Halo - návod #1

  12:00aktualizováno  14. listopadu 9:13
Před dvěma lety slavilo Halo neuvěřitelný úspěch. Nyní se sci-fi 3D akce s odpornými mimozemštany a kompletně ovladatelným strojovým parkem znovu vrací - na PC. Pokud nevíte jak dál, nahlédněte do našeho návodu.

Úvod do hry:
Ocitnete se v roce 2555. Ano, je příjemné zjistit, že zeměkoule ještě stále existuje, lidé dokonce obsadili a zkolonizovali mnoho dalších planet a to i za hranicemi naší Sluneční soustavy. Na druhou stranu vyvstaly tak další nečekané a nové problémy. Zhruba před 30-ti roky se přerušilo spojení s kolonií HARVESTER. Flotila lodí, která se tam vypravila ze Země za účelem zjistit, co se tam vlastně stalo, se však celá nevrátila. Zpět na Zem se vrátil pouze jediný vesmírný koráb, jeho posádka podala zprávu o prakticky nezničitelném mimozemském korábu, který zlikvidoval laserovými a plazmovými střelami všechny pozemské lodi - pouze této jediné se podařilo uniknout a vrátit se zpět na Zem. Lidstvo se tak dozvědělo další neradostné skutečnosti, že existuje mimozemská rasa COVERNANTI, která ve svém fanatickém náboženství považuje samotnou existenci lidí za sprostou urážku jejich Boha a lidstvo tedy musí být totálně zničeno. COVERNANTÉ se dostávají po likvidaci mnoha kolonií stále blíže k Zemi, ocitli se už dokonce v naší Sluneční soustavě a směřují si to přímo k nám. Proto byli pozemskými vědci vyvinuti noví supermani, ale požadavkům vyhověl pouze jeden a to MASTER CHIEF, se kterým se v této hře ztotožníte. Budete tudíž nasazeni do posledního korábu PILLAR, který přežil útok mimozemšťanů ve vesmíru a vrátíte se zpět do kosmu najít a pokusit se zničit tuto nebezpečnou nepřátelskou loď, nebo alespoň změnit dráhu jejího letu, aby nemohla dorazit k zemi. Dostanete se k obrovskému prstenci jménem HALO, který je zavěšen mezi planetou a jejím měsícem, ocitnete se v něm a postupně tudíž přijdete na to, k jakému účelu slouží. To vše se dozvíte v 10-ti misích, rozložených do různých lokalit zmíněného prstence, zastřílíte si na jeho povrchu i v podzemí, v zasněžených lokalitách a v oblastech plných zeleně, bojovat budete také v obrovských kosmických korábech. Pokud byste očekávali ve hře třeba jen trochu taktických prvků, budete hluboce zklamáni, neboť se jedná o hru ryze akční, takže vaším úkolem nebude nic jiného, než pouze střílet a zabíjet, i když místy si budete muset i trošku procvičit vlastní mozkové závity. Zpočátku budete bojovat jenom s COVERNANTY - sice budete mít k dispozici na pomoc několik kamarádů, ale hlavní tíha bojů a likvidace těchto zrůd bude ležet především na vás. V druhé části hry se ale COVERNANTI pustí do války s další mimozemskou rasou, proto nebudou už mít tolik času na vás, takže se vám vskutku uleví.

