Constantine - 3. část návodu

  12:00aktualizováno  24. června 4:10
Peklo s Nebem již kdysi dávno uzavřelo dohodu o vládě. Tuto rovnováhu se ale teď kdosi snaží narušit, a tak temné hororové dobrodružství začíná!!! Nebude to však žádná procházka růžovým sadem, takže pokud potřebujete poradit, přečtěte si tento návod.

Constantine – 3. část návodu

Herní karta
První část návodu
Druhá část návodu

13. Pekelný chrám.
Nyní se tedy musíte vydat hledat pět Luciferových spínačů, takže se vydejte doprava a vlevo podlezte desku, odbočte doleva a prolezte dírou ve zdi, v chodbě zabočte doleva a na konci chodby prolezte dírou. Odbočte doleva a za rohem vpravo seběhněte dolů po schodech, vlevo za mřížemi seberte bonus kartu, munici a hřebíky. Vraťte se zpět až na místo, kde jste vylezli dírou ve zdi a tentokráte odbočte doprava. Spustí se animace, v ní spatříte sochu, ale nyní se vydejte vpřed a lomenou chodbou se dostanete k mřížím, kde seberte další prémiovou kartu. Mřížemi ale neprojdete, takže se vraťte zpět až na místo, kde pod schody je kamenný blok, ten dotlačte doleva do rohu, poté opět kousek doleva, vylezte si na něj a dírou ve zdi prolezte do chodby, pokračujte po ní stále dopředu, tak dojdete až k soše, kterou jste před chvílí spatřili v animaci. Shoďte ji přes zábradlí dolů, postřílejte démony, kteří se po tomto vašem super kousku kolem vás vyrojili.

Nyní se vraťte zpět stejnou cestou až ke schodům a jděte na místo, kam dopadla socha a udělala tak díru do podlahy. Seskočte tedy do takto vzniklého otvoru, vlezte do díry ve zdi, pokračujte lomenou chodbou vpřed, prolezte další dírou a jste ve sklepní místnosti, kde seberte bonus kartu a posilněte se láhví vody. Přejděte do místnosti vlevo, zde se nachází trezor a pět elektrických křesel, všimněte si, že trezor má pět otvorů, do nich tedy budete muset najít spínače a otevřít ho. Abyste je ale získali, musíte postupně absolvovat pět těžkých zkoušek a to tak, že se posadíte do jednoho z křesel a přenesete se tak do příslušné oblasti. Na pořadí křesel nezáleží, popíši vám ale postup tak, jak jsem si počínala já, abyste měli přehled, pokud budete postupovat podle tohoto mého návodu. Začala jsem v křesle na začátku po pravé ruce, poté postupovala do dalších křesel ve směru chodu hodinových ručiček. Pokaždé, když získáte spínač, můžete ho po návratu sem vložit do trezoru, doporučuji vám pro větší zážitek najít všech pět spínačů a do otvorů v trezoru je vložit až nakonec všechny najednou, záleží to ovšem jen na vás.

a) Zkouška hněvu.
Sedněte si tedy do křesla vpředu vpravo, zapněte ho, objevíte se v chodbě, kterou jděte dopředu, na rozcestí vás napadne houfec démonů, který samozřejmě zlikvidujte, ale zhasne vám světlo, takže si spusťte pravé vidění, jakmile je zlikvidujete, světlo se opět rozsvítí. Prostřílejte si cestu doprava, tak se dostanete na prostranství, spadne za vámi brána a musíte zlikvidovat několik démonů a Behemota, jak to už dávno víte. Jakmile se ho zbavíte, ohnivá koule rozrazí za vámi bránu, ale nejdříve seberte spínač hněvu, prohledejte okolí a vydejte se až na křižovatku chodeb, pokračujte rovně, na konci je bonus karta. Vraťte se zpět, na křižovatce chodeb odbočte doleva, na konci vpravo vlezte do díry ve zdi, uvnitř seberte listinu, která vám prodlouží ukazatel zdraví, posbírejte i munici a láhve s vodou. Vraťte se chodbou zpět na místo, v kterém jste zde začínali a usedněte do elektrického křesla, tak se ocitnete zpět ve sklepě. Nyní je na řadě další křeslo vlevo, takže si do něj usedněte a zprovozněte ho.

