Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

IL-2 Sturmovik - patche

  9:55aktualizováno  11:40
Patche rešící řadu problémů a doplňující spoustu nových strojů

Patch 1.03a - Dobrá zpráva pro všechny virtuální piloty z východní fronty. Nažhavte linky, je tu patch (verze 1.03a) na dokonalý simulátor IL-2 Sturmovik. Tato záplata řeší potíže s centrováním některých force feedbackových joysticků, odstraňuje zadrhávání hry při zvýšené aktivitě pozemních jednotek, vylepšuje implementaci nových skinů a odstraňuje chyby v kadencích určitých palubních zbraní. Navíc vylepšuje umělou inteligenci střelců ve střeleckých věžích a několik dalších drobností. Tento patch může být instalován přes verze 1.01g (prodejní verze) a 1.02b.

Patch 1.04 - Množství oprav, úprav a vylepšení, které přináší tato záplata je skutečně úctyhodné, vždyť se také jedná o pěkně velký soubor. Vzpomeňme jen to nejlepší - přidání tří nových letadel včetně jedné kratší kampaně. Raději se však podívejte na tento dlouhatánský seznam všech úprav.

Patch 1.04b2 - Tato záplata není tak masivní jako její předchůdkyně, avšak určitě ji využijete. Řeší spoustu více, či méně důležitých věcí, jejichž seznam najdete v tomto souboru. Autoři slibují, že dalších nových letounů se dočkáme ve verzi 1.05.
Poznámka - původní patch 1.04b byl nahrazen novou verzí (označenou 1.04b2), obsahující navíc nové soubory *.SFS, řešící problém v COOP misi.

Patch 1.1 - Všichni příznivci bojů na východní frontě jásejte - je tu slíbený patch, který do dokonalého simulátoru IL-2 Sturmovik přidává pomyslný hangár plný letadel. Jedná se celou desítku aeroplánů. Nově budeme moci usednout do kabin těchto strojů - Messerschmitt Bf-109 E-4, Messerschmitt Bf-109 E-4/B, Messerschmitt Bf-109 E-7/B, Focke-Wulf FW-190 A-8, Polikarpov I-16 typ 18, Polikarpov I-16 typ 24, MiG-3 (varianta UB MG), MiG-3 (varianta s děly ShVAK), MiG-3 AM-38 a nakonec Jakovlev Jak-1. Záplata také znesnadňuje startování motoru za letu a upravuje několik věcí v multiplayeru. Kompletní popis modernizací najdete v tomto souboru. Tato verze patche může být instalována na hru s jakoukoli záplatou řady 1.04.

Patch 1.2 - Po delší odmlce nám autoři IL-2 Sturmovik naservírovali další patch. I tentokrát je primárně zaměřen na doplnění vašeho virtuálního hangáru. S verzí 1.2 získáte Messerschmitt Bf-109 E-7/Z, Jakovlev Jak-9 a Yak-9D a Junkers Ju-87 B-2 - slavnou štuku. Navíc byl opraven výškoměr ve Fockewulfu FW-109 A-4 a změněny maximální rychlosti u Jak 1 modelu roku 1941. Kompletní popis modernizací najdete v tomto souboru. Tato verze patche může být instalována na hru s jakoukoli záplatou řady 1.1.

IL-2 Sturmovik - screenshoty IL-2 Sturmovik - screenshoty IL-2 Sturmovik - screenshoty

IL-2 Sturmovik
Výrobce: Maddox Games
Vydavatel: Ubi Soft
Oficiální homepage: www.il2sturmovik.com
Typ hry: Letecký simulátor
Typ souboru: patch
Download - Patch v1.03a: BonusWeb.cz 14,2 MB
Download - Patch v1.04: BonusWeb.cz 31 MB
Download - Patch v1.04b2: BonusWeb.cz 11,9 MB
Download - Patch v1.1: BonusWeb.cz 31 MB
Download - Patch v1.2: BonusWeb.cz 29,8 MB

Autor:Nejčtenější

Příběh nelehkého zrodu českého herního hitu Kingdom Come

Kingdom Come: Deliverance

České hry Kingdom Come už se prodalo více než milion kusů, takže už teď můžeme mluvit o úspěchu. Cesta k němu však...

Bílý dům nