Deus Ex - 3. část návodu

  12:00aktualizováno  2. dubna 7:42
Konečně vám přinášíme poslední část našeho návodu na hru Deus Ex. Zavedeme vás do Vandenbergu, na New West Coast a do Area 51, všechno pěkně popořádku. Zničíme hlavního padoucha a tělem se nám rozlije příjemný pocit z dobře vykonané práce. A tak je to správné.

VANDENBERG

Command
Na začátku k vám přiběhne vědec (Scientist). Jděte nouzovým schodištěm dolů, kameru s “rotačákem” rychle proběhněte a za rohem vypněte i tu druhou kameru. U výtahu sejměte stráž (stojí u alarmu). Ti, kdo obyčejné i neobyčejné hry hrají velice neobyčejně, určitě nepojedou výtahem dolů tak, že do něho jednoduše nastoupí a zmáčknou tlačítko, ale raději se dostanou na něj, sjedou na něm dolů a kosit všechny budou z pohodlíčka šachty okénkem ven. U dveří napravo je terminál na kamery. Nalevo vzadu napište na stroji kód 5868. (Pokaždé když napíšete kód 5868, přidá se vám 100 skill bodů, a když použijete na zámek Multitool, stačí jen mačkat pravé tlačítko až do omrzení.Když si však vylepšíte vše na maximum, hra se při ukládání sekne a nejde už nahrát, a proto si nejprve zálohujte sejv a hlavně nebuďte takoví skrblíci.) Nyní projděte dveřmi vedle terminálu, vyjděte po schodech nahoru (okolo pěkné zeměkoule) a skočte přes zábradlí dolů (tím se paprskům na chvíli vyhnete). Máte zde robota na uzdravení a Stay Webber na promluveni (zpět už musíte přes paprsky). A teď, když se nalogujete do nejbližšího terminálu a zadáte “Command” a “Zebra 42”, můžete některé kamery se střelnou obranou otočit proti svým nepřátelům a sobě dát “imunitu”. Vyjděte hlavním vchodem ven a venku zničte čtyři roboty (je to důležité, nestačí je obejít). Běžte do Comm01 (bunkr napravo), promluvte si s vědcem a jděte do další místnosti nalevo. Na střeše bývá sniper (alespoň v mém případě tam byl). Jděte dolů a otevřete poklop.
Loading.

Tunnels
Zde si dejte pozor na mechanické pavouky, to jsou ti, co mají rádi vaše končetiny a ubírají vám energii. Na rohu je terminál, vypojte jím kameru, ale ještě před terminálem je žlutá skříňka, u které resetujte č.1. Za rohem klidně stoupněte na modré paprsky a až se objeví pavoučci, odstřelte sudy napravo a rychle běžte dopředu, dokud jsou dveře ještě pootevřené. Skrčte se a jděte do šachty, když zahnete doleva a otevřete mřížku pod sebou, spadnete do vody. Tato část je jaksi malinko celá pod vodou, a proto si plavte nejprve pro NanoKey (je u červeného světla na zemi). Potopte se znovu a plavte k zatopenému schodišti, až nahoru, kam už voda nedosáhne. Otevřete tlačítkem dveře a jděte zpět k (dříve) zavřeným dveřím, které jsou již otevřené. Hned nalevo pomocí nalezeného NanoKey otevřete mříž a vylezte nahoru, kde se musíte skrčit a lézt doleva po trubkách (trubky jsou u stropu) a později slezte (až to půjde) napravo z trubek. Napravo od vás sejděte po schodech dolů o patro níže a klidně proběhněte paprsky, které tam uvidíte (kulomet vám moc neublíží, jestliže poběžíte rychle za roh). Nalevo vylezte po schodech nahoru, kde stiskněte tlačítko 3, potom se vraťte zpět nahoru (k trubkám, kde jste seskočili) a přejděte přes most. U mrtvého profesora seberte NanoKey a vylezte po žebříku.
Loading.

Command
U stroje (u kterého jste si mohli vylepšit všechny skilly) jděte po schodech nahoru a použijte KeyRing na ocelové dveře za vědcem (je to žena).
Loading.

