Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Constantine - 2. část návodu

  12:00aktualizováno  18. července 12:59
Peklo s Nebem již kdysi dávno uzavřelo dohodu o vládě. Tuto rovnováhu se ale teď kdosi snaží narušit, a tak temné hororové dobrodružství začíná!!! Nebude to však žádná procházka růžovým sadem, takže pokud potřebujete poradit, přečtěte si tento návod.

Constantine – 2. část návodu

Herní karta
První část návodu7. Márnice.
Jakmile tedy skončí krátká úvodní animace, musíte se vydat najít tělo Erlia, před tím je ještě ale nutné setkat se s otcem Hennesseyem. Máte nyní novou zbraň, svatou brokovnici, ta se vám teď bude náramně hodit. Před vámi vlevo u zdi je bonus karta, popojděte vpřed a spadne cedule, ignorujte to a vstupte do další místnosti. Sanitka před vámi zahouká, ale ani toho si nevšímejte, vlevo je automat na doplňování uzdravující vody. Doleva vstupte přes záclony do márnice a hned zabočte do dveří vlevo. Zbavte se nepřátel, v malé místnosti nalevo seberte prémiovou kartu a hřebíky, poté projděte dál dvoukřídlými dveřmi. Zde oživnou tři mrtvoly, zbavte se jich kouzlem exorcizmus, vstupte do protější chodby, odbočte do dveří vpravo, napadnou vás další tři mrtvoly i ty zlikvidujte stejným kouzlem. Za dalšími dveřmi se zbavte démonů, vpravo u červené popelnice naleznete další prémiovou kartu, vydejte se dopředu, rozstřelte sklo a přelezte na druhou stranu. Jděte dopředu ke dveřím, zhasne světlo a napadnou vás démoni, jakmile je postřílíte, světlo se rozsvítí a můžete projít dveřmi dál. V chodbě vlevo u převráceného stolu seberte bonus kartu a munici, pokračujte vpřed, napadne vás mátoha, skolte ji osvědčeným kouzlem exorcizmus. Jděte dál, vyhněte se plamenům, seběhněte dolů po schodech, vstupte do dveří vlevo. Zabijte doktorku, je to přízrak, pokud nebudete dostatečně rychlí, zabije sama doktora, seberte klíč, vraťte se na chodbu a pokračujte doleva.

Dveře otevřete nalezeným klíčem, uvnitř seberte kartu a otočte ventilem, tak uhasíte oheň v předcházející místnosti. Vraťte se tam tedy, skrčeni projděte otvorem ve zdi, seberte bonus kartu a prodlužte si rozsah zdraví. Vraťte se zpět, odbočte doleva na schody, za nimi odbočte doleva a projděte dveřmi. Ocitli jste se v místnosti s mrtvým hlídačem, uslyšíte jak jeho kamarád volá o pomoc, pravděpodobně dřív, než ho najdete, zmizí. U automatu si doplňte vodu, poté si přivolejte výtah. Vystoupí z něj stvůra Napichovač, je velice nebezpečná a odolná, zbavíte se ji jedině tak, že ji budete obíhat a střelíte ji z brokovnice do jediného zranitelného místa na zádech, které svítí zeleně. Jakmile se jí zbavíte, vstupte do výtahové šachty a po troskách naproti vylezte do chodby. Tam je vlevo další karta, projděte dveřmi a zbavte se poletujících plameňáků vpravo za okny, posbírejte munici a bonus kartu, jsou zde i uzdravující lahvičky. Pokračujte dál přes dvoje dveře, tak si v animaci promluvíte s otcem Hennesseyem, obdržíte od něj klíč od laboratoří. Jděte doprava, projděte dveřmi, zbavte se dalšího Napichovače a několika démonů, seberte munici a kartu, protějšími dveřmi vstupte do laboratoří. V zadní laboratoři přistupte k počítači, dozvíte se, že tělo Elria bylo přemístěno do karantény, použijte počítač ještě jednou a obdržíte další kouzlo. Použijte je na nově se vyskytnuvší přízraky, pokračujte chodbou dopředu, napadnou vás další mátohy a Napichovači, v animaci to zle odnese i otec Hennessey, kterého stvůra napadne a zabije, poté běžte až na konec chodby, tak najdete hledanou mrtvolu Elria, v animaci si ji prohlédnete a budete zatčeni.

