Sobota 31. července 2021, svátek má Ignác
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 31. července 2021 Ignác

Deus Ex - 2. část návodu

  12:00
Dnes pro vás máme druhý díl kompletního návodu na hru Deus Ex. Tentokrát konečně opustíme New York a podíváme se do jiné obří metropole - do Hong Kongu. Přesto se ještě stihneme do americké metropole vrátit a navštívíme dokonce i město tisíce kaváren - Paříž.

HONG KONG

MJI2 Helibase
Hned u helikoptéry otevřete víko, čímž se dostanete do šachty. Vejděte do ní a zahněte do první uličky vlevo. Zde posbírejte věci a zjistěte si z DataCube kód (99871). Vraťte se do šachty, vejděte do uličky naproti (trochu vlevo), na rozcestí doleva, kde na pravé zdi zadejte kód 99871, čímž vypustíte jedovatý plyn, který zabije vojáky v jedné místnosti. Vraťte se k helikoptéře, vejděte na schodiště a vyjděte nahoru. Jděte do řídící místnosti nalevo, u terminálu vypněte kamery a opět se vraťte k helikoptéře. Zde najdete žebřík vedoucí na střechu, po kterém vylezte, zneškodněte nepřátele a vezměte si mačetu. Vraťte se na schodiště, po kterém sejděte dolů, v místnosti vyjděte nahoru (k postelím) a otevřete všechny skříňky (ty, co jsou zamčené, rozmlaťte mačetou). Posbírejte z nich věci (hlavně NanoKey). Vraťte se do řídící místnosti, kde po levé straně (hned za dveřmi) rozmlaťte mačetou skrytá dvířka a seberte NanoKey uvnitř. Jděte do řídící místnosti naproti (tu otevřete pomocí KeyRing) a stiskněte dvě tlačítka nalevo. Jděte k helikoptéře, kde po menší nehodě narazíte na dva roboty, které zničte, a jděte do “LockDown“. Nastupte do výtahu a jeďte dolů.
Loading.

Market
Jděte na konec ulice, zahněte doprava, doleva a sejděte po schodech dolů.
Loading.

Lucky Money Club
Jděte doleva, promluvte si s Door Girl za oknem a odpovězte jí možností č. 1. Vejděte dveřmi napravo do Lucky Money, promluvte si s Thugem a Mr. Singem. Vyjděte po schodech nahoru do baru, za pultem vejděte do chodby, kde sejděte po schodech dolů. Vejděte do dveří nalevo, u terminálu (leží na stole) vypněte kamery a otevřete dveře. Projděte do vedlejší místnosti a promluvte si s Bossem (Max Chen). Vraťte se do města a jděte do Tonnochi Road (napravo od schodů).
Loading.

Waterways
Jděte rovně, na konci doprava, opět rovně a opět doprava.
Loading.

Tannochi Road
Jděte do Queen‘s Tower a v místnosti napravo deaktivujte u terminálu kamery a aktivujte dveře. Jděte dál, přivolejte si levý výtah a vyjeďte nahoru. Zde si promluvte s Maid, kterou po rozhovoru následujte. Promluvte si s Maggie Chow (zjistíte od ní kód 87342) a vraťte se před Queen‘s Tower. Jděte do části Market.
Loading.

