Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Daikatana - návod #4

  12:00aktualizováno  15. září 9:30
Dnes pro vás máme poslední část čtyřdílného návodu na 1st person 3D akci Daikatana. V minulých dílech jsme vás provedli Japonskem, Řeckem a Norskem. Nyní se podíváme do závěrečného San Francisca a konečně zavřeme za tímto dílem Johna Romera dveře. Pokud máte zrovna v této lokaci problémy, nabízíme vám pomocnou ruku.

Tentokrát se již naposledy setkáváme u návodu na rozporuplnou 1st person 3D akci Daikatana. V minulých dílech jsme se podívali do Japonska, Řecka a Norska. Nyní nás čeká San Francisco a hru úspěšně dokončíme.


Epizoda 4: San Francisco 2030 C.E.

 • ALCATRAZ (Věznice Alkatraz)
 • BENEATH THE ROCK (Pod skálou)
 • TOWER OF CRIME (Město zločinců)
 • MISHIMA LABS (Mishimovy laboratoře)
 • MISHIMA'S HIDEOUT (Mishimova skrýš)
 • SEAL TRAINING CENTER (Výcvikové centrum)


  ALCATRAZ (Věznice Alkatraz)

  Část 1
  Ocitli jste se v nejstřeženější věznici na světě. Jděte si pro pistoli na druhé straně chodby nalevo, tam pak rozbijte mřížku a vlezte do otvoru. Hned nalevo v otvoru rozbijte mřížku a vezměte si brnění a nějakou láhev. Pak pokračujte tunelem, po pár metrech narazíte napravo na mřížku, rozbijte ji a prolezte do místnosti. Vyskočte na potrubí a napravo je průchod, tudy se dostanete k nové zbrani. Seskočte otvorem v podlaze dolů a na konci průchodu je vlevo další mřížka, tu rozbijte a prolezte do místnosti, kde seberte náboje a zdravíčko a přehoďte páku, poodstupte od ní a přečkejte detonaci a vzniklým otvorem ve zdi prolezte do další místnosti. Kousek před vámi je pod potrubím díra v podlaze – vchod do tunelu. Dostaňte se tam a tunelem projděte až k otevřenému kanálu a vyskočte do místnosti (cela). Vyjděte z cely a dejte se vlevo, nalevo před celou otevřete dveře a běžte přehodit páku, aby mohli Vaši spolubojovníci k Vám. Vraťte se dveřmi, nalevo vyčistěte celu, pak projděte prádelnu (na jedné z praček jsou náboje). V další místnosti můžete svým přátelům obstarat Sluggery a pak již pokračujte směle k cele, kde jste vylezli z kanálu. Před ní je nalevo páka a zavřená cela. Páku přehoďte (všichni se musíte vtěsnat do malé chodbičky před pákou), zavřené dveře se otevřou, otevřené naopak zavřou a Vy můžete volnou cestou projít do další části.

  Část 2
  Projděte dveřmi, napravo je za kanálem prasklina ve zdi, tu ale nerozbijete, na to budete potřebovat SULPHUR, CHARCOAL a SALTPETER. Vedle praskliny je již zmiňovaný kanál a vedle něj jsou rýny, po nich můžete vyšplhat a nahoře přeskočit na římsu, přelézt po ní a skočit do otvoru na zdi, kde najdete GOLDENSOUL. Poblíž kanálu a praskliny ve zdi jsou lékárny a když půjdete do levé části nádvoří, můžete si v kleci vzít brnění a náboje. Pak jděte do dveří na konci nádvoří, dostanete se do místnosti, kde je nalevo nahoře otvor ve zdi (vylezte tam po větrací šachtě). Otvorem se dostanete do další části.