8. 13. okrskový dům.
Jakmile v animaci vyšetřovatelka skončí s vaším výslechem a zůstanete sami, seberte ze stolu vám všechny zabavené předměty, postřílejte démony a vydejte se do chodby. Z dvoukřídlých dveří vypadne policajt a bude zabit, seberte u těchto dveří bonus kartu, vlevo od dveří je automat, kde si můžete doplnit vodu. Vraťte se, zabočte do chodby vlevo, prohledejte všechny místnosti po pravé straně, posbírejte v nich všechny užitečné předměty a pobijte démony. Je zde všude tma, takže si raději zapněte pravé vidění, tak budete dobře vidět, v kterých místech se přesně nalézají zejména démoni  Constantine - návod . Na konci chodby vlevo můžete použít další automat na vodu, potom dveřmi vlevo od něj vstupte do místnosti, zbavte se hordy démonů a podrobně prohledejte všechny kanceláře. Naleznete tak karty, hřebíky, munici a láhve s vodou, za sklem uvidíte jednoho Napichovače, jak „zpracovává“ jednu ze svých obětí, pokračujte chodbou a vejděte do místnosti s akváriem. Zde použijte kouzlo na další hromadné zbavení se démonů, vstupte do ampule a budete přemístěni do Pekla. Seberte novou zbraň „očišťovač“, objeví se poletující satani, jakmile se jich touto zbraní zbavíte, zeď rozrazí příšera Behemot, zlikvidujte ho stejnou zbraní, miřte do jeho citlivých míst, dvě jsou na zádech a jedno vpředu na hrudníku.

Jakmile ho tedy skolíte, ohnivá koule rozrazí zeď, vstupte do chodby, kde naleznete kartu, hřebíky, láhve s vodou a munici. Pak se vraťte, projděte dírou ve zdi do chodby, sejděte dolů po schodech, kde vstupte do ampule a jste zpátky na Zemi. Seběhněte dolů po schodech, likvidujte démony a přelezte přes bránu na druhou stranu, zabočte za roh. Brankou do sprch před vámi zatím neprojdete, nemáte klíč, dejte se tedy doprava, vyčistěte všechny cely od přízraků, v jedné z cel je bonus karta a na konci chodby vedle automatu s vodou seberte ze zdi klíč, vraťte se zpět, nyní již brankou do sprch vejdete. Seberte zde vše užitečné, vstupte do ampule, použijte kouzlo a zopakujte heslo, vrátíte se tak zpět do Pekla. Pobijte satanáše, prohledejte všechny kobky, opět naleznete spousty dobrot a bonus kartu, tak narazíte na dvouhlavou potvoru Bastados. Vypadá velice nebezpečně, ale není vůbec odolný, stačí jeden přesný zásah nejlépe do hlavy a natáhne paprče. Pokračujte chodbou vpřed, zlikvidujte několik dalších Bastados, pokračujte po schodech a i tady prohledejte všechny místnosti a posbírejte vše, co naleznete, i zde je dobré se přepnout do pravého vidění, neboť všude je tma jak v ranci. Napadne vás další zrůda jménem Impaler, omračte ji ječícími brouky a picněte ji do zeleného místa na zádech. Projděte dveřmi, kterými sem tato obluda vešla, v místnosti jsou láhve s vodou a ampule, do které vstupte, spusťte kouzlo a tak se vrátíte zpět na Zemi. V koupelně u umyvadel si můžete doplnit uzdravující vodu, vlevo vedle toalety seberte prémiovou kartu, pak projděte dveřmi do chodby, odtud do místnosti vpravo, v animaci spatříte Angel, prchající před honícími ji démony. Pobijte všechny parchanty, projděte dalšími dveřmi, zlikvidujte několik Bastados, nato projděte dvoudílnými dveřmi a tak v animaci zakončíte tuto úroveň.

