Diskuse

Ape Escape 3

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

kkuki

ape escape

Můj názor:Ape escape je naprosto vynikající hra.Nejen 3.díl, ale i 2. a 1. díl.Miluju tuhle sérii, a je škoda, že zdaleka není tak známá jako třeba Ratchet a Clank.V žánru plošinovek je to jedna z nejlepších, ne-li přímo nejlepší volba.

0/0
26.5.2008 13:55

Radek Hrdlička

máte pravdu, ale...
recenze je, v tomto případě bohužel, subjektivním názorem autora, není neobvyklé, že s recenzí, její částí nebo hodnocením někdo nemusí souhlasit. S tím Ubisoftem máte pravdu, tohle mi nedošlo. Díky.
0/0
24.3.2006 12:43

Majkl Big

To beru, ale přesto mi připadá nefér vytýkat hře, že je v manga (píšete: "Celkový vzhled hry kazí manga styl, který někomu sedí, někomu ne."). To je prostě styl a ne chyba hry. A s tou děckostí: prostě si nemyslím, že je to dětská hra, je to prostě zábavná hra, která svým vzhledem může někomu evokovat, že je určená jen pro děti. Ale máte pravdu, je to jen můj subjektivní názor.
0/0
24.3.2006 13:38

Radek Hrdlička

vždyť to je v pořádku
někomu se ten styl líbí, někomu ne. Já patřím do druhé skupiny, takže subjektivně hodnotím hůře. Myslím, že je to naprosto v pořádku.
0/0
24.3.2006 15:43

Majkl Big

Abych jen nehledal chyby, tak se mi jinak, až na níže zmíněné výtky, recenze líbila, byla čtivá a věcná a takto má být.
0/0
24.3.2006 13:47

Radek Hrdlička

odpověď
Informaci o distribuci Ubisoftem jsem sehnal na www.gamerankings.com. Dětskou hrou nebo hrou pro děti jsem chtěl označit typ hry, protože to pro děti evidentně je (sbírání opic do kolekce...), nicméně je to pro ně příliš obtížné hrát. Ohledně mangy, někomu prostě ty velké oči a teenage-look postaviček lezou na mozek.
0/0
24.3.2006 6:34

Majkl Big

Ale ten distributor není pro Evropu, ale USA, takže platí co jsem napsal. A nenapsal jste, že Ubisoft distribuoval AE2, ale že se ho "ujal" čož po přečtení spíš evokuje, že ho vyrobil, ale to je jedno, protože tak i tak je to špatně! A jestli je evidentně pro děti tak to bych polemizoval, nevím co je na sbírání opic dětského. A navíc parodie na různé filmy a MGS je evidentně pro dospělé publikum a ne pro děti. Nebo snad chcete říct, že děti mají znát MGS, Pátek třináctého či Kill bill?? Samozřejmě to myslím teoreticky, že tato hra a filmy jsou určeny jednoznačně pro dospělé publikum. A to, že se někomu nelíbí manga, takže podle této logiky, když se mi bude líbit pouze manga a budu nesnášet realistická zobrazení ve hře tak to budu uvádět jako chybu hry, že to kazí vzhled?
0/0
24.3.2006 10:30

Majkl Big

K recenzi mám dvě poznámky: 1) Ape escape 2 pokud vím dělala SCEI a v Evropě distribuovala SCEE(to vím na 100%), takže nevím kde kdo vzal něco o Ubisoftu-to je nesmysl. 2)Nemám rád takovéto škatulkování "to je pro děti a to pro dospělé". Hru hodnotit jako pro děti podle vzhledu je naprostý nesmysl. Buď je hra svou hratelností resp. obtížností vhodná i pro děti, anebo ne. A ne že vypadá jako pro děti a je pro dospělé, to by si pak musel takto kritizovat všechny hry jako Jak, Ratchet, Super Mario sunshine, Zelda: wind waker, apod. které jsou svou hratelností pro všechny + pro šikovné děti:-) Vzhled je jen forma, ale rozhoduje obsah, a to, že se někdo nemůže smířit hrát hru jen proto, že to je pestrá manga, je jeho osobní problém a ne problém hry.
0/0
23.3.2006 16:07

Najdete na iDNES.cz