Nemusíte zničit všechny nepřátele, stačí jen ve zdraví před nimi utéci ve smyslu rčení, „kdo uteče, ten vyhraje“ - důležité je pouze projít, abyste se dostali do dalších částí hry. Pokud se zbraní týče, můžete mít vždy při sobě pouze dvě a k tomu pár granátů, více totiž už neunesete. Lze však mrtvolám sbírat náboje a zbraně, tedy jestliže najdete u nějaké mrtvoly účinnější zbraň, svoji odhoďte a seberte tu lepší. Jsou dva druhy zbraní, klasické střelné a plazmové, rovněž tak dva druhy granátů, klasický a plazmový. Ve hře nezapomeňte sbírat lékárničky, speciální druhy extra ochran, ba dokonce můžete i získat neviditelnost. Zajezdíte si i v různých druzích bojových vozidel, použít budete moci i vznášedla a mnoho dalších pohyblivých zbraní, například tanky, dokonce i nepřátelské. No, snad jsem vám už toho prozradila dost, tak toho raději nechám, abyste mně nakonec nevyčetli, že jsem vám prozradila celou pointu příběhu. Pokud se však chcete dovědět o hře ještě více, potom si přečtěte naši recenzi. Snad jen malý dovětek, před zahájením hry si můžete přestavět ovládání vaší postavy dle vlastního vkusu a zvyku, hru lze hrát také na jednu z nabídnutých čtyř stupňů obtížnosti, já návod psala podle třetího stupně, HEROIC. Hru nelze ukládat kdekoliv, je nutné vždy projít určitou část, kde se potom hra uloží sama zcela automaticky. Pokud však ji opustíte před dokončením celé mise, budete muset začít hrát příslušnou misi znovu od začátku, předcházející automatická uložení z průběhu mise se smažou.

Mise 1.) THE PILLAR OF AUTUMN – PILÍŘ PODZIMU
Halo Po spuštění hry a zahájení této mise spatříte v animaci váš vesmírný koráb, jak se přibližuje k popsanému prstenci v mém „Úvodu“. Pak zpozorujete vaši loď, jak se k tomuto prstenci připojí, uvidíte kapitána lodi v rozhovoru s ostatními členy posádky, nastane poplach a první lidské ozbrojené jednotky vstoupí do prstence. Poté spatříte dva techniky u počítače, jak začínají pracovat na vašem oživení. Od třetího muže dostanete pokyn, abyste pohnuli hlavou, nato stiskněte akční tlačítko, v animaci vystoupíte z inkubátoru. Následujte muže, vlevo od něj na počítači použijte klávesnici. Dostanete pokyn stoupnout si na červeně ohraničený čtverec v podlaze. Nyní zamiřte vaši myš na žlutá světélka v tomto kříži, světla musejí zezelenat. Použijte klávesu pro akci, obdržíte další pokyn, přepnout nejdříve vertikální světla, potom teprve horizontální, zase stiskněte stejnou klávesu. Znovu následujte muže, nyní se postavte ke sloupu na čtverec v podlaze, ohraničený černožlutou zebrou, spustí se doplňování vašeho energetického štítu. Po ukončení této operace potvrďte vše již zmíněnou akční klávesou a můžete sestoupit dolů ze čtverce. Zatímco muž dole bude rozmlouvat s oběma techniky nahoře za sklem, nastane tam výbuch, váš muž dole se rozběhne ke dveřím, projděte tudíž jimi za ním. Opět nastane výbuch, který usmrtí vašeho průvodce, čeká vás úkol najít kapitána KEYESE na velícím můstku, ale pozor, nemáte doposud žádnou zbraň, tak buďte velice obezřetní. Vraťte se o kousek zpět a přeskočte vpravo přes roury, označené žlutými pruhy na druhou stranu, projděte vpravo dveřmi se svítícím zeleným světélkem, hned nato druhými. Podlezte vlevo pod polootevřenými vraty, počkejte, až ozbrojení kamarádi pobijí příšery. Pokračujte dalšími dveřmi vlevo vpřed, poté druhými. Znovu vyčkejte, až přátelé pobijí potvory, dejte se doleva a zabočte vpravo.