Market
Jděte do policejní stanice, kde pozabíjejte pár policistů. Vejděte do počítačové místnosti, kde u terminálu opět deaktivujte všechny kamery a otevřete dveře. Na levé straně najdete číselný zámek, kde zadejte kód od Maggie (87342) a vejděte dovnitř. Zde máte menší výběr zbraní, takže hurá na ně! Vraťte se za Maggie (Queen‘s Tower), zabijte služku, jděte do pokoje, kde byla Maggie a vyjděte po schodech nahoru. Vejděte do dveří napravo a u terminálu (leží na stole) zase deaktivujte kamery a otevřete dveře. Vraťte se zpět k výtahu a kousek před ním zahněte do uličky doleva. V rohu na konci rozbijte stěnu (když na ni kliknete, mělo by se vám napsat It‘s Locked). Jděte do místnosti naproti, hackněte počítač, klikněte na Open Weapon‘s Case, chvilku počkejte a vezměte si meč z podstavce. Ve vedlejší místnosti je stráž a pokud ji chcete zabít “nečekaně“, tak nesmíte dělat velký hluk. Vejděte do místnosti, kde je (nebo byla) stráž, posbírejte pár věcí, vejděte do vedlejší místnosti, vyjděte nahoru, otevřete si dveře a vejděte do místnosti napravo. Zde si přivolejte výtah a sjeďte dolů. Jděte do Lucky Money.
Loading.

Lucky Money Club
Jděte za Bossem (Max Chen), promluvte si s ním a vraťte se do Market.
Loading.

Market
Jděte za Gordonem Quickem, promluvte si s ním, čímž se od něj dozvíte kód 1997, který požijte na dveře za ním. Vejděte dovnitř a jděte do budovy naproti. Na levé zdi najdete další terminál, kde opět deaktivujte všechny kamery a otevřete dveře. Sejděte po schodech dolů, projděte chodbou až na konec, opět sejděte dolů a opět u dveří zadejte kód 1997 a vejděte dovnitř.
Loading.

Tong‘s Base
V místnosti na levé zdi stiskněte tlačítko, čímž se otevřou tajné dveře. Hned u vchodu si promluvte s Tracer Tongem. Na rozcestí se vydejte doleva a v místnosti šlápněte na “žlutý bod“. Vraťte se za Tongem (dozvíte se od něho kód 06288). Vraťte se do Market.
Loading.

Market
Jděte na schody vedoucí do Lucky Money, kde u výtahu zadejte kód od Tonga (06288) a vyjeďte výtahem nahoru.
Loading.

VersaLife
Vyjděte po schodech nahoru, kde si promluvte s recepční (Receptionist). Poté vyjděte do druhého patra a promluvte si s Data Entry Worker. Jděte dál a v počítačové místnosti si promluvte s chlápkem u jednoho z počítačů (Nervous Worker – John Smith). Naproti němu je chodba, do které vejděte a u výtahu vyťukejte kód 6512.
Loading.

MJI2 Lab
Vyjděte z výtahu a promluvte si se Supervisor Harrison. Na konci “hlavní” místnosti jděte doprava, kde v místnosti s vojáky nalevo u terminálu opět deaktivujte kamery a otevřete dveře. Vraťte se do hlavní místnosti a jděte do vchodu naproti (z pohledu výtahu nalevo), vyjeďte výtahem nahoru ke kyborgům a ze stolu vezměte NanoKey. Opět se vraťte do hlavní místnosti a vejděte do tajného vchodu pod sochou/zeměkoulí (kód je 12). Dole vyjeďte výtahem k počítači, který hackněte. Nyní musíte vyvraždit všechny vojáky a kyborgy, kteří vám stojí v cestě (po celé základně naleznete mnoho zajímavých věcí, včetně mimozemšťanů). Opusťte výtahem lokaci a prostřílejte se (proběhněte) zpět, dokud se nedostanete na tržiště (Market). Zde jděte do chrámu s Budhou (malá budova) a promluvte si s chlápkem v bílém oblečení a automatickou brokovnicí v rukou. Jděte do tajné základny (Tong´s Base) a promluvte si tam s Tracer Tongem. Až tak učiníte, jděte zpět do MJI2LAB (uvnitř budovy je ruka s matičkou zemí), vstupte do vchodu pod rukou, ale tentokrát nepůjdete dolů k počítači, ale hned napravo proskleným tunelem ke dveřím, kde vyťukáte kód 55655, kterým se vám otevře výtah a vy se jím dostanete do dalšího patra.
Loading.

