Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Bývalí šéfové Infinity Ward mají nové studio

Jason West a Vince Zampella , bývalí spoluzakladatelé týmu Infinity Ward, kteří byli vyhozeni vydavatelskou firmou Activision, si vedou dobře. Poté, co po nich nadšeně sáhl vydavatelský kolos Electronic Arts, založili nové vývojářské studio Respawn Entertanment.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

DvorkaM

Hodně zdaru

Přejí Pánům mnoho úspěchů a další super hry.

0/0
13.4.2010 2:20

1000101110100101

...

A teď trošku reality, vážení. Je-li někdo vyhozen, byl vyhozen po zralé úvaze a nikdo se na hlavě nedrbe. Prodej jakékoli komodity (včetně her) je dnes řešen tou ekonomicky nejzajímavější cestou - tj. nehledí se na kvalitu, nehledí se na zájmy a názory minoritních zákazníků, podstatná je maximalizace zisku. Té se samozřejmě nedosahuje kvalitou, dobrým příkladem je pokus Makra, prodávat skutečně kvalitní špekáčky, jen dvakrát dražší. Výsledek? Zrušeno, nezájem. Kvalita dnes peníze negeneruje, prodej odpadu davu tupců je mnohem rentabilnější. Takže - je nepodstatné, jak kvalitní práci jedinec dělá, cokoli "nad standard" je zbytečné, protože by to stejně nikdo nezaplatil. Pročpak asi vítězí komunistický šunt z Číny nad tradičními výrobci? protože je levný a davu to stačí.

Podívejte se na HRATELNOST a ZÁŽITKY z hraní deset let starýc her. Jste dnes šťastnější...?

0/0
12.4.2010 21:57

Dr.Figh+er

Re: ...

:-)R^

0/0
12.4.2010 22:02

IARK

Re: ...

Kdo říká, že výrobky z Číny je kšunt?

0/0
13.4.2010 7:22

Dr.Figh+er

Re: Re: ...

Je to obecná pravda, ikdyž se jejich kvalita pomalu zlepšuje. Divím se, že se chce někdo o tomto vůbec přít ...

0/0
13.4.2010 7:37

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: ...

Mimojiné, předtím, než li zde začneš chrlit moudra ... všichni s čínskými výrobky (výrobky, které jsou pořád zpravidla vyráběny dle západních technologických postupů, přesto nedokonale) máme zkušenost, alespoň s těma řekněme levnějšími. Já mám osobní zkušenost i s mírně sofistikovanějšími, jako jsou čtyřkolky. Jednu dobu jsme je dováželi, jsou levné, vypadají na pohled velmi dobře, ale vydrží desetinu toho, co "Západní" čtyřkolka a běžně se jim říká "Sportka", protože asi stejně podobnou šanci máš, že chytneš alespoň trochu kvalitní výrobek a že se ti po pár set kilometrech nerozpadne před očima. Mno a o autech ani nemluvě (viz. Eurotesty apod.) To je realita, kterou se jaksi popřít nedá, nicméně můžeš si i nadále myslet opak.;-)

0/0
13.4.2010 7:49

IARK

Re: Re: Re: Re: ...

hm... ale ty jsi psal obecne, ne v automobilovym prumyslu, ale v obecnem meritku ti dela Cina sposty kvalitnich produktu a spousty jich je lepsi nez "zapadni" veci, ale vyrabi spatne tohle, tak proc celej export nehodit do jednoho pitle, ze? ;-)

0/0
13.4.2010 8:13

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: Re: Re: ...

Přesně tohle jsem čekal. Jisteže se najde něco kvalitního, bude to ale absolutní zlomek. Obecně se proto dá říci, že výrobky z Číny jsou druhé jakosti. Já jsem zde uvedel alespoň příklad, osobní zkušenost, kterou zřejmě narozdíl od tebe mám, ať nemelu prostě naprázdno;-) A tak když tedy píšeš, to co píšeš, uveď  mi tedy tu spoustu produktů, které jsou o tolik kvalitnějších, ať nemeleš naprázdno Ty.;-)  BTW : Pitle? Nepřicestoval jsi náhodou z Číny i ty? Mnohé by to potom vysvětlovalo, čínský produkte. :-P