Vyčkejte si opět na skončení přestřelky, vydejte se vpřed, přes druhé otevřené dveře do chodby, odbočte vlevo, poté vpravo a napravo už spatříte techniky za počítači. Vejděte do místnosti, stojící muž vlevo v šedém overalu je hledaný kapitán KEYES. V animaci se od něj dozvíte další podrobnosti o vašich příštích úkolech, bude vám popsána stávající nově vzniklá situace, abyste nakonec obdrželi od kapitána krabičku s náboji. Po skončení této animace jděte zpět, kudy jste sem přišli, obdržíte první zbraň a musíte začít likvidovat první mrchy. S mrtvými si můžete vyměnit zbraň, pokud to ovšem uznáte za vhodné, pomáhejte lidem ničit nepřátele, u světélkujícího obra, který je ze všech potvor nejnebezpečnější, si můžete doplnit energii a sebrat výkonnější zbraň i s náboji. Teď projděte celou místností, na jejím konci přes otevřené dveře do chodby, pokračujte po klikatých chodbách dopředu, abyste pronásledovali stále rojící se příšery, samozřejmě je likvidujte, zde už vám opět budou pomáhat ozbrojení lidé. Tak dojdete až do červeně osvětlené chodby, kde odbočte doprava. Narazíte na překážku, za níž je spousta nepřátel, obejděte jí tudíž chodbou zleva, v místnosti proveďte očistu, poběžte vpřed za utíkajícími kamarády, sledujte jejich cestu při vyhledávání zmetků, pomáhejte jim při jejich likvidaci. Tímto osvědčeným postupem dorazíte až k hořícím bednám, u nich odbočte vpravo, podlezte pod vraty a máte o další souboje postaráno. Na stěně naleznete lékárničku, u jedněch dveří uvidíte kouř, projděte jimi, dostanete se tak ke schodům, vyjděte po nich až nahoru, pomáhejte opět přátelům v totální očistě. Přeskočte nízký schodek, jděte dále dopředu, vlevo můžete spatřit přes sklo planetu, přijdete k drátěným dveřím, vstupte přes ně do chodby. Zde si rozsviťte baterku, červenými chodbami se dostanete k jediným dveřím se zeleným světélkem, které jdou otevřít, vstupte tedy. Další pootevřené dveře si silou pažby vaší zbraně otevřete (default klávesa F), v místnosti seberte lékárničku, pokračujte dál v deratizaci, projděte místností s počítači, pobijte další potvory. Nastane výbuch, který vám tento úkol poněkud ulehčí, pak vstupte do dveří vlevo, kde se postarejte společně o další skřety. Přeskočte zátaras, dostanete se tak k dalším vojákům. Ozve se další výbuch, nasednete do raketoplánu a v něm budete v animaci převezeni do následující mise.

Mise 2.) HALO – SVĚTELNÝ KRUH
Halo V hezké animaci přistane váš letoun v zelené krajině, po přistání si vystupte. Těsně před přistáním začne raketoplán hořet, takže přistání bude velice tvrdé a ihned v reálu zjistíte, že jste přežili jedině vy sami. Vyjděte tedy ven, po mrtvých kamarádech posbírejte zbraně, munici, granáty a lékárničku, přejděte po kamenném můstku na druhou stranu. Obdržíte hlášení, abyste se vyhnuli kontrolním hlídkám, dejte se tedy na konci můstku doprava a kolem skály pospíchejte vpřed. Pospěšte si ale, na místo dopadu vašeho letounu totiž vzápětí dorazí nepřátelský výsadek a hlídkovat nad ním bude i několik nepřátelských raketoplánů, vyhněte se tedy zbytečnému a vyčerpávajícímu souboji. Dalším hlídkám se ovšem už těžko vyhnete, navíc přibudou nové příšery, chránící se světelným štítem, na ně střelba neplatí. Usmrtit je lze pouze granáty, nebo se trefit přesně do výkroje v jejich štítu, nejlépe je zabijete střelbou zezadu, nebo zboku, kdy je štít nekryje. Ukrývejte se tedy za balvany a udělejte zde pořádek. Mrtvým nezapomeňte posbírat, tedy vyměnit si zbraně, tady se hodí najít odstřelující pušku a hlavně nezapomeňte na granáty. Jakmile narazíte na skálu před vámi, sejděte po kamenech doprava do malého údolíčka, odbočte vlevo, dostanete se ke kamenné stavbě, na kterou útočí spousta zmetků, snažících se zlikvidovat vaše kamarády, kteří ji chrání. Boj to nebude lehký, neboť mimozemská vznášedla přivezou několik dalších paradesantních výsadků a je velice pravděpodobné, že vaši kamarádi podlehnou, takže likvidace těchto nepřátel je pouze na vás. Pokud se vám tedy podaří zlikvidovat všechny mrchy, přiletí vaše vznášedlo, totální likvidací příšer jste mu umožnili bezpečné přistání.