Hand Manufacturing
Hned za rohem si dejte pozor na “kuřátko” (slepičku). Na konci chodby hackněte terminál a otevřete pouze první “Door Access”. Dole zneškodněte další dvě “drůbeže” a poté v počítači vzadu klikněte na obě položky. Od počítače se dejte chodbou napravo a po levé straně slezte po žebříku, který uvidíte. Uprostřed máte nějaké implantáty, pokračujte po dalším žebříku zase o něco dolů, kde máte plechovku na uzdravení. Přiběhne k vám “Maggie Chon”, kterou po krátkém rozhovoru v sebeobraně zmasakrujte. Nyní jděte k “číselnému zámku” (naproti kameře), kde zadejte číslo 525. A teď honem rychle ke sloupu uprostřed přes lávku a hlavně pozor na nohy. Odtud seskočte až k potrubím a vlezte do toho u barelu. Proplavte rourami, co to jde (nezapomeňte se nadechovat), až se dostanete do “hyper-vodo-výtahu”, který vás rychle a bezpečně dopraví ke hladině. Vylezte z vody a prolezte otvorem ve stěně, pokračujte do…
Loading.

Waterways
Zde už to jistě poznáváte, neztrácejte tedy čas a běžte za “Tracer Tongem” do základny. Cestou od něj nasedněte do vrtulníku, který zatím přistál na nádvoří.
Loading.

NEW YORK

Hell´s Kitchen
Jak je už zvykem, všechno, co vám pod kurzorem zčervená, nemilosrdně pokoste. Potom jděte do baru, kde si s každým promluvte (u vojáka odpověď číslo 1.). Dále pak navštivte “Joe Greene” ve Free Clinic, se kterým si buďto můžete rozumně pohovořit s rukama v kapsách, anebo v ruce zbraň, zaměřovač na temenní kosti, prstík na spoušti a potom už jen červený vodotrysk dle účinnosti zbraně. Od kliniky se dejte na “SE” (podle kompasu) k místu, kde dříve stála budova, a promluvte si se “Stantoem Dowdem”, který se schovává za zdí u hořícího sudu. Potom se už jen stačí jakýmkoli způsobem dostat na střechu hotelu, buďto přes okno v pokoji hotelu, nebo padacím žebříkem u houmlesáků, každopádně odleťte helikoptérou.
Loading.

Brooklyn Naval Shipyards
Vejděte do "vchodu" ve zdi a promluvte si s vojákem, který hlídkuje venku (dostanete od něho NanoKey). Použijte Key Ring na hlavní bránu a vejděte do areálu. Pozor na vojáky a roboty, jsou proti vám. Jděte do budovy naproti a u terminálu nalevo deaktivujte kamery. V místnosti najděte poklop (je nalevo u krabic/sudů), slezte po žebříku dolů, jděte k laserům nalevo, kde vylezte po žebříku nahoru. Na konci uličky zahněte doleva a na pravé straně vyjděte nahoru po schůdkách ke dveřím, kde zadejte kód 0909 a vejděte dovnitř.
Loading.

Naval Assembly Building And Ship
Jděte do místnosti napravo ke strážnému (je s vámi), u terminálu opět deaktivujte kamery a na stole si přečtěte kód (6655). Jděte dál, sejděte po schodech dolů (vojáci zde jsou proti vám, do místnosti napravo nemusíte), namísto toho jděte rovně a zadejte kód ze stolu (6655) od plošiny vedoucí na loď. Vyjděte tedy nahoru, zde vyjděte po další plošině vlevo ke dveřím a vejděte dovnitř. Vyvražděte pár námořníků a po pravé straně vyjděte po schodech nahoru. V chodbě napravo najdete dvířka ve zdi, která otevřete, jděte doprava. V místnosti najdete pár užitečných věcí, robota, který vám dodává energii, ale hlavně kód (83353). Nyní projděte "šachtou" do místnosti naproti, kde seberte NanoKey (můžete se tady nechat vyléčit u robota). Vyjděte z místnosti, jděte doprava a vejděte do místnosti napravo. Zde vyjděte po schodech nahoru, u terminálu naproti deaktivujte kamery, vejděte do místnosti vedle schodiště (kód je 65678), kde seberte NanoKey, na stole si přečtěte kód a vejděte do místnosti vedle. Zde posbírejte pár věcí a vraťte se k prvnímu schodišti. Sejděte po schodech naproti a u dveří použijte Key Ring.
Loading.