  Část 1 podruhé
  Jste v místnosti, kde ve skříních posbírejte náboje a lékárny, pak jděte vpravo, do dveří a v jídelně pobijte pár muklů. Po chvíli začne krátké zemětřesení a v levé části jídelny si nejprve posbírejte náboje a pak jděte do vyvalených dveří, uvolněných zemětřesením. Chodbou dojdete k prádelně. Nalevo od dveří do prádelny visí ze stropu rozbité schody, po nich vylezte nahoru, do mezipatra. Dál je schodiště zavalené, ale stačí střelit do sudu nahoře (uvidíte jej škvírou v zavaleném schodišti) a schodiště se uvolní. Jděte nahoru a uvidíte další sud. Rozstřelte jej a po spadené traverze vylezte nahoru. Napravo rozbijte mříž a prolezte průchodem, rozbijte další mříž a slezte po žebříku dolů a můžete si vzít MANASKULL, lékárnu a náboje. Pokračujte chodbou, na konci vylezte po žebříku. Nahoře je u žebříku díra v podlaze. Seskočte dolů do cely. Jděte po ochozu až ke křeslu, z něj si můžete vyskočit pro brnění nalevo ve výklenku. Pod brněním je cela, tam je pár nábojů. Pak jděte doprava, u dveří přehoďte páku a běžte po schodech dolů a hned do dveří. Naproti Vám je cela a v ní je otvor ve zdi. Jděte dovnitř a hned zahněte vlevo do druhé chodby, kde najdete náboje. Pak se vraťte zpátky do cely a jděte po ochozu až na konec, kde napravo je cela a v ní je zamřížovaný průchod, rozbijte mříž a proskočte do místnosti za ní. Projděte dírou ve zdi a hned vlevo je u podlahy průlez. Ještě než tam vlezete, jděte rovně, doprava a když na konci vylezete po žebříku, získáte brnění. Nyní se již vydejte do otvoru.

  Část 3
  Jděte pořád rovně, nikam neodbočujte a na konci chodby je Savegem a páka, tu přehoďte. Seskočte oknem dolů do sprch. Jděte do dveří nalevo a získáte Lumpol Coal. Projděte do místnosti, ozve se zemětřesení, podlezte spadlý strop nalevo a vylezte nahoru. Tam najdete Slugger a Acro skill. Pak prolezte do dalších dveří v místnosti a jděte chodbou do další malé místnosti. Když vyskočíte na odpadenou zářivku a z ní doprava na tajné místo, získáte Attack skill. Pak pokračujte chodbou, na konci jsou o sebe opřené 2 kusy zdi, jeden z nich jde rozbít a pak po rozbití zdi skočte do díry v podlaze. Pak proplavte vodou na nádvoří a jděte do dveří. Naproti vám je branka z pletiva, za ní je Manaskull a v chodbě nalevo najdete SALTPETER. Vraťte se a jděte vpravo (od klece s Manaskullem). Otevřete dveře a skočte na sud, z něho na zbytek žebříku nad Vámi a po něm nahoru. Vyskočte na jednu z plošinek a z ní na pletivo nad Vámi. Po něm vylezte nahoru. Naproti vám by měl být hořící barel. Za ním je tyč (součást nějakého mechanismu), rozbijte ji a spustí se žebřík, po něm vylezte nahoru a přeskočte na plošinu. Přes pletivo (podlahu z pletiva) můžete nahoře vidět pákový mechanismus se závažím, rozbijte jej a závaží spadne dolů a spustí se žebřík (nestůjte pod závažím, nebo z Vás bude placka!). Pak skočte na barel a odsud na plošinu a po spuštěném žebříku nahoru. Vyskočte na další barel, pak na výklenek u mříže a pak na žebřík vlevo. Po něm vylezete nahoru a v místnosti nahoře najdete jednak výbušninu a uprostřed pak otevřete dvířka (od něčeho, co vypadá jako pec, ale pec to není), vlezte dovnitř, po žebříku slezte dolů, tunelem prolezte do chodby, z ní se dostanete o další patro níž a ještě o jedno patro, další dolů, ještě jedno a pak hups a jste dole. Tady najdete Envirosuit a můžete si hupsnout do další části.

  Část 2 podruhé
  Jste ve vodě, otočte kolem 1, 3 (je naproti 1), plavte nahoru a tam otočte dalším kolem. Plavte zase dolů, otočte 2, plavte zase nahoru a vylezte po žebříku, projděte tunelem a skočte do vody. Svezete se a vyplavíte se na nádvoří, kde se opět setkáte se svými spolubojovníky. Jděte k prasklině ve zdi a podívejte se na video, kde se odpálí zeď. Projděte otvorem, seberte Savegem, přeskočte zeď a úzkou cestou jděte do průchodu, dojdete na útes, kde přeskočte na protější plošinu, z ní na plošinu nalevo pod Vámi a z ní na konstrukci co vypadá jako provazový žebřík a visí dolů. Po ní vylezte nahoru a přeskočte na plošinu pod věží. Od věže se vydejte vlevo do dveří.


