Sobota 31. července 2021, svátek má Ignác
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 31. července 2021 Ignác

6 ženichů a 1 navíc

  12:00
Starší adventura 7 dní a 7 nocí se dočkala svého pokračování, které je navíc k dispozici zdarma. Jedná se o klasickou adventuru, ve které je i několik zákysových míst, proto vám přinášíme kompletní návod.

Vítám vás u návodu na hru „6 ženichů a 1 navíc“. Tato hra od známé české firmy Illusion Softworks je k dispozici zdarma a jedná se o pokračování starší lechtivé adventury „7 dní a 7 nocí“, která už je rovněž k dispozici zdarma. Nastíním nejprve historii prvního dílu. V tom jste, stejně jako tady, ovládali soukromého detektiva Vencu Záhyba, který dostal od pana Smitha úkol ohlídat mu všech sedm dcer než se vrátí ze služební cesty. Venca se ale vsadí se svým kamarádem, že se za ten týden se všemi sedmi dívkami vyspí, což se mu povede, ale starý Smith na všechno přijde a narve Vencovy takovýho facáka že Venca vyletí až do vesmíru. V tom se potuluje mnoho a mnoho dní až nakonec dopadne zpátky na Zem. A tady začíná díl druhý, resp. volné pokračování dílu prvního. Každá ze sedmi Smithových dcer má totiž Vencovo dítě a Vencův nový úkol je tentokrát najít každé z nich ženicha. Tolik tedy k příběhu, jde se na návod. Jen bych rád upozornil, že návod slouží pouze k rychlému prolétnutí hrou. Pokud si hru chcete náležitě vychutnat, prozkoumejte všechno co jde – budete odměněni výbornými vtípky a hláškami.

Trampolína

popisek Začínáte u hostince. Prohlédněte si cedulku na dveřích a odejděte z lokace. Jděte do Smithovy vily (je to ten velký dům na kopci vlevo) a projděte chodbou na zahradu. Tady sedí Trampolína – velká sportovkyně, které dítě s Vencou zkazilo plány jet na olympiádu. Trampolína chce proto správného a hlavně mužného chlapa a ne chcípáka jako je Venca. Vyjděte tedy zpět na mapu města a jděte k nemocnici. V telefonní budce zavolejte na číslo z cedulky na dveřích hospody a odlákejte Toníka z hospody. Vejděte do hospody a projděte kolem pultu, kde stával Toník, do kuchyně. Pořádně prokecněte kuchaře a až se na všechno zeptáte, pohovořte si s ním znovu – odkryje se další téma k hovoru. Kuchařovi se bude nabídka k sňatku líbit, ale bohužel nemůže opustit kuchyň. Jděte tedy k myslivně, kde vykopněte plot a projděte na mýtinu. Z ohniště vezměte klacík a zamiřte do nemocnice. Vrátnému seberte ze stolu koblihu a vydejte se k sexshopu. Všimněte si postranní uličky. Je tam bedna, kterou si vezměte. V inventáři použijte bednu na klacek a vzniklý výtvor ještě na koblihu a poté i na provázek – vznikne vám kompletní past, kterou použijte na kanál před sexshopem. Jděte zpět k nemocnici a znovu odlákejte Toníka telefonem. V hospodě projděte opět do kuchyně a použijte bednu plnou obřích švábů na kuchaře. Pobavte se chaosem, který to vyvolalo a opět se vraťte do kuchyně. Prozkoumejte mrazák a vezměte z něj zmrzlého králíka. Stavte se ještě v sexshopu a vezměte klíč, který je na pultě – ten patří do pokoje ve Smithově vile, kam se hned vydejte. Ve vile jděte doleva a na horní dveře použijte klíč. Ocitnete se ve Smithově pracovně. Ze stolu seberte důležitou rasta-gumu a když už jste tady, prohledejte šatník, ze kterého seberte bičík. Dále prohledejte skříňku, ve které naleznete čistý papír a nakonec stůl, respektive jeho dvě zásuvky, ze kterých vezměte dlužní úpisy a bankovní výpisy. Teď už běžte na zahradu k Trampolíně, kde už čeká kuchař. Promluvte si s Trampolínou, která bude souhlasit se sňatkem pokud kuchař uzvedne činku. Promluvte si s kuchařem. Ten si ale nevěří a činku neuzvedne. Proto na činku použijte rasta-gumu a vygumujte nuly. Promluvte si s kuchařem a první sňatek máte zařízený.

