Erotica Island - mládeži nepřístupno!

  3:00aktualizováno  30. prosince 1:15
Pozor! Tato hra je pouze pro hráče starší osmnácti let. Krásky obnažující svá těla na vás totiž budou číhat doslova a do písmene na každém kroku - v kanceláři, na ulici, v sex-shopu a dokonce i na obrázcích kolem tohoto článku! Proto pokud vám není osmnáct let a více, klikněte si raději zde.

Erotica IslandPřed některými stánky se hromadí velké množství lidí. Důvodem toho bývají někdy obří obrazovky prezentující vizuálně nádherné herní projekty nebo počítače, na kterých je možné poprvé se seznámit s některými z dlouho připravovaných a netrpělivě očekávaných titulů. Firma Flare Media Limited nenabízí ani jedno z výše jmenovaných lákadel a přesto byl u jejich stánku nával a zájem o jejich novou hru vskutku obrovský. Jak tedy dokázala tato neznámá firmička přitáhnout ke svému malému stánku tisíce účastníků ECTS? Velmi jednoduše. Námět jejich nové hry Erotica Island je totiž, stručně řečeno, poměrně pikantní a krásné dívky, která tuto hru před stánkem firmy prezentují, jsou toho živým důkazem. Jejich krásná mladá těla (oděná do upnuté růžové podprsenky a bederní roušky) přitahovala oči a objektivy fotoaparátů jako velmi silné magnety.

Při zjišťování dalších informací o tomto nesporně velmi zajímavém projektu (alespoň pro nás nadržené :-)) se nám podařilo získat nehratelné demo (mimochodem vážně pěknou strip-show ukončenou předčasnou ejakulací hlavního hrdiny ve videu), propagační materiály a také ujištění, že do čtrnácti dnů obdržíme Erotica Islandexkluzivní screenshoty ze hry, o které se s vámi ihned poté podělíme (jinými slovy, užijete si i vy). Do té doby můžete obdivovat jak krásu sličné živé modelky, tak fotografie renderovaných postaviček z propagačních plakátů, které jsme pořídili přímo v přeplněném stánku Flare Media Ltd. a které jsou součástí této novinky. Z obrázků je dobře patrné, že grafika se ponese ve stylu manga a v určitých partiích lepých děv game-designéři polygony rozhodně nešetřili.

Sami autoři přirovnávají hru k velmi populární sérii Leisure Suit Larry. Dodávají však, že jejich Erotica Island půjde mnohem dál (whaaauuuu). Jak daleko ukáže až finální verze. Nálepka 18+ na krabici hry, která jasně napovídá o tom, komu je hra určena, dává tímto tvůrcům neomezené možnosti. Ti bez ostychu slibují, že jich bezezbytku využijí (tomu docela věřím, game-designer je totiž starý, ošklivý a tlustý chlápek a ti obvykle bývají nejnadrženější). 650 MB na CDčku prý bude do posledního bajtu zaplněno namluvenými hlasy (asi chtěl říct vzdechy, skřeky a výkřiky) a videem.

Erotica IslandPříběh hry, který v případě Erotica Islandu zase až tak důležitý není (teď jsi se ukázal, slušňáku, cha-chá :-)), pojednává o aristokratickém playboyovi Raggiem, který při havárii svého vrtulníku dopadne na exotický ostrov plný krásných dívek. Zde uzavře sázku s místním rybářem, že získá srdce (nebo spíš skalpy) všech zdejších krasavic (prostě že je všechny dostane do postele). Při plnění tohoto lákavého úkolu tak zažije největší milostná dobrodružství svého prostopášného života.

Pokud je vám osmnáct let, můžete se těšit na konec tohoto roku, kdy by se tato hra měla objevit na pultech obchodů. Pokud není, budete se muset spokojit s našimi novinkami, screenshoty, preview a recenzí, prostě informacemi, které o hře přineseme. (Nalijme si však čistého vína - nejsme tak naivní, abychom si mysleli, že se ke hře nedostanete, ale přece jenom nechceme vypadat jako ti, kdož podporují nemravnosti, i když jsme je sami dělali a hlavně nechceme býti lynčováni v diskusním fóru pod článkem).

PS: Autor článku se distancuje od šéfredaktorových oplzlých poznámek v závorkách (řekni sbohem prémiím, Honzíku :-)).

PPS: Jestli se vám líbí ta živá, v tomto článku ji máte hnedle na devíti fotografiích! :-)

Erotica Island Erotica Island Erotica Island
Erotica Island Erotica Island Erotica Island

Autor:
Témata: Podprsenka

Nejčtenější

Zemřel Stan Lee, spolutvůrce komiksového světa značky Marvel

Fanoušci vzpomínají na Stana Lee u jeho hvězdy na chodníku slávy v Hollywoodu....

Ve věku 95 let zemřela legenda komiksu Stan Lee, který byl spolutvůrcem proslulé značky Marvel. O smrti muže, který se...

Dal pěstí feministce v Red Dead Redemption 2, YouTube mu odstavil kanál

Red Dead Redemption 2 - hlavní hrdina mlátí aktivistku

Youtuber vystupující pod přezdívkou Shirrako zveřejnil video, v němž ve hře Red Dead Redemption 2 dá ránu pěsti...

KOMENTÁŘ: Jak Red Dead Redemption 2 zastínil Assassin’s Creed: Odyssey

Red Dead Redemption 2 versus Assassin’s Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey a Red Dead Redemption 2 jsou dva nejnovější přírůstky do rodiny akčních příběhových her v...

World of Warcraft Classic je trip pro nostalgiky. První dojmy

World of Warcraft Classic

Návštěvníci akce Blizzcon, ale i majitelé virtuální vstupenky, si vyzkoušeli, jak se hrál World of Warcraft v době...

RECENZE: Legendární Larry se vrátil a je oplzlejší než kdy dříve

Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry

Od nového Larryho jsme moc nečekali a také jsme toho mnoho nedostali. Jde jen o zastaralou adventuru plnou nelogických...

Další z rubriky

Značka Five Nights at Freddy’s vstoupí na pole „velkých“ her

Five Nights at Freddy's 4

Horor Five Nights at Freddy’s by po mobilních platformách chtěl dobýt i svět „opravdových“ hráčů. Ve spolupráci se...

Microsoft koupil dvě studia specializující se na hardcore RPG

Fallout: New Vegas

Nezávislá studia Obsidian a inXile už budou hry vydávat pod patronací Microsoftu. Jestli je to pro hráče dobrá, nebo...

Skutečný strašidelný dům se objeví ve videohře, jeho majiteli to vadí

Maid of Sker

Současný majitel slavné nemovitosti Sker House nemá z její strašidelné pověsti příliš radost, a tak se mu nelíbí ani...

Vyhrajte poukaz na Rajče a potěšte své blízké kalendářem, fotoknihou a pexesem
Vyhrajte poukaz na Rajče a potěšte své blízké kalendářem, fotoknihou a pexesem

S příchodem sychravého počasí, padajícího listí a tmavých rán přichází i první myšlenky na nákup vánočních dárků. Letos nemusíte dlouho přemýšlet, potěšte své blízké výrobky z vlastních fotografií. Soutěžte o poukazy na fotoknihy, kalendáře nebo pexeso.

Najdete na iDNES.cz