  BENEATH THE ROCK (Pod skálou)

  Část 1
  Seskočte z plošiny na které stojíte dolů (pod plošinou jsou náboje) a o kus dál rozbijte desky přes dveře. Jimi projdete na malé nádvoří, naproti Vám je poněkud vpravo na skále brnění. Na levé straně nádvoří je v rohu průchod, projděte jím, hned napravo najdete na římse Attack skill, pak po šikmině běžte dolů, nalevo najdete novou zbraň. Pokračujte po další šikmině a pak se vydejte do průchodu, kde najdete munici a na konci pak Savegem. Pak projděte po promenádě a jděte do průchodu a přes další promenádu a po šikmině pak dojdete k vodě. Přeskočte si pro potápěčský skafandr a skočte do vody (pozor na žraloky) a plavte kanálem, pak zabočte vlevo a po pár metrech jste v další části.

  Část 2
  Plavte pořád dál a až doplavete ke konci, vylezte z vody na plošinu, kde je další potápěčský skafandr a munice. Odsud seskočte na podlahu pod Vámi a odsud doprava do vody a vpravo dole ve vodě je průplav. Hned vpravo za ním je nad Vámi šikmina vedoucí z vody, vylezte po ní a vpravo je Power skill. Vraťte se zpátky do vody a někde poblíž, pravděpodobně naproti Vám je břeh, dostaňte se tam a můžete si dojít pro brnění. Pak se vraťte do vody a plavte dál, k vodopádu. Napravo od něj jsou schody ve vodě a díra do zdi budovy. Plavte dovnitř, doprava a hned doleva a po rampě z vody vyjděte ven. Hned jak vylezete z vody, můžete najít Attack skill a Savegem.Pak jděte rovně a až dojdete k vodě, vlevo za barelem je brnění. Vraťte se k místu, kde jste vylezli z vody, a jděte do chodby vlevo. Na jejím konci skočte do vody a hned plavte vpravo (jen obeplavte zeď) a vylezte po rozbitém žebříku ven. Běžte po schodech nahoru, desky nalevo přes okno (v chodbě) rozbijte a zlikvidujte nepřátele. Na konci chodby je Savegem a schodiště, po něm jděte nahoru, doleva, přeběhněte traverzy a přeskočte na balkon. Na jeho konci jsou dveře. Uvnitř v místnosti vylezte po žebříku a střelte do sudů, ty explodují a Vy následně můžete projít vzniklou dírou ve zdi do místnosti, kde jsou náboje a brnění a nalevo jsou desky přes okno, rozbijte je a vylezte na balkon. Když půjdete doleva, najdete Goldensoul, ale cesta dál je po balkoně napravo. Seskočte z balkonu dolů na skálu a jděte vlevo, dojdete si pro munici a brnění, když skočíte na sud, z něho si můžete vyskočit pro štít. Pak se ale vraťte k místu, kde jste seskočili z balkonu dolů na skálu. Odsud přeskočte na balkon. Vlezte otvorem do místnosti a jděte doleva do průchodu. V jeskyni si můžete vzít Acro skill a pak již pokračujte do následujícího průchodu.

  Část 1 podruhé
  Přehoďte páku nalevo na zdi, otevřete tak dveře vpravo, Projděte jimi do výtahu a sjeďte přehozením páky ve výtahové kleci dolů. Tam na Vás již netrpělivě čekají Vaši spolubojovníci. Jděte rovně do dveří, za nimi přeběhněte lávku, u lodi je vpravo průchod, ale neprocházejte, přes něj jsou u podlahy natažené dráty a jak se jich dotknete, je po Vás. Takže si hru uložte a zkuste přeskočit 1 drátek a pak ty zbývající (všechny najednou). Pak vyskákejte po bednách nahoru do průchodu a jděte stále nahoru až dojdete k žebříku, po něm vylezte nahoru a tam stiskněte tlačítko. Slezte po žebříku zase dolů, jděte k bedně, která se spustila a po laně vylezte nahoru do skladiště, kde je spousta munice a také Goldensoul. Nyní se vraťte k lodi a jděte vpravo. Až dojdete ke konci vychutnejte si video.


  TOWER OF CRIME (Město zločinců)

  Část 1
  Po napínavém intervideu jděte do tunelu, pak po schodech nahoru a na konci ulice najdete Savegem a krátké schody nahoru. Po schodech a kolem budovy si jděte na tajné místo pro Manaskull. Pak se vraťte zpátky na ulici a rozstřelte bedny. Následující detonace způsobí, že spadne modře svítící neonový nápis na zem a udělá uprostřed ulice díru do země. Dírou pokračujte do další části.

