Pátek 19. srpna 2022, svátek má Ludvík
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 19. srpna 2022 Ludvík

Conan - návod

  12:00
Drsný Conan od Cauldronů ze Slovenska získává celkem kladné hodnocení po celém světě. Jeho dobrodružství je vskutku pěkné, takže pro ty z vás, kteří se v něm ztratili, je tu náš návod. Neváhejte a nahlédněte.

popisek

Po odklepnutí nabídky „New Game“ a zvolení jedné ze tří obtížností se na chvíli pohodlně usaďte do křesla (nebo v čem to sedíte) a zvhlédněte spoustu úvodních animací. Až se konečně dostanete do hry, trošku se rozkoukejte a naučte se základům ovládání. Opodál stojí osamocený vlk, na kterém se hned můžete naučit základům boje. Po boji zjistíte, že vám cestu dále blokuje velký balvan. Není ale nic lehčího, než ho shodit dolů. Uděláte to stiskem klávesy ALT (pokud jste si to nepředefinovali jinak). Jděte dále a seberte malou uzdravovací lahvičku. Vyskákejte po kamenech výše (také ALTem) seberte mapu území. Mečem rozsekněte větev, vyskočte nahoru a pobijte vlky. Seberte palcát, který doporučuji vyměnit za meč, který jste používali do teď. Po větvi vylezte na římsu a vyskákejte výše. Vyšplhejte po skalní stěně a v animaci si prohlédněte vašeho nového protivníka – obřího brouka. Naštěstí není o nic horší než vlci, takže do něj stačí dát jedu až dvě rány a je po něm. Seberte velkou uzdravovací lahvičku, pobijte vlky, seberte lahvičku se staminou a běžte nahoru, kde na vás čeká speciální kámen, který potřebujete na uložení hry („Sacred Stone“). Pokud máte alespoň jeden tento kámen, lze hru kdykoliv uložit. Bohužel kameny u sebe můžete mít maximálně čtyři, takže se nevyplatí s nimi nijak zvlášť šetřit. Pokud chcete, uložte hru a seskočte dolů, kde už na vás čeká další nový protivník. Až ho zabijete (nic těžkého), získáte z něj sexy čepičku. Vylezte nahoru op skále a pokračujte průsmykem. V animaci uvidíte několik lidských protivníků v čele se záhadným čarodějem. Po zabití několika vojáků se do vás pustí i čaroděj, ale je to jen trapný pokus. Po boji se promění v supa a uletí. Ještě na vás ale stihne sesypat lavinu, ale Conan je drsoň, takže to s ním ani nehne. Po animaci se hned vrhnete do boje s obřím červem, ale stačí do něj jedna rána a je po něm. Po boji skočte do díry, která po něm zbyla a jste v ledových jeskyních. Ukládacího kamene na soše si zatím nevšímejte, získáte ho později. Stejně tak nic nezmůžete s gongy, nemáte na to paličku. Rozbijte proto krápníky a jedinou cestou pokračujte dopředu. Dostanete se do kruhové místnosti s jedním velkým krápníkem uprostřed. Ze stěny se ale probourá šest ledových vojáků, po jejichž likvidaci se z ledu uprostřed probourá sám jejich boss. Není ale moc silný. Po boji rozbijte balvany, které vám brání v postupu dále a jděte chodbou. Cestou pobijte několik ledových vojáků a seberte mapu oblasti. Rozbijte kostru a seberte ledový meč. Jděte dále chodbou a seberte paličku na gongy. Skočte do díry a jste v místnosti, kde jste byli na začátku a dokonce na soše. Seberte proto ukládací kámen a paličkou bouchněte do obou gongů. Skočte do díry, která zůstala po soše a jste v doupěti ledového červa. Na toho natrefíte záhy, ale je poměrně jednoduchý a stačí pouze jedna rána do hlavy. Přes několik animací se dostanete do podzemního doupěte.

