestože vám nebude chtít dát cigaretu, vezměte si je po rozhovoru ze stolku. Jděte do sexshopu a od prodavače si kupte masivní vibrátor. Teď jděte ke kostelu a promluvte si s kostelníkem. Až vyčerpáte všechna témata, promluvte si s ním znovu a zeptejte se, jestli by vám nemohl něco vyřezat. Bude chtít motivaci, tak mu dejte cigarety a jako dřevo mu dejte masivní vibrátor. Kostelník vám vyřeže slona, se kterým se vydejte k mateřské školce (vedle hospody). Zazvoňte a řekněte, že jdete obdarovat děti. Uvnitř důkladně vyzpovídejte vychovatelku a odejděte. Jděte do hasičárny a promluvte si s hasičem. Ten vám řekne, že vychovatelka v mateřské školce je lesbička. Jděte tedy do Smithovy vily, konkrétně do Smithovy pracovny. Na stole najdete dopis pro Hermínu, ve které se s ní jistá Jarmila rozvádí, kvůli poměru s mužem a kvůli dítěti. Na dopis použijte propisku a trošku ho upravte. Upravený dopis dejte Hermíně a poté ho odneste vychovatelce do mateřské školky. Vyjděte ven a zase se vraťte. Hermína už tu bude a její nový ženich v podobě vychovatelky jí bude vyhovovat.

Evelína

popisek Evelína spí v kuřáckém salonku. Zatím ji nemůžete vzbudit, tak běžte na faru a promluvte si s farářem. Potom otevřete jeho skříň a vezměte mu oblek pokrytý hřeby. Promluvte si s farářem o obleku a farář vám bude dlužit službičku. Zamiřte do sexshopu, promluvte si s úchylem u pultu a dozvíte se o jeho choutkách. Dejte mu bičík a dostanete za něj kalhotky Terezy Pergenrové. Ty doneste hasičovi do hasičárny a ten z nich bude tak nadšený, že si můžete vzít téměř cokoliv co budete chtít. Vezměte ze zdi hodiny a zamiřte do Smithovy vily a za Evelínou. Hodiny pověste na zeď vedle dveří a počkejte až vzbudí Evelínu. S tou si promluvte a dozvíte se, že chce muže patřičně vyvinutého. Jděte tedy zpět do sexshopu za úchylákem a dejte mu oblek od faráře. Dá vám za něj megakondom. Promluvte si s prodavačem v sexshopu a zeptejte se ho na megakondom. Dozvíte se, že on je v okolí jediný, komu padne. Právě jste našli ženicha pro Evelínu. Běžte k hájence a seberte z pařezu motorovou pilu. Vejděte na mýtinu k indiánovi a pilu použijte k odstranění stromu s dutinou. Zajděte za stromky a použijte na sebe megakondom. Takto naplněný kondom doneste Evelíně. Té to ale stále nebude stačit a bude považovat další důkazy. Vyjděte tedy na zahradu Smithovy vily a prohledejte rozbitou houpačku. Najde trubku, se kterou běžte do nemocnice do místnosti s rentgenem. Zapněte rentgen a stoupněte si za něj. Použijte na sebe trubku a vznikne vám velice ztopořený rentgen. Ten běžte ukázat Evelíně, která konečně bude souhlasit se sňatkem. Promluvte si s prodavačem. Ten ale nebude se svatbou souhlasit, protože chce pouze bohatou nevěstu. Dejte mu proto bankovní výpisy a další dceru máte z krku.

Rosalina

Rosalina je na zahradě Smithovy vily, tak si s ní běžte promluvit. Z jejího rozhovoru moc moudří nebudete. Běžte tedy do nemocnice na sál a z kýblu si vezměte srdce. Jděte na mýtinu za hájovnou a vhoďte indiánovi do kotlíku králičí mozeček a srdce. Promluvte si s indiánem a hned budete vědět, jakou ženu chce. Teď jděte na faru a od kostelníka si nechte otevřít plechovku s hráškem. Zajděte za farářem, vezměte ze zdi krucifix a nechte si ho od faráře proklít. Teď zajděte za Rosalinou a dejte ji prokletý krucifix. Řekne vám, že už je čas. Jděte k indiánovi, použijte hrášek a Rosalině dejte pírko. Úkol splněn.

Autor:
Nejčtenější

Porsche v Gran Turismo Sport
Unikátní edice Gran Turisma s opravdovým autem se už prodala

Jediný kus sběratelské edice závodního Gran Turisma, která mimo jiné obsahovala i skutečné závodní auto, se prodal vskutku rychle. A to navzdory ceně...  celý článek

Dungeon Keeper (2014)
Activision vymyslel způsob jak lidi motivovat utrácet za mikrotransakce

Firma Activision si nechala patentovat úpravu mechanismu, který se stará o to, aby se v multiplayerových hrách potkávali hráči na stejné výkonnostní úrovni....  celý článek

Oficiálně neoznámená StarWars hra od Visceral Games
Herní Star Wars v potížích. Electronic Arts zavřeli studio Visceral

Autoři Dead Space už žádnou hru pod značkou Visceral Games nevytvoří. Slibovaná příběhová hra ze světa Star Wars, na které studio poslední roky pracovalo, bude...  celý článek

Call of Duty: WWII
Američan na webu prodával kradené kopie Call of Duty: WW2

V americké Indianě byl zatčen muž za přeprodávání fyzických kopií dosud nevydané hry Call of Duty: WWII.  celý článek

Mafia: The City of Lost Heaven
Legendární první Mafia je opět v digitální distribuci

Fanoušci nejpopulárnější české hry všech dob si konečně zase mohou koupit její digitální kopii.  celý článek

Další z rubriky

Grand Theft Auto 5
Jakým typem hráče jste?

Stejně jako se hry dělí do mnoha různých žárů, z nichž každý má svoje specifické publikum, dělí se do kategorií i hráči. Vzájemné nepochopení těchto skupin pak...  celý článek

Cyberpunk 2077
Práce v naší firmě není pro každého, brání se autoři Zaklínače nařčením

Firma CD Projekt Red nečekaně zareagovala na vlnu kritiky, která se na internetu objevila od údajných bývalých zaměstnanců.  celý článek

The Orange Box
Risk, který vyšel. Legendární The Orange Box oslavil desáté narozeniny

Už je to deset let, co vyšel slavný The Orange Box od firmy Valve. Nápad vydat tři nové, zcela odlišné hry v jedné krabici, byl sice na první pohled šílený,...  celý článek

Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

Tyhle maminky na eMimino.cz jsou na tom stejně.

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.