Sobota 22. února 2020, svátek má Petr
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 22. února 2020 Petr

Hitman: Codename 47 - kompletní návod

  12:00aktualizováno  2. dubna 7:36
Návod na hru Hitman: Codename 47 jsme vám již přinesli, ale tehdy se jednalo pouze o holý text s popisem jednotlivých misí. Tentokrát přikládáme i seznam zbraní a speciálních předmětů, se kterými se setkáte. U každé položky je kromě jména a krátkého popisu také obrázek.

Level 1. Training (trénink)
Výbava: postupem v levelu
Cíl mise: naučit se ovládat postavu (střílení, pohyby......).

Po probuzení v místnosti projděte další místnost, kde se převlečte a projděte dveřmi naproti, kde přelezte na druhou stranu. Projděte dveřmi a dejte se pravou stranou do výtahu. Vyjeďte do "Basement 3", kde vystupte a vejděte do dveří po pravé straně. Zde si můžete vzít z vozíku nůž a strunu pro vyzkoušení útoků. Projděte do střelnice. Zde si vezměte pár zbraní a nábojů a vyzkoušejte si střelbu na terče. V další místnosti si můžete vzít Uzi a zastřílet si na terče. Potom vyjeďte do "Basement 2", kde si můžete vyzkoušet střelbu z brokovnice, AK103 a sniperky (zoom 5 a 2). Vyjeďte výtahem do "Basement 1" a zneškodněte hlídače, za kterého se převlékněte ("Take the clothes"). Se schovanými zbraněmi se vydejte do další místnosti a počkejte si na otevření mříží. Zde projděte do dalšího levelu.

Level 2. Kowloon Traids In Gang War
Výbava: ostřelovací puška a šest nábojů
Cíl mise: zabít červeného draka, dojít ke svému autu.

Dejte se rovně po ulici a druhou uličkou doprava, na křižovatce opět doprava. U červeného domu (křižovatky) se dejte doleva a první uličkou doprava. Vyjeďte výtahem na střechu, tam si složte sniperku a počkejte na rudého draka (Red Dragon) z druhé limuzíny a odstřelte ho u sochy v parku. Až přiletí helikoptéra, zabijte chlápka s M60. Sjeďte výtahem dolů a utíkejte na začátek levelu k autu.

Level 3. Ambush at The Wang Fou Restaurant
Výbava: struna (nůž)
Cíl mise: zabít všechny členy gangu v modrém.

Jděte před vchod do restaurace a počkejte, až přijede auto. Po přijetí auta sledujte šoféra a uškrťte (podřízněte) ho u kanálu (poté, co z pravé strany projde civilista). Mrtvolu hoďte do kanálu, kde se převlékněte za řidiče. Dojděte k limuzíně, do které umístěte "Car bomb" (ze strany šoféra). Po nastoupení gangu v modrém do auta vyhoďte auto do vzduchu. Dojděte na roh ulice a zabijte čtyři členy gangu v modrém. Vraťte se ke svému autu.

Level 4. The Massacre at Cheung Chau Fish Restaurant
Výbava: baretta 92 a 15 nábojů
Cíl mise: zabít červeného draka, schovat jeho tělo, vzít si od něho medailon, zabít kapitána policie, vrátit se ke svému autu.

Od auta se dejte ulicí doleva, vejděte do restaurace a vyžádejte si u barmana klíč od WC. Vyjděte z restaurace doprava a na konci ulice opět doprava. Tam počkejte na červeného draka (Red Dragon), sledujte ho na kraj ulice a tam ho zabijte. Mrtvolu hoďte do kanálu v pravé uličce. Skočte za ním, převlékněte se za něj a seberte mu medailon. Vraťte se k restauraci, obejděte ji zezadu a vnikněte oknem na WC. Vyndejte si barettu 92, otevřete dveře a zabijte kapitána. V restauraci zahoďte (položte) medailon od červeného draka a opět utíkejte na začátek mise ke svému autu.

Level 5. The Lee Hong Assassination
Výbava: baretta 92, 90 nábojů, vesta a struna
Cíl mise: zjistit kód od trezoru, najít trezor a vzít z něho "sošku", zabít Lee Honga, odnést a vrátit sošku do "Herbal Shop".