popisek

Za vodopádem seberte jednobřitou sekeru a na břehu ukládací kámen. Pokračujte dopředu a pobijte několik pirátů. Na ostrůvku uprostřed seberte mapu oblasti a pokračujte dále po cestě. Dostanete se do malé vesnice nepřátel. Rozbijte bránu a jděte dál. Po zabití několika prvních protivníků uvidíte animaci, ve které bude vyvolán alarm a na vás se seběhne několik nepřátel, které ale hravě zvládnete. U domku rozbijte malý dřevník a seberte ukládací kámen. Za domkem je také velká uzdravovací lahvička. Teď rozbijte bránu vlevo a pokračujte po mostě. Po zabití skupiny nepřátel se dostanete na jeho druhý konec, který je ale zahrazen. Vraťte se tedy zpět a pokračujte druhou bránou. Sejděte až dolů a jděte k lodičce ve vodě. Spustí se opět několik animací, které posunou děj trochu dále.

Právě jste na území duchů. Vychutnejte si ponurou atmosféru, seberte mapu oblasti a pokračujte dále. Pozor na nové protivníky, kterými jsou tentokrát neviditelní vlci – vydrží celkem dost. Pokračujte stále dál až před vchod do jeskyně. Tady seberte dokument, který si prostudujte. Vejděte do jeskyně a shlédněte animaci. Pobijte divochy a seberte další dokument, který vám osvětlí některé události. Jděte doleva, kde seberte ukládací kámen a mapu oblasti. Vraťte se zpět do počáteční místnosti a jděte nahoru, kde je další ukládací kámen a ve slepé uličce i dvoubřitá sekera. Jděte poslední možnou cestou a na konci skočte do díry. Zatáhněte za páku a vraťte se před díru – dveře budou otevřené a vy můžete projít dále.

popisek

Seberte mapu a pokračujte. Po animaci, ve které na vás divoši házejí kameny přeskočte propast a seberte list z deníku. Dál se dostanete k první pasti – třem velkým kyvadlům. Bohužel stačí minimální dotyk kyvadla a letíte dolů, takže to chce pevné nervy. Pokud spadnete dolů, nic se neděje a můžete (musíte) vylézt zpět nahoru. Mimo to je dole i ukládací kámen. Za touto pastí je další past – tři rotující nože. Pohybují se ale velice pomalu, takže to nepředstavuje větší hrozbu. Odtud se dostanete do chodby, ve které uvidíte Conana zepředu, což je pěkně nepraktické, ale za chvíli vám spadne do zad velký balvan, kterému musíte utéct nebo se před ním schovat v některém z výklenků. Na konci této chodby zatáhněte za páku a vraťte se nahoru, kde se vám tímto otevřela další cesta dál. Po menším boji seberte ze země nárameník a poslední vůli. Sejděte dolů, kde vás čeká velký boss. Bohužel je chráněný jakousi ohnivou stěnou, kterou nemůžete projít. Aby zmizela, musíte mlátit do červené věci na oltáři uprostřed, čímž bude podstavec, na kterém je boss, klesat. Až klesne úplně dolů, ohnivá stěna zmizí a můžete mlátit do něj. Bohužel zanedlouho začne podstavec ale zase stoupat, takže musíte jednat rychle. Po smrti bosse seberte z vedlejší místnosti, která se tímto otevřela, další část starobylého meče. Vraťte se zpět a projděte do další části – starobylé pevnosti.

Zde jsou dva páry dveří. Vejděte do prvních nalevo a seberte ukládací kámen. Jděte do druhých zprava a projděte až do velké haly, kde je připraveno obětování mladé dívky (všimněte si zavřených dveří naproti dveřím, kterými jste přišli). Po animaci se vrhněte na duchy. Nejdříve zabijte dva vojáky, poté dva kouzelníky (jejich střely se dají vykrýt) a poté se vrhněte na hlavního. Po jeho smrti se celkem setmí. Jděte do dveří, které byly předtím zavřené – po chvíli se dostanete k lepší sekeře (hyborean axe). Vraťte se zpět do haly a vejděte do dveří kousek od místa, kde byl hlavní duch. Seberte mapu oblasti a zatáhněte za páku. Sjede dřevěný výtah, na který nasedněte (pozor, musíte na něj skočit – je před ním špatně viditelná propast) a sjeďte dolů. Dole seskočte z výtahu k ukládacímu kameni a pokračujte chodbou vpřed. Dostaňte se až k vodě – spustí se animace. Jděte dál, pobijte divochy, kteří na vás chtěli shodit trámy a jděte doprava. Po další animaci se ocitnete v dalším prostředí. Zabijte několik kostlivců, duchů a i jejich bosse. Poté rozbijte bedny bránící vám v cestě dál. Teď se opět pohodlně usaďte, protože se spustí několik dlouhých animací, ve který se příběh opět pohne dál.