Toto vznášedlo vám dolů spustí obrněné vozítko i s kulometčíkem, který je opravdu mistrem svého řemesla. Podotýkám, že toto vozidlo nutně potřebujete, za chvíli byste se nedostali dál. Jestli některý z kamarádů přežil, přisedne si k vám, vy se ujměte řízení a jeďte přes zelené pahorky dále vpřed, kulometčík si vyhledává cíle sám, sám také střílí a vy pouze ovládáte směr jízdy tohoto bojového vozítka. Teď tedy jeďte dopředu, po chvíli se dostanete k jámě, přes kterou vedou dvě roury. Sjeďte opatrně dolů, zabočte doprava, vpravo je špatně viditelný vjezd do podzemí. Sjeďte až do nejnižšího patra, uprostřed vidíte nájezd, na jehož konci zeje mezera v podlaze. Couvněte si až naproti ke zdi, pak se rozjeďte vpřed na plné pecky a tak tuto mezeru zdoláte. Na druhé straně pokračujte dál, ocitnete se v podzemním centru nepřátel. Zde proveďte dokonalou likvidaci všech potvor, zjistíte, že váš kulometčík je vskutku pašák. Pak si vystupte, vzadu napravo od vchodu, kterým jste sem přijeli, je vstup do úzké chodbičky. Jděte tam tedy, pozor na několik zmetků, dojděte až na konec, kde použijte počítač, aktivujete si tak světelný most. Vraťte se zpět k vozidlu, přejeďte přes most a teď už bez jakýchkoliv problémů dojedete až k východu, kde se ocitnete znovu v otevřené krajině. Nyní jeďte dopředu, přejeďte vlevo přes potok, narazíte na houf nepřátel, můžete si vystoupit a pomoci vašemu kulometčíkovi je dostat do pekla. Pokračujte dopředu mezi světly na zemi, dojedete k dalšímu objektu, i zde samozřejmě proveďte důkladnou očistu. Potom pokračujte soutěskou dál, přejeďte potok, zde už bojuje několik vašich kamarádů, přidejte se tedy k nim. Prohledejte důkladně celé okolí, musíte zlikvidovat všechny mrzáky a tak umožníte bezpečný přílet raketoplánu, který přistane na palouku. Nastupte si a budete převezeni do další mise.