  Část 2
  V pravé části místnosti najdete průchod, pak jděte vpravo, najdete brnění a náboje a vlevo a znovu doleva, pak po plošině nahoru, kde najdete novou zbraň.Nalevo od ní jsou krabice, vyskočte na ně a prolezte úzkým otvorem. Pak rozstřelte bednu a v ní si vezměte Goldensoul. Pokračujte chodbou dál, projděte dveřmi. Hned naproti dveřím je výtahová šachta, té si zatím nevšímejte a jděte rovně, tam jsou 2 dveře, v levých je nějaká munice a v těch naproti je na podlaze mříž, rozbijte ji a Mikiko může za Vámi. Jděte zpátky a pak po schodech nahoru. Nahoře je Savegem a dveře. Jděte do dveří a pak do dveří vlevo. Chodbou dojdete do řídícího střediska. Tady posbírejte náboje a jděte do další chodby vedoucí z místnosti a dostanete se nazpět k výtahu. Před terminálem si ještě vezměte kulomet. Nyní se vydejte do výtahové šachty, nalevo v ní je žebřík, tak na něj přeskočte a vylezte nahoru tak, jak to jen bude možné. Pak si můžete všimnout, že kousek pod vámi je ve výtahové šachtě lávka, přeskočte na ni. Jděte do místnosti, na jejíž druhé straně jsou napravo dveře. Za nimi najdete brnění a pak pokračujte do další místnosti se schodištěm a vydejte se po schodech nahoru.

  Část 3
  Jděte po schodech nahoru a v prvním patře zatím nic nehledejte, jenom nechte Mikiko stát před dveřmi v místnosti vlevo (ale až si dojdete do 2 patra a dáte jí kulomet, který tam najdete). Pokračujte po schodech nahoru do druhého patra a jděte doleva do otevřených dveří. Napravo je kulomet, ten dejte Mikiko (ale pak ji zaveďte zase dolů do prvního patra před dveře) a nalevo najdete brnění a dveře, ty nejdou otevřít, takže hurá zpátky na schodiště a honem do 3 patra. Tam jděte doleva do místnosti, jděte rovně a dojdete ke zborcené větrací šachtě. Vlezte do ní a na jejím konci seskočte dolů do místnosti. Zde jděte vpravo a po schodech nahoru. Ve dveřích naproti je Savegem a pak již jděte po schodech nahoru do dalšího patra a doleva do dveří. Chodbou dojdete do místnosti, kde se vydejte doprava do otevřených dveří a tam si můžete vzít brnění. Vraťte se zpátky ke schodišti a běžte o patro výš a pak do dveří. Chodbou projděte do další místnosti, pak doprava, dále po lávce na plošinu a po další lávce doprava do otvoru ve zdi. Jděte do výtahové šachty a skočte na žebřík. Slezte po něm dolů na výtahovou klec. Rozbijte mříž a vlezte dovnitř. Otevřete dveře výtahu a vyjděte ven do místnosti, napravo je terminál a u něj je tlačítko. Stiskněte jej a otevřou se dveře vedle terminálu. Za nimi čeká Mikiko, tak ji zavolejte a jděte spolu do kabiny lanovky.


  MISHIMA LABS (Mishimovy laboratoře)

  Část 1
  Kabina lanovky je otevřená na obě strany. Na jedné straně najdete náboje a lékárny a na druhé straně jsou dveře. Za nimi je brnění, pak jdete vlevo, vpravo a najdete novou zbraň. Potom doleva, dále můžete najít někde uprostřed Savegem, pak pokračujte dál, vezměte si brnění a jděte doprava, po šikmině nahoru a dojdete do místnosti, kde najdete Novabeam, novou zbraň. Tady můžete sejít po schodech dolů a posbírat náboje, potom se ale vraťte k místu, kde jste našli Novabeam a odtud jděte do chodby, kde najdete brnění a když budete pokračovat dál, dojdete ke kaskádovitému vodopádu. Nahoře na něm je Goldensoul a dole, v bazénku pod ním najdete Green Control Card. Pak se vydejte po jednom ze schodišť nahoru a dojdete do místnosti, kde půjdete po schodech zase dolů ke dveřím. Za nimi je tunel a další dveře, za nimi je chodba, kde nalevo je potřeba Green Control Card a napravo je potřeba mít Yellow Control Card. Jděte vlevo, protože YCC nemáte, tu musíte získat vlevo, tam se s pomocí GCC dostanete.