0/0
13.4.2010 8:56

IARK

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Za 1) pochybuju, ze je to zlomek a v nekterych oblastech je Cina hlavnim vyrobcem, to ze ty si myslis, ze vsechny a nebo naprosta vetsina produktu jsou smejdsky, neni muj problem, ale tvoje omezenost a predsudek 2) nevim proc bych sem mel uvadet osobni zkusenost, to musim ten vyrobek drzet primo v ruce a pracovat s nim abych mohl prohlasit, ze je lepsi? 3) nechapu proc se se*es do meho pravopisu, o nem tu rec nebyla a je ti do nej ho*no, ale pokud je to neco cim tu hodlas argumentovat, jak ty mas pravdu, tak si to nech i se svoji predstavou, s takovyma ubozakama co se musi nekomu posmivat nemam zapotrebi ztracet cas.

0/0
13.4.2010 9:19

sycho

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Ale to neni jen Čina, to je i Vietnam, Indie, Mauricius a další. Rozhodně se tam ale šunty nevyrábí a pokud ano je to přece chyba západních firem. Ty přece určují materiály a výrobní postupy. V Asia máš prostě levnou a relativně kvalitní pracovní sílu, oni ty "šunty" nevyrábí díky svý nemohoucnosti ale díky nenasytnosti západních firem a díky tomu že tlačí výrobní náklady na minimum. To že udělaj nekvalitní čtyřkolku vůbec nevypovídá o tom že se tam něco výrábí nekvalitně, prostě je určená pro jinou cílovou skupinu zákazníků která by si za kvalitu prostě nepřiplatila.

0/0
13.4.2010 9:57

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Nemotal bych do toho slovo šunt. Já jsem psal, že se jedná o produkty 2. jakostní třídy, což znamená pouze to, že jsou horší, než li výrobky třídy 1., tzn. že se nejedná o nejkvalitnější možné zboží. Jsou země, jejichž produkty jsou nepochybně horší, než li ty Čínské, ale pořád bych je nenazýval šuntem, protože to je velice relativní slovo(také proto je snazší si utvořit stupňici jakosti). 

Co se týče čtyřkolek, z určitého pohledu může vypadat, že máš pravdu, nicméně já vím, že žádný Čínský výrobce čtyřkolek není zdaleka tak kvalitní, jako Západní výrobce, a to se nebavím jenom o firmách produkujících ÚMYSLNĚ levné imitace Západních značek, ale i o vlastních RYZE Čínských dražších značkách a firmách. To už je v tomto ohledu na tom mnohem lépe Taiwan, jehož čtyřkolky jsou relativně levné a relativně dostatečně kvalitní.

Co se týče tlaku Západních firem, měl jsem namysli něco jiného. Těmi technologickými postupy jsem měl namysli to, že se jedná o postupy převzaté, naučené na  západě užívané nezávisle na Západních firmách ve své vlastní RYZE Čínské výrobě. Jsou prováděny nedokonale, protože jsou často skutečně jenom nedokonale překopírované, a proto z tohoto procesu mnohdy vychází produkty jakosti 2.

Ty se tady bavíš o něčem jiném, a to o firmách, západních firmách, které přesunuli své výrobní procesy za levnější prac. silou. To je něco jiného. O těchto výrobcích jsem netvrdil, že jsou nekvalitní. Naopak si myslím, že dodržují jistý standart, neboť stále v těchto výrobnách je Západní management, který to hlídá, neboť výrobek, který odtamtud výjde nese právě značku oné Západní společnosti.

0/0
13.4.2010 15:30

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Ve skratce, Číňané se učí tomu, co zde již dlouho funguje, učí se rychle a netvrdím, že jednou v budoucnu nemohou svět v jistých oblatech předstihnout, ale tvrdit to teď je ještě příliš brzo.

0/0
13.4.2010 15:40

sony121

Re: Re: Re: ...

Jak které např. elektrosoučástky z asie se používají ve všech výrobcích i těch největších značek. Vždyť i NASA používá tyto součástky. Automobilky je používají no prostě všichni takže čína umí a umí velice dobře.

0/0
13.4.2010 10:07

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: Re: ...

Nj, proč ne, nepochybně i méně vyspělejší státy vyrábí elektro součástky, otázka je, o jak sofistikované součástky se jedná.

0/0
13.4.2010 14:57

sony121

Re: Re: Re: Re: Re: ...

No jelikož čínské součástky využívá celý svět tak asi na tom tak špatně nebudou.

0/0
13.4.2010 22:18

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Tak pořád nevím, o jakých konkrétních součástkách se bavíš.

