Amped 3 - SNB pro Xbox360

  12:00aktualizováno  2. listopadu 11:03
Jedním z mnoha zimních sportů je i snowboarding. Pojďte se spolu s námi podívat, jak bude vypadat jedno z prvních zpracování na Xbox360. Nebude se ovšem jezdit pouze na SNB, užívat si můžete také na pneumatice či sáňkách.

Amped3 Zima se nezadržitelně blíží a tím i sněhová nadílka a s tím spojené zimní radovánky. Pokud v zimně vypnete počítače nebo konzole, zjistíte že sníh je studený a pokud je na kopci, tak se po něm dá klouzat. Ale aby jízda po sněhu měla nějakou úroveň, je třeba tomu pomoci nějakým zařízením. Takové zařízení bylo vyvinuto již někdy v devatenáctém století, ovšem v podobě v jaké jej známe dnes spatřilo světlo světa až na začátku dvacátého století, kdy Nor Sondre Norheim přišel na super věc, kterou dnes opovrhují pouze skokani. Ta věc se jmenovala "hůlky" a umožnila lyžařům pořádně regulovat směr a lépe brzdit. Tím se zrodila dlouhá éra, kdy na svazích kralovali obdivovatelé dvou prkýnek. Koncem minulého milénia, někdy kolem roku 1990, ale začal být oblíben další sport s názvem Snowboarding, jehož počátky se datují od roku 1965.

Amped 3 Amped 3Amped 3

Snowboarding není jen sport, je to styl života.

Amped3A jako každý sport, se i snowboarding propracoval ze zasněžených svahů i na monitory počítačů, displeje mobilních zařízení a TV obrazovky, které jsou připojeny ke konzolím. Snowboarding je vcelku odlišný od lyžování a jde v něm především o adrenalin tvořený spanilou jízdou po panenských svazích nebo předváděním se ve snowparku. A stejně jako snowboarding není jen o závodění, ani nová hra Amped 3 není jen o něm. Na snowboardingu je nejdůležitější zábava, a ta nesmí chybět ani ve hře. Aby byla zábava co nejdokonalejší (teď myslím tu virtuální), je třeba vytvořit fyzikální model co nejdokonalejší. Není lepšího pohledu, než když se virtuální panáček rozseká stejně jako nováčci, které můžete spatřit na svahu ve Špindlerově Mlýně navlečené do nejdražšího vybavení. Nejdůležitější totiž není vybavení, ale styl a o ten jde v první řadě. Amped 3 zaručuje i nováčkům, že se budou cítit jako profesionálové díky novému, velmi vylepšenému fyzikálnímu enginu a notně vylepšené umělé inteligenci. Postava, za kterou budete hrát, získává zkušenosti a tím se samozřejmě zlepšuje i ovládání prkna. Trénovat budete v několik nejvyhlášenějších lyžařských střediscích světa a nabyté zkušenosti pak zúročíte na neprobádaných svazích. A právě rozlehlá krajina má být hlavním lákadlem. Autoři slibují extrémně rozlehlá horská střediska, která budou žít vlastním životem a každý objekt bude reagovat na vaší jízdu (nebo pády). Pokud vás omrzí jezdit na předem vytvořených prostranstvích nebo snowparcích, máte možnost vytvořit vlastní, až bizardní tratě nebo parky.

Celá hra bude ctít kulturu, která se kolem snowboardingu vytvořila.

Amped3Počet objektů na stavbu je závislý na kvalitě vašeho stylu jízdy, za který dostáváte bodové hodnocení. Veškeré vytvořené parky budete moci sdílet s přáteli, stejně tak jim budete moci poslat fotky nejlepších triků, které se naučíte. A samozřejmě si s nimi i zajezdíte online. Zimní radovánky si nemusíte užívat jen na snowboardu, k dispozici bude také jízda na pneumatice, sáňkách nebo sněžném skútru. Při hraní vás bude doprovázet přes více než tři sta audio tracků nezávislé muziky, některé složené speciálně pro Amped 3. Vybrané skladby budou dostání i formou audio cd v předprodejní propagaci. "Celá hra bude ctít kulturu, která se kolem snowboardingu vytvořila", uvádí Greg Thomas, prezident firmy Visual Concepts, která má celou hru na starosti. Jak se všechny naděje a tisková prohlášení budou prezentovat v reálné hře se dozví majitelé konzole Xbox360 na začátku prosince, kdy bude mít Amped 3 svojí premiéru. Čekání na prosinec si fanoušci snowboardingu mohou zkrátit alespoň jedním videm, které nabízíme ke stažení zde(26,6MB), nebo informacemi z oficiálních stránek.

Amped 3 Amped 3

Autor:

Nejčtenější

Counter-Strike je nově zdarma a někteří hráči to špatně nesou

Review bombing hry Dota 2

Legendární střílečka přešla před pár dny do režimu free 2 play a mnoho zkušených hráčů to Valve nedokáže odpustit. Bojí...

Nejlepší hry roku 2018: nominujte své favority

Assassin’s Creed Odyssey

Závěr roku již tradičně patří anketě Hra roku. A protože je to čtenářská anketa, o tom, které hry se v hlasování na...

OBRAZEM: Podívejte se na ta nejhorší tetování inspirovaná videohrami

Tetování už dávno nenesou stigma sociální spodiny a stala se běžnou součástí...

Tetování už dávno nenesou stigma sociální spodiny a stala se běžnou součástí naší kultury. Této módě se samozřejmě...

KVÍZ: Poznáte herní hity podle reklamních obrázků?

Herní kvíz

Načančané reklamní obrázky jsou jedna věc, realita druhá. Mají vůbec propagační obrázky se samotnou hrou něco...

V novém Far Cry New Dawn navštívíme známá místa po nukleární válce

Far Cry New Dawn

Nový díl střílečky Far Cry přímo navazuje na pátý díl z letošního března. O přežití tentokrát budeme bojovat v...

Další z rubriky

Vyšel DayZ ve verzi 1.0, přes víkend je k vyzkoušení zdarma

DayZ

Po pěti letech v předběžném přístupu vyšla survival zombie online akce DayZ. Studio Bohemia Interactive při této...

Stáhněte si zdarma remaster legendární motorkářské adventury Full Throttle

Full Throttle Remastered

Digitální obchod s hrami GOG nabízí dočasně ke stažení klasickou adventuru Full Throttle a to navíc v její moderní,...

Jeden z mála dobrých nápadů ve Falloutu 76 byl ve skutečnosti bug

Fallout 76

Nejnovější patch do hry Fallout 76 opravil chybu, o které si většina lidí myslela, že byla zamýšlenou funkcí. Někteří...

Najdete na iDNES.cz