Computer
Napravo sejděte po schodech dolů, promluvte si s chlápkem (Sean Carter). V další místnosti pak projděte dozadu přes elektřinu a použijte multitool(y) na skříňku (rozvod elektřiny není nutný vypnout, ale usnadní vám to cestu). Na zdi uprostřed stiskněte tlačítko na přivolání výtahu, kterým vyjeďte nahoru (zde opět vypněte elektřinu, máte-li multitool). Až se dostanete přes elektřinu k počítači a hacknete ho, klikněte na položku “Uplink Milnet”. Vejděte zpět do předešlé místnosti plné vědců, pokračujte až k hologramu, promluvte si s vědcem (Cary Savage) a vraťte se zpět po schodech nahoru do 1. patra přes dveře do…
Loading.

Command
Vyjděte z budovy ven, a když se teď vydáte na sever (podle kompasu “N”), dojdete až k helikoptéře (to není vrtulník, opravdu je u ní napsáno “Helicopter” :o) ), kde na vás čeká “Tracer Tong” a zase potřebuje vaší pomoc. A vy už automaticky jako ztělesněné dobro přijmete úkol, který vám dá.
Loading.

Gas
Dojděte dopředu až ke dvěma bezdomovcům, se kterými si promluvte (Fred, Bum), dostanete NanoKey. Pod rozvalinami u bezdomovců je rovněž další NanoKey (vedle mrtvoly). Nyní se vraťte na začátek, odkud jste přišli, a odtud jděte do boudy, kterou otevřete pomocí KeyRingu. Nalevo otevřete mřížku a prolezte potrubím až k žebříku, po kterém vylezte. Můžete projít škvírou nebo otevřít dveře, ale každopádně všechny pozabíjejte. A teď pozor, chcete-li projít kolo rychle a moc se přitom nenadřít, je tu pro vás…
možnost č.1: Když všechny pozabíjíte a přitom také určitě vyvoláte alarm, jděte do budovy, kde je mrtvola (Tiffany Savage) a jeden NanoKey na poličce. Potom jen stačí jít k vrtulníku a odletět do dalšího kola. Pro ty, co raději hrají hru ala Thief (pomaloučku, potichoučku a vychytrale) a prozkoumávají všechny možnosti hry tu je...
možnost č.2: Nejlepší způsob jak se do budovy dostat nepozorovaně, je odstraňovat všechny tichými zbraněmi (ostřelovačka, bodná či sečná zbraň). Obejděte nejprve budovu z pravé strany, jděte na dvorek, na kterém zneškodněte psy a vojáka(y). Vylezte po žebříku na střechu a přeskočte z ní na vedlejší, otvorem ve střeše seskočte dolů na budku (ve které je zatím ještě živá vězeňkyně). Budku stráží kyborg s několika dalšími vojáky, zneškodněte je a běžte si promluvit s vězeňkyní (Tiffany Savage), zvolte odpověď číslo 1 (na poličce je ještě NanoKey) a jděte k vrtulníku, počkejte, až se Tiffany dobelhá k vrtulníku a teprve potom můžete odletět.
Loading.

NEW WEST COAST

Sub Base
Hned na začátku je za rohem strážný robot, vzadu pak další (i se strážnými) a jeden z nich má u sebe NanoKey. Vzadu pak na dveře od budky použijte “lockpick” a uvnitř seberte 2x NanoKey. Vylezte z budky a běžte si zaplavat (ve vodě plavou potápěči), a až budete mít dost, plavte nalevo ke světlu a vylezte po žebříku. Jděte chodbou, vylezte po žebříku znovu chodbou a znovu po žebříku, tentokrát však do 2. patra. Potom, co zabijete všechny strážné, si promluvte s vědcem (dozvíte se od něj číselný kód 1223, což je na otevření poklopu k vodě), ve druhém patře pak s dalším vědcem. Vraťte se zpět, odkud jste sem přišli z vody, a běžte do druhé budovy. Zde vstupte do výtahu, který vás odveze dolů. Schovejte se za bednu nalevo (aby vás neviděla kamera), hackněte terminál a první kameru přepněte na “Enemies”, druhou kameru taktéž a třetí kameru vypněte (věže vás nyní ochrání, protože budou útočit na vaše nepřátele). Promluvte si se “Scientist” a “Dr. Brittany Prinzie”. Jděte k terminálu, hackněte ho a nastavte - 1: Door status: open, 2 - vypnout, 3 - nic. Vyjděte po schodech a běžte dozadu k miniponorkám. Přímo u nich si promluvte s mechanikem (Mechanic) a naskočte do pravé miniponorky.
Loading.