Mise 3.) THE TRUTH AND RECONCILIATION – PRAVDA A USMÍŘENÍ
Halo Budete vysazeni společně s komandem na velice nehostinném místě, připravte se předem na tuhý boj. Jsou zde nejen houfy nepřátel, ale narazíte na jejich první plazmová děla. Pokud zabijete jejich střelce, můžete do nich nasednout sami a kosit z nich nepřátele, jako žito. Pokračujte tedy po úzkých kamenných stezkách stále dopředu, likvidujte nepřátele a pomáhejte kamarádům v boji. Po cestě najdete i několik kamuflážních štítů, vstupte do úzké skalní štěrbiny. Spatříte nový nepřátelský výsadek, ten je samozřejmě nutné rovněž zlikvidovat. Tak dojdete až k vyvýšenému kruhovému podstavci, zde postřílejte poslední mrchy, popojděte kousek a budete vysáti do vznášedla nad vámi i s členy vašeho komanda. I zde na vás nečeká nic dobrého, jen další spousty nebezpečných nepřátel. Tady vám postup cesty nemusím podrobně popisovat, neboť pokračovat budete vždy tam, kde lze otevřít následující dveře a z nich vylezou nové potvory. Navigovat vás bude navíc již dobře známý ukazatel na obrazovce, takto se dostanete až do modře osvícené místnosti, pokud ji vyčistíte, přiletí vznášedlo a vysadí vám na pomoc nové členy komanda. Postupujte tedy vpřed, sledujte ukazatel, který opět ukazuje vzdálenost od nejbližších cílů v metrech, pokračujte ve své bohulibé činnosti a postupně provádějte očistu patro po patru, až se ocitnete v tom nejvyšším. Zde použijte světelný zámek, otevře se vstup do všech postranních komor, ale nic jiného zde nenaděláte. Sejděte proto o patro níže, stejným způsobem otevřete i zde se nacházející komory, spustí se animace, osvobodíte vašeho kapitána a další členy komanda, ti od něj obdrží nové účinnější zbraně. Takže nyní máte silné spolubojovníky, postupujte podle ukazatele zpět dolů. Jakmile se dostanete do prvního patra, přistupte k laserovému světelnému spouštěči, spusťte ho a pokud máte v celém objektu všechny příšery zlikvidovány, v animaci si pro vás přiletí raketoplán, vezme vás na palubu a tak odletíte v pokoji do následující mise.

Mise 4.) THE SILENT CARTOGRAPHER- TICHÝ KARTOGRAF
Halo Po vysazení z raketoplánu budete ihned napadeni, nechejte tedy opět promluvit vaše zbraně. Jakmile na místě uděláte pořádek, můžete si nasednout do auta, ale vzhledem k tomu, že se nacházíte na malém ostrůvku, ani ho moc potřebovat nebudete, snad jen z počátku pomoc vašeho kulometčíka. Jinak musíte stejně procházet tuto misi pěšky. U zničeného auta si vystupte, po svých pokračujte doleva, likvidujte nepřátele, dojdete k betonové stavbě. Sejděte až dolů do jejího přízemí, zapněte si baterku, pobijte příšery a vypněte ochranný systém. Vraťte se nahoru a po cestě, kterou jste už jednou projeli, se navraťte k prvnímu bloku, nyní už můžete vstoupit dovnitř. Prostřílejte si cestu až dolů, vejděte do chodby vpravo, v animaci s vámi plošina sjede dolů. Přejděte po šikmé ploše o patro níž, potom přes dveře se zelenými světly, likvidujte skřety a scházejte stále dolů. Zde aktivujte SILENT CARTOGRAPHER, poté se vracejte po šikmých plochách zpět nahoru, likvidujte zrůdy. Přeskočte přes malý výklenek, projděte dveřmi a pokračujte stále výš. Jakmile se takto dostanete až úplně nahoru, napadne vás u východu poslední, téměř neviditelný nepřátelský výsadek, rychle jej zlikvidujte a nato už uvidíte přistávat vznášedlo, které bylo posláno pro vás. Zezadu si do něj nastupte a v animaci se posunete o misi vpřed.