Jděte do restaurace a vejděte do baru. Zde si promluvte s barmanem a vezměte si od něho lístek. Projděte vchodem, ve kterém nejsou dveře, a projděte úzkými dveřmi. Pokračujte dveřmi na pravé straně, otevřete další dveře a projděte dalšími dveřmi s "tlusťochem" do další místnosti se schody, kde uškrťte chlápka v černém. Stáhněte ho po schodech ke květináčům (vázám) a tam se za něho převlečte (můžete si vzít i jeho pistoli). Vyjděte po schodech nahoru, kde si promluvte s "hrbatou babou" a sledujte "šlapku" do jejího pokoje, zde si s ní promluvte a poté ji sledujte. Na střeše vylezte napravo po žebříku, po animaci ji opět následujte a u železných vrat si s ní opět promluvte. Po další animaci získáte kód k trezoru. Na dvoře se dejte jedněmi ze tří dveří po levé straně do kuchyně. V kuchyni jděte do podzemí na levé straně. Zde si nikoho nemusíte všímat (ale můžete-ratatatata). Běžte rovně, doprava, doleva, projděte přes most stokou, vyjděte schody, vyjeďte výtahem do "Basement 2" [nebo druhým výtahem do "1st Floor"]. Ocitnete se v budově, kde je Lee Hong, kterého zabijte (první patro). Vyvražděte zbytek bodyguardů včetně "tlusťocha" v červeném kimonu. Po zabití všech bodyguardů se dejte zpět až po stoku ("Basement 1"). Odtud běžte rovně, otevřete dřevěné dveře, zahněte doprava, po schodech dolů, rovně, doleva, rovně, v místnosti s dřevěnými dveřmi osvoboďte amerického vězně (nesmíte ho zabít). Vraťte se zpět až k dřevěným dveřím, které otevřete a jděte rovně, otevřete další dveře, dejte se doleva k výtahu. Výtahem vyjeďte do "VIP Area", kde je jeden ze čtyř trezorů. Druhý se nachází v "Guard Quarters", třetí u hrbaté baby a čtvrtý je nalevo od "tlusťocha" ve velké kulaté místnosti. V jednom z těchto trezorů najdete "sošku", kterou odneste prodavači v "Herbal Shop" (naproti přes místnost od barmana). Přes kuchyň se opět vydejte do budovy, kde byl Lee Hong, a jděte do dveří napravo od výtahu, sjeďte výtahem dolů a nasedněte do člunu.

Pokud nenajdete Lee Honga ve svém baráku, tak ho na 100% najdete v restauraci (u Herbal Shopu).

Level 6. Find The U´wa Tribe
Výbava: zbraň, vesta
Cíl mise: osvobodit Indiána, najít a vzít sošku, odnést sošku náčelníkovi Apačů

Jděte rovně, až narazíte na sochu ukazující směr, nebo podle mapy k "hnědé kružnici". U letadla všechny zabijte a seberte sošku. Dojděte k mostu, na kterém osvoboďte Indiána a pak ho sledujte a ochraňujte před kulkami cestou do vesnice. Ve vesnici nesmíte mít vytaženou zbraň, ale sošku z letadla. Ve vesnici najděte velký dům, před kterým stojí náčelník s ostatními obyvateli. Nakonec si promluvte s náčelníkem (Apačů).

Dodatek: převlékněte se za vojáka s jakoukoliv hodností.

Level 7. The Jungle God
Výbava: není možno
Cíl mise: najít "skrytý" průchod.

V tomto levelu nesmíte zabít žádného Indiána. Z mostu se vydejte rovně, až narazíte na vojáky, které zabijte. Buďto
a) zabijte divokého vepříka a obětujte ho pumě na krvavém podnose
b) zabijte pumu
c)oběhněte ji
a projděte skulinou ve skále.

Level 8. Say Hallo to my Little Friend
Výbava: není možno
Cíl mise: zabít Drug Lorda, najít a vyhodit do vzduchu tajnou laboratoř, odletět pryč.

Hned po animaci si vezměte vestu a nůž z dřevěné bedny. Obejděte základnu z levé nebo pravé strany. Obejděte závoru. Najděte velký bílý dům a pronikněte do něj. Vyjděte po schodech do prvního patra, kde otevřete velké dvojité dveře a s pauzami zabijte drogového bosáka. Po zlikvidování bosse vezměte ze stolu bombu a utíkejte ji dát do tajné chemické laboratoře, která se nachází v levém horním rohu na mapě. Bombu položte na bedny s trhavinami a odpalte ji z bezpečné vzdálenosti (za schody). Jděte do hangáru, kde nastartujte letadlo a hurá pryč.