popisek

Jste v přístavu jménem Kordava a váš úkol je zjistit něco o kultu, která má ve znaku supa (Vulture Cult). Seberte mapu a pokračujte dál. Můžete se sice několika občanů zeptat, jestli něco nevědí, ale je to celkem zbytečné. Projděte do další části města a vlevo seberte ukládací kámen. Jděte dál a jestli chce, můžete si to v úzké uličce vlevo vyřídit s několika bandity. Jděte dál až se dostanete k zatarasené cestě. Žena opodál vás odkáže na hospodu vedle – vejděte do ní. Dostali jste se právě do hospodské rvačky. Až všechny pobijete, seberte lepší palcát (mace) a vyjděte druhým východem z hospody, čímž se dostanete za zátaras. Jděte doleva a seberte další ukládací kámen. Pokud chcete, můžete si zabojovat v místní aréně – není to nic těžkého. Jděte dál po obvodu tržiště a nahoře za domem najděte čepel Atlantského meče. Na tržišti se setkáte se svou společnicí Zairin, která vás odkáže do domu opodál (za tímto domem byla i výše zmíněná čepel). Vejděte do domu a nahoře si promluvte s mužem. Po animaci, ve které se události trošku zvrtnou, pobijte všechny vojáky. Po animaci se ocitnete na tržišti a navíc v noci. Opodál stojí skupinka čtyř vojáků, které zlikvidujte. Jděte doprava a v animaci se dostanete do kláštera. Pobijte několik vojáků a po zeleni vyšplhejte na věž. Seskočte o patro níž a stiskněte symboly na stěně v pořadí 3,4,2,1. Seskočte opět o patro níž a vyskočte na podstavce, kde nejsou sochy supů – jsou tu spínače. O patro níž se utkáte se samotným králem kostlivců, ale je to máslo – šel na jednu ránu :-). Po jeho smrti seberte ukládací kámen, skvělý „axe sword“, který po něm zůsta a „heart of the serpent“. Vyšplhejte zas až nahoru a použijte „eye of the serpent“ na sochu hada. Teď pro změnu seskákejte opět až dolů, tentokrát dokonce ještě o patro níž, kde za stěny trčí několik hlav, chrlících oheň. Stačí jít ze strany a jednu po druhé umlčet mečem. Poté si stoupněte do výtahu a nechte se zavést dolů. Jděte dál a pobijte několik vojáků. Jedinou cestou pokračujte dál a shlédněte poutavou animaci. Vybojujte boj s velkou skupinou vojáků a poté ještě s několika, kteří přijdou, seberte sošku a vyjděte ven. Pobijte pár vojáků a nasedněte na koně. V další dlouhé animaci budete svědky Conanova nalodění a cesty horkou pouští Stygia.

popisek

Zabijte několik protivníků a poté se utkejte s vaším úhlavním nepřítelem, se kterým jste se setkali už na začátku. Stačí do něj dvě rány, po který se opět zbaběle promění v supa a uletí. Přeskočte přes propast, pobijte škorpióny a odsekněte kostry z visícího štítu. Na druhé straně se vám otevře nová cesta. Vejděte tam, sešlápněte plošinku a sejděte po schodech, které se objevily. Pobijte zombie a získáte několik klíčových předmětů. Vlezte do místnosti nalevo, pobijte zombie a seberte co z nich vypadne (mimo jiné i mapa). Teď jděte do místnosti napravo, pobijte zombie a na podstavce pod hlavami hadů dejte nádobku s ohněm, kterou jste získali. Zatáhněte vždy za páku, která se objeví. Až to tady všechno uděláte, zobrazí se průchozí cesta v hlavní chodbě – šlápnout můžete pouze na plošinky, na kterých svítí symbol hada, jinak se propadnete. Až přeskáčete na druhou stranu, dostanete se do obrovské podzemní místnosti s pyramidou. Obejděte pyramidu a všimněte si jediného místa, kde se dá vyšplhat nahoru. Úplně nahoře je díra, kterou skočte dovnitř pyramidy. Hned naproti je za rohem ukládací kámen. Na jednom místě je tu také místo, kterým se dá vylézt ven – najdete tu kousek brnění (shield bracelet). Vevnitř ale musíte najít místo, který se dostanete do podzemí – tady najdete další ukládací kámen, sekeru (Seth’s Teeth) a „stone head“. Až ji seberete, uvidíte v animaci, jak se vám otevře cesta ven. Pobijte hejno kudlanek a vyjděte ven. Jděte do pyramidy vchodem, který je naproti vašemu příchodu do této místnosti a použijte kamennou hlavu. Sjedete výtahem hlouběji do podzemí.

