BonusWeb.cz slaví milion

  9:00aktualizováno  21. října 12:29
Denní zpravodaj ze světa počítačových her BonusWeb dosáhl v měsíci srpnu rekordní návštěvnosti a poprvé ve své historii překročil hranici jednoho milionu zobrazených stránek za měsíc, čímž zároveň stanovil rekord v kategorii, na kterou se zaměřuje.

Praha, 19. září - Denní zpravodaj ze světa počítačových her BonusWeb (http://bonusweb.idnes.cz) dosáhl v měsíci srpnu rekordní návštěvnosti a poprvé ve své historii překročil hranici jednoho milionu zobrazených stránek za měsíc, čímž zároveň stanovil rekord v kategorii, na kterou se zaměřuje. Podle nezávislého auditora, firmy Taylor Nelson Sofres Inter@ctive, odeslal server BonusWebu v osmém kalendářním měsíci tohoto roku svým čtenářům 1 024 152 platných stran, což je o 46% více než v červenci. Výrazné navýšení bylo zaznamenáno také v počtu návštěv (151 313) a unikátních IP adres za den (3 724) a to shodně o 36%.

Takto příznivých výsledků dosáhl BonusWeb mimo jiné i díky všestranné podpoře mateřské společnosti Mobil server, s.r.o. a dalšímu rozšíření služeb, které čtenářům nabízí. Krátce před prázdninami totiž server spustil svůj nový projekt PlneHry.cz, na němž, jak už název napovídá, naleznou uživatelé internetu více než stovku plných her ke stažení zcela zdarma! I přes prázdniny pak BonusWeb přinášel jednu recenzi denně, několik článků o připravovaných herních novinkách, recenze na herní konzole či handheldy. Kladný ohlas u čtenářů mělo také zvýšení počtu zveřejňovaných článků do sekce hardware, které bylo umožněno utužením dobrých vztahů s významnými dodavateli v České republice, mezi něž bezesporu patří AT Computers, Multistyk či Dataconsult.

"Jsem rád, že cesta, po níž jsme se o prázdninách vydali, se ukázala jako správná. Rozhodli jsme se informovat o všem, co se děje na světové herní scéně, pochopitelně s důrazem na dění u nás v České republice. Zároveň se snažíme pokrýt co možná nejširší spektrum rozsáhlé herní scény tak, aby čtenář nalezl na našich projektech vše, co jej zajímá a abychom se stali jeho vstupním bránou do světa počítačových her na internetu," uvedl šéfredaktor serveru Zdeněk Polách.

O serveru BonusWeb
BonusWeb je zpravodajský magazín ze světa počítačových her vydávaný společností Mobil server, s.r.o. Každý všední den přináší novinky z domácí i zahraničních herní scény, všímá si také vývoje v oblasti hardware a zejména pak přináší recenze jak na hry pro PC pro systémy Windows a Linux, tak i pro jiné herní platformy (PlayStation, GameBoy). Kromě toho se věnuje také recenzím herního hardware a snaží se být hráčovým a vůbec čtenářovým průvodcem tímto složitým světem. Podle auditu Taylor Nelson Sofres je s velkým odstupem leaderem ve své oblasti.

Autor:
Témata: Auditor, Linux

Nejčtenější

Zemřel Stan Lee, spolutvůrce komiksového světa značky Marvel

Fanoušci vzpomínají na Stana Lee u jeho hvězdy na chodníku slávy v Hollywoodu....

Ve věku 95 let zemřela legenda komiksu Stan Lee, který byl spolutvůrcem proslulé značky Marvel. O smrti muže, který se...

Dal pěstí feministce v Red Dead Redemption 2, YouTube mu odstavil kanál

Red Dead Redemption 2 - hlavní hrdina mlátí aktivistku

Youtuber vystupující pod přezdívkou Shirrako zveřejnil video, v němž ve hře Red Dead Redemption 2 dá ránu pěsti...

KOMENTÁŘ: Jak Red Dead Redemption 2 zastínil Assassin’s Creed: Odyssey

Red Dead Redemption 2 versus Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey a Red Dead Redemption 2 jsou dva nejnovější přírůstky do rodiny akčních příběhových her v...

PRVNÍ DOJMY: Svět Falloutu 76 je obrovský a detailní, ale vládne mu nuda

Fallout 76

Prvních několik hodin ve světě nového Falloutu nás příliš nepřesvědčilo. Rozlehlý svět není zaplněný adekvátním obsahem...

World of Warcraft Classic je trip pro nostalgiky. První dojmy

World of Warcraft Classic

Návštěvníci akce Blizzcon, ale i majitelé virtuální vstupenky, si vyzkoušeli, jak se hrál World of Warcraft v době...

Další z rubriky

Pět nadějně vypadajících komiksových her, z nichž se vyklubaly propadáky

Superman: The New Superman Adventures

Doufalo se v hodně, dostali jsme málo. Připomínáme pět komiksových videoher, které to projely na plné čáře.

KOMENTÁŘ: Jak Red Dead Redemption 2 zastínil Assassin’s Creed: Odyssey

Red Dead Redemption 2 versus Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey a Red Dead Redemption 2 jsou dva nejnovější přírůstky do rodiny akčních příběhových her v...

Brali jste si někdy kvůli hře dovolenou?

Vítězný doutník

Vzali jste si někdy volno kvůli hře, na kterou jste se velmi těšili? Pokud ano, napište nám pod článek do diskuze,...

Najdete na iDNES.cz