Mise 5.) ASSAULT ON THE CONTROL ROOM – ÚTOK NA KONTROLNÍ MÍSTNOST
Halo Ihned po přistání v animaci spatříte, jak veliké zděšení vyvolalo vaše objevení se zde mezi přítomnými skřety, zřejmě s něčím takovým vůbec nepočítali. Postřílejte tudíž ty, co se objeví na plošině přede dveřmi, zničte jim i plazmová děla, poté vejděte do dveří. Pokračujte dál ve směru bílých šipek na zemi, za dveřmi se nachází opět několik potvor. Projděte následujícími dveřmi, za nimi zlikvidujte po stranách obě plazmová děla. Pokud je chcete zlikvidovat totálně, hoďte pod ně granát. Vyčistěte důkladně horní plošinu, totéž můžete udělat o patro níže. Vraťte se nahoru, projděte opačnými dveřmi, než jste sem přišli, šipky na zemi vás dovedou k dalším dveřím. Likvidujte za nimi skřety, na druhém konci sejděte dolů po šikmé ploše. Projděte dveřmi, potom následující chodbou, za dalšími dveřmi je výtah, aktivujte spínač a sjedete tak dolů. Dole si vystupte, vejděte do chodby, projděte dveřmi, čeká vás tuhý boj. Úzkou cestičkou po stranách jděte dopředu, na konci jedné z těchto chodbiček naleznete dveře (opět se orientujte podle šipek na zemi, nedovedou vás přesně, ale hodně pomohou), projděte jimi, pokračujte chodbou a za posledními dveřmi se konečně ocitnete venku v zasněžené krajině. Zde už bojují vaši kamarádi, tak jim vydatně pomozte, ať alespoň některý z nich přežije. Ničte živé jedince, likvidujte nepřátelská vznášedla, můžete je dokonce obsadit a tak ničit nepřátelské jedince jejich technikou-plazmovými střelami. Jakmile takto vyčistíte celé prostranství, nasedněte do obrněného vozidla, přiskočí k vám dva vaši kamarádi a můžete pokračovat přes sněžný most dále. Narazíte na další kamarády, bojující se skřety, můžete si ihned přesednou do tanku. Z něj lze střílet dělovými granáty, nebo kulometem, jen dávejte pozor, ať nesestřelíte nějakého vašeho přítele, někteří už bojují v nepřátelských vznášedlech, tak než vystřelíte, přesvědčete se nejdříve, kdo je vlastně pilotuje. Po skončení souboje si přiskočí na tank několik vašich kamarádů a můžete vyrazit.

Vjeďte do tunelu, narazíte za ním na spousty nepřátelských cílů, prostřílíte si cestu k nepřátelskému bunkru, vjeďte dovnitř. Přede dveřmi vystupte, aktivujte spínač a takto otevřenými dveřmi pokračujte vpřed. U dalších dveří učiňte totéž, vjeďte dovnitř a udělejte zde důkladnou čistku. Před protějšími dveřmi si potom vystupte, opět je otevřete, projeďte ven a likvidujte vznášedla a živé cíle. U výjezdu zjistíte, že zmetkové dostali podporu ve formě výsadku – to je práce navíc pro obě zbraně vašeho tanku, dejte jim všem na frak. Teprve až vyčistíte celé prostranství, vystupte z tanku a vstupte do dveří z levé strany zboku. Uvnitř udělejte pořádek, vraťte se, nasedněte do tanku a pokračujte v jízdě dál. Totéž učiňte u dalšího bunkru, zde se k vám opět přidá několik nových kamarádů. Zaútočí na vás neviditelné příšery - lze je spatřit jen podle špatně viditelných cílů, zkuste ale rozsvítit baterku, v některých případech mi to pomohlo. Jakmile zde všechno zlikvidujete, pokračujte po zasněžené cestě vpřed k dalšímu objektu. Zde nejdříve postřílejte spousty skřetů, jejich vznášedel a plazmových děl, pak si vystupte a vejděte do dveří, znovu se orientujte podle šipek, pozor ale na další houfy různých příšer. Tak se dostanete až k výtahu, aktivujte panel a vyjeďte nahoru, zlikvidujte potvory. Vyjděte protějšími dveřmi, vstupte do dalšího výtahu a vyjeďte ještě výš, vystupte dveřmi, prostřílejte si cestu k protějším dveřím, vstupte. Pokračujte chodbami vpřed přes celou místnost, pak přes další dveře se dostanete do chodby, může vás napadnout, že v tomto prostředí jste se už jednou ocitli, ale nebojte se, jdete správně. Pokračujte až k protějším dveřím, za nimi se ocitnete uprostřed zuřivé bitky. Rychle proběhněte, přes několik dveří se dostanete k výtahu, sjeďte dolů. Dole vyjděte na volné prostranství, zde vás čeká těžký souboj nejen se vznášedly, ale i s nepřátelským letectvem, které lze zlikvidovat jenom pomocí plazmových střel. Pokud jich nemáte u sebe dostatečné množství, musíte používat nepřátelská plazmová děla, pokud je vám létající příšery zničí, stačí k nim jenom přistoupit a stisknou akční tlačítko, kanón je tak znovu boje schopný tak, jak to děláte u vlastních bojových vozidel. Je bezpodmínečně nutné zde celý prostor důkladně vyčistit, jinak budete velice těžce plnit následující úkoly, létající piráti vás totiž v tomto otevřeném prostoru vymáknou všude a zlikvidují vás jedinou plazmovou střelou. Po totální likvidaci všech nepřátel se vydejte po šikmých plošinách vzhůru, cestou ničte příšery, ale to už je po předcházejícím souboji pouhá procházka růžovým sadem. Dostanete se tak až ke dveřím, pomocí panelu aktivujte jejich otevření, pokud projdete všechny dveře v jednotlivých podlažích, spustí se animace, v níž si promluvíte s vaší virtuální společnicí a hned nato odletíte do další mise.