b) Zkouška strachu.
Ocitnete se v úzké soutěsce, za křeslem seberte bonus kartu, pak pokračujte vpřed, likvidujte dvouhlavé démony a létající satany. Spustí se animace, po ní vás napadne houf dvouhlavých potvor, který zničte hromadně kouzlem hromová rána. Jděte stále dopředu, dojdete tak k jakési podivné stavbě, zde opět použijte na příšery kouzlo hromová rána, létající satanáše potom zlikvidujte ze svaté brokovnice. Poté co se zbavíte těchto přízraků, vejděte dovnitř kamenné stavby, vylezte nahoru po žebříku, přeskákejte si k druhému žebři, po něm vylezte výš a přeskočte si ke kamennému kříži, který svalte dolů, seberte spínač strachu a pobijte spousty démonů, kteří vás vzápětí napadnou. Na kamenných římsách posbírejte spousty užitečností, seskákejte si po nich dolů, tam prohledejte celé okolí, naleznete woo-doo panenku, láhve s vodou, spousty munice a prémiovou kartu. Nyní se už můžete soutěskou vrátit zpět, na konci se zbavte všech démonů a poletujících satanů a usedněte do křesla, zprovozněte ho a ocitnete se zpět ve sklepě. Na řadě je nyní další křeslo, do kterého usedněte a spusťte ho.

c) Zkouška pokušení.
Nyní se nacházíte v podivném prostředí, vše vidíte postavené „na hlavu“, tedy vzhůru nohama. Popojděte dopředu, odbočte doleva, seskočte dolů a pokračujte doleva za roh, kde se zbavte démonů. Na konci chodby vlezte do díry vpravo, seberte munici a láhve s vodou, pokračujte vpřed, tak dojdete chodbami k místu, kde zatáhněte za páku, svět se s vámi otočí do přirozené polohy. Vracejte se zpět, zbavte se Impalera, jděte dopředu a odbočte vpravo, v červeně nasvícené místnosti seberte z lavice klíč. Odejděte chodbou vpřed, zatočte dvakrát za roh, zatáhněte za páku, tak znovu obrátíte svět vzhůru nohama. Vraťte se zpět, vpravo vylezte na hromadu suti, na bránu použijte nalezený klíč, uvnitř se zbavte démonů a Impalera, seberte spínač pokušení, seberte bonus kartu a můžete si prostřílet zpět cestu ke křeslu, usedněte do něj, ocitnete se ve sklepě a můžete si sednout do dalšího křesla.

d) Zkouška bolesti.
Tato zkouška je ze všech nejlehčí a také nejkratší. Popojděte dopředu, zbavte se dvouhlavých démonů, odbočte vlevo, postřílejte další zmetky včetně létajících příšer. Potom si po pilířích přes ohnivou propast přeskákejte až na druhou stranu  Constantine - návod , konec mostu ale za vámi spadne. Nejdříve zde postřílejte všechny potvory, tak se most za vámi obnoví, poté po okolí seberte munici, láhve s vodou a prémiovou kartu, přes most utíkejte rychle zpět, neboť se za vámi znovu zřítí, prostřílejte si cestu zpět ke křeslu, nyní už vás čeká poslední zkouška.