  Část 2
  Za dveřmi posbírejte náboje a projděte chodbou k dopravním plošinám. Zde je také kontrolní místnost, té budete věnovat pozornost později. Přivolejte si tlačítkem plošinu nalevo od zelených spirál. Mikiko zde nechte stát, nastupte a v plošině stiskněte tlačítko a už se vezete. Dojedete do místnosti, kde pozabíjejte nepřátele a vpravo otevřte zeleným tlačítkem skleněné dveře. V místnosti za nimi získáte modrou kontrolní kartu (stiskněte v místnosti zelené tlačítko, aby se dveře opět uzavřely a Vy jste tak mohli kartu získat, pak opět tlačítko pro otevření dveří stiskněte). Vraťte se plošinou nazpět a přivolejte si plošinu napravo od zelených spirál. Sjeďte na plošině do místnosti, kde použijte modrou kontrolní kartu pro otevření velkých prosklených dveří a dalšími prosklenými dveřmi projděte do chodby. Jděte třeba vlevo (je to jedno jestli vlevo, nebo vpravo) a dojdete k proskleným dveřím. Za nimi je hned vlevo ve výklenku Savegem. Mimochodem se nacházíte ve střelnici a k otevření dalších výklenků v místnosti a pro získání zelené přístupové karty, musíte střelit do všech terčů ve všech boxech tak, aby k Vám terče přijely (je třeba více zásahů a musíte mít pistoli, tu najdete hned při příchodu ke střelnici). Až se Vám to povede, můžete si vzít uprostřed místnosti brnění, ale hlavně nezapomeňte na zelenou přístupovou kartu. Můžete si ve výklencích posbírat munici a lékárny. Vraťte se k plošině a tou se vraťte k Mikiko. Nyní jděte do prosklené kontrolní místnosti naproti zeleným spirálám (dveře jsou vlevo). Tam stiskněte červené tlačítko. Pak vyjděte ven a běžte pod kontrolní místnost, sjeďte výtahovou plošinou dolů a Mikiko vezměte sebou. Dole všechny pobijte a použijte zelenou kontrolní kartu pro otevření prosklených dveří. Projděte dalšími dveřmi a pak ještě jedněmi. Následně otevřete vrata tlačítkem, jděte doleva a po schodech, vylezte po žebříku a dále musíte otevřít dveře a projít jimi. Projděte chodbou, následují další dveře a za nimi je výtah. Stiskněte tlačítko ve výtahu a výtah vyjede o patro výše. Projděte chodbou a dveřmi. Za dveřmi je na podlaze zamřížovaná větrací šachta. Ještě než mříž rozbijete a skočíte do šachty, můžete rozbít jedno z oken (na konci místnosti) a přeskočíte na trámy vpravo, získáte Goldensoul. Když seskočíte dolů do skladiště, zaútočí na Vás několik potvor, ty zlikvidujte. V zadní části (pod žebříkem) skladu je spousta beden a za nimi můžete najít Savegem. Nyní se vraťte do místnosti s větrací šachtou v podlaze, rozbijte mříž, která přes ni je a skočte dovnitř. Dole si můžete vzít Speed skill a pak pokračujte červeně osvětleným tunelem. Na jeho konci rozbijte na podlaze mříž přes větrací šachtu a skočte dovnitř. Jste v šachtě pro dopravní plošiny. Jděte vpravo a do další větrací šachty v podlaze. Vezměte si brnění a pokračujte dál. Dojdete k žebříku a po něm vylezte nahoru a jděte do prosklených dveří a pak doleva do dalších dveří. Prohledejte skříně v ložnici a jděte do dveří napravo, pak chodbou a dojdete do sprch. V pravé části koupelny jsou dveře (tam půjdete později), někde před Vámi jsou další. Jděte do dveří které jsou naproti Vám (musíte obejít sprchy uprostřed koupelny). Tudy dojdete do další ložnice. Prohledejte skříně (v jedné z nich je štít a v jedné z nich je dokonce hotová zbrojnice). Vraťte se do koupelny a nyní jděte do dveří, které jste před tím minuli (byly vpravo, nyní jsou po Vaší levici). Za nimi je další ložnice a v jedné skříni (je otevřená a stojí u ní divnej týpek) je žlutá přístupová karta. Pak projděte velkými dveřmi a vraťte se na začátek této části. Projděte zelené dveře a bim, další část.

  Část 1 podruhé
  Jděte ke žlutým přístupovým dveřím (na druhé straně chodby) a k otevření použijte žlutou přístupovou kartu. Otevřeným průchodem pokračujte do další části.