OceanLab
Nalevo na zdi je terminál, který (jako ostatně vždy) hackněte: první kamera - vypnout, Door status - Open, druhá kamera Turret status - Enemies (ale nevypínat, jinak by nesplnila svůj účel) a třetí kameru vypnout úplně. Vyjděte po schodech do 3. patra (ve druhém je akorát elektronická zpráva, obvyklé povídání) a na kulomet hoďte granát (nebo použijte raketomet), jděte k terminálu a pro jistotu vypněte první a třetí kameru. Jděte do dveří nalevo a v uličce posunujte krabici (schováni za ní) k mrtvému vojákovi, u kterého seberte NanoKey, kterým otevřete dveře hned vedle. (Všude je tu zelená havěť.) Jděte dozadu a slezte po žebříku dolů, čímž jste asi po kolena ve vodě. Otevřete zámek u dveří (na “E” podle kompasu od žebříku) pomocí pár elektronických páčidel (Multitool). Otevřete další dveře a projděte dalšími dvěma dveřmi, čímž se dostanete do podzemí. Napravo zabijte neobvykle tuhou potvoru a ze stolu seberte NanoKey. Jděte do dveří vepředu (u nich je páka na spouštění elektřiny, která by pravděpodobně zahubila tuhou potvoru, ale já vám nechtěl zkazit to potěšení z boje tváří v tvář), projděte tunelem přes další dveře, napravo slezte po žebříku, jděte doprava, dozadu do výtahu a sjeďte dolu. Stačí už jen projít tmavou uličkou (pozor, na zdi je připevněná past v podobě plynového granátu).
Loading.

OceanLab UC
A teď je volba na vás: 1) Vypnout lasery a projít další místností, nebo 2) Otevřít mříž od šachty napravo (rozsviťte si baterkou), vyberte si nějakou zadní vrtuli a sekněte do ní, čímž se dostanete do místnosti za paprsky (prošli-li byste paprsky, sesypalo by se na vás hejno robotických pavouků). Obřího pavouka zničte (granáty, raketomet) a vepředu (u vody s elektrikou) stiskněte po pravé straně tlačítko a chvilku si počkejte, až přijede ten výtah. Vyjeďte s ním nahoru a tam napravo u schodů je terminál, kterým spustíte most, po kterém přejděte na druhou stranu. Zde je zase jednou robot na doplňování energie (kde se ta plechovka celou dobu flákala, když jsem ji potřeboval?), nalevo je pak počítač, který samo sebou hackněte a klikněte opět na jedinou možnou položku (Access UC Schematics). Sjeďte zpět výtahem dolů a jděte k hologramu (hned nalevo vedle vchodu, Bob Page). Nyní se vraťte stejnou cestou, kterou jste sem přišli, do předchozího kola (OceanLab).
Loading.

OceanLab
Vraťte se k ponorce, do které nastupte a cestou zabíjejte potápěče, kteří vám stojí v cestě.
Loading.

Sub Base
Dostaňte se na střechu a promluvte si s “Gary Savage" a odleťte helikoptérou (je na nejvyšší budově, dostanete se tam od vědců ve třetím patře poklopem nahoru, ve vedlejší podmořsko-nadmořské budově).
Loading.