Level 9. Traditions of the Traid
Výbava: struna (nic jiného)
Cíl mise: zabít Frantze Fuchse, najít a zajistit bombu, odjet.

Po animaci vejděte do hotelu, promluvte si s recepčním a vezměte si dva lístky. Vedle schodů se dejte pravými dveřmi do šatny, vlezte do úplně pravé kabinky a vezměte si "trencle" a ze saka strunu, kterou schovejte.
Varianta:
a) Utopit tlouštíka v bazénu, a až přiběhne baba, uškrtit strunou.
b) Otočit kohoutkem vedle sauny a tím udusit tlouštíka.

Mrtvole vezměte klíč "X-Ray". Jděte se zpět převléknout, vyjděte po schodech do 1. patra a najděte klíč od pokoje (ve dveřích, zapomněl si ho tam uklízeč). Jděte po chodbě, projděte několika dveřmi a vejděte do pokoje č. 201. Vyjděte na balkón, počkejte, až vyleze a zase zaleze ochranka a přeskočte na jeho balkón. Uškrťte ho strunou. Ze stolku si vezměte všechny věci, do ruky pistol s tlumičem a zastřelte dalšího tlusťocha v koupelně. Vezměte si od ochranky šaty a do ruky kufr, který stojí u skříně. Odhoďte pistol(e) a otevřete dveře, kde nasaďte visačku "prosím nerušit". S kufrem přeskočte zpět do pokoje č. 201 a vyjděte z něho ven. Naproti pokoji projděte velkými dveřmi a nastupte do výtahu, jeďte do 2. patra. Najděte východ na střechu a běžte k otevřenému oknu na druhé straně. Vejděte dovnitř a uškrťte další ochranku. Projděte dveřmi, otevřete další dveře za pomocí klíče a složte bombu do kufru. A co nejrychleji do přízemí, k hlavním schodům. Vběhněte do pravých dveří a proběhněte do kuchyně, až na konec, a hurá pryč do auta.

Level 10. Gunrunner´s Paradise
Výbava: struna (nůž), pistole a 30 nábojů
Cíl mise: dát "GPS" do auta gangu, vyndat "GPS" a dát ho do kufru s penězi, dát kufr s penězi Ivanovi.

U kolejí počkejte na jednoho člena gangu, kterého uškrťte nebo podřízněte a poté se za něho převlečte a přehoďte výhybku. Projděte "otevřeným plotem". Jděte vedle kolejí ve směru jízdy (rovně) a po levé straně do otevřených dveří v plotě. Pokračujte dozadu až do "KinkyCola" baru, kde si promluvte s tanečnicí (v pokoji nalevo od vchodu do baru). Jděte s ní ven a počkejte, až odláká stráž od auta. Až uvidíte, že vás nikdo nevidí, použijte na auto "GPS Transmitter". Po odjezdu auta si vezměte do rukou "GPS Receiver", kterým poznáte, kam auto odjelo. Až auto najdete, vyndejte z něj "GPS Transmitter" a vystřílejte zbytek gangu včetně psů. Ve skladišti dejte do kufru "GPS Transmitter" a počkejte u kufru na Ivana. Po převzetí kufru si dejte do rukou "GPS Receiver".

Level 11. Plutonium Runs Loose
Výbava: struna (nůž), vesta
Cíl mise: zabít Borise, deaktivovat bombu, odplout.