e) Zkouška smrti.
Popojděte dopředu, vpravo seberte bonus kartu a po krátké animaci vstupte do místnosti se třemi obrazy, před každým z nich je na podlaze panel, na který když stoupnete, budete otáčet obrazem. Ten musíte natočit tak, aby na obrazu zůstal symbol smrti (slezte s panelu a tak se obraz přestane otáčet), což je černý jezdec na koni s kosou v ruce. Pokud obraz nastavíte špatně, vylezou na vás démoni a dokonce i Impaleři, těch se pak musíte zbavit a pokus opakovat. Tímto způsobem tedy musíte nastavit všechny tři obrazy, jakmile se vám to podaří, spustí se animace a v ní se rozsype stůl. V reálu tudíž seberte poslední spínač, tedy spínač smrti, nyní už máte všech pět potřebných spínačů, vraťte se tudíž ke křeslu a usedněte do něj. Jakmile se ocitnete zpět ve sklepě, nejdříve prohledejte celé okolí, posbírejte vše, co můžete včetně prémiové karty a poté se vydejte k trezoru. Postupně vložte spínače do otvorů v něm, tak se spustí závěrečná animace v této úrovni.

14. Baltazar Zymergy Registry INC.
Nyní se tedy budete muset vydat hledat vašeho úhlavního nepřítele Baltazara, po krátké úvodní animaci se ocitnete sami ve tmavé místnosti a dveře za vámi se zavřou. Tato úroveň nemusí být pro vás nijak těžká, máte-li ovšem k dispozici dostatek bomb se svěcenou vodou, jinak se může stát velice obtížnou. Vyjděte tedy nahoru po schodech vpravo, na stole vpravo seberte bonus kartu a pokračujte vpřed. Před vámi vpravo je vchod, nad kterým svítí zelené neony, jakmile se ale k němu přiblížíte, vchod se uzavře a neóny zčervenají. Jděte tudíž doleva, zapněte pravé vidění, tak objevíte vstup do kanceláře, do které vejděte. Uvnitř si můžete zapnout dvě bezpečnostní kamery, tak si předem prohlédnete chodby, kterými se za chvíli budete pohybovat, ve vedlejší kanceláři si vylezte na kopírku a z ní seberte na okně bonus kartu, jděte za stůl a vezměte si kód kartu. Vraťte se k zablokovanému vchodu, na který použijte získanou kód kartu, nyní už vchodem bezpečně projdete.

Vydejte se chodbou vpřed, připravte si bomby se svěcenou vodou, temnou chodbou se dostanete k výtahům. Z výtahových kabin vystoupí několik mužů, pokud si je prohlédnete pravým viděním zjistíte, že jsou to bestie, „přivítejte“ je tedy bombami se svěcenou vodou a jakmile ukážou svoji pravou tvář, oddělejte je zbraní dračí plameny. Na konci chodby vlevo je munice a bonus karta, potom se vraťte k výtahům, znovu se zbavte několika maníků, vraťte se k výtahům a vstupte do prvního výtahu vpravo (nebo vlevo) a stiskněte tlačítko do 38. patra. Výtah s vámi pojede nahoru, jakmile ale světlo zabliká, vylezte ven a znovu bombami se svěcenou vodou zaútočte na několik chlápků, postřílejte i dvouhlavé zmetky. Vydejte se do chodby, na jejím konci projděte dveřmi, v animaci vás „přivítá“ váš úhlavní nepřítel Baltazar, ale pošle na vás několik svých nohsledů a sám ještě vám unikne. Seberte bonus kartu a ostatní užitečnosti, pomocí bomb se svěcenou vodou se zbavte několika přisluhovačů, vstupte do místnosti vpravo, zde se vás „ujme“ Baltazarova tajemnice. Je to nebezpečný ďábel, držte si ji od těla, budete na ni muset použít několik bomb se svěcenou vodou, než se změní v démona a pak ji spalte dračími plameny. Jakmile se jí zbavíte, do místnosti vtrhne několik mužů, i jim velice „zachutnají“ vaše bomby se svěcenou vodou, zakončené dračími plameny.

