Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Pitva traileru Call of Duty: Black Ops

Po Infinity Ward, kteří značce vdechli život a obrodili ji i v trilogii Modern Warfare, přebírá štafetu studio Treyarch.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

czDante92

OMG!

Vždycky jsem měl BW za velice seriozní web, ale tohle mě tak znechutilo, že sem si založil profil... takže začněme. První věc, grafika - pravda je, že není kdovíjak úžasná, a ten napalm vypadá vážně pofidérně, ale zas tak hrozné to není. A co teprv to rčení že na grafice tolik nezáleží :-). Ale budiž, to bych překousl. Další věc ty rakety - od kdy jsou IRBM střely civilní? A MP5 byla vytvořena kolem roku 1960, tak zas moc do přítomnosti nemusíme. Ustřelené končetiny - autor článku asi nehrál WaW či co, a podle mě masakr civilistů v MW2 je ještě silnější kafe. O hybridní pušce, je to CAR-15, možná s několika úpravami... ono když to není AK-47 nebo M16, tak už to neexistuje, že :-). Další zbraň, AUG, vůbec nedokazuje že si zabojujeme vedle SAS, tuto rakouskou útočnou pušku používá spousta zemí. A Price je IW postava, ale pravda je že by se mohl objevit i v Black Ops, je to velice oblíbená postava CoD. Ale spíš ne, to se jetě uvidí. A přilétají vrtulníky... tady autor zase rejpal, jsou to neoficiální operace, a to že k Hueymu připevníte kulomety a raketomety neznamená že najednou v něm nemůže nikdo sedět. A z vrtulníků se slaňovalo, když byl výsadek do džungle a nešlo přistát, chtělo by to o Vietnamu něco vědět, vidět pár filmů nestačí. S destruktivností souhlasím, zkrátka když bude něco ze dřeva, půjde to zničit :-). Nicméně autor znova perlí, když z několikasekundového záběru na letadlo dokáže posoudit průběh mise. To samé s vrtulníky, ovládání není nic složitého, a volně létat asi nebudeme, ale zkrátka vymezit koridor, kdy po překročení linie a neuposlechnutí varování bude mission failed. Ale možné je všechno, z traileru se moc závěry vyvozovat nedjou. No a to že záběry ukazují jen dvě mise, kolik by jste chtěl, pane autore? MW2 ukázalo mnohem více, ale pak mě už nic nepřekvapilo...a poslouchat zlé jazyky, to je jako věřit kartářkám nebo řetězovým zprávám... Prostě a zkrátka, takhle amatérský a jednostraně zaměřený článek jsem od BW nečekal, sice nemůžu říct, že to bude dobrá hra, ale posuzovat podle traileru? Pánové, kde to žijeme?

0/0
28.5.2010 20:16

rostan007

Autore??

Čím naopak Black Ops překvapí, jsou ustřelitelné končetiny. To je netypický krok pro sérii známou svou nekrvavostí.   ---- a ty ustřelený nohy a ruce v CoD5:WaW byly prosímtě co?...           Dalším milým intermezzem je návštěva podzemních tunelů. Prostředí, pravda, působí svými detaily spíše jako starý známý Vietcong, ale třeba Treyarch překvapí spektakulárnějšími výjevy.  ---  V TUNELECH by předpokládám měla jezdit auta, třepotat se palmy a šumět moře, ano?....                                Jako třeba tímhle náletem, ve kterém si dává realita opět pohov. Primárně útočné vrtulníky v něm převážejí pozemní komanda. Ostatně ve Vietnamu se z vrtulníků ani neslaňovalo. --- Ty vrtulníky nejsou útočné, ale transportní. Tudíž správně převážejí pozemní komanda...                         Pro velký úspěch nám je nám ještě jednou ukázán propracovaný napalm.--- V tom fofru to asi bude vypadat jinak, než na screenu. A napalm je tady naopak docela pěkně, hutně a špinavě...                        Sečteno podrženo, skvěle sestříhaný a ozvučený trailer na Black Ops znovu působí, jako by hra měla obsahovat sotva dvě a půl mise.  ---- éééh, no nic, je to trailer, ne záznam kompletní hry

0/0
27.5.2010 21:27

Splender

TROOLL

LOL Horši článek sem na BW neviděl ADMIN DELETE!! JO jinak autor je TROOOOOL!!!!!! ;-O

0/0
26.5.2010 16:13

JánDvorák

Autor

No nejako si treba zvýšiť zakrpatené ego. Ozaj, autore, koľko hier si spravil a vydal a v akom náklade? ;-D

0/0
26.5.2010 15:01

UrsusLuin

autor

Autor má nějaký komplex, ne? Stěžovat si na to, že 1. trailer ukazuje jenom 2 mise... no logicky, kdyby ukazoval celou hru, tak je posledním trailerem a hra je příští týden na pultech. Ostatní spekulace jsou často natolik přitažené za vlasy (viz mise se získávání informací průzkumným letadlem), že to raději nechám bez komentáře. Naprosto neuvěřitelná hovadina. Chápu, že autor tohle dokázal napsat, nechápu, že editor to dokázal pustit.