Autor:

Největší herní veletrh E3 probíhá od 11. do 13. června v Los Angeles. Bethesda předvedla novinky Doom: Eternal a Wolfenstein: Youngblood. Microsoft oznámil první informace o nové konzoli Xbox Scarlett a rozšíření Xbox Game Pass na PC.

EA na své vlastní akci ukázalo gameplay ze Star Wars Jedi: Fallen Order.

Nejčtenější

Co se děje s herním gigantem Electronic Arts? Nemá hry a na E3 pohořel

EA Play 2017

Nepopulární společnost Electronic Arts na letošní E3 úplně propadla. Než takový debakl, to už by udělala lépe, kdyby se...

Hodina s Cyberpunkem 2077: působí výpravněji a propracovaněji než Zaklínač 3

Xbox - E3 2019

Stejně jako loni, také letos CD Projekt Red za přísných bezpečnostních opatření ukazoval za zavřenými dveřmi pro...

Keanu Reeves odhalil start Cyberpunku 2077, nový Xbox vyjde na Vánoce 2020

Xbox - E3 2019

Microsoft oznámil službu Xbox Game Pass Ultimate, která spojuje dohromady trojí předplatné, a potěšil odhalením data...

Naprostá akční extáze, Doom Eternal je ještě dravější. Dojmy z hraní

Doom Eternal

Střílečka Doom Eternal působí jako po všech stránkách lepší a hlubší verze špičkového restartu z roku 2016. Ochutnávka...

Dojmy z hraní: Watch Dogs Legion se posouvá směrem, který nikdo nečekal

Watch Dogs Legion

Ubisoft nás den před otevřením výstaviště v Los Angeles pozval do utajené lokace, kde jsme si za přísných...

Další z rubriky

Taktická akce Ghost Recon Breakpoint je náročnější, surovější a hezčí

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint

Ghost Recon Breakpoint navazuje na taktickou akci Wildlands. Novinka přidává survival prvky, lépe se ovládá, je hezčí a...

Dříve autory No Man‘s Sky nenáviděli, teď jim zaplatili děkovný billboard

No Man’s Sky Next

Za tři roky ušli Hello Games se svým vesmírným simulátorem No Man‘s Sky obrovský kus cesty. Zatímco na začátku jim lidé...

Co se děje s herním gigantem Electronic Arts? Nemá hry a na E3 pohořel

EA Play 2017

Nepopulární společnost Electronic Arts na letošní E3 úplně propadla. Než takový debakl, to už by udělala lépe, kdyby se...

Najdete na iDNES.cz