9. Cesta k taťkovi Midnitovi.
Poté co si v animaci promluvíte s Hermanem, uvědomíte ho o smrti Hennesseye a obdržíte požadované informace, ocitnete se na nádvoří, popojděte vpřed a spustí se krátká animace, v reále pak postřílejte ze zbraně očišťovač všechny poletující démony. Ve skříni nákladního auta seberte kartu a ostatní užitečnosti, pak na pravé straně přelezte plot, zbavte se Impalera (střílejte do zad na zranitelné místo) a jděte chodbou dopředu, ocitnete se na dalším nádvoří. Zlikvidujte dalšího Impalera a několik malých démonů, vstupte do otevřené branky v plotu a nyní se utkáte se známým Hmyzím démonem. Seberte láhve s vodou, hřebíky a kartu, vylezte nahoru po žebříku. Pokračujte dál po střeše, na jejím konci přeskočte doprava, i zde jsou lahvičky s vodou a bonus karta, pak natřikrát seskočte dolů na zem a vydejte se dál do chodby, tak dojdete k sanitce. Nejdříve postřílejte všechny démony, pak vylezte na bednu a z ní na střechu sanitky, z ní pak na terasu.Otevřeným oknem na terase v podlaze na střechu osobního auta, postřílejte satanáše a seskočte ze střechy auta na zem, otevřete si dveře od garáže, vyjdete znovu u sanitky.

Známým způsobem se zbavte Impalerů, znovu přes střechu sanitky vylezte na terasu, kde nyní ale shoďte reklamní tabule. Přes spadnuté tabule přeskočte na druhou stranu, dejte se doprava, na konci zlikvidujte démony a létající satanáše, posbírejte hřebíky, uzdravovací láhve a kartu. Poté přeskočte úhlopříčně na malou střechu a opatrně si seskákejte dolů. Pokračujte dopředu, zbavte se Seplativa (ranou do citlivého místa na jeho zádech), pak skolte létajícího démona, vstupte do otevřených dveří, seberte bonus kartu a chodbou projděte až nakonec, kde vstupte do démonického červeného kruhu na zemi. Zapněte si pravdivé vidění, tak na zdi spatříte obrazec, který je klíčem k přivolání Seplativa. Klikněte na klávesu X, tentokrát však nebudete opakovat heslo, ale postup vyčtete z obrazce, zkrátka klikněte v časovém limitu na číselnou klávesnici v tomto pořadí: 8, 8, 6, 2, 2, 2, 4 a 4, tak přivoláte Seplativa, který vás odnese v pařátech o hezký kus dále. Jděte k plotu, v animaci se dostanete na hřiště pro košíkovou, zde se zbavte démonů, použijte na ně kouzlo ječícího brouka a pak je postřílejte. Zbavte se dalšího Seplativa a několika démonů, spustí se animace, v níž se konečně setkáte s taťkou Midnitou, který vám poradí, že musíte najít pekelný lexikon, tak zakončíte tuto část.