Ship Lower Decks
Sejděte po schodech dolů, opět sejděte nalevo po schodech dolů a zabijte vojáky. Dejte se doprava, prvními dveřmi napravo, v chodbě doleva a na konci doprava. Nyní byste měli být u elektrikáře a robota, u kterého si můžete doplnit energii. Z krabice seberte NanoKey a ze země Multitool. Vraťte se zpět a vejděte do obrovské strojovny (Engine Room). U jednoho sloupu zadejte kód 9753, vejděte nahoru, otočte se doleva, vylezte po žebříku nahoru a přejděte přes "most" (který jste si po zadání kódu zpřístupnili). V místnosti naproti/nahoře si můžete vypnout u terminálu kamery (pozor na námořníky a kulomet), tam ale nemusíte, a proto jděte do místnosti napravo. Rozbijte okno, seskočte na červenou rouru, přejděte po ní až na konec, kde seskočte dolů. Zde musíte rozbít stěnu (1) s nápisem "Caution Tri-Welo Seam" (tu rozbíjejte všude, kde ji uvidíte) - můžete jí rozbít Gep Gunem, nebo na ni připevnit LAM granát a ten z bezpečné vzdálenosti odstřelit. Pomocí krabic přeskočte stěnu, na druhém konci této místnosti rozbijte další stěnu (2). Vraťte se do chodby, kde je na levém konci robot, který vám přidává energii - nyní však jděte doprava, na levé stěně deaktivujte u terminálu kamery a aktivujte dveře a vejděte do místnosti. Zde zabijte vojáky, jděte k počítači nalevo, který hackněte, vedle počítače stiskněte tlačítko (je nad ním nápis Bilge Power), na SE od počítače opět rozstřelte již známou stěnu (3). Vyjděte po schodech nahoru, jděte doprava, projděte chodbou až na konec, kde otevřete dveře a nalevo slezte po žebříku dolů. Na levé stěně opět rozbijte zeď (4). V zadním pravém rohu otevřete poklop v zemi a seskočte dolů. Projděte tunelem na konec a vylezte po žebříku nahoru. V této velké místnosti pozabíjejte pár nepřátel a oberte jejich mrtvá těla. Také v této místnosti se nachází zeď (5), kterou máte zničit. Nyní se vraťte k počítači, který opět hackněte a klikněte na jedinou položku - po tomto úkolu nastane menší zemětřesení. Vraťte se do levelu Brooklyn Naval Shipyards.
Loading.

Brooklyn Naval Shipyards
Vyjděte ven, nastupte do výtahu (je hned u schodů), vyjeďte nahoru a v řídící místnosti/kabině stiskněte tlačítko. Přeskočte na železnou konstrukci, z ní na střechu a odleťte helikoptérou.
Loading.

Lower East Side Cemetary
U brány stiskněte tlačítko, vejděte na hřbitov a vejděte do "hrobky" nalevo, kde si promluvte se Stantonem Dowdem a posbírejte věci okolo (i z rakví). Vraťte se k hlavní bráně (pozor na vojáky) a vejděte do domu u ní. Zde zabijte protivníka (ano, je to ten, který vám otevřel bránu), použijte Multitool na zámek za obrazem a v nově otevřené místnosti rozbijte podivné cosi. Vyjděte ven (opět si dejte pozor na vojáky) a odleťte (Let's Go) do P....e (ne prdele, ale do.......).