popisek

Vlevo a vpravo jsou dveře – je jedno kam půjdete nejdřív – v každé místnosti si trochu zabojujete a po stisknutí tlačítka na zdi seberte klíče jednotlivých elementů (water, fire a v místnosti naproti ještě earth). Až je budete mít, otevře se v hlavní chodbě cesta dál. Projděte dál a po vybojování několika soubojů použijte klíče na podstavec. V animaci uteče Conan před mumiemi a je zachráněn od zavalení. Jděte po schodech dolů, dole zatáhněte za páku a pokračujte stále dolů. Dole proběhněte lávovými jeskyněmi až na konec a vyšplhejte po stěně. Po animaci pobijte nepřátele, vyšplhejte na podstavec uprostřed a přeskočte přes díru. Jděte směrem k nepřátelům a shlédněte animaci. Pobijte všechny mumie a až s nimi skončíte, rozdáte si to s jejich bossem, který je ale směšně jednoduchý. Seberte „crystal key“ který po něm zbyl a použijte ho na podstavec uprostřed. Shlédněte efektivní zatopení místnosti. Voda prorazí další cestu dál a navíc uhasí lávu dole. Seskočte tedy dolů a vydejte se nově vytvořenou cestou. Seskočte dolů a projděte dále. Jedinou cestou pokračujte stále vpřed. Poté, co se vám zatarasí cesta zpět, vás napadnou tři ohnivé bestie. Zabijte je a z oltáře si vezměte „necklase of the salamander“. Po úzkých schodech sejděte až dolů a vezměte si ukládací kámen. Skočte na kámen, který pluje po lávě po levé straně a z něj skočte k dalšímu ukládacímu kameni. Tady doporučuju uložit hru – musíte skočit na plovoucí kámen op levé straně, ale ten se za chvíli potopí, takže z něj musíte přeskočit na další plovoucí kámen, který připluje zprava. Až se vám to povede, spustí se animace, ve které se dostanete na pralesní území Darfar.