0/0
13.4.2010 22:37

IARK

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Vzdej to, ikdyby jsi mu je tu vyjmenoval, tak si bude mlit svou. ;-D

0/0
14.4.2010 7:26

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

No to říká ten pravý.;-D;-) Jde o to, že se nedá jen tak říci - vyrábí elektro součástky, který odkupuje celý svět a z toho usuzovat, jak na tom Čína je, protože je důležité, jaké součástky to jsou. Ty součástky mohou být velmi primitivního rázu, na kterých se nedá nic moc co pokazit a daly by se vyrábět třeba i v Ugandě. Stačí převzít výrobní schéma a jede se. Anebo se jedná o sofistikované elektro součástky, na kterých pracovali týmy Inženýrů a jen tak je nikdo jiný vyrobit neumí a potom je už možné si říci, že Čína je v této malé oblasti (v obalsti této el. technologie) na špici, ale ani to nic moc neznamená, protože unikát tohoto typu drží mnoho Západních zemí, které unikátní výrobky již produkují (mimojiné i ČR pár takových má). To je důvod, proč se ptám, o jaké konkrétní součástky se jedná, ale někdo je holt pomalejší a těžko mu to vysvětlovat. A nedá se prostě řícit - Kuvrv@, tak Čína vyrábí držáky nápojů do aut a bere to od nich celej svět, tak to snad dokazuje, jak vyspělý stát to je a kdo je víc?;-D

0/0
14.4.2010 8:51

IARK

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

A to, ze to vyrabi i zapadni zeme, nebo ze nektere dokazi vyrobit i lepe znamena, ze ty z Ciny jsou "sunt" jak jsi psal? Ale no tak, myslel jsem, ze si sve tvrzeni, ze vyrobky z Ciny jsou "sunty" aspon obhajis a lip nez, ze nekde to muzou vyrobit o neco lepe ;-D

0/0
14.4.2010 9:11

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Kde jsem psal, že v Číně vyrábí šunt? A koho tu Ty prosimtě zkoušíš, blesku?

0/0
14.4.2010 9:15

IARK

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Na moji otazku "kdo rika, ze vyrobky z Ciny jsou ksunt" si napsal "Je to obecná pravda, ikdyž se jejich kvalita pomalu zlepšuje. Divím se, že se chce někdo o tomto vůbec přít ... " co to tedy zkousis brzdo? Kdyz se branis, ze jsi neco nerikal nebo v tomto pripade aktivne nepotvrzoval oznaceni nekoho jineho, tak si zkus aspon precist nejdriv prispevky po sobe ;-) ;-D

0/0
14.4.2010 9:21

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Nj, o tom šuntu jsi psal ty a já jsem to pro zjedodušení potvrdil, abych se nemusel rozepisovat, ale níže jsem to stejně udělal a psal jsem tam o 2. jakostní třídě. Nikde osobně jsem nepoužil slovo šunt.

0/0
14.4.2010 15:45

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

BTW Ikdyž jsem reagoval na Tebe, tak ve své podstatě z toho postu tobě

patřily poze tyto části: "No to říká ten pravý"  .... "To je důvod, proč

se ptám, o jaké konkrétní součástky se jedná, ale

někdo je holt pomalejší a těžko mu to vysvětlovat." Zbytek byl reakcí na

uživatele Sony121 ;-D;-)

0/0
14.4.2010 9:18

IARK

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

BTW. Je hezke, ze kdyz na nekoho reagujes, tak to myslis nekomu jinemu, ale co to tam zkusit i priste napsat,  jasne chapu, mam od tebe brat co si myslis, ne co pises ;-D

0/0
14.4.2010 9:24

Dr.Figh+er

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ...

Ale to je úplně jedno, tak jsem to napsal dodatečně, no:). Když komunikuji s Tebou, tak si dokážu odpustit jisté nepřesnosti a nedokonalosti. Navíc bych se ochudil o ten příspěvek, což by mě mrzelo. Rád si totiž píšu.;-D ...

0/0
14.4.2010 15:50

nif0l

paráda

Mám rád tyhle chlapce. R^

0/0
12.4.2010 21:43

1000101110100101

Re: paráda

Každej jsme nějakej...

0/0
12.4.2010 21:50

DarthPS3

Re: Re: paráda

BUKVICA! ;-D

0/0
12.4.2010 22:16Najdete na iDNES.cz