Diskuse k článku

Šest špatných herních zpráv letošního roku

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J89a14n 93J63e20ř77á52b41e10k

2. 1. 2018

5. Star Citizen

Tenhle mikročlánek je pouze souhrnem "špatných zpráv", které o SC tento rok Bonusweb vydal. Z celkového tónu mi připadá, že v redakci nikdo SC ani nezkoušel, ani mu nijak nefandí a publikují se pouze "opticky problematické" momenty z vývoje. Přijde mi, že se redakce tímhle projektem nijak seriozně nezabývá a pouze "přetiskuje" senzační informace ala Blesk a přitom konec roku spoustu backerů potěšil, ať už ukázkou mise ze singleplayeru Sqadron 42 nebo spousty nového obsahu v rámci verze alfa 3.0 pro celou komunitu. V rámci prvního čtvrtlení by mělo dojít k odladění nízkých fps a současných bugů v plné zátěži.

Osobně do SC vkládám velké naděje, ale beru to s chladnou hlavou. Nejsem žádný fanboy - osobně jsem do hry vložil jen jako do jiné AAA hry a pokud by to nakonec nevyšlo, tak nezkrachuju. Jen by mne to mrzelo, protože jde o velmi nadějný projekt, který by byl odpovědí na některé bolesti současného herního světa.

Troufám si tvrdit, že převážná část komunity chápe proč jde vývoj tak pomalu jak jde a je s tím srozuměná. Zároveň jsem přesvědčený o tom, že tenhle projekt tak jako tak nepadne, protože je tak ojedinělý, že v extrémním případě krachu CIG by nepochybně do projektu vstoupil některý velký vydavatel.

0 0
 
Facebook Twitter Google Plus Zavřít
Více už toho není
Reklama