Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Co najdete v listopadovém Gamestaru

  2:00aktualizováno  1:25
Co najdete v listopadovém Gamestaru
Gamestar č. 45 Gamestar se minulý měsíc jako první a zatím jediný ze tří českých herních magazínů odhodlal k vynechání plné hry, kterou na druhém CD nahradila spousta užitečných programů, videí a demoverzí. Rozhodnutí je to jistě vzhledem k nezanedbatelnému počtu hráčů, kteří si plné hry stále žádají, poměrně odvážné. Nepodlehli tedy redaktoři žádostem o její opětovné navrácení? V novém, listopadovém, čísle určitě ne. Na obou CD tedy čtenáři opět najdou demoverze, videa, přídavné mody do několika her, užitečné programy a spoustu dalších věcí. Pojďme se však podívat na obsah časopisu samotného. V sekci Extra, která následuje po krátkém úvodníku se nalézají články o Sim City 4 a Swat: Urban Justice, několik následujících stran je věnováno novinkám po nichž si hráči mohou přečíst porovnání dvou 3D her, právě vypuštěného UT 2003 a očekávaného 3D hitu Doom III. V rubrice preview se redaktoři blíže podívali na Splinter Cell, Lionheart a český Vietcong. Po rozhovoru s manažerem elitního českého klanu Neophyte, Viktorem Wanli již následuje nejdůležitější rubrika recenze, ve které čtenáři najdou Unreal Tournament 2003 (91%), NOLF 2 (93%), Battlefield 1942 (80%), The Thing (71%), Medieval: Total War (84%), Cricket 2002 (70%), Jazz and Faust (54%), Beach Life (78%), Industry Giant II (80%), Steel Beast (64%), Crazy Taxi (51%), Emperor: ROTMK (84%), Pro Soccer cup 2002 (34%), Prisoner of War (73%), Prince of Quin (63%), Necromania (55%) a Red Shark (70%). V rubrice dabing, kde redaktoři hodnotí kvalitu ať již anglického nebo českého dabingu najdeme recenze Broken Sword (90%), Warcraft III (78%), Dune II (70%) a Nolf 2 (96%). Dále následují stránky věnované, dopisům, redakčním žebříčkům, hudbě a on-line hrám na něž navazuje rubrika hardware, kde čtenáři zjistí, které periferie by si na vánoce měli pořídit. Kromě toho zde najdeme také recenze několika zvukových karet, rady jak porozumět BIOSu a nechybý ČKD (často kladené dotazy). Několik posledních stran tvoří návody, tipy a triky do her a také obsah obou CD na nichž se kromě jiného nachází několik zajímavých demoverzí. Např. UT 2003, Battlefield 1942, Legenda etc. Na závěr jenom malé upozornění. V příštím čísle bude opět plná hra. Nejedná se však o návrat k dřívějšímu koncepci časopisu, ale naopak jde o dodržení slibu, že jednou za čtvrt roku vyjde v Gamestaru plná hra, ovšem daleko kvalitnější než bývá zvykem. Jakou hru tedy v příštím GS čtenáři naleznou nevíme a nezbývá než se nechat překvapit.
Autor:Nejčtenější

Příběh nelehkého zrodu českého herního hitu Kingdom Come

Kingdom Come: Deliverance

České hry Kingdom Come už se prodalo více než milion kusů, takže už teď můžeme mluvit o úspěchu. Cesta k němu však...

Bílý dům nechal vytvořit video sestřih z násilných počítačových her

The Evil Within 2

Americký prezident Donald Trump se setkal se zástupci herního průmyslu k debatě o násilí ve videohrách. Jako podklad...KOMENTÁŘ: Kam povede přehnaná politická korektnost a cenzurování videoher?

Grand Theft Auto 5

V herním průmyslu se v relativně krátké době vyrojila řada kauz týkajících se cenzurování či kritiky „závadného“...

Jak svádět ženy? Bizarní hra Super Seducer vás to rozhodně nenaučí

Super Seducer : How to Talk to Girls

Interaktivní film Super Seducer chtěl zábavnou formou naučit nesmělé muže svádět ženy. Jenže výsledkem je příšerná...

Zázrak se nekoná, filmový Tomb Raider je těžký průměr

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Kletbu filmových adaptací nový Tomb Raider sice nezlomil, ale vyloženě neurazil, i když jde o průměr. Hráč si po...

Další z rubriky

Časopis Level nekončí. O vydání se postarají tři bývalí šéfredaktoři

Časopis Level u vydavatelství Burda Praha končí.

Herní magazín Level bude pokračovat. Vydavateli časopisu se stávají jeho tři bývalí šéfredaktoři, konkrétně Ondřej...

Autor Assassin's Creed opět opouští Ubisoft. Tentokrát dostal výpověď

Assassins Creed 4

Kariéra herního návrháře Patrice Desiletse by vydala na menší knihu. Nejprve opustil společnost Ubisoft, aby pomohl...

Prodejci do seznamu her zařadili PC verzi Grand Theft Auto V

Na webu internetového obchodu Amazon.de lze objevit PC verzi titulu Grand Theft

Prodejci v Německu a Rakousku do seznamu her zařadili PC verzi hry Grand Theft Auto V. Objevit ji lze například v...Najdete na iDNES.cz