PARIS

Denfert-Rochereau
Na začátku se ocitáte na střeše. Sjeďte výtahem (kód je 4003), vyjděte po schodech nahoru a promluvte si s Aimee (řekne vám kód 0001 - od dolní brány). Sejděte až úplně dolů a napravo si vezměte Hazmat Suit. Jděte doleva k bráně, nasaďte si dýchací přístroj, u brány vyťukejte kód od Aimee (0001) a proběhněte místností (rovně a doleva). Zde si můžete u robota doplnit energii. Sejděte po žebříku dolů (dávejte pozor na zelené potvory), jděte rovně, doprava, doleva a až dozadu k žebříku. Zde vylezte po žebříku, odklopte poklop (nepřátelé jsou na všech stranách) a jděte na SE. Obejděte dům, prosekejte se vchodem s prkny a sejděte po schodech dolů do katakomb.
Loading.

Catacombs
Na rozcestí jděte doprava, na dalším opět doprava, kde na zdi deaktivujte plynový granát. Jděte chodbou rovně, na konci doprava, první chodbou doleva a na konci u barelu zatlačte na jednu ze dvou cihel (pod vínem a pod lockpickem). Vejděte do tajné místnosti, kde si na druhém konci promluvte se Silhouette Leader (Chad). Vyjděte z tajné místnosti (k barelu), jděte ke dveřím naproti a otevřete je pomocí Key Ringu. Na rozcestí jděte doleva nebo doprava, vejděte do chodby naproti sloupu, na konci doleva, první chodbou vlevo, doleva a po "plošině" sejděte dolů do místnosti, kde zabijte pár vojáků. Jděte doprava, vejděte skulinou do tunelu za křížem, vejděte do místnosti nalevo a zabijte pár vojáků. Jděte do místnosti naproti, kde na konci napravo seberte ze stolku NanoKey a u terminálu deaktivujte kamery. Vyjděte z místnosti a otevřete dveře naproti pomocí Key Ringu (tímto osvobodíte zajatce). Následujte je až do tajné místnosti k ostatním (červenými paprsky nyní už můžete klidně projít), kde si promluvte s Chadem. Vraťte se k plošině, která vede do místnosti dolů, avšak nescházejte po ní, ale jděte rovně (doprava), kde otevřete dveře pomocí Key Ringu. Sejděte dolů, v místnosti jděte doprava, vejděte do chodby nalevo, sejděte do chodby nalevo, na konci doprava a sejděte po žebříku dolů.

Near Champs Elysses
U poklopu je bouda s počítačem uvnitř, ten hackněte. Venku všechny nepozorovaně zabijte a snažte se, aby po vás nešli místní policisté. Jděte do všech domů a promluvte si se všemi lidmi, co tam potkáte (hlavně v hotelu a v baru). Vraťte se zpátky k poklopu a jděte podél levé zdi, dokud nenarazíte na helikoptéru, kde si promluvte se ženou (Nicolette DuClare) a zvolte odpověď č. 1 (Let‘s Go). Nyní odleťte.
Loading.

Chateau DuClare
Promluvte si se ženou vedle vás (Nicolette DuClare), obejděte s ní dům, rozbijte prkna na dveřích a vstupte dovnitř. Nalevo je kuchyň a v ní jídelní výtah, kterým vyjeďte nahoru (Nicolette to obejde). Za obrazem najdete NanoKey. Další NanoKey je v koupelně (další dveře nalevo). Na dveře na konci použijte Key Ring (když sáhnete na lebku na krbu, tak se vám objeví skrýš). Dole za místností s počítačem je další NanoKey. Vraťte se do kuchyně, ale tentokrát jděte do sklepa (použijte Key Ring). V místnosti napravo zatlačte svícen na zdi (Candelabra), tím se vám otevře Dungeon. U zavaleného vchodu opodál vylezte po sloupu do šachty. Přejděte po římse ke sklu, které rozbijte a hackněte počítač (klikněte na položku). Nicolette na vás začne mluvit a daruje vám Nano Key. Jděte zpět, tentokrát již cestou, která předtím byla zabarikádována (u ní je místnost s terminálem, který vypíná silové pole od vylepšení v místnosti s počítačem), až na povrch zemský. Vyjděte z domu, jděte do panelového bludiště a dojděte až k hrobce (stojí u ní stáž), na kterou použijte Key Ring a hurá do smradlavé stoky. Napravo jděte rovně, zahněte a...
Loading.