Za vašimi zády vznikla díra ve zdi, vlezte tam a seberte prémiovou kartu a několik dalších užitečných předmětů, poté se vraťte do chodby a pokračujte vpřed. Po stranách se vysype sklo, vstupte tedy do místnosti vpravo, známým způsobem se zbavte všech zmetků, ze stolu seberte bonus kartu, láhve s vodou a hřebíky. Vraťte se zpět do chodby, nyní se vysype sklo vlevo, vlezte tudíž dovnitř, opět bombami se svěcenou vodou „počastujte“ několik maníků, spalte je dračím plamenem, seberte bonus kartu a ze stolu krabičku s výbušnými hřebíky. Vejděte do sousední místnosti, z regálů si vyberte co unesete, vlevo si stoupněte do kaluže vody, použijte kouzlo hromová rána (klávesa X a rychle zopakovat heslo), tak se ocitnete znovu v Pekle.

15. Zúčtování.
Tato úroveň úzce navazuje na tu předchozí, kdy před vámi Baltazar utekl do Pekla, budete se pohybovat ve stejném prostředí, vaším úkolem je ale konečně Baltazara dostihnout a zabít. Budete tedy opět potřebovat mnoho bomb se svěcenou vodou, jen tak se dá bez větších problémů projít. Po krátké úvodní animaci se zbavte se bestií před vámi, na polici vpravo seberte láhev s vodou a munici. Pokračujte dál otvorem vpravo od police, vpravo je další regál plný munice, postřílejte démony a odbočte doleva. Zbavte se dalších několika zmetků, vlevo na pultě je munice, láhev vody a bonus karta. Nyní se vraťte zpět na místo, kde jste začínali, odbočte doleva, zlikvidujte další démony a vpravo za okny poletující satanáše. Na konci chodby se zbavte Impalera, vraťte se a jděte na konec, kde najdete prémiovou kartu. Jděte k závalu a odbočte do chodby vlevo, skolte dalšího Impalera, odbočte za roh a tak se ocitnete v chodbě s výtahy.

Postřílejte démony, v chodbě zastřelte Bastada, na konci chodby zabočte doleva a vyjděte nahoru po poničených schodech, poté po druhých. Nahoře zabijte démona, seberte láhev vody, odbočte do chodby vpravo. Zde zlikvidujte démony, na konci chodby Bastada, pokračujte dál, u sochy seberte láhev s vodou, pak popojděte vpřed, v animaci se střetnete s Baltazarem, ale zase vám unikne. Odbočte do místnosti vlevo s regály, najdete bonus kartu, munici a láhve s vodou, poté vstupte do ampule a ocitnete se zpět na Zemi. Na dva maníky použijte bomby se svěcenou vodou, pak je zastřelte, projděte dveřmi, stejným způsobem se zbavte dalších dvou maníků, u automatu si doplňte vodu a vydejte se vpřed, ocitnete se na chodbě s výtahy. Zde se zbavte dalších dvou zmetků, na konci chodby vpravo zvedněte bonus kartu, vraťte se přes chodbu zpět do prosklené chodby, rozstřílejte skla a vstupte do místnosti se sochou. Ze stolu seberte prémiovou kartu, sochu odtáhněte nebo dotlačte dozadu doleva až ke gauči, pak se známou trasou vraťte k ampuli a pomocí kouzla a zopakování hesla se vrátíte zpět do Pekla. Vyběhněte ven mezi sloupoví, na konci spatříte torzo sochy, kterou jste před chvíli na Zemi přemístili.