10. Pekelné muzeum.
Po skončení krátké animace se tedy budete muset vydat hledat pekelný lexikon. Popojděte dopředu, spustí se další krátká animace, prohledejte nádvoří, vpravo je nějaká munice, potom levým vchodem po schodech vstupte do muzea. Seberte lahvičku, projděte protějšími dveřmi, pokračujte do vchodu před vámi, vpravo seberte náboje a projděte dopředu. Ocitli jste se u vrat, před kterými jsou na zemi tři čtvercové panely, no zatím zde nic nenaděláte, potřebujete nejdříve najít tři Luciferovy pečetě. Zbavte se démonů, za vašimi zády je malý otvor, vlezte tam, je tam bonus karta, munice a láhve z vodou. Ostatní vchody jsou zablokované, takže se vraťte zpět, prohledejte důkladně okolí, vpředu vyjděte po schodech, seskočte dolů, je tam karta a munice. Opět se vraťte, u vrat odbočte doleva, tak chodbou dojdete k dalšímu otvoru, skrčeni vlezte dovnitř. Zabočte doleva, zapněte pravé vidění, tak naleznete tajné dveře, otevřete si je a seběhněte dolů, v místnosti naleznete novou zbraň „Mojžíšův rubáš“, bonus kartu a množství dalších užitečných předmětů. Pobijte démony, vraťte se nahoru, v chodbě před vámi přelezte malou zídku, odbočte za roh, zastřelte Bastada a přelezte další nízkou zídku vlevo, nalézáte se nyní v galerii prokletých. Zbavte se démonů a vstupte do dvoukřídlých dveří vpravo, projděte chodbou až na konec, odbočte do díry ve dveřích vlevo. Zbavte se několika démonů, posbírejte vše užitečné a pokračujte do protějších dveří.

Projděte dalšími dveřmi, v místnosti seberte první pečeť, tak ožije socha Behemota, kterého musíte v souboji zabít. Připravte si svatou brokovnici, střílejte opakovaně a na střídačku do jedné ze tří hlav a samozřejmě uhýbejte jeho útokům, velice nebezpečné jsou jeho drápy. Jakmile nad ním zvítězíte, posbírejte z podlahy vše užitečné, najdete i bonus kartu, pokračujte protějšími dveřmi, na konci chodby vyjděte po schodech nahoru. Pobijte démony, pokračujte dál po dalších schodech, přelezte přes nízkou zídku. Od dveří vpravo odtáhněte kamenný blok, skrčeni prolezte dírou ve vratech, postřílejte démony, seskočte dolů k vratům, jste zpět v centrální místnosti muzea. Stoupněte si před vraty na první panel vlevo, tak jste otevřeli na vratech první zámek. Vraťte se zpět na schody, po kterých jste sem přišli, prolezte dírou ve vratech, vpravo před vámi je hluboká jáma, pokud v ní zahučíte, zemřete. Přitiskněte se tedy vpravo před jámou ke zdi, tak se opatrně přesunete na druhou stranu, zde zastřelte démona a na konci chodby přelezte přes zídku vlevo, tam se zbavte všech monster. V místnosti posbírejte vše, co můžete, nezapomeňte na prémiovou kartu vlevo na křesle, pokračujte dál protějšími dveřmi. Vpravo je další hluboká jáma, zde ovšem žádná římsa není, takže se zachytněte vlevo na zdi za rostliny a přesoukejte se po nich na druhou stranu, vlevo projděte potom dveřmi. V místnosti se zbavte všech démonů nejlépe hromadně kouzlem hromová rána (klávesa X a zopakovat heslo), poté co je zlikvidujete posbírejte spousty užitečných předmětů, projděte dveřmi naproti. Přes jámu v podlaze tentokráte lehce přeskočíte, pokračujte dál dveřmi vlevo.