  Část 3
  Projděte dveřmi a chodbou se vydejte do transportní místnosti. Jeďte plošinou nalevo od zelených spirál (Mikiko s sebou neberte). Dojedete do místnosti, kde za rohem vlevo vezměte zelenou přístupovou kartu a v prosklené místnosti můžete získat brnění. Vraťte se plošinou nazpět a vydejte se transportní plošinou vpravo od zelených spirál. Dojedete do místnosti, kde použijte k otevření prosklených dveří zelenou přístupovou kartu, dveřmi projděte, pak dalšími a vlevo je laboratoř. Jděte nahoru (po schodech) a doprava, najdete Manaskull a v místnosti získáte modrou přístupovou kartu. Vraťte se k transportní plošině, vyjeďte do centrální transportní místnosti a opět sjeďte plošinou vlevo od zelených spirál. Dole otevřete modrou přístupovou kartou prosklené dveře, dveřmi projděte a projděte i následujícími dveřmi. Jděte chodbou vlevo a projděte dveřmi na konci. Po pár krocích chodbou minete dveře, pokračujte a o kus dál jsou vlevo dveře, těmi se dostanete k ovládacímu panelu a tlačítkem otevřete dveře, které jste nedávno minuli. Vydejte se do těch dveří, za nimi stiskněte tlačítko a sjeďte výtahem dolů. Jděte do chodby napravo od tlačítka a získáte Savegem. Zničte regulátor uprostřed kapaliny (střelbou do červeného čtverečku dole). Pak se vydejte do chodby vlevo od tlačítka a tam zničte stejným způsobem další regulátor. Na videu uvidíte, jak se v hlavní transportní místnosti deaktivovalo červené energické pole. Vraťte se tedy do hlavní transportní místnosti a jděte do průchodu, kde se před tím deaktivovalo energické pole (průchod je naproti zeleným spirálám poněkud vlevo). Vezměte si brnění a v místnosti stiskněte tlačítko na zdi. Pod Vámi vyjel výtah. Jděte a nastupte si do něj. Dejte výtah do chodu, ale cestou se ozve detonace a Vy si budete muset vystoupit, protože se výtahová plošina zastavila. Vydejte se ventilační šachtou. Na jejím konci čeká pár monster. Na stropě v místnosti je mříž, rozbijte ji a vyskočte do větrací šachty a vylezte nahoru a pokračujte šachtou dál na jejím konci rozbijte mříž na stropě a po žebříku vylezte nahoru do místnosti. Na bedně si můžete vzít brnění a pak stiskněte na masivním sloupu klávesnici na terminálu, u terminálu je zamřížovaný průchod, ten se po stisknutí klávesnice uvolní a vy si stoupněte na plošinu uprostřed a sjeďte dolů. Zde vidíte 4 klece. Mezi jednotlivými klecemi jsou tlačítka (musíte k nim prolézt pod zdí. Po stisknutí každého tlačítka se otevře jedna klec. V kleci číslo 2 je ve stropě větrací šachta se žebříkem. Vydejte se tudy. Dostanete se kamsi nahoru. Jděte do průchodu nalevo, pak doleva a do malých dveří. Tam si promluvíte s Tatsuo Ebiharou a již následuje další level.


  MISHIMA'S HIDEOUT (Mishimova skrýš)