Knights Templar Cathedral
Dojděte k žebříku, odklopte poklop a ocitnete se na smetišti. Za vámi jsou okna, která rozbijte, uvnitř jděte o patro výše, kde na nočním stolku najdete NanoKey (přišoupněte si krabici). Vylezte zpět a jděte uličkou, bránu otevřete právě získaným klíčem. A máme tu další nemilý kontakt, pokračujte dále uličkou (pozdravte cestou lepší verzi robota, další mariňáci na levoboku). Na levoboku ještě chvíli zůstaneme, protože nahoře je terminál a v něm jedna položka a také kousek od něj vítr v uších a výhled do uličky (dole je také po pravé straně metro, do kterého je zatím zbytečné chodit). Dole přejděte přes most a obejděte budovu zprava, po levé straně pak vstupte dovnitř. Dole v jednom z pokojů naleznete NanoKey. Vyjděte po schodech nahoru a hnedka nalevo, u jednoho ze čtyř stojanů s knihou je další NanoKey. Vyjděte až úplně nahoru a přejděte do další věže. Úplně dole si můžete promluvit se šéfkuchařem (a dát velkou porci olova strážným u ohýnku). Někde ve stěně po levé straně (když jdete zezdola) je průchod, ve kterém sejděte po schodech dolu. Půjdete-li rovně a nalevo po schodech, v místnosti nalevo leží NanoKey (a terminál s jednou kamerou). Dole jsou pak dveře s elektronickým zámkem na kód 1942. Před modré paprsky si postavte dvě bedny (větší a menší) a přeskočte je (opravdu to jde, ale musíte se skrčit a skočit až na kraji), anebo je také můžete odpojit vypnutím vedení u schodů. Vzadu je terminál na všechny tři kamery v místnosti (abyste neřekli). V mezipatře napravo si poraďte s kamerou (granát, raketomet) a u pancéřovaných dveří naťukejte kód 0022. Po schodech jděte dolu, zabijte po rozhovoru kyborga (Gounter Hermann), hackněte počítač a klikněte na jedinou možnou položku. Jděte na opačnou stranu místnosti k hologramu, po rozmluvě s ním si zkraťte cestu zpět po žebříku nalevo (v předchozí místnosti), otevřete tajný vchod a jděte do metra ulicí zpět přes most.
Loading.

Metro Station
Dejte se dveřmi doprava, po schodech dolů až ke kolejím, kde si promluvte s chlápkem (Toby Atanwe) a odpovědí č. 1 se dostanete dál.
Loading.

Morgan Everett´s Home
Nalevo od uklízečky je záchod, na kterém leží za květinou NanoKey. Další nepovinná činnost: Na záchodě za zrcadlem jsou drátěné dveře, které můžete otevřít pomocí šperháku (lockpick). Vypněte u terminálu kamery, jděte k chlápkovi v inkubaci (Lucius PeBeers) a promluvte si s ním. Vypněte mu podporu života a opět jste někomu pomohli (do hrobu). Jdeme tedy dál. Jděte od uklízečky napravo po schodech dolů. Pokračujte dál až přes akvária a u křižovatky doleva za chlapíkem (starý známý Jacobson), za ním v místnosti jsou dveře na kód 8001. Na stole je NanoKey a až ho seberete, promluvte si (4x) s počítačem (Morpheus). Nyní jděte na křižovatku a dejte se (od počítače) doleva. Promluvte si s Morgan Everett, která vám dá další NanoKey do sbírky. Že jste si chtěli zaplavat v akváriu? Není problém, stačí jít od pana Morgana do průlezu ve stěně (je chráněn poklopem) a šplouch. Slyšíte už ten vrtulník? Vraťte se zpět na začátek kola přes uklízečku k Tobymu Antanwe a před ním nalevo otevřete železné dveře (pomocí KeyRingu). Po schodech nahoru a jděte prostě na to (let´s go).
Loading.