V místnosti se nachází další pečeť, tentokráte je nutné ji ale získat vyřešením hádanky. Spusťte si tedy pravdivé vidění, prohlédněte si stěnu a okolní mapy, tak zjistíte postup, na kterou dlaždici a v jakém pořadí si stoupnout, abyste odstranili zábranu u pečeti a mohli ji sebrat  Constantine - návod . Je tedy nutno dodržet tento postup: Šlápněte na první kachličku vpravo od protějších dveří, nato na první za druhým sloupem vlevo, poté na druhou za druhým sloupem vpravo a nakonec na první za prvním sloupem ode dveří vlevo. Tak spadne zábrana u pečeti a můžete si ji nyní sebrat, postřílejte démony a prohlédněte podrobně místnost, pokračujte dál protějšími dveřmi a prostřílejte si cestu zpět do hlavní místnosti muzea. Přistupte k bráně a nyní si stoupněte na prostřední panel, tak spadne druhý zámek na vratech. Teď se tudíž musíte vydat pro poslední pečeť, ohnivá koule po otevření druhého zámku zničila hromadu suti naproti, dejte se doleva a vstupte do dveří vlevo. Tady musíte zdolat Implera (použijte ječící brouky a jakmile zatuhne, střelte ho do citlivého místa na zádech), pak v chodbě přelezte nízkou zeď vpravo, zbavte se několika rarachů a na konci chodby prolezte dírou ve dveřích vlevo. Postřílejte dvouhlavé potvory, pokračujte dál dveřmi vlevo před vámi, ocitnete se u závalu. Přitiskněte se k protější zdi, tak se protáhnete kolem závalu dopředu, projděte dalšími dveřmi, v místnosti postřílejte démony, poté vejděte do protějších dveří.

Rychle přeběhněte chodbou k protějším dveřím, neboť za vámi se propadne podlaha, vstupte do dveří a tak se ocitnete v místnosti s poslední pečetí. V místnosti spatříte na podlaze dva bílé kruhy, abyste zrušili ochranu pečetě, musíte oba tyto kruhy současně zatížit, jste ale sami, takže jak na to? V místnosti musíte tedy najít něco, čím byste druhý bílý kruh zatížili, abyste zlomili ochranu pečetě. V místnosti se v malém bludišti nacházejí krychlový balvan, popišme si ho jako B a dva kamenné kvádry, které si označme jako S1 a S2. Nyní budete muset krychli B dostat z bludiště ven a postavit ji na pravý bílý kruh. Přejděte tedy k tomuto balvanu B a klikněte na pravé tlačítko myši, klávesami pro chůzi pak budete balvan a kvádry tlačit, nebo podle potřeby táhnout za sebou. Objeví se vám zmenšený obraz bludiště, dotlačte tedy balvan B z levého rohu doprava až na doraz k hranolu S2. Vylezte z bludiště, jděte k tomuto kvádru a vytlačte jej nahoru, pak balvan B dotlačte na konec do pravého dolního rohu, přelezte ho a táhněte ho za sebou nahoru, opět ho přelezte a dotlačte ho nahoru na doraz. Nyní hranol S2 stáhněte zpět dolů, balvan B přitlačte až ke kvádru S1, kvádr S1 odtáhněte nahoru, balvan B zatlačte do rohu vlevo. Kvádr S1 stáhněte dolů, balvan B odtáhněte nahoru, přelezte ho a táhněte ho doprava, přelezte ho a dotlačte ho do pravého bílého kruhu  Constantine - návod . Teď si sami stoupněte do bílého kruhu vlevo, tak spadne ochrana pečeti a nic vám už nebrání ji sebrat. Objeví se létající démoni, které postřílejte, jakmile se zbavíte posledního, závory na protějších dveřích se uvolní. Prohledejte tedy celou místnost, ať si přijdete na své, pak zmíněnými dveřmi projděte.

Pokračujte chodbou, vlevo vyběhněte po schodech, nad dalšími schody vpravo postřílejte několik Bastados. Přelezte přes nízkou zídku, posbírejte další předměty, poté přelezte zával vpravo a tak se ocitnete znovu zpět v hlavní hale muzea. Seběhněte dolů po schodech, jděte k bráně, stoupněte si na první panel zprava a tak spadnou všechny zámky na dveřích, kterými nyní už projděte. Spusťte kouzlo ječící brouci a novým kouzlem Mojžíšův rubáš, střelte Impalera do citlivého místa na zádech, pak postřílejte několik Bastados. Poté seberte vlevo bonus kartu, pak Luciferův lexikon, animace která se spustí zakončí tuto úroveň.