  Posbírejte munici, zdravíčko a brnění a vydejte se do dveří naproti (za nimi zanechejte Mikiko stát), jděte rovně do chodby, pokračujte dveřmi, chodbou, pak po schodech nahoru a chodbou k dalším dveřím, za nimi jsou ještě jedny a v místnosti za nimi rychle proběhněte. V průchodu rozbijte rozvaděč a v řídícím centru přehoďte páku na rozvaděči, spustíte si tak žebřík, který budete potřebovat později. Nyní se vraťte do místnosti za prvními dveřmi v levelu, zde zahněte vpravo, jděte po schodech nahoru, projděte dveřmi, po schodech jděte nahoru a namiřte si to rovnou do průchodu. Vyjděte na nádvoří, dejte se nádvořím vlevo a na konci vběhněte do průchodu. Ocitnete se na dalším, ale menším nádvoří. Vpravo u schodů je brnění, pak se vydejte po schodech dolů a tudy dojdete k vodě. Vedle schodů je Savegem. Nalevo můžete vidět za dřevěnými sloupy dveře. Dveřmi projděte do malého průchodu, po lávce přejděte na malý ostrůvek a pak přejděte most a dojdete ke dveřím, ty však nejdou otevřít, takže u lavičky skočte do vody, rozbijte mříž a proplavte průplavem, na jeho konci se vynořte z vody. Potrubí obejděte a nalevo od něj je ve zdi prasklina. Zeď rozbijte a projděte vodopádem. Po Vaší levici jsou zavřené dveře, ty otevřete tlačítkem vedle. Pak se vydejte dalšími dveřmi v místnosti, chodbou projděte ke dveřím. Za nimi je nádvoří. Tady jsou 4 kameny, na nich jsou 4 tlačítka (na jednom z nich je tlačítko nahoře – na dvojkameni, ostatní tlačítka jsou na bocích kamenů). Na konci nádvoří je napravo Goldensoul a žebřík. Po žebříku vylezte nahoru na římsu a po ní přešplhejte k otevřenému oknu. Vlezte jím dovnitř do místnosti, nalevo je u klávesnice brnění, klávesnici si můžete klidně stisknout a honem do dveří napravo a jděte rovně do dveří. Pokračujte dál a vrátíte se ke dveřím na začátku levelu. Jděte vlevo a třeba doprava (pokud chcete, můžete jít i vlevo). Za dveřmi je ve zdi výtah, ten použijete později. Jděte do dveří mezi 2 bílými sochami, projděte chodbou a dveřmi se dostanete do místnosti. Na posledním sloupě v levé části místnosti je tlačítko, stiskněte jej. U dveří je postel a pod obrazem nad postelí je tlačítko, stiskněte jej a sjeďte výtahem dolů. Jděte tunelem a na jeho konci je žebřík, po něm vylezte nahoru, nahoře najdete Attack skill a páku, páku přehoďte a vyjděte na nádvoří. Jděte rovně do průchodu a dojdete k prvním dveřím v levelu. Nyní již sebou vezměte Mikiko a jděte rovně, pak opět vlevo (nebo vpravo) a dojdete do místnosti s výtahem ve zdi. Vyjeďte výtahem nahoru, projděte dveřmi a jděte až na konec místnosti k oknu, kde je terminál. Po jeho stisknutí budete upozorněni animací na tlačítko na sloupě. Když půjdete od terminálu, zahněte hned vpravo a v rohu dole toto tlačítko najdete. Stiskněte jej. Spustí se žebřík a Vy po něm můžete vylézt nahoru. Pak zdolejte další žebřík, ještě jeden a ještě poslední. V místnosti nahoře posbírejte munici a lékárny a vydejte se do okna vpravo od 6-ti ruké sochy. Vychutnejte si video a konec předposledního levelu ve hře.


  SEAL TRAINING CENTER (Výcvikové centrum)

  Část 1
  Jděte do místnosti s rourami a vylezte po žebříku napravo, nahoře přeskočte doprava na plošinu a na velkém sloupě hned u Vás je další žebřík. Úplně nahoře najdete Goldensoul, pak slezte zpátky dolů. Jděte do průchodu. Tam následuje proslov, že máte být velice opatrní. Jděte dál průchodem, na konci sjeďte plošinou dolů. Dole seberte Savegem, náboje a zdravíčko. Pokračujte do průchodu a tím pádem do další části.

  Část 2
  Rébus 1 - Projděte k plošině s kruhem (na podlaze), otevřou se dveře. Vstupte na plošinu a uvidíte před sebou 6 rotujících plošin. Vás zajímají jenom ty vodorovné a ke všemu ty spodní. Až bude ta první natočená téměř vodorovně, skočte na ni a z ní velice rychle přeskočte na další a z ní honem na pevnou plošinu u dveří. Stoupněte si na kruh a otevřou se Vám dveře. Dveřmi projděte, zase si stoupněte na další modrý kruh na podlaze a už se otevírají další dveře.
  Rébus 2 - Projděte dveřmi a z plošiny můžete vidět rotující celek. Počkejte, až se konstrukce ideálně natočí tak, aby bylo možné nastoupit na plošinu, z ní musíte v pravý okamžik přestoupit na další atd. Až budete na pevné plošině před dveřmi, opět si stoupněte na modrý kruh uprostřed, otevřou se Vám dveře, za nimi seberte Savegem a následují další dveře, které otevřete opět jak jinak než stoupnutím na modrý kruh.
  Rébus 3 - Projděte dveřmi a z plošiny uvidíte hydraulické lisy. Nyní si vše dobře načasujte a pak již skákejte a skákejte co to dá a až to vše překonáte, stoupněte si opět na modrý kruh před dveřmi a dveřmi následně projděte. Za nimi obejděte prostřední sloup, na jeho druhé straně je žebřík. Vylezte po něm nahoru, seberte Savegem a jděte si pro skafandr na druhé straně haly. Pak zlikvidujte žraloky dole ve vodě a skočte do vody. Tam je někde na dně průplav dolů. Na jeho konci na Vás čeká další rébus.
  Rébus 4 - Dole v bazénku se pohybují 4 plošiny. Přes ně budete muset přeskákat na druhou stranu, tam najdete brnění a žebřík. Po žebříku vylezte nahoru, tam seberte Savegem a stoupněte si na modrý kruh. Po otevření dveří jimi projděte, stoupněte si na další modrý kruh na podlaze a za otevřenými dveřmi čeká poslední rébus.
  Rébus 5 - Vidíte po obou stranách rotující plošiny. Musíte po nich přeskákat na druhou stranu, ale pozor, nad plošinami v protisměru rotují také břity (jednou se plošina otočí bez břitu, jednou s břitem). Na druhé straně se postavte na modrý kruh a otevřou se Vám dveře Za nimi následuje LOAD.