0/0
26.5.2010 11:32

AirborneRendy

zbytečná

Zbytečná kritika

že to bude další rychlá jízda je uplně jasný..to je prostě novej CoD

a na Treyarch bych špínu nekydal,WaW je skvělá a 3jku jsem hrál tak 12 hodin a bavila mě.

lepší multiplayer,víc GORE a úspěch je zaručenej )

0/0
26.5.2010 11:11

Rocky88

Zvuk

Jenom taková malá technická - jak v traileru střelí tou kuší chudáčka vojáčka, nepřipadá vám následné "uaaaaaaaa" stejné, jako když jste v CoD 2 vyhodili granátem do vzduchu skopčáka? Mně teda silně jo... :)

0/0
26.5.2010 9:46

tupaccz

blbost

uplně stupidní rozbor od amatéra který o studené válce a vté době pužívaných zbraní ví kulové a tady rozumuje o nějakých svých smyšlených věcech ,prostě typický Bonusweb.

0/0
26.5.2010 9:21

davidbray

Re: blbost

chtěl jsem napsat to samé :D 

" Primárně útočné vrtulníky v něm převážejí pozemní komanda" - viz třeba 1. jízdní divize ve Vietnamu ( růžové dvojice) ..  a dál "  Ostatně ve

Vietnamu se z vrtulníků ani neslaňovalo" jak se asi dostávali do neprostupné džungle, kde se nedalo dosednout? opět viz 1. jízdní divize .. podívat se na pár válečných filmů nestačí (:

být Ladislavem Loukotou tak se na to raději mrknu .)

0/0
26.5.2010 9:42

-Ray-

Re: Re: blbost

Huey sice samozřejmě převážely vojáky, ale v traileru létá zprasená útočná verze Huey Gunship; raketnice, granátomet a 7,62mm M134 rotačáky. Ta kvůli hmotnosti v reálu pěchotu netransportovala.

V traileru se ovšem slaňují ve městě á la BHD, ale budiž, napsal jsem to příliš obecně. Nicméně, tohle není ATM, nemá smysl sepisovat traktáty o taktice, jen vypíchnout pár okamžiků z traileru.

Nepochybuji, že jsou povolanější experti na to kdy se čím střílelo, ale ti zase mají evidentně problémy napsat velké písmeno na začátku věty nebo udělat mezeru za interpunkcí a ne před ní.

Ladislav

0/0
26.5.2010 11:07

UrsusLuin

Re: Re: Re: blbost

O chybách bych, být vámi pomlčel.

Tak například - Modern warfare je trilogie? Co mi ušlo? :( "u Mariánského přikopu" - spíše na dně nebo v, u znamená vedle, tím celá ta metafora ztrácí smysl. "Čím naopak Black Ops překvapí jsou ustřelitelné končetiny." - chybí čárka. "Několikrát viděný panák bude zjevně důležitou dějovou postavou. Nejspíš parťákem hlavní postavy." - tam má být čárka a ne tečka, vzhledem k logické návaznosti je zbytečné tot souvětí sekat do jednoduchých vět. "sexy mokrý efekt" - pardon, ale tohle zní jako by se autor chtél pochlubit svou orientací. "Každopádně, Steyry" - je lepší bez čárky, nevidím důvod k vytýkání tohle slova do předvětí. "že si s nějakými členy SAS přece jen zabojujeme bok po boku." - hrozný slovosled. "a hry více hráčů) si dozajista vyhrají.." - hry, vyhrají, hračičky - opakuje se základ slova. "Stejně jako si nezalétáte s Blackbirdem, zapomenout nejspíš můžete i na pilotování." - když už tak pilotování vrtulníku, jinak je ta věta logický nesmysl - nezalétáte si stejně jako si nezalétáte je teď její význam. "K tomu má dojít ve stejné misi jako sezení v Blackbirdu." - ukázková dedukce. :) "Působí spíše jako datadisk k Modern Warfare." - to snad ani nelze myslet vážně (opět upozorňuju, že jsme u 1. traileru! Proboha!)

Celkově ke stylu - strašně toporný - v podobném článku je kumulace odobrných výrazů, cizích slov a knižních slov stylistickou chybou. Jen namátkou - civilní instalace, videoherní brutalita, intermezzo, spektakulárnější, military porno (nemá tam být military promo?)

Omlouvám se, ale prostě je to napsané hrozně (na to jak krátký to je text).

0/0
26.5.2010 11:49

-Ray-

Re: Re: Re: Re: blbost

Vzhledem k dnešní oblibě trilogií, otevřenému konci dvojky a množství peněz, které MW2 vydělal, je třetí díl otázkou času. Čárky budiž.

0/0
26.5.2010 12:02

UrsusLuin

Re: Re: Re: Re: Re: blbost

Vzhledem k oblíbenosti seriálových řad a možnosti dojit krávu, dokud dává, to ale taky může být tetralogie, pentalogie atd.

0/0
26.5.2010 12:04

-Ray-

Re: Re: Re: Re: Re: Re: blbost

O tom dost pochybuju, Modern Warfare 5 už není sexy název.

0/0
26.5.2010 12:06

IARK - Mazani je cenzorovo hobby

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: blbost

CoD 5 taky ne ;-) ale i tak nemusi byt dalsi pokracovani MW a misto 3tiho dilu bude treba "jak franta na evropu utocil" ;-)

0/0
26.5.2010 12:23

rostan007

Re: Re: Re: blbost

Nojo, ale to autoři neví, že netransportovala. Většina lidí pod tím vidí transport, i třeba z oblíbeného Vietcongu. A říkat Gunshipu útočný vrtulník? To je C 130 Spectre útočné letadlo? :-)

0/0
27.5.2010 21:31Najdete na iDNES.cz