11. Lanes Bowling Alley 20.
Jako obvykle začínáte animací, v níž se setkáte s Angel a zjistíte, že Beeman je mrtvý. V reále budete napadeni démony, zastřelte je, v zadní místnosti najdete bonus kartu, munici a láhev vody, také woo-doo panenku, můžete si i spustit gramafón. V další krátké animaci se dozvíte z dopisu, který vám zanechal Beeman, že vám na půdě uschoval mocné kouzlo, pro které si tedy budete muset dojít. Vydejte se proto dopředu, na chodbě odbočte doleva a vpravo seběhněte dolů po schodech. Vstupte do dveří pod dalšími schody vpravo, ocitli jste se v kulečníkové herně, vlevo se rozsvítí hrací plocha a budete muset zlikvidovat hejno démonů, kteří se na vás vrhnou, nejlépe je zničit je hromadně hromovou ránou (X a zopakovat heslo). Jděte dopředu, přitiskněte se ke zdi, protáhněte se skulinou a seberte magii, munici s bonus kartu, vraťte se do chodby, odbočte doprava a vstupte do dveří vpravo. Napravo je automat na vodu, z chodby seběhněte doleva po schodech dolů pro munici, vraťte se, odbočte doleva a vyběhněte schody nahoru. Nad schody zlikvidujte démony, po dalších schodech pokračujte výš, vlevo v chodbě spatříte bedny, těch si nevšímejte a vydejte se k té osamocené.

Tuto bednu odtáhněte zpět kousek ke dveřím, zespodu rozstřelte sklo nade dveřmi, vylezte na bednu a přelezte otvorem nad dveřmi na druhou stranu. Ocitli jste se v krejčovské dílně, všimněte si, že šicí stroje se samy pustily do šití, vstupte do protějších dveří, kde spusťte pravé vidění. Na stěně spatříte znak, přitlačte se tedy k této stěně, tak se vsoukáte do malé místnosti, kde seberte listinu, bonus kartu a ostatní předměty. Stejným způsobem se přesuňte zpět do první místnosti, projděte nazpět dveřmi do dílny, odbočte doleva a vpravo vstupte na toalety. Spatříte skrčenou vyděšenou dívku, pokud si ji prohlédnete pravým viděním, zjistíte, že to není démon, ale jde o nevinné stvoření, takže pokud byste na ni vystřelili, ztratíte notnou dávku zdraví. U umyvadla si můžete doplnit láhve s vodou, vyjděte z toalet a vstupte do protějšího vchodu, spatříte skříň, která odletí doleva a objeví se krysy a odporný hmyz, který můžete rozdupat, spálit dračím dechem, nebo zničit kouzlem hromová rána hromadně najednou. Jakmile se těchto potvor zbavíte, odtáhněte zmíněnou skříň a projděte za ní dveřmi, pokračujte kolem polic, jsou plné užitečných předmětů, za rohem spatříte dívku, kterou napadnou démoni a usmrtí ji. No té už nepomůžete, pobijte tedy všechny proklatce, pokračujte chodbou dopředu, v posledním regále před dveřmi najdete bonus kartu, seberte ji. Dveřmi neprojdete, takže rozstřílejte na druhé straně chodby první okno zprava a vylezte jím na požární lávku. Postřílejte démony a rychle utíkejte na druhou stranu, honem vyběhněte po schodech nahoru, neboť lávka se za vámi bude propadat.