 Vylezte si tedy na ni, přeskočte na druhou stranu, zbavte se démonů a vyběhněte po schodech až úplně nahoru, kde vstupte do dveří a v místnosti postřílejte všechny bestie. Pokračujte vpřed doprava, zlikvidujte dvouhlavé příšery, vstupte na prostranství mezi kamenným sloupovím. Tak se spustí animace a po jejím ukončení se musíte pustit do boje s Baltazarem a zabít ho  Constantine - návod . Ukazatel jeho zdraví máte nahoře vpravo, musíte se krýt za sloupy a uhýbat ohnivým koulím, které po vás metá. Nejdříve se ale zbavte všech poletujících satanášů, ubírají vám zdraví a předávají ho nepříteli, každá smrt poletujícího satanáše vám zcela doplní váš ukazatel zdraví. Nestůjte příliš blízko u Baltazara, pokud vás zasáhne ohnivou koulí z velké vzdálenosti, tato se od vás odrazí a zraní jeho. Jakmile ho tedy zlikvidujete, spatříte v animaci jeho pravou tvář, vyslechnete si mnoho jeho výhrůžek, dozvíte se, že na Angel čeká krutá smrt, neboť satan je už na cestě a vstoupí do ní, aby se takto trvale dostal na Zem. Pod nátlakem a mukami, které mu způsobujete svatým křížem vám prozradí, kde se Angel právě nachází, takže budete vědět, kam se v následující úrovni vydat. Jakmile tedy z něho vytáhnete vše co potřebujete, zastřelíte ho a tím tato úroveň končí.

16. Nemocnice Ravenscar.
Po úvodní animaci, v níž se důkladně připravíte na vaše další pátrání se ocitnete v recepci nemocnice, vaším úkolem a cílem je najít a vysvobodit Angel, což samozřejmě nebude nic jednoduchého. Hned za rožkem před vámi je bonus karta, vlevo v recepci je automat na vodu, sem se můžete stále vracet pro doplnění zdraví. Pokračujte vpřed do chodby s výtahy, napadne vás veliká skupina démonů a dvouhlavých příšer, nejlépe se jich zbavíte opakovaným kouzlem hromová rána, nebo je spalte dračím plamenem. Jakmile tedy zde provedete důkladnou očistu, přistupte k protějším hnědým dveřím, vyleze z nich Impaler, jak ho skolit již víte, poté vstupte do vchodu, který za sebou nechal otevřený. Sejděte dolů po schodech, odbočte do chodby, zbavte se dalších Impalerů, za bednami před vámi je spousta munice, woo-doo panenka a bonus karta. Odbočte do chodby v protisměru, vlevo za rohem je malé umývadlo, kde si můžete doplnit lahvičky, tudy se později budete vracet. Pokračujte dále chodbou, zahněte za roh, stiskněte spínač na zdi a projděte dveřmi, které jste si takto otevřeli.

Postřílejte několik Bastados, jděte doleva ke dveřím s porouchaným spínačem, ze dveří se na vás vyřítí několik Impalerů a démonů, opět se všech nejjednodušeji zbavíte kouzlem hromová rána. Vejděte do dveří, z kterých vás bestie napadli, vpravo postupte k dalším dveřím, opět budete napadeni houfem příšer, znovu se jich zbavte kouzlem hromová rána. Vydejte se k bednám doleva, tu první odtáhněte a prolezte dírou ve zdi, místnost důkladně prohledejte, naleznete listinu, která prodlouží váš ukazatel zdraví, munici, láhve s vodou a prémiovou kartu. Dírou ve zdi se vraťte zpět a vstupte do dveří naproti, které vám před chvílí otevřely bestie. Stiskněte tlačítko na zdi, před vámi v chodbě je spousta munice, vracejte se, pobijte démony a pokračujte chodbou doleva. Za bednou je bonus karta, pobijte démony, zahněte za roh, v chodbě postřílejte další bestie. Zabočte doprava, vyběhněte nahoru po schodech, zbavte se Bastada, pokračujte doprava a vstupte do dveří vlevo, v chodbě pak doprava a vlevo do dveří. Projděte všemi místnostmi, tak najdete dvě bonus karty, naleznete i automat s vodou, v poslední místnosti vás napadne ošetřovatelka, hoďte po ní bombu se svěcenou vodou a poté ji spalte, nebo zastřelte, mrtvému strážnému seberte klíč. Vraťte se zpět na chodbu, další cestu si budete muset prostřílet až k hnědým dvoukřídlým dveřím, do kterých vstupte. Zlikvidujte houfec démonů a dvojici Impalerů, za recepčním pultem naleznete prémiovou kartu, v poslední místnosti je druhá.