Missile Silo
Sundejte ostřelovače na věži, ze které po vás začne střílet několik málo vteřin poté, co se zde objevíte. Obejděte plot na opačnou stranu (cestou zabíjejte psy), kde v budce se strážnými najdete (v přízemí) na stole NanoKey. Vyjděte nahoru (na sloupu je elektronický zámek na směšný kód: 12, kterým se spouštějí padací schody na půdu, kde nenajdete nic, bez čeho se neobejdete) a přejděte přes lávku (most) do přísně střeženého objektu (neberte to doslova, už bylo hůř). Zabijte všechny strážné včetně robotů (když se dostanete na střechu ze satelitem a v budově přes most slezete po žebříku do přízemí, najdete zde robota na doplňování energie) a jděte do budovy, ve které jsou schody dolů k velkým železným dveřím a naťukejte 8456 (dá se tam také dostat od robota na doplňování energie, napravo od žebříku, potrubím v zemi, prolézt do místnosti, kde už sejdete zbývající schody ke zmíněným dveřím). Ten samý kód (8456) použijte na další dveře hned za nimi a pak na ty nalevo. Zde můžete odpojit paprsky napravo nebo jimi projít a vyvolat tak alarm, který zavolá všechny kyborgy, stráže, atd… (když uvnitř vylezete po žebříku na stěně a projdete okolo robota tarantule, dojdete až k vědcovi v jeho vlastním soukromém pokojíčku, se kterým si můžete pohovořit, ale dá se k němu dostat i dveřmi, ale to stojí nějaké ty “lockpicky”). Vyjděte po schodech nahoru, kde pracují (díky vám) už zanedlouho mrtvoly, tam stiskněte u jednoho stolu tlačítko (nejprve na něm musíte odklopit průhledné víčko) a potom se nabourejte do terminálu, ve kterém klikněte na položku “Initiate New Launch” (vypněte 2 kamery). Nyní se vám otevřela vrátka do “Missile silo” (u dveří s kódem 8456), do kterých vstupte, na konci tunelu jsou záporňáci. Teď je čas si opět zvolit cestu: 1) Projděte tunelem a přivolejte si výtah. 2) před tunelem odklopit víko a sklouznout se šachtou do vody, ve které na sloupu přivolejte výtah. Rozložení pater: 6.- kyborg, řebřík vedoucí na střechu, 5.- tunel, odkud jste mohli přijít, 4.- robot na doplňování energie, 3.- mechanické odrůdy černé vdovy (pavouci), 2.- chlápek na zvedáku (Howard Strong), kterého musíte bezpodmínečně zabít (potom už uslyšíte helikoptéru, pokud ovšem máte zvukovou kartu, PC Speaker se nepočítá), 1.- voda (jedna z možností, odkud jste mohli přijít). Po likvidaci Howarda vyjeďte do 6.patra a po žebříku na pravé straně vylezte po žebříku až nahoru, kde napravo u žebříku stiskněte tlačítko a tradáá do helikoptéry.
Loading.

Bunker
Hned na začátku si dejte pozor na snipera na věži (opakovačka z minulého kola, jak originální) za vámi a rychle se za něco schovejte a z teplíčka a pohodičky, pic ho do hlavičky. Až půjdete potrápit dva roboty, kteří jsou napravo, přiběhne k vám “Wattons Simons” a po rozhovoru vás bude chtít usmažit plazmou a roztrhat granáty, jenomže se mu to nepovede (že ne, viďte). Tak a teď jděte do budovy “Command 42” (na střeše má satelit a je hned napravo od stanoviště přistání), uvnitř pak seberte u hlavy mrtvého vojáka (zelený) NanoKey. Jděte ke věži, ve které byl sniper na počátku, a dole na dveře použijte NanoKey. Dole jsou jen krabice, na stěnách jen nástrahy v podobě výbušnin pro nezvané hosty a nahoře terminál, který hackněte: Camera status - Off, Door status - Open. Skočte si opět dolů (myšleno obrazně, neskákejte dolů z věže, ale slezte normálně po žebřících a vyjděte dveřmi) a běžte ještě do budovy s vysazenými dveřmi a strážnými uvnitř (napravo vzadu od místa přistání). Když v budově vylezete po panelu zleva na budovu, naleznete opět vedle mrtvoly NanoKey a ještě když jste lezli, určitě jste nepřehlédli známého žlutého robůtka, u kterého si také můžete promluvit s vojákem (zpět ale už musíte dveřmi). Vyjděte z budovy a jděte do hlavního vchodu hned vedle (otevřeli jste jej z věže se sniperem) a po levé straně vypněte kameru, která vás špehuje. Jděte nejprve doprava, kde si u robůtka můžete doplnit energii (jestli chcete nebo jestli vám to maminka dovolí). Od robota jděte do místnosti napravo, vylezte po žebříku a vlezte do druhé místnosti na protější straně, kde odkryjte dvířka od stroje a stiskněte 2 (rozsvítí se “Online”). Teď jděte zpět na křižovatku a běžte druhou cestou (od vchodu nalevo). Sjeďte výtahem dolů (je-li vám milejší skákáni, klidně si skočte, ale já vám garantuji, že všechny vaše kousky těla nebudou u sebe v toleranci na vzdálenost 5 metrů). Dole otevřete dveře od bunkru tlačítkem nalevo a vstupte.
Loading.