  Část 1 podruhé
  Otevřete dveře, projděte průchodem a dostanete se do místnosti plné nepřátel. Na 2 nosných sloupech stiskněte 2 tlačítka. Otevřete si tak dveře do výtahu. Nastupte si, stiskněte tlačítko a už jedete. Nahoře pak zlikvidujte nepřátele, ozbrojte se brněním, poberte munici. V této místnosti také rozbijte větrací šachtu, prolezte jí a skočte do vody a po levé straně je tlačítko. Stiskněte jej a otevře se část tunelu a Vaši spolubojovníci již mohou za Vámi, budete je potřebovat! Pak vylezte po žebříku, prolezte větrací šachtou a jste zpátky v místnosti, kam jste přijeli výtahem. Jděte do haly (s větráky pod podlahou), vydejte se po schodišti dolů a dojdete k trezoru, otevřete jej, seberte brnění a Savegem a jděte tunelem.

  Část 3 – Poslední soud
  Jděte tunelem na ochoz, nalevo je Savegem a žebřík dolů. Slezte po žebříku dolů a podívejte se na video. V něm jsou Mikiko s S. Johnsonem zabiti. Pak Mishima a Hiro spolu klábosí a do Hirova těla vstoupí duch Usagiho. Pak následuje brutální souboj Mishimy a Hira, musíte Mishimu zabít. Pak následuje další video, kde Mikiko vstane z mrtvých a sebere Hirovi meč. Mikiko musíte zabít. Pak již následuje další video, ve kterém Hiro změní minulost i budoucnost a následuje již poslední video, po kterém se můžete podívat na CREDITS.

  KONEC!

 • Autor:
  Nejčtenější

  Fire Emblem Warriors
  RECENZE: Ve Fire Emblem Warriors sekáte nepřátele po desítkách najednou

  Ve Fire Emblem Warriors budete na bojišti rozsévat smrt jako nepřemožitelný hrdina nebo hrdinka. A to vše umocněné přepálenými animacemi zdrcujících úderů.  celý článek

  Call of Duty: WWII
  Američan na webu prodával kradené kopie Call of Duty: WW2

  V americké Indianě byl zatčen muž za přeprodávání fyzických kopií dosud nevydané hry Call of Duty: WWII.  celý článek

  Wolfenstein: The New Order
  Která střílečka vás za poslední léta bavila nejvíc?

  Napište nám, která střílečka vás za poslední léta bavila nejvíc a proč. Na vaše odpovědi se těšíme v diskuzi pod článkem.   celý článek

  Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser’s Minions
  Hopsavé RPG je zpět a krásnější. Recenze Mario & Luigi: Superstar Saga

  Netradiční, avšak stoprocentně funkční a zábavná kombinace RPG a hopsačky se ukázala jako recept na hit. Proč si tak nezopakovat díl, kterým to vše začalo?  celý článek

  The Orange Box
  Risk, který vyšel. Legendární The Orange Box oslavil desáté narozeniny

  Už je to deset let, co vyšel slavný The Orange Box od firmy Valve. Nápad vydat tři nové, zcela odlišné hry v jedné krabici, byl sice na první pohled šílený,...  celý článek

  Další z rubriky

  Porsche v Gran Turismo Sport
  Unikátní edice Gran Turisma s opravdovým autem se už prodala

  Jediný kus sběratelské edice závodního Gran Turisma, která mimo jiné obsahovala i skutečné závodní auto, se prodal vskutku rychle. A to navzdory ceně...  celý článek

  Dungeon Keeper (2014)
  Activision vymyslel způsob jak lidi motivovat utrácet za mikrotransakce

  Firma Activision si nechala patentovat úpravu mechanismu, který se stará o to, aby se v multiplayerových hrách potkávali hráči na stejné výkonnostní úrovni....  celý článek

  Call of Duty: WWII
  Američan na webu prodával kradené kopie Call of Duty: WW2

  V americké Indianě byl zatčen muž za přeprodávání fyzických kopií dosud nevydané hry Call of Duty: WWII.  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.