Nahoře zlikvidujte zbylé démony, rozstřelte okno a seskočte do chodby, zbavte se dalších satanášů opět nejlépe hromadně kouzlem hromová rána. Pokračujte chodbou vpřed, jděte nejdříve doprava, v malé místnosti je prémiová karta a další spousta užitečných předmětů. Vraťte se, ke dveřím si přistavte bednu, rozstřelte okénko nad dveřmi a přes bednu přelezte rozbitým okénkem na druhou stranu, v chodbě postřílejte další démony. Odbočte doleva a na konci místnosti projděte dveřmi vlevo, známým způsobem se zbavte Impalera, projděte dopředu do další místnosti, kde se zbavte dalších Impalerů a několika démonů. Vydejte se vpřed, odbočte doprava, tak se spustí animace, po jejímž skončení se vám prodlouží ukazatel zdraví. Za bednami posbírejte láhve s vodou, pokračujte dveřmi doleva, vyslechněte si telefonický rozhovor z přehrávače, jakmile skončí objeví se další démoni, které samozřejmě zlikvidujte. Projděte dveřmi do další místnosti, u automatu si můžete doplnit vodu, dveřmi vpravo vejděte do místnosti, napadnou vás spousty démonů. Poté co se jich zbavíte, vstupte do další místnosti, postřílejte démony a seberte dvě bonus karty. Vraťte se do předchozí místnosti a prozkoumejte ji pravdivým pohledem, na stěně tak uvidíte podivný znak. Přitiskněte se tudíž k této stěně, prosoukejte se kolem ní do tmavé místnosti, kde postřílejte démony a seberte prémiovou kartu. Vylezte nahoru po žebříku, tak se dostanete do podkroví, kde je na stojanu Beemanovo silné kouzlo, ale je chráněno před sebráním. V místnosti je pět svíček, na podlaze je několik bílých kruhů, vašim úkolem tedy je přetáhnout svíčky do aktivních kruhů, pokud ji umístíte na správné místo, svíčka se sama zapálí a začne hořet  Constantine - návod . Je třeba sledovat podstavce stojanů, jejichž šipky musejí směrovat stále ke stojanu. Pokud se vám tedy podaří umístit správně všech pět svíček (všechny musí hořet), postřílejte všechny parchanty a seberte bonus kartu a hlavně Beemanovo kouzlo, pobijte další potvory, spustí se animace, v ní si promluvíte s Gabrielem a tak se skončí tato část.

12. Pekelná dálnice.
Ocitli jste se tedy v Pekle na pekelné dálnici, vaším úkolem tudíž bude najít a prostřílet si cestu k Pekelnému chrámu, kde je ukryto kouzlo démonova pijavice. Vydejte se proto dopředu, buďte stále ve střehu, neboť vás budou napadat celé houfy démonů, létajících satanášů a dvouhlavých ďasů, bránící vám dostat se až k bráně Pekelného chrámu.. Prohledávejte všechny trosky a vraky po obou stranách, je v nich spousta užitečností a prémiové karty, v tom nepořádku se těžko popisují místa, kde jsou předměty schované, ale pokud to jen trochu půjde, na jejich výskyt vás zvláště upozorním. Hned o kousek dál budete napadeni již zmíněnými potvorami, pokračujte pravou stranou vpřed, prohledejte okolní sutiny, naleznete láhve s vodou, munici a bonus karty. Jakmile se zbavíte všech démonů, pokračujte dopředu, propadnete se níž. Vpravo vyběhněte nahoru po spadlém panelu, postřílejte další satanáše, po krátké animaci se vraťte po panelu zpět dolů a odbočte doprava. Mezi troskami po obou stranách je spousta užitečných předmětů včetně karty, jděte až na konec, zbavte se Impalerů a po šikmém panelu vyběhněte nahoru.