AREA 51

Entrance
Přeskočte modré paprsky (kamera vás sleduje, zavadíte-li o některý z nich, objeví se pavouko-roboti). Po výbuchu budete automaticky mluvit s hologramem, který ze sebe vymáčkne (bez vaší pomoci, je to přeci jen hologram) kód 8946. Jděte tunelem nalevo (tunelem rovně je robot na uzdravení, ale tunely jsou stejně propojené) a po levé straně u dveří zadejte ten kód (8946). Zde je terminál a u vědce na pingpongovém stole kód 0169. Pokračujte tunelem k robotovi na doplňování energie a odtud pomocí “lockpicku” dveřmi dále. Přivolejte si výtah, zabijte obsluhovače a výtahem sjeďte dolů, projděte do dalšího levelu.
Loading.

Final
Promluvte si s hologramem nalevo, po rozmluvě se vám otevřou dveře, kterými samo sebou projděte. Zde jako vždy všechny a všechno zabijte a vypleňte, napravo vyjděte po schodech až úplně nahoru, kde v terminálu na zdi stiskněte položku “Augment Contaiment” a potom u první kamery navolte Door status - Open a obě kamery vypněte (nyní si můžete vzít “Upgrade”). Jděte si zaplavat pro NanoKey do zelené břečky se zelenými potvorami k mrtvolce pod hladinou. Jděte dolů do”Reactor Lab B13” (zde jsou agresivní mimozemšťané). Jděte dveřmi napravo, vyjděte po žebříku a promluvte si s mechanikem. Opusťte ho a vraťte se na schodiště, kde otevřete kódem 1038 zavřené dveře od “Aquians Hub Access”. Zde najdete vzácně vyskytovanou plechovku s červeným křížem, za rohem slezte po žebříku dolů, doleva, do “Aquinas Hub”, kde výtahem vyjeďte nahoru. Zde si běžte promluvit se strojem. Jděte zpět a roboti vás nyní ochrání proti náporu vojáků. Jděte úplně dolů k velkým dveřím od “ Sector 4 Access”. Otevřete další dveře a jděte k hologramu, po rozmluvě pokračujte v cestě.
Loading.

Page
Otevřete dveře, jděte do zadní části (výbuch) a projděte vchodem ve zdi (od robota s červeným křížem), nabourejte se do počítače a klikněte na položku “Enviromental Generators”: první kameru přehodit úplně celou. Projděte ubikací s ufony a dále dveřmi od “Caution”, až k chlapovi za silovým polem napojeném na stroj. Po rozmluvě, že je nepřekonatelný a vy jste proti němu v přirovnání veš (ale pěkně zákeřná veš), jděte od něj doleva a na rozcestí nalevo se replikují pořád noví a noví pavouko-roboti (dají se zavřít dveře od replikátoru v místnosti rovně za dveřmi, pomocí věcičky”multitool”), takže jděte napravo, přivolejte si výtah a sjeďte s ním dolů, kde nalevo vypněte elektřinu (multitool). Hackněte terminál a s kamerou proveďte: vypnout, Open, Unlocked. Jděte nalevo, kde otevřete dveře (napravo je replikátor na parazity, který opět můžete uzavřít v zavřené místnosti u něj). Hned nalevo je také terminál, ve kterém si kliknutím na položku “Activate Security Robot” přivoláte na chvíli pomoc. V jedněch dveřích u mrtvoly je kód 6765, kanálem u těch dveří se propližte do místnosti, kde stiskněte tlačítko na zdi, kterým se vám otevře vstup do vody. Plavte k prvnímu nadechnutí a vylezte po žebříku na stěně, přeskočte plot a zlikvidujte mariňáky (tlačítko u přístroje z nich může udělat pečené vařené). Jděte dozadu k počítači a stiskněte tlačítko, u kterého je nápis “Flush System”. A teď musíte odpojit čtyři různě rozmístěné kontejnery (se světle modrou kapalinou uvnitř): první - je hned pod pánem v silovém poli, druhý - je naproti pánovi v silovém poli přes zábradlí (napravo, žebřík, napravo, pak po vás půjdou roboti), třetí - po schodech od druhého v místnosti s toxickým plynem, čtvrtý - je ve stěně (u replikátoru na čtyřnohé zrůdy a zelené kudlanky, kde je mrtvola s kódem 6765). Jděte zpět tam, kde dříve byla elektřina, vyjeďte výtahem nahoru a jděte nalevo do “Aquians Router”. Stiskněte knoflík od “Engage” na obou stranách (tedy dva knoflíky) a hackněte počítač, v kterém klikněte na položku “Engage Primary Rolter”. Hned od vás (u zábradlí, kde je také cedule Infusion Control a slušný výhled na pána v silovém poli) u počítače pomalinku stiskněte tlačítko, a to je asi tak všechno, co ještě uděláte, potom už jenom BUM, BUM, BUM, BUM a...
Loading.