Jděte dopředu, pobijte divochy a poté kudlanky. Dojděte k ohradě, která vám brání v dalším postupu. Jděte tedy okolo a dostanete se do vesnice. Pobijte všechny divochy a seberte „The masko f Sog-Tho). V animaci uvidíte, jak zmizí ohrada, tak teď už můžete projít. Za ní se vydejte doprava a pobijte divochy. Teď se vydejte doleva a na konci zatlačte do země totem s hadí hlavou. Za ním tak můžete vyšplhat po liánách nahoru, kde shodíte do bahna balvany. Seskočte dolů a projděte po nově vzniklé cestě přes bahno. Pokračujte po cestě a zabijte gorily. Po chvíli se před vám objeví šaman s několika nohsledy. Pobijte je, ale šaman bude stále utíkat a vyvolávat nové vojáky. Na konci ho ale dostihnete a samozřejmě vykucháte. Projděte dál, pobijte vojáky a pokračujte do vesnice. Conan skočí v animaci dolů. Seberte protijed a jděte dál. Vpravo seberte mapu a prostudujte si ji. Jděte podle mapy dál a cestou zabíjejte škorpióny a divochy. Až dojdete k velkému kotli, vyskočí z něj několik kostlivců, ale nepředstavují vážnější hrozbu. Začínají se tu také objevovat divoši střílející ohnivé šípy, tak pozor. Kousek za kotlem je další šaman, po jehož smrt seberte „serpent’s scale“ a vraťte se cestou trochu zpět. Kousek od kotle je podstavec, na které je ukládací kámen. Ten seberte a na jeho místo dejte „serpent’s scale“. Kousek od šamana se otevřela cesta dál, tak se tam vydejte. V jeskyni vlevo je ukládací kámen, po jehož sebrání se objeví čtyři kostlivci. Podle mapy postupujte vpřed. Pozor na nástrahy v podobě smrtících bodáků, které vystřelují (naštěstí celkem pomalu) ze země. Daleko horší nástraha jsou padající kameny – pokud máte smůlu, zemřete i na jednu ránu. Na mapě jsou také propadla, do kterých když spadnete, tak se objevíte na začátku minulé oblasti a bude chvíli trvat, než se sem opět dostanete. Jděte stále vpřed a na konci projděte mezi bodáky, které vystřelují ze zdi – je tu jeskyně, kde je spínač, který vám opět otevře cestu dál. Projděte do další oblasti. Ta je celkem malá – pouze malé údolíčko plné žahavých rostlin. Uprostřed je hlavní květina, kterou když zabijete, získáte novou sekeru („black axe“). Vydejte se do chrámu, ale ještě před vstupem pobijte kostlivce. Uvnitř se připravte na větší bitku. Šaman, který je vaším cílem na vás bude sesílat hordy kostlivců. Až ho zabijete, otevře se cesta dále a navíc z něj získáte helmu („spiked helmet“). Projděte nově otevřenou cestou a připravte se na malou změnu prostředí.

popisek

Jste u velikého vulkánu. Pokračujte jedinou cestou dopředu a pobíjejte ohnivé kostlivce. Za chvíli narazíte i na špatně viditelné metače ohnivých koulí, kteří umí velice znepříjemnit život. Na konci u kamenné dračí hlavy seberte „Dragon’s Eye“ a pobijte velkou skupinu ohnivých kostlivců. Jděte zpět, cestou budete opět obtěžování ohnivými kostlivcem, ale moc jich nebude. Vejděte do jeskyně, prohlédněte si celkem dlouho animaci s poslechněte si rozhovor s členkou divokého kmene, který byl zotročen. Dívka vám ukáže cestu do pevnosti.

V pevnosti pobijte několik vojáků, seberte nový meč („Hyrkanian blade“) a seskočte dolů. Až zabijete všechny vojáky, ocitnete se venku. Opět všechny zabijte a poté vezměte velký trám, ležící opodál. V animaci s ním vyrazíte dveře uvidíte váš cíl – čaroděje nahoře. Zatím má kolem sebe ale magickou bariéru, takže nejprve pobijte všechny vojáky. Poté magická bariéra zmizí a můžete se vypořádat s čarodějem. Zatáhněte za páku a osvoboďte vězně. V několika následujících animacích se opět události pohnou kupředu a vy se ocitnete v na místě zvaném „Keshan“.

Pobijte vojáky a stiskněte tlačítko. Sjedete výtahem dolů, kde na vás překvapivě opět čeká několik protivníků. Jděte stále jedinou možnou cestou a nenechte nikoho na živu. Projděte stájemi a na konci seberte nový palcát („Bori’s favor“). Jděte zpět dolů – kousek od místa, kde jste sjeli výtahem je důlní vozík – na ten nastupte a nechte se odvést. Na konci vaší cesty vás čeká několik vln celkem silných rytířů. Po boji přejděte přes můstek a projděte do další části.

