Diskuse

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

gerst

mlha

prosim mohl by me nekdo poradit s prekonanim mlhy

0/0
28.5.2008 18:32

Tom

Ovládání
Mno, ovládání je podle mě plně diskutabilní (mimochodem, Final Fantasy 3 nebo Yu-Gi-Oh jsou taky plně ovladatelné stylusem, ne?). Nicméně podle mě i když to hratelnosti moc nevadí, taky bych uvítal možnost ovládání i klávesami - ale spíš z lenosti (když se mě nechce zrovna vytahovat stylus) nebo při bojích; sice je to drobnost, ale přijde mě, že kdybych směrovým křížem ovládal postavu a stylusem okolo drtil, bylo by to nejlepší (myslím tím, když je jich víc - postupné ničení kliknutím je fajn). Nicméně na hratelnosti to moc neubírá... Myslím si, že nejlepší řešení by bylo obětovat pár bytů v kartě a v savu a dát tam možnost vlastního nastavení kláves... Nicméně i tak je to docela vysoce kvalitní hra (byť se mě trošku nelíbí příběh (ve smyslu jeden a ten samý cíl po hodně hodin hraní a když už si myslím, že je u konce a objeví se zajímavý zvrat, ukáže se, že mě čeká dalších několik dungeonů pro takřka ten samý úkol - - - byť to určitý zvrat byl :3 ) - jsem už rozmlsaný na takových jako je FF9 či Tales of Symphonia, ale jinak fajn ;) )
0/0
7.11.2007 15:24

Petr Majer

Kotoul udělám kdykoliv se 100 % jistotou. Stačí když stylusem při běhu rychle zakmitáš až u samotného okraje obrazovky...co ty na to ???
0/0
7.11.2007 12:38

Emanuel Svoboda

Kotoul
No já se přiznám, že 100% jistoty nedosahuji. Výrobce doporučuje krouživý pohyb stylusu u okraje obrazovky a krouživým pohybem dociluji úspěšnosti tak 50/50 a v krizi i podstatně méně. Asi nejsem dost šikovný :-)
0/0
7.11.2007 22:37

Tom

zelda
dokonala hra ve vsech ohledech . 90% je malo 95-98% by bylo lepsi ..
0/0
6.11.2007 16:40

Emanuel Svoboda

Ovládání
Co se týče ovládání, dá se o prvenství Zeldy diskutovat. O celý rok starší je například povedené JRPG Magical Starsign, rovněž kompletně ovladatelné stylusem. Rozdíl je v tom, že u MS máte na vybranou, zatímco u PH nikoli. Za dokonalé považuji ovládání tehdy, když mám stoprocentní jistotu, že se bude dít to, o co se snažím. A upřímně: s jakou jistotou dokážete třeba udělat kotoul?
0/0
6.11.2007 9:01

Petr

Ovládání ??
Autor napsal: "Ovládání má ještě rezervy". Hraju  zeldu už asi 14 dní a je to první hra, která se ovládá kompletně celá jen stylusem a je to prostě paráda. Škoda, že tak renomovaný web jakým "bezesporu" bonusweb je, se nemůže oprostit konečně od nějakých procentuálních recenzí...ale to by pánové redaktoři museli zapřemýšlet jak to udělat jinak, že ??? Klidně to nechejte tak jak to je, však ony ostatní weby to mají taky tak ...muhaha
0/0
6.11.2007 7:30

Najdete na iDNES.cz