Jasmína

popisek Jděte k sexshopu, kde potkáte Jasmínu, se kterou si promluvte. Jděte k bance a na bankomatu stiskněte Redial a potom Enter a můžete si vybrat kolik chcete. Vyberte nějaké peníze a zajděte do sexshopu, kde kupte afrodiziaka. Ta použijte na zmraženého králíka a jděte k hájovně. Pudlům předhoďte králíka a podívejte se na dost drsnej psí grupáč. Jediné, co vám z králíka zbude je jeho mozek, který seberte. Vejděte do hájovny a promluvte si s hajným. Seberte ze stolu štípačky a zajděte do hasičárny, kde z hasičského auta vytáhněte kus drátu. Na ten použijte v inventáři štípačky a vzniklý výtvor ukažte hajnému. Ten odejde, takže můžete sebrat ze zdi obraz jeho ženy. Ve Smithově vile ho zaměňte za první obraz na zdi a pověste ho v hájovně zpátky. Zajděte za Jasmínou a povězte jí o ženichovi. Jděte do hájovny a pohlaďte ptáčka v kleci – získáte pírko. Promluvte si s hajným a úkol je splněn.

Karmína

popisek Jděte do Smithovy vily a v kuřáckém salonku (dolní dveře na chodbě s fotkami) najdete Karmínu. Promluvte si s ní a pořádně ji vyzpovídejte. Jděte k bance a promluvte si se somrákem. Dejte mu dvakrát peníze a kupte si od něj veselé papírky. Z lavičky seberte použitou žvýkačku a jděte do hospody. Použijte pírko na štamgasta a až Toník odejde, zabavte mu propisku, kterou nechal na pultu. Jděte do cvičebny aerobiku (vedle sexshopu) a prokecněte cvičitele. Nabídněte mu Karmínu, ale odmítne. Proto použijte žvýkačku na čistý list papíru a poté na tento papír ještě propisku. Nově vytvořenou ceduli přilepte na dveře tělocvičny (zvenku) a znovu si promluvte s cvičitelem. Nabídněte mu pomoc a dojděte pro Karmínu. Ta ale jaksi zapomněla na svou tloušťku a na aerobik odmítne chodit. Proto jí do džusu hoďte veselý papírek a promluvte si s ní. Zdrogovaná už půjde, tak jděte do tělocvičny a promluvte si s cvičitelem. Ten si ale překvapivě nechce Karmínu vzít, tak mu vhoďte do jonťáku druhý veselý papírek a promluvte si s ním. Další sňatek je vyřízen.

Filoména

popisek Jděte do Smithovy vily a vyjděte po schodech nahoru, kde najdete Filoménu. Důkladně si s ní popovídejte a až odejde, podívejte se dalekohledem, kterého muže si vybrala za manžela. Je to slepec před hospodou, takže to vypadá na lehký úkol. Jděte před hospodu a se slepcem si promluvte. Bude souhlasit, ale až bude přecházet ulici, tak ho přejede auto. Zbude po něm pouze slepecká hůl a brýle, které seberte. Vejděte do hospody – je tu nový zákazník. Přisedněte si k němu a důkladně ho prokecněte. Kupujte mu stále další piva dokud vám neprozradí, že potřebuje tělo, aby si mohl udělat novou Jasmínu, do které byl zamilovaný. Promluvte si s ním znovu a řekněte mu, že pro něj máte tělo. Jděte do nemocnice, ale vrátný vás nepustí dál. Promluvte si s ním, ale vrátný se na vás naštve, protože pracujete pro Smitha, kterého nenávidí, protože mu půjčil peníze na padesátiprocentní úrok, zloděj jeden. Dejte mu proto Smithovy dlužní úpisy a jste kamarádi. Vezměte ze stolku pozvánku a pozvěte Filoménu. Zajděte za ní a pozvánku jí předejte. Filoména odejde. Jděte do nemocni na sál a dvakrát si promluvte s chirurgem. Sestře dejte slepeckou hůl a brýle a zhlédněte dost drsnou plastickou operaci. Právě jste dali dohromady čtvrtý pár.