Přitiskněte se ke zdi, tak se prosoukáte na druhou stranu, vlevo i vpravo seberte bonus karty, vylezte nahoru po žebříku. Přeběhněte rychle po valu na druhou stranu, neboť tento se za vámi zřítí do propasti, pokračujte vpřed k tunelu, po krátké animaci se zbavte houfce otrapů, jeden z nich je i nahoře na tunelu. Důkladně prohledejte okolní trosky, najdete zde jako obvykle spousty užitečností, vstupte do tunelu a kouzlem hromová rána se zbavte houfu démonů. Prohledejte pravý tunel před vámi, ale na jeho konci je nepřekonatelná propast, je tedy zřejmé, že tudy dál cesta nevede. Vraťte se tedy a vstupte do tunelu vlevo, zbavte se Impalerů a ostatních zmetků, pak opatrně přeskákejte přes sloupy trčící z propasti na druhou stranu, je nutné skákat do kříže vždy na ten další nejbližší sloup. Na druhé straně vstupte do dveřního otvoru a v temné místnůstce seberte vše, co najdete, ale ani tudy cesta dál nevede. Vraťte se tudíž ven, vpravo po šikmé ploše vyběhněte nahoru, seskočte doprava k dalšímu otvoru, zapněte si pravé vidění, tak objevíte chodbu, kterou projděte a na konci seskočte dolů. Nyní vás čeká souboj s Bossem Bastado, jak na něj, to už dobře znáte, takže jen připomenu pozor na jeho drápy, uhýbejte jeho ranám a střílejte ho do hlavy a do malých hlav na jeho rameni, tak ho brzy zdoláte.

Po jeho skonu se spustí animace, po jejím skončení důkladně prohledejte trosky a sutiny po obou stranách, poberte vše, co naleznete, seberte i prémiovou kartu. Jak pokračovat dál jste se dozvěděli z předcházející zmíněné animace, takže se vraťte a přes dva pilíře trčící z propasti si přeskočte na vyhořelý vrak autobusu, po kterém přejděte na druhou stranu. Levou stranou se vydejte dopředu, pobíjejte démony a létající příšery, po šikmé ploše vlevo vyběhněte nahoru, postřílejte několik dalších létajících příšer, před vámi v dálce se již rýsuje Pekelný chrám, no ještě tam nejste. Vydejte se dopředu, kouzlem hromová rána se zbavte Impalerů, seběhněte dolů po šikmé ploše a utíkejte vpřed. Stejným způsobem se zbavte dalších běsů, poté vyběhněte po hromadě písku a vstupte do chodby. Jakmile se zbavíte dalších ďasů, vylezte po další hromadě písku nahoru, čeká vás souboj s druhým Bastadem. Způsob boje je stejný, jako s tím předcházejícím, nebudu se tudíž opakovat, jakmile ho zabijete, v animaci ohnivá koule rozrazí před vámi dřevěný zátaras a vzniklým otvorem projděte až k bráně Pekelného chrámu, cestu si ovšem musíte prostřílet. Jakmile dojdete až k bráně, nastane doslova „rej čarodějnic“, tolik ďasů, satanů, démonů, dvouhlavých potvor a poletujících příšer pohromadě jste ještě od začátku vaší strastiplné pouti nepotkali, vyhýbejte se jejich útokům a používejte k jejich likvidaci kouzel, jako je na příklad hromová rána, neboť takto je pobíjíte v celých houfech. Budete mít co dělat, abyste všechny zlikvidovali, zato vás však po provedené očistě čeká odměna, otevře se vám v animaci brána a vy se tak ocitnete uvnitř Pekelného chrámu.

Konec druhé části.

Autor:


Témata: Herny, Hesla, Socha

Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Další z rubriky

Fanoušek prohrál soud s vývojáři hry Star Citizen, peníze mu nevrátí

Star Citizen

Neustále protahovaný vývoj chystané hry Star Citizen už nevydržel jeden z nejštědřejších přispěvatelů a chtěl po...

Konami zatrhlo výrobu portu hororu P.T., jeho autora však odměnilo

P.T.

Právníci firmy Konami zakázali distribuci už téměř hotového remaku hororové hry P.T. Jeho tvůrce však nemusí smutnit,...

Dva roky po vydání bude No Man’s Sky takový, jaký měl být od začátku

No Man’s Sky Next

Do No Man’s Sky přibude opravdový multiplayer, možnost ovládat hru z pohledu třetí osoby, ovladatelné křižníky i ve...Najdete na iDNES.cz