Vraťte se a pokračujte chodbou dál, na konci vlevo je bezpečnostní místnost (SECURITY), dveře do ní si otevřete klíčem, který jste získali od mrtvoly strážného, vstupte tedy dovnitř a na panelu aktivujte červené tlačítko, pootvíráte si tak dveře ve sklepě. V animaci spatříte odvlékanou Angel, takže si pospěšte. Vraťte se tedy zpět do chodby, seběhněte dolů po schodech, na konci chodby již nyní otevřete naproti mřížovou bránu, za ní odbočte do dveří vpravo. Proběhněte vpřed parním potrubím, postupujte dopředu vždy, když na chvíli přestane foukat horká pára, v poslední místnosti si dotlačte malou bednu k té vysoké, vylezte si nahoru a do nádrže u ventilu vložte kříž, v animaci spatříte, že jste obyčejnou vodu ve vodních nádržích, zásobující hasící rozprašovače změnili na svěcenou. Seskočte dolů, projděte dveřmi a v chodbě odbočte doleva, vyberte předměty z police a pokračujte chodbou dál, naleznete dvě bonus karty. Vraťte se, odbočte doleva, vyběhněte schody, vstupte do chodby a projděte dveřmi vlevo. Spusťte požární rozstřikovač, teď už nemusíte na ošetřovatelky používat bomby se svěcenou vodou, neboť svěcená voda z rozprašovačů odhalí jejich pravou tvář, takže je ihned postřílejte, nebo spalte  Constantine - návod , pak projděte všemi místnostmi, na konci vyjděte dveřmi do chodby.

Odbočte doprava, projděte dalšími dvoudílnými dveřmi, zabočte doprava, všimněte si krvavých skvrn na zemi. Chodba pro pokračování dál je zatarasená, projděte tudíž přes krvavé skvrny dovnitř místnosti, vpravo spusťte rozprašovač, zbavte se ošetřovatelek a druhým vchodem se vraťte do chodby. Tam spusťte další rozprašovač, pokračujte chodbou až k dvoudílným dveřím, zde opět aktivujte rozprašovač, projděte dveřmi a postřílejte ošetřovatelky. Pokračujte dál přes dvoudílné dveře, v chodbě aktivujte rozprašovač a zbavte se všech zmetků. Vydejte se dál, místnost za dveřmi je plná užitečných předmětů, prohledejte ji a vraťte se na chodbu, jděte dopředu. Spouštějte neustále rozprašovače, svěcené vody je v nádržích dostatek, likvidujte zrůdy, poslední mrtvole seberte klíč od fyziologie. Tím si otevřete dveře vpravo, v místnosti ihned spusťte rozprašovač a postřílejte, nebo spalte všechny ošetřovatelky, poté projděte protějšími dveřmi a tak projdete do poslední závěrečné úrovně.

17. Hydroterapeutický bazén.
Takže jste se konečně dostali do závěrečného finále, v této závěrečné úrovni nejsou žádné bonus karty a vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem je porazit dva nebezpečné Bosse, tedy Gabriela a Manon, představitele dobra a zla a tak zachránit Angel. Po obou stranách místnosti, ve které se nalézáte, je velké množství munice, doplňte si tedy vaši munici na maximum, bude se vám to hodit. Popojděte do další místnosti a vpravo u automatu si doplňte na maximum vaše zdraví, i to je pro příští souboje nezbytné. Vydejte se k bazénu a v animaci spatříte, že Angel už těžce bojuje před vstupem ďábla do jejího těla, odolává velice těžce, takže neváhejte a pusťte se do boje. Vstupte do bazénu a nejlepší zbraní, která na Gabriela platí, je dračí plamen. Gabriel používá čtyři druhy útoků, poletovat bude kolem bazénu a zasílat na vás blesky, těm je zapotřebí uhýbat. Druhá její zbraň je její pohyblivost a střela z blízkosti, kdy na vás zaútočí přímo, její útok musíte odrazit.

