Diskuze

Kulečníkový profesionál se přiznal k závislosti na počítačových hrách

Bývalý mistr světa ve snookeru, Neil Robertson z Austrálie, varuje před závislostí na počítačových hrách. O další úspěchy ve sportovní kariéře ho totiž podle jeho slov připravily právě on-line hry.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jsem klidný, počítač na hraní nepoužívám, na to mám k dispozici 6 konzolí;-D;-D;-D

0 0
možnosti

P62a25v89e12l 46K55r95a18l

2. 5. 2017 11:38

"O další úspěchy v tomto sportu ho připravila závislost na on-line hrách. "

;-D;-D

Před 30 lety by se vymlouval, že ho o úspěchy připravila televize

Před 80 lety radio

Před 500 lety knihy

Před milionem let šutry na zemi ;-D

Přitom za to mohla jen a jen lenost. Sám to znám, měl bych něco dělat a místo toho raději zabíjím čas na diskuzích, u mobilu, spánkem, nebo i těmi hrami .... ;-D

5 1
možnosti

Adiktivní vzorce chování existují. To je dobře zdokumentováno. S leností to nemá až tolik co dělat.

2 0
možnosti

Ještě, že hry existují, neměl by se jinak na co vymlouvat.

4 4
možnosti

Až poslední odstavec trochu dává smysl, jinak kino přijde jako článek ze série PC je zlo ( parní stroj je zlo etc.)

Být zavyslý na Snookeru je OK a být zavyslý na LoL je problém? E-sport je úplně stejný sport jako kulečník, nebo třeba kuželky a šipky. Pokud se někdo pokusí dělat dva různé vrcholové sporty dopadne to stejně. Tak nějak stále vnímám rozdílný metr.

4 9
možnosti
Foto

Tak manzelka mu hry zakazuje stejnak jen proto, aby domu z turnaju vozil vic penez nic jinyho bych za tim nehledal :_)

0 0
možnosti

Chce to prostě nalézt vhodný balanc - jj, takove 2 - 5lete dite umi najit balanc :-) ono je to celosvetovy trend a bohuzel je to z roka na rok horsi. Male deti vyrastaji s tabletem v ruce, je to cast jejich zivota. Oni zadny balanc hledet nebudou protoze pro ne bude tablet, ineternet nebo soc. site samozrejmosti a to je ten velky problem = zavislost. Nasa generace kolem 25+ se dostala k pc/internetu kolem 8 - 13 let a bylo to neco uplne jiniho nez ted. My jsme balancovali medzi casem s kamaradi venku a PC, ale generace po nas uz takova neni. Pro ne je PC samozrejmost a jeste se k tomu prirata VR / AR a konec. Smutni. A ne, nerikejte ze to tak neni. Staci se kouknout kolem seba, lidi cumi do mobilu i pocas cesty do skoly/prace nekdo i v praci, na ulici a cim dal tim min lidi je "offline"8-o

2 4
možnosti

K internetu jsem se dostal ještě později než píšete Vy a po cestě do práce, také koukám do mobilu, proč bych měl každý den ztratit 2 hodiny života, když si můžu alespoň číst?

3 1
možnosti

Řek bych, že dobrým kompromisem je to skloubit s prací, tedy živit se jako herní vývojář. Není to pro každého, ale já bych se zase třeba nemohl živit kulečníkem.

2 1
možnosti

Živit se jako herní vývojář? To je možnost pro velmi malé procento podobných lidí...

1 0
možnosti
Foto

S tim raidem ve WoWku pobavilo :_) Nicmene kdyz to clovek neprehani je myslim docela mozny skloubit beznej zivot a hrani... za mne lepsi aktivne hrat online, nez pasivne cucet na bednu... coz dela vetsina zapadni populace a vsem to prijde normalni ;-)

22 0
možnosti

Páč bedna tvrdí, že čučení na bednu není škodlivé, ale hry dělají magory Však víte, jaká je jejich logika - střílečky z vás udělají málem Breiwika atd. Což je ale blbost, protože třeba hraním Space Enginees z nikoho astronaut nebude a stejně tak hraní Collin McRae Rally / Burns Rally nedělá z lidí závodní piloty. Naopak mám pocit, že lidi, co pravidelně čučí na bednu jsou rok od roku hloupější a více poddajní a zmanipulovatelní.

5 2
možnosti