Tak, to by bylo pro dnešek vše. Příště se podíváme do zbývajících lokací a hlavně - dokončíme celou hru.

Autor:
  • Nejčtenější

Zveřejnil tajné vojenské dokumenty, aby dokázal, že je ve hře chyba

Nadšenec do vojenské simulace War Thunder zašel během internetové debaty o hře až příliš daleko. Aby vývojářům ukázal,...

RECENZE Chernobylite: návštěva zamořené zóny nebyla nikdy děsivější

Co byste udělali, abyste zachránili milovanou osobu? Někteří by pro to zpřetrhali samotný čas a prostor. A právě to se...

Nová hra od Amazonu ničí drahý herní hardware, pozor na ni

Ačkoliv má New World od herních studií Amazonu poměrně úspěšný start, pověst jí kazí ohlasy od hráčů, kterým zničila...

Vývojáři končí s protipirátskou ochranou Denuvo. Zpomaluje počítač

Reputace protipirirátské ochrany Denuvo utrpěla v posledních dnech vážné šrámy. Nejdříve bylo prokázáno, že má...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

KOMENTÁŘ: Cesta do elektromobilního pekla. Auta přinášejí víc problémů než výhod

Premium Nová doba elektromobilní nás vrátí o půlstoletí zpátky: auto bude luxus, mobilita taky a draze to zaplatíme všichni. I...

Mlčeti zlato. Profesionální vyjednavač vysvětluje, jak jednat s dětmi či šéfem

Premium Každý člověk vyjednává v průměru pětkrát za den. Doma s partnerem, s dětmi, v práci se šéfem, s podřízenými. Radim...

Český vlk z Wall Street jde k soudu. Hlavní roli v kauze Via Chem má miliardář Sisák

Premium Schyluje se k dlouho očekávané soudní bitvě, v níž je hlavní postavou známý český finančník a miliardář Petr Sisák...

  • Další z rubriky

Vydavatelství Annapurna předvedlo svou vyumělkovanou sestavu her

Pokud hledáte zajímavé a neobvyklé hry, vyplatí se sledovat produkci vydavatelství Annapurna Interactive. Jeho vůbec...

Hra zdarma tento týden potěší milovníky vláčků a železnice

Digitální obchod s hrami Epic Store tento týden nabízí zdarma povedenou hru Train Sim World 2, ve které se můžete stát...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Dabéři Naked Attraction: Byli jsme v šoku, že něco takového může vůbec existovat

Nahota je televizní evergreen a stále dokáže diváky přikovat u obrazovek. Počátkem devadesátých let to bylo Tutti...

Britney Spears se ukázala nahoře bez. Prý na protest proti otci

Britney Spears (39), která s otcem bojuje u soudu kvůli opatrovnictví a správě jejího majetku, zveřejnila na sociálních...

Ostych a stud před kolegy jsou ztracená energie, míní Vica Kerekes

Slovenská herečka maďarského původu Vica Kerekes (40) přijala nabídku režiséra Tomáše Svobody a zahraje si v jeho...

Neteř princezny Diany se vdala. Vzala si o 32 let staršího miliardáře

Lady Kitty Spencerová (30) se vdala. Neteř princezny Diany si vzala jihoafrického módního magnáta Michaela Lewise (62)....

Zemřel herec Vladimír Marek, roky bojoval s rakovinou

V nedožitých 70 letech zemřel ve čtvrtek divadelní, muzikálový i televizní herec Vladimír Marek. Podle Blesk.cz se od...