Vyjděte po žebříku a opatrně se zezadu přibližte ke strážnému. Zabijte ho, odtáhněte tělo za roh, seberte zbraň a šaty. Dojděte k hlavní bráně, kterou můžete projít pouze s nějakým členem gangu ve stejném směru, nebo je můžete všechny (6) zabít. Projděte bránou a dejte se k další napravo. U domu blízko brány si počkejte na stráže, které oba uškrťte. Od brány jděte podél plotu, zabijte další dva strážné, tři psy a další dva strážné. Jděte podél levého plotu, na konci zabijte psa, pokračujte podél kolejí, které zatáčejí později doprava. Další bránou zatím neprocházejte, ale běžte dál podle vody (rovně). Cestou zabijte tři psy a dojděte ke kamiónu, kde zabijte dalšího, vejděte do auta (přívěsu) a zde seberte:
a) Car Bomb
b) pistole
c) MP5SD (samopal s tlumičem)
d)W2000 (sniper)

Vraťte se zpět k poslední bráně, kterou nyní projděte. Projděte další branou, jděte po kolejích rovně a potom doleva. Po levé straně je auto, na které použijte "Car Bomb" a všechny vyvražděte. Jděte na loď, kde se dostaňte do dolního patra (sklad). Tam najděte schody, které vedou dolů, zde zabijte všechny (3) muže v bílém tričku. Jděte dál do místnosti, kde musíte zneškodnit bombu. Dojděte ke kapitánovi, který je v řídící věži. Vyplujte.

Level 12. The Setup
Výbava: vesta
Cíl mise: zabít doktora Kovacse.

Po animaci se dejte do domu, kde si promluvte s vrátným, počkejte až, vám otevře dveře. Dejte se do dveří naproti, po schodech nahoru, zde si vezměte MP5 a vraťte se zpět. Vyjděte po schodech nahoru, projděte dveřmi, v kulaté místnosti dalšími dveřmi naproti, potom dveřmi napravo, zde zabijte doktora, převlékněte se za něj a seberte ze zdi klíč. Nyní dojděte podle mapy do TV Room (z prvního patra schody do druhého patra). V Tv Room seberte antidote a vylečte s ním pacienta na židli. Sledujte ho až k výtahu, zde s ním vyjeďte nahoru. Projděte velkými dveřmi naproti, dalšími naproti a dolů po schodech. Tam projděte dalšími velkými dveřmi a v kulaté místnosti chodbou doleva, doprava a po schodech dolů.

Level 13. Meet Your Brother
Výbava: není možno
Cíl mise: To poznáte... :-)

Na začátku zabijte strážného, ze skříňky si vezměte brokovnici. Dejte se chodbou rovně, na konci otevřete mříže a zabijte dalšího strážného. Zde si ve skříňce vezměte MP5ku, náboje a vestu. Nyní musíte zabít 10 naklonovaných nepřátel. Po skončení tohoto boje odtáhněte jednu mrtvolu do "prosklené místnosti" a šlápněte na "podrážky" (s mrtvolou v ruce). Projděte dveřmi a jednou dobře mířenou ranou do hlavy pošlete profesora do věčných lovišť. Vychutnejte si konečnou animaci.

Zlomte (mu) vaz.

Zde najdete všechny zbraně a věci, které se nacházejí ve hře:

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

AMT1911 HARDBALLER

Poloautomatická zbraň, max. 7 nábojů v zásobníku

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

ARMOR

Neprůstřelná vesta

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

BARETTA 92

Poloautomatická zbraň, max. 15 nábojů v zásobníku

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

BARETTA 92 SILENCED

Baretta 92 s tlumičem

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

SHOTGUN

Brokovnice, max. 1 náboj v komoře, není moc vhodná na větší vzdálenost

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

DESERT EAGLE MARK XIX

Poloautomatická zbraň, max. 7 nábojů v zásobníku

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

FRANCHI PA3/215

Automatická brokovnice, max. 8 nábojů v komoře, není vhodná na větší vzdálenost

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

CAR BOMB

Touto bombou budete ve hře vyhazovat limuzíny do vzduchu

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

BINOCULARS

Klasický dalekohled

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

KALASHNIKOV AK103

Automatická zbraň, max. 30 nábojů v zásobníku

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

KALASHNIKOV AK47

Automatická zbraň, max. 30 nábojů v zásobníku

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

COMPASS

Tak tento kompas vám bude ukazovat směr

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

M 16A2

Automatická zbraň, max. 30 nábojů v zásobníku

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

US ARMY M60

Lehký kulomet, náboje jsou na pásu

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

M 134 MINIGUM

Docela účinný kulomet, náboje jsou na pásu

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

HECKLER & KOCH MP5

Automatická zbraň, max. 30 nábojů v zásobníku

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

OYABUN

Japonský nůž

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

PENTAGON KNIFE

Speciální nůž (dobrý na podřezávání)