popisek

Jste v celkem složitém labyrintu plném nepřátel. Dávejte si pozor na plošinky na podlaze – po sešlápnutí vás čeká smrt v podobě několika metrákového kamene na hlavě. Hledejte prasklé zdi, které lze probourat a tak se dostat dál. Na jednom místě za prasklou zdí se s vámi propadne podlaha a vy se ocitnete v další části labyrintu. Vylezte po žebříku a pobíjejte vojáky a kamenné golemy. Projděte větší halou s červenými sloupy – kousek za ní je místnost s pastmi v podobě velkých kyvadlových seker. Projděte mezi nimi – za nimi je poslední část Atlantského meče, který se teď už můžete vyzbrojit a se kterým, jak vzápětí zjistíte, budete zabíjet o hodně rychleji. Vymotejte se z labyrintu (to jsem moc neporadil, ale špatně se to popisuje) a vstupte do další části. Pobijte kostlivce a vstupte do podivné arény, obehnané magickou bariérou. Uvnitř vás čeká boj s několika kostlivci a jejich králem, ale s Atlantským mečem je to otázka několika sekund. Poté se vydejte do další části přes můstek, který byl až do teď neprůchozí kvůli magické bariéře. Ocitnete se v další části stájí. Z jednoho vojáka vypadne mapa, takže se tu budete orientovat poněkud lépe. Na okraji propasti ještě seberte kousek sochy („statue part“). Teď se vydejte jedinou možnou cestou stále dolů po schodech, dokud neprojdete do další části. Zde se dostaňte až do místnosti, ve které se za vámi zavřou dveře a zaútočí na vás dva kamenní golemové. Po jejich porážce se dveře otevřou a vy pokračujte dál po schodech nahoru. Zatáhněte za páku a projděte do další části. Ta je poměrně malá. Nejdříve jděte vpravo, kde z jednoho vojáka vypadne ukládací kámen. Vlevo je na konci prasklá zeď, kterou rozbijte a projděte dále. Tady běžte stále dopředu až uvidíte meč (který se mi ale nepodařilo sebrat – pravděpodobně to de pouze pokud nemáte kompletní Atlantský meč, ale jistě to nevím). Pobijte kostlivce a získáte další ukládací kámen a mapu. V animaci uvidíte otevření dveří, které byly předtím zavřené, tak se k nim vydejte. Tady se to taky špatně popisuje, ale naštěstí máte k dispozici mapu – podívejte se na mapu - stačí se dostat do malé černé chodbičky vpravo nahoře. Až to najdete – vejděte a přes můstek se dostanete do místnosti, kde jsou divocí psi. Pobijte je i s několika vojáky a jděte dále. Tady vás čeká souboj s několika obrněnými rytíři a několika obyčejnými. Po boji přejděte přes můstek a vejděte do další časti. Zde jděte jedinou možnou cestou a vybijte veškerý odpor – až nezůstane nikdo živý, otevřou se vám dveře a vy můžete pokračovat. Dostaňte se do velké místnosti, ve které na vás budou chodit kostlivci. Snažte se dát ránu jako první – pokud vás zasáhnou, uberou vám celkem dost zdraví. Pobijte několik vln kostlivců – poté na vás půjdou i trošku tužší varianty. Až je všechny zlikvidujete, otevřou se dveře a vy můžete pokračovat dál.

Následuje souboj s pěti kněžími. Jsou sice celkem slabí, ale neustále vám utíkají, takže než se stačíte rozmáchnou, popoběhnou, ale za chvíli se vám to podaří. Poté vybojujte souboj se skupinou obrněných rytířů a na závěr ještě se skupinou kostlivců. Teď si stoupněte do symbolu uprostřed. Dole vás čeká poměrně obtížný souboj proti skupině neviditelných škorpiónů (nebo co to je), kterým se velice rychle obnovuje zdraví. Až s nimi skončíte, projděte průchodem dál a shlédněte animaci. Čeká vás finální souboj, který rozhodně nebude tak lehký jak se zdá.

Pobijte kněží a až začne rituál, postupně vybíjejte kněze, kteří se objevují a blokujte jejich střely, které občas uberou notný kus z vašeho zdraví. Až je všechny zlikvidujete, máte skoro vyhráno. Rituál se ukončí a vy bude stát tváří v tvář obrovskému hadovi. To už je ale pohoda – stačí mu dát jednu ránu do hlavy a je po něm. Shlédněte celkem ubohou a překvapivě krátkou závěrnou animaci a pokochejte se čtením titulků. Velké dobrodružství Barbara Conana je úspěšně za vámi.


Konec…
Autor:

Gamescom 2022

Letošní veletrh her Gamescom 2022 opět pořádá na výstavišti v Kolíně nad Rýnem od 24. do 28. srpna. Slavnostní zahájení proběhne večer předem na Opening Night Live 2022 show 23. srpna.