Hermína

popisek Hermínu najdete v kuřáckém salonku. Promluvte si s ní a přestože vám nebude chtít dát cigaretu, vezměte si je po rozhovoru ze stolku. Jděte do sexshopu a od prodavače si kupte masivní vibrátor. Teď jděte ke kostelu a promluvte si s kostelníkem. Až vyčerpáte všechna témata, promluvte si s ním znovu a zeptejte se, jestli by vám nemohl něco vyřezat. Bude chtít motivaci, tak mu dejte cigarety a jako dřevo mu dejte masivní vibrátor. Kostelník vám vyřeže slona, se kterým se vydejte k mateřské školce (vedle hospody). Zazvoňte a řekněte, že jdete obdarovat děti. Uvnitř důkladně vyzpovídejte vychovatelku a odejděte. Jděte do hasičárny a promluvte si s hasičem. Ten vám řekne, že vychovatelka v mateřské školce je lesbička. Jděte tedy do Smithovy vily, konkrétně do Smithovy pracovny. Na stole najdete dopis pro Hermínu, ve které se s ní jistá Jarmila rozvádí, kvůli poměru s mužem a kvůli dítěti. Na dopis použijte propisku a trošku ho upravte. Upravený dopis dejte Hermíně a poté ho odneste vychovatelce do mateřské školky. Vyjděte ven a zase se vraťte. Hermína už tu bude a její nový ženich v podobě vychovatelky jí bude vyhovovat.

Evelína

popisek Evelína spí v kuřáckém salonku. Zatím ji nemůžete vzbudit, tak běžte na faru a promluvte si s farářem. Potom otevřete jeho skříň a vezměte mu oblek pokrytý hřeby. Promluvte si s farářem o obleku a farář vám bude dlužit službičku. Zamiřte do sexshopu, promluvte si s úchylem u pultu a dozvíte se o jeho choutkách. Dejte mu bičík a dostanete za něj kalhotky Terezy Pergenrové. Ty doneste hasičovi do hasičárny a ten z nich bude tak nadšený, že si můžete vzít téměř cokoliv co budete chtít. Vezměte ze zdi hodiny a zamiřte do Smithovy vily a za Evelínou. Hodiny pověste na zeď vedle dveří a počkejte až vzbudí Evelínu. S tou si promluvte a dozvíte se, že chce muže patřičně vyvinutého. Jděte tedy zpět do sexshopu za úchylákem a dejte mu oblek od faráře. Dá vám za něj megakondom. Promluvte si s prodavačem v sexshopu a zeptejte se ho na megakondom. Dozvíte se, že on je v okolí jediný, komu padne. Právě jste našli ženicha pro Evelínu. Běžte k hájence a seberte z pařezu motorovou pilu. Vejděte na mýtinu k indiánovi a pilu použijte k odstranění stromu s dutinou. Zajděte za stromky a použijte na sebe megakondom. Takto naplněný kondom doneste Evelíně. Té to ale stále nebude stačit a bude považovat další důkazy. Vyjděte tedy na zahradu Smithovy vily a prohledejte rozbitou houpačku. Najde trubku, se kterou běžte do nemocnice do místnosti s rentgenem. Zapněte rentgen a stoupněte si za něj. Použijte na sebe trubku a vznikne vám velice ztopořený rentgen. Ten běžte ukázat Evelíně, která konečně bude souhlasit se sňatkem. Promluvte si s prodavačem. Ten ale nebude se svatbou souhlasit, protože chce pouze bohatou nevěstu. Dejte mu proto bankovní výpisy a další dceru máte z krku.