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

BLASER R39 SNIPER

Ostřelovací puška, dostřel 800 m

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

WALTHER WA2000 SNIPER

Ostřelovací puška, dostřel 1000 m

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

FIBRE WIRE

Škrtící struna

Předměty a zbraně ve hře Hitman: Codename 47

ISRAELI MILITARY INDUSTRIES UZI

Automatická zbraň, max. 30 nábojů v zásobníku

Autor:
Témata: GPS, nůž, Socha
  • Nejčtenější

I po více než osmi letech od vydání je Skyrim králem erotických modifikací

Díky podpoře uživatelských modifikací se kolem Skyrimu vytvořila silná komunita, která svoji modlu neustále vylepšuje....

Slavní streameři vydělávají miliony, přesto jim děti posílají své kapesné

Díky donate programu mají lidé možnost posílat oblíbeným hráčům spropitné. Nejčastěji jde o drobné částky v řádu...

Výrobní náklady PlayStationu 5 jsou zhruba 450 dolarů za kus

Společnost Sony se podle Bloombergu potýká s vysokými výrobními náklady nadcházející konzole PlayStation 5, a to zhruba...

Premium

Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

Temnou českou hru zasazenou do středověkého Slezska kutí jeden člověk

1428: Shadows over Silesia je připravovaná česká hra, která kombinuje několik žánrů. Její příběh se odehrává na pozadí...

Premium

Která auta jsou skutečně bezpečná? Crash testy versus realita

Setkáváme se s názory, že auta jsou navrhována tak, aby dosáhla dobrých výsledků v nárazových testech. Díky Folksamu...

Premium

Trend u rozvodů: čím dál více dětí končí ve střídavé péči

Neustálé pendlování mezi dvěma domácnostmi dětem škodí, varují odborníci. Ve střídavé péči je v Česku stále více dětí....

Premium

Když je střílečka povinná. Hraju hry a platí mě za to, říká člen týmu Brute

Má k dispozici fitness trenéra, mentálního kouče, psychologa a ve škole individuální studijní plán. Tedy servis...

  • Další z rubriky

Jak to vypadá, když se zkombinuje XCOM s Dark Souls? Jako Othercide

Vydavatelství Focus konečně blíže představilo chystanou strategii Othercide. Půjde o tahovou strategii v hodně...

Nenechte si ujít, Epic rozdává Assassin’s Creed: Syndicate

Epic nepolevuje v rozdávání skvělých her a po českém Kingdom Come: Deliverance přináší akční Assassin’s Creed:...

Autoři Zaklínače mají konečně nárok na větší podíl ze zisků na Steamu

Od 1. října 2018 vydělal Zaklínač 3 na Steamu 50 milionů dolarů. Z veškerých dalších zisků na této platformě tak budou...

TIP: Osvědčené lubrikanty, které vám zpříjemní milostný zážitek
TIP: Osvědčené lubrikanty, které vám zpříjemní milostný zážitek

Asi každá z nás někdy zažila pocit svědění a svíravého pocitu v intimních oblastech. O příjemných hrátkách si v takových chvílích můžete nechat jen zdát. Co když se ale tyto problémy dají řešit pomocí lubrikačního gelu?

Prodáváte rasistické zákusky, tvrdí zákazníci. Tradiční, brání se výrobce

Čokoládová pusinka, zákusek populární hlavně během německých únorových karnevalů, narazila na odpor kvůli svému...

Všichni jste krásní, říká modelka. Předávání cen moderovala zcela nahá

Modelka Ibi Støvingová (45), která moderuje dánskou verzi americké show Naked Attraction, vyvolala pozdvižení...

Výrobce největšího mobilního propadáku definitivně zavírá krám

Po třech letech od uvedení prvního neúspěšného pokusu prorazit na smartphonový trh značka Essential od spoluzakladatele...

PRVNÍ DOJMY: Co až tvé nahé fotky uvidí mamka? I herečky V síti pláčou

Vít Klusák zažívá věk zralosti. Zatímco v debutu Český sen ubližovala mystifikace neškodným zástupům toužícím po...

Nenáviděla jsem se za svá prsa, říká Fialová. Poprsí si nechala zmenšit

Herečka Kateřina Marie Fialová (22), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě či show Tvoje tvář má známý hlas, šla...