Témata: bitka, Máslo, Socha
  • Nejčtenější

Hráč dokončil Diablo 2 na nejtěžší obtížnost, aniž by na někoho zaútočil

Youtuberovi s přezdívkou MacroBioBoi se podařil úctyhodný herní výkon. Dokázal dohrát remasterované Diablo 2 na...

Soud smetl bizarní žalobu, navrhovatel by si prý měl zahrát Call of Duty

Zakladatel společnosti Brooks Entertainment právně napadl mamutí vydavatelství Activision Blizzard za údajné...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Fanoušek odstranil ze Spider-Mana vlajky hrdosti, byl okamžitě potrestán

Oblíbený server pro sdílení modifikací počítačových her Nexus Mods zrušil profil člověku, který všechny duhové prapory...

Měly být hity, ale dnes už si na tyto hry nikdo nevzpomene

Premium Uspět v herním průmyslu není kvůli obrovské konkurenci nic snadného a o žánru tzv. live service her to platí dvojnásob....

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Kvůli chybě v obchodě si lidé nakoupili letošní Fifu za korunu

Vydavatelství Electronic Arts se povedl nepříjemný přešlap, když v digitálním obchodě Epic Store špatně nacenilo...

Porucha imunity je první známka, že je v našem životě něco špatně, říká lékařka

Premium Lidí s poruchami imunity přibývá. Příčinou je často špatný životní styl, což vede k vážným nemocem, třeba k rakovině....

Bude hůř. Považuji za férové sdělit to divákům předem, přiznal šéf ČT

Premium Inflace, energie, válka na Ukrajině a k tomu nízké koncesionářské poplatky. Současná situace postihla i Českou...

První díl rozhovoru s Shopaholicadel: Práci neseženu, každý den můžu umřít!

Premium Rozhovorům se dlouho úspěšně vyhýbala, nyní ale udělala výjimku a Expresu poskytla exkluzivní sondu do své duše....

  • Další z rubriky

Trest za odstranění vlajek hrdosti server brání. Kritikům radí zrušit účet

Server Nexus Mods, který se věnuje shromažďování modifikací do her, se brání kritice za smazanou modifikaci na...

OBRAZEM: Unikly první fotky z natáčení seriálu Fallout. A vzbuzují naději

Letos snad neuplyne ani měsíc, aby nebyla oznámená seriálová adaptace nějaké populární videoherní značky. Legendárnímu...

Zajímavá obchodní strategie. Paradox zpětně zvyšuje cenu svých přídavků

Fanoušky komplexních strategií zaskočilo vydavatelství Paradox radikální změnou svého obchodního modelu. Nejenže ceny...

Game Pass láká na servírování kávy, skvělé sci-fi či antické Řecko

Microsoft odhalil další várku her, kterou si budeme moct v rámci předplatného Game Pass zahrát na počítačích, konzolích...

Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?
Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 7. soutěžním týdnu?

Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...

Bude hůř. Považuji za férové sdělit to divákům předem, přiznal šéf ČT

Premium Inflace, energie, válka na Ukrajině a k tomu nízké koncesionářské poplatky. Současná situace postihla i Českou...

K vulgárnímu nápisu musela tatéra přemluvit sexem. Teď ho chce pryč

Její nápad se v salónech nikomu nelíbil. Žádný tatér s ním nechtěl mít nic společného, tak moc nápis svou nositelku...

Jako noční můra. Umělá inteligence předpovídá poslední selfie lidstva

Obrázky generované umělou inteligencí jsou poslední dobou zajímavou internetovou kratochvílí. Občas se však povede...

Eva Burešová porodila. S Přemkem Forejtem dali synovi netradiční jméno

Herečka Eva Burešová (29) a šéfkuchař Přemek Forejt (35) přivítali na svět prvního společného potomka. Narodil se jim...

Eva shodila 45 kilo. Mám velikost S a muži se za mnou zase otáčejí, říká

Paní Eva nebyla se svou postavou dlouhodobě spokojená, navíc se neustále zadýchávala, což byl jeden z prvních impulzů k...