Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

B&W: Creature Isle - dojde i na sex?

  12:00aktualizováno  10. ledna 11:28
Strategie Black & White byla úspěšná a úspěšné hry nekončívají prvním dílem. Čekání na pokračování božské ságy Petera Molyneuxe může zpříjemnit oficiální datadisk Black & White: Creature Isle, který je prakticky již za rohem. V něm totiž, vážení, snad konečně dojde na zvířecí sex.

Black & White: Creature Isle Pamatujete si z prvního dílu skupinku zpívajících námořníků, kterým jste pomáhali se stavbou lodi a sháněním zásob pro jejich dalekou plavbu? Tak tahle parta doplula k bájnému souostroví, které oplývá mlékem a strdím a kde zvířata žijí bez dohledu božských bytostí. Na tomto souostroví se ocitáte také vy se svým zvířetem (importovaným z originální hry, nebo nově vytvořeným) a je jen na vás, abyste ho zkouškami a úkoly dovedli až do náručí jeho vyvolené samice. :-) Zoofilové teď už určitě slintají blahem, ale nebojte - jen o zvířecím sexu tahle hra nebude.

Black & White přineslo na herní scénu několik novinek. Převtělili jsme se do božské bytosti, která dění na zemi ovládala svou rukou. Hra se obešla bez ikonek, tlačítek nebo lišt - kouzla se kouzlila čmáráním obrazců do vzduchu, své zvířátko jsme si vodili pěkně na vodítku a vesničany přiváděli k poslušnosti házením jejich sousedů přes hory a lesy. Základní principy zůstávají zachovány i v Creature Isle, jen se tentokrát budeme více věnovat svému zvířeti. Na ostrovech totiž nenajdeme žádné další božské stvoření, se kterým by bylo potřeba soupeřit, ale o to víc tu žije zvířat. No a protože i zvíře je tvor společenský, vytvořila si místní stvoření Black & White: Creature Isle své Bratrstvo. Dostat se do něj vám podle vývojářů z Lionhead zabere kolem 20-ti hodin herního času.

Nejdříve vás čeká pěkná řádka úkolů, které otestují, jestli je zvíře důstojným přírůstkem Bratrstva. Podle informací Lionheadu jsou mezi testy čistě fyzické zkoušky (například porazit v aréně jiné zvíře nebo předběhnout želvu - nesmějte se, nebude to tak jednoduché) i questy vyžadující zapojení mozku nebo delší trénink (mezi ty určitě patří bowlingová partička s krávou). Abyste dokázali, že vaše zvíře je vhodným adeptem na páření s jedinou samicí na souostroví (mimochodem – má se jmenovat Eva a hlídá ji krokodýl), budete se starat také o malé bezbranné kuře, které vám pak na oplátku pomůže s některými questy. Starat se tedy nebudete o jedno, ale hned o dvě zvířata najednou, což přináší zajímavé strategické možnosti. Na ostrovech se také můžete utkat s mnoha dalšími zvířaty a vaše potvůrka se naučí další bojové techniky. Nebudu dál prozrazovat - Lionhead slibují, že jen jednotlivých úkolů bude více než 25.

Kromě nového příběhu přinese Creature Isle vychytání všech bugů a chyb v původní hře (konečně!), zlepšení AI vašeho i cizích zvířat a nová kouzla - zvíře například bude pomáhat při zakládání Black & White: Creature Isle nových vesnic. Ano – i s vesničany se ve hře počítá, ale protože o ně nebudete soupeřit s jinými bohy, budou hrát spíše druhé, třetí nebo i čtvrté housle. Pokud zdoláte všechny testy a stanete se členy Bratrstva, získá vaše zvíře řadu nových schopností a dovedností a s nimi také speciální náramek elitních zvířat. Ten bude užitečný při on-line hře, ve které si můžete změřit síly až s osmi soupeři najednou. Některé úkoly se vám navíc zpřístupní až po dosažení určité úrovně, takže i po dokončení hlavní linie bude co hrát.

Co dodat? Se všemi vylepšeními, novým příběhem a on-line multiplayerem bude Creature Isle určitě důstojnou hračkou, která nám pomůže překlenout čekání na Black & White 2. Než hra vyjde, pokochejte se galerií screenshotů, nebo se podívejte na trailer.

Autor:


Témata: hračky

Nejčtenější

Příběh nelehkého zrodu českého herního hitu Kingdom Come

Kingdom Come: Deliverance

České hry Kingdom Come už se prodalo více než milion kusů, takže už teď můžeme mluvit o úspěchu. Cesta k němu však...

Kdyby mi bylo sedm, po stavebnici Nintendo Labo bych šílel

Nintendo Labo

Nintendo Labo spojuje digitální svět videoher se stavebnicí z papírového kartonu. Kdo si chce zahrát, musí si hračku...Jak svádět ženy? Bizarní hra Super Seducer vás to rozhodně nenaučí

Super Seducer : How to Talk to Girls

Interaktivní film Super Seducer chtěl zábavnou formou naučit nesmělé muže svádět ženy. Jenže výsledkem je příšerná...

Zázrak se nekoná, filmový Tomb Raider je těžký průměr

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Kletbu filmových adaptací nový Tomb Raider sice nezlomil, ale vyloženě neurazil, i když jde o průměr. Hráč si po...

Usednout do traktoru Zetoru můžete v Brně a nově i v Pure Farming 2018

Pure Farming 2018

Právě dnes, v úterý 13. března, vychází nový vyzyvatel pro zažité farmářské simulátory. Byli jsme se na něj podívat v...

Další z rubriky

Pozdě, ale přece. Electronic Arts mění herní ekonomiku v Battlefront 2

Star Wars: Battlefront II

Půl roku od vydání se kompletně změní systém odměňování hráčů v prokletém Battlefrontu 2. Otázkou zůstává, jestli už na...

Vývojáři Paragonu uvolnili zdarma podklady v hodnotě 12 milionů dolarů

Paragon

Lidé z Epic Games se díky Fortnite zřejmě natolik topí v penězích, že dali na internet zdarma k využití modely ze své...

The Crew 2 nabídne závody v autech, letadlech i lodích už na konci června

The Crew 2

Podívejte se na nový trailer na chystanou open world závodní hru od Ubisoftu.Najdete na iDNES.cz