Rosalina

Rosalina je na zahradě Smithovy vily, tak si s ní běžte promluvit. Z jejího rozhovoru moc moudří nebudete. Běžte tedy do nemocnice na sál a z kýblu si vezměte srdce. Jděte na mýtinu za hájovnou a vhoďte indiánovi do kotlíku králičí mozeček a srdce. Promluvte si s indiánem a hned budete vědět, jakou ženu chce. Teď jděte na faru a od kostelníka si nechte otevřít plechovku s hráškem. Zajděte za farářem, vezměte ze zdi krucifix a nechte si ho od faráře proklít. Teď zajděte za Rosalinou a dejte ji prokletý krucifix. Řekne vám, že už je čas. Jděte k indiánovi, použijte hrášek a Rosalině dejte pírko. Úkol splněn.

Autor:
  • Nejčtenější

Zveřejnil tajné vojenské dokumenty, aby dokázal, že je ve hře chyba

Nadšenec do vojenské simulace War Thunder zašel během internetové debaty o hře až příliš daleko. Aby vývojářům ukázal,...

RECENZE Chernobylite: návštěva zamořené zóny nebyla nikdy děsivější

Co byste udělali, abyste zachránili milovanou osobu? Někteří by pro to zpřetrhali samotný čas a prostor. A právě to se...

Nová hra od Amazonu ničí drahý herní hardware, pozor na ni

Ačkoliv má New World od herních studií Amazonu poměrně úspěšný start, pověst jí kazí ohlasy od hráčů, kterým zničila...

Vývojáři končí s protipirátskou ochranou Denuvo. Zpomaluje počítač

Reputace protipirirátské ochrany Denuvo utrpěla v posledních dnech vážné šrámy. Nejdříve bylo prokázáno, že má...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

KOMENTÁŘ: Cesta do elektromobilního pekla. Auta přinášejí víc problémů než výhod

Premium Nová doba elektromobilní nás vrátí o půlstoletí zpátky: auto bude luxus, mobilita taky a draze to zaplatíme všichni. I...

Mlčeti zlato. Profesionální vyjednavač vysvětluje, jak jednat s dětmi či šéfem

Premium Každý člověk vyjednává v průměru pětkrát za den. Doma s partnerem, s dětmi, v práci se šéfem, s podřízenými. Radim...

Český vlk z Wall Street jde k soudu. Hlavní roli v kauze Via Chem má miliardář Sisák

Premium Schyluje se k dlouho očekávané soudní bitvě, v níž je hlavní postavou známý český finančník a miliardář Petr Sisák...

  • Další z rubriky

RECENZE: Darius Cozmic Revelation je retro raketka na steroidech

Je tu další parádní kolekce her žánru „raketka letí zleva doprava, musí zničit tisíce nepřátel a vyhnout se bambilionu...

Forza Motorsport 7 mizí z obchodů, další díl přitom ještě není

Microsoftu se již nevyplatí prodlužovat licence na skutečné automobily a trati pro čtyři roky starou závodní hru Forza...

LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen
LETNÍ SOUTĚŽ: Přidejte svůj tip na výlet a hrajte o jednu z 10 krásných cen

Vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi a vyhrávejte hodnotné ceny po celé léto. Sdílejte svoje oblíbená místa, hodnoťte tipy ostatních, hrajte o...

Dabéři Naked Attraction: Byli jsme v šoku, že něco takového může vůbec existovat

Nahota je televizní evergreen a stále dokáže diváky přikovat u obrazovek. Počátkem devadesátých let to bylo Tutti...

Britney Spears se ukázala nahoře bez. Prý na protest proti otci

Britney Spears (39), která s otcem bojuje u soudu kvůli opatrovnictví a správě jejího majetku, zveřejnila na sociálních...

Ostych a stud před kolegy jsou ztracená energie, míní Vica Kerekes

Slovenská herečka maďarského původu Vica Kerekes (40) přijala nabídku režiséra Tomáše Svobody a zahraje si v jeho...

Neteř princezny Diany se vdala. Vzala si o 32 let staršího miliardáře

Lady Kitty Spencerová (30) se vdala. Neteř princezny Diany si vzala jihoafrického módního magnáta Michaela Lewise (62)....

Zemřel herec Vladimír Marek, roky bojoval s rakovinou

V nedožitých 70 letech zemřel ve čtvrtek divadelní, muzikálový i televizní herec Vladimír Marek. Podle Blesk.cz se od...