Bude se vás snažit zmást tím, že v rozích místnosti zmizne stropem a objeví se na novém, zcela neočekávaném místě a její poslední fintou je pokus vás srazit silným závanem větru. Takže se mějte na pozoru, uskakujte a kryjte se, tak ji usmažíte dračím plamenem a ocitnete se v Pekle, kde musíte zlikvidovat Bosse Mamon. S ním budete muset bojovat zcela odlišným způsobem. Pokud se vznáší ve vzduchu, je zcela nezasažitelný a tudíž nezranitelný, takže se ani nepokoušejte na něj střílet. Obklopuje ho spousta bestií, které musíte nejdříve postřílet, slézt do bazénu, sebrat tam hlavici kopí, ta jedině na něho platí. Jakmile se snese k vám do bazénu, vystřelte na něj hlavici kopí  Constantine - návod , tak mu seberete třetinu života. Vznese se opět nahoru, obklopí se dole dalšími příšerami, které musíte postřílet a poté vlézt opět do bazénu, jakmile dosedne na dno, znovu po něm vystřelte, opět se vznese nahoru. Znovu tedy pobijte bestie kolem vás, naposledy vejděte do bazénu a poté co Mamon dosedne, picněte ho naposledy hlavicí kopí, tak v animaci shoří na popel. Objeví se vám znovu Gabriel a vysvětlí vám, proč toto všechno dělal a proč jste museli všechna nebezpečí a utrpení postoupit, padnete si do náručí se zachráněnou Angel a můžete se už jen těšit na závěrečné titulky. Berte ale na vědomí, že ďábel se nikdy jen tak lehce nevzdává, i když je dnes poražen, jeho choutky dostat se na Zem v něm zůstávají i nadále, takže lidé pozor, bděte!!!

Konec.

Autor:

Největší světová herní výstava Gamescom 2019 se koná od 20. do 24. srpna v Kolíně nad Rýnem. Čeká nás opět řada nových oznámení a ukázek z nadcházejících titulů jako jsou Gears 5, Minecraft Dungeons a Zaklínač.

Témata: Hesla, Socha

Nejčtenější

Chernobylite se chce svézt na popularitě seriálu. A asi mu to vyjde

Chernobylite

Havárie v Černobylu skrývala mnohem vážnější tajemství, než je známo. Tedy alespoň v podání připravované hry...

Jedna z nejočekávanějších her roku Death Stranding je čím dál záhadnější

Death Stranding

Jedna z nejočekávanějších her letošního roku se s každou další ukázkou stává záhadnější a podivnější – v tom nejlepším...

Neurážejte našeho bezpohlavního robota, vyhrožují herní komunitě

V Borderlands 3 můžete hrát za bezpohlavního robota.

Připravovaný titul Borderlans 3 si nemůže oddychnout od kontroverzních témat. Nejnovějším popraskem na internetu jsou...

Pět scén z her, které narazily na australskou cenzuru

South Park: Stick of Truth

O cenzurování videoher v Austrálii toho bylo napsáno již mnohé, málo se už však ví, že se v posledních letech situace...

Fanoušci upravili vzhled zaklínače, aby se podobal seriálové adaptaci

Zaklínač 3 – Geralt jako Henry Cavill

Tvůrci chystaného seriálu Zaklínač vycházejí z původních knih Andrzeje Sapkowského, nikoli jeho oblíbené videoherní...

Další z rubriky

Iron Harvest vypadá stále lépe, nabídne 1. světovou válku s obřími roboty

Iron Harvest

Fanoušci real-time strategií trpí v posledních letech nuceným půstem. Chystaná strategie Iron Harvest by to mohla...

Původní tvůrci World of Warcraftu se sešli, aby si zahráli Classic

World of Warcraft: Classic

Od vydání zrekonstruované verze World of Warcraftu nás dělí posledních pár dnů. Blizzard si při té příležitosti pozval...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz