Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Half-Life 2 - Módy

  10:25aktualizováno  10:27
Módy pro sci-fi akci od týmu Valve a společnosti VU Games


 • Update 7. 12. 2005 - DayHard: Nový mód pr HL2 je určen pro single player a zavede hráče do doby před hlavním dějem HL2. Nenechte se odradit prvními deseti minutami, které jsou nehorší z celého módu. V DayHard budete hrát za bratra doktora Freemana, Morgana Freemana. Ten není nemluva jako jeho bratr, s ostatními se rád baví a občas utrousí nějaký komentář. Příběh je konstantní boj o přežití a začíná zaklepáním jednoho Combine u Freemanových dveří. Od toho okamžiku je postaven před mnohá nebezpečí, kterým musí čelit se zbraní v ruce. Morgan se tak hordám Combine postaví v ruce s klasickým arzenálem včetně nablýskané katany.

  >>> BonusWeb.cz - 137,6 MB <<< • Update 29. 11. 2004 - Bullet Time Mod: Je jasné, že Matrix se svými zpomalovanými akčními scénami docela zabodoval a nejinak tomu bylo i u akční hry Max Payne. Tam byl „bullet time“ opravdu dobře zasazen do hry už od samého počátku. A jelikož, pokud má něco úspěch, šíří se to většinou dál, začaly vznikat bullet time módy do všech možných her. Nejinak je tomu s nedávno vydanou akční bombou Half-Life 2. Tento malý soubor umožní po stisknutí klávesy „b“ přechod do „bullet time“ módu, což způsobí zajímavý „zásah“ do fyziky celé hry. Ale je tu drobný nedostatek: jelikož na většinu kulek nepůsobí žádná fyzika, kromě granátů a podobných zbraní, létají kulky nezmenšenou rychlostí. Stahujte zde.
 • >>> BonusWeb.cz - 1 kB <<< • Update 30. 11. 2004 - Deathmatch Mod: Half-Life 2 patřil bezesporu k nejočekávanějším hrám vůbec a nadšení všech příznivců po jeho vydání vůbec neopadlo. Tím se zařadil k nejlepším akcím tohoto a minulých let (možná že jako úplně nejlepší). Pro hráče, kterým nestačí jen tak projít kampaň a chtěli by u hry zůstat trochu déle, tu je deathmatch mód. Při instalaci musíte zkopírovat adresář hl2mb do x:/steam/steamapps/you@mail.com/half-life2/, poté zkopírujte zástupce (HL2 Multiplayer.lnk) na plochu a opravte umístění Steamu. Na konec je potřeba ve Steamu nastavit do „properties, launch options“ „-game hl2dm.“ Stahujte tady.
 • >>> BonusWeb.cz - 32,11 MB <<< • Update 2. 12. 2004 - Deathmatch Mod Create Server: Další věcí, která se přímo vztahuje k Deathmatch módu je malý soubor, který po nainstalování přidává nové možnosti pod položku „Create Server.“ Těmi jsou například počet hráčů, heslo, jméno serveru a další. Tento soubor si můžete stáhnout odsud.
 • >>> BonusWeb.cz - 95 kB <<< • Update 17. 12. 2004 - Deathmatch Mod Mapy #1: Hrajete HL2 Deathmatch mód a už vás přestali bavit ty pořád stejné mapy? Něco podobného si asi řekla i řada dalších lidí a někteří z nich se rozhodli s tím něco udělat. Výsledkem této snahy je 1. balík deathmatch map. Jde o nezávislé autory a jejich mapy sehnané všude možně po internetu a tohle je jejich výběr. Jediné co musíte udělat, je rozbalit tento zip soubor do: Steam \ SteamApps \ \ Half-Life 2 Deathmatch \ HL2MP \. Poté už jen vytvoříte hru a vyberete si mapu, kterou chcete hrát. Nyní nezbývá nic jiného, než si užívat nové mapy a čekat na další balík, který by se časem měl objevit. Mapy stahujte odsud.
 • >>> BonusWeb.cz - 17,13 MB <<< • Update 12. 9. 2002 - Dystopia Mod - demo: Máte rádi Half-Life 2, ale už vás tak trochu omrzelo jeho prostředí? Není nic jednoduššího, než se podívat na tuhle modifikaci. Jde o kompletní konverzi od týmu Dystopia a její autoři si zřejmě vzali za vzor film Matrix, nebo spíše klasické pen&paper RPG Shadowrun. Prostředí hry je totiž umístěné do vysoce technicky vyvinutého světa, kde se vším prolíná globální počítačová síť. Hráč může hrát za nájemného žoldáka, nebo třeba za korporátní ochranku, přičemž v „reálu“ se klasicky bojuje a na „síti“ se dají spouštět různé programy, hackovat se někam, kam by se nemělo, bojovat s ostatními hackery a tak podobně. Cíle hry budou různé, někdy bude stačit provést něco v reálu, podruhé budete muset na síť a jindy bude nutné obojí. Bohužel, przatím jde jen o demo klienta.
 • >>> BonusWeb.cz - 88,19 MB <<<  Autor:


  Témata: hacker, Half-life, Steam, Valve

  Nejčtenější

  Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

  Kingdom Come: Deliverance

  Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

  RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

  Kingdom Come: Deliverance

  Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...  Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

  Kingdom Come: Deliverance

  Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

  RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

  Winter Challenge

  Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

  KOMENTÁŘ: Historická tematika boduje, proč je jí ve hrách tak málo?

  Kingdom Come: Deliverance

  Na české hře Kingdom Come: Deliverance je dobře vidět, že historická témata a dobová autentičnost nejsou hráčům cizí. A...

  Další z rubriky

  Americký politik chce zavést vyšší daň na násilné hry

  Grand Theft Auto 5

  Po střelbě ve škole na Floridě se opět objevují návrhy na omezení prodeje videoher.

  KOMENTÁŘ: Nejde jen o ty nervy. Dark Souls si užijí i strašpytlové

  Dark Souls

  Hry jako Dark Souls bývají často charakterizovány jako extrémně obtížné tituly, na které si troufnou jen ti...

  Mobilní Fire Emblem Heroes vydělal za první rok téměř 300 milionů dolarů

  Fire Emblem Heroes

  Free 2 play mobilní taktická hra na hrdiny Fire Emblem Heroes vydělala za první rok 295 milionů dolarů.

  Najdete na iDNES.cz