Shlédněte animaci a následující titulky značí, že jste hru úspěšně dohráli, přijměte naše gratulace, a toto je prosím pěkně “naprostý konec”.

Zde najdete všechny zbraně a věci, které se nacházejí ve hře:

Střelné zbraně:

Zbraně ve hře Deus Ex

Samopal

Zbraně ve hře Deus Ex

Brokovnice

Zbraně ve hře Deus Ex

Automatická brokovnice

Zbraně ve hře Deus Ex

Plazmová zbraň

Zbraně ve hře Deus Ex

Základní pistole

Zbraně ve hře Deus Ex

Pistole - vyšší počet nábojů

Zbraně ve hře Deus Ex

Plazmová zbraň - na jedno použití

Zbraně ve hře Deus Ex

Pepřová pistole

Zbraně ve hře Deus Ex

Kuše, může používat různé tři druhy šípů (základní, jedovaté, výbušné)

Zbraně ve hře Deus Ex

Protitanková zbraň (bazuka)

Zbraně ve hře Deus Ex

Ostřelovací puška

Zbraně ve hře Deus Ex

Plamenomet

Ostatní zbraně

Zbraně ve hře Deus Ex

Základní meč

Zbraně ve hře Deus Ex

Velice účinný meč i na těžší nepřátele

Zbraně ve hře Deus Ex

Klasický nůž

Zbraně ve hře Deus Ex

Vrhací nůž

Zbraně ve hře Deus Ex

Obušek

Zbraně ve hře Deus Ex

Elektrický obušek

Zbraně ve hře Deus Ex

Páčidlo

Autor:

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 patří mezi nejočekávanější hry současnosti. Kutí ho tvůrci Zaklínače a opět půjde o hru na hrdiny v otevřeném světě. Ukázka za zavřenými dveřmi na E3 2018 nás nadchla, letošní pak potvrdila, že je zaděláno na hit. Rozruch vzbudil také herec Keanu Reeves, jenž na tiskovce Microsotu odhalil datum vydání. Pro největší fandy je pak určena sběratelská edice za několik tisíc. Hra bude opatřena českými titulky.

Nejčtenější

Hořící zombie dítě mu ukončilo rekord, ale nastartovalo kariéru

Streamer Philza

Britský streamer Phil „Philza“ Watson drží rekord za nejvíce času stráveného na jeden život v hardcore módu hry...

Čínské kopie her už vadí i samotným Číňanům

Naštvaní čínští hráči protestují proti hře Genshin Impact

Že se v Číně bez skrupulí kopírují západní herní hity už asi nikoho nepřekvapí. Oznámení nové hry Genshin Impact však...

Lidé vzpomínají na obaly od 3D karet minulé dekády. Jsou k smíchu i pláči

Retro obal od 3D grafického akcelerátoru

Estetika nikdy nebyla silnou stránkou videoherní kultury, své pomyslné dno však už má snad naštěstí za sebou. Nic...

Samuraj, viking nebo husita? Osm možných scénářů dalších Assassin’s Creed

Assassin's Creed

Studnice nápadů pro další hry Assassin’s Creed sice není příliš plná, ale zároveň je stále mnoho cest, kterými se hra...

Nepropásněte hru zdarma. Skvělý Mutant Year Zero není ani rok starý

Mutant Year Zero: Road to Eden

Obchod Epic Store rozdává tento týden opět parádní kousky. Kromě povedené tahové strategie Mutant Year Zero je to i...

Další z rubriky

Nový díl Need for Speed se jmenuje Heat, vrátíme se v něm do městských ulic

NFS Heat

Electronic Arts oznámili nabušeným trailerem nový díl populárních závodů Need for Speed. Sérii směřují nečekaně do...

VIDEO: Remaster Commandos 2 má první trailer

Commandos 2 - HD Remaster

Legendární strategie Commandos 2 se ještě letos vrátí v graficky vylepšené podobě. Na kolik se tento grafický update...

Pět scén z her, které narazily na australskou cenzuru

South Park: Stick of Truth

O cenzurování videoher v Austrálii toho bylo napsáno již mnohé, málo se už však ví, že se v posledních letech situace...

Advantage Consulting, s.r.o.
MISTR VE VÝROBĚ NÁBYTKU

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 37 000 - 40 000 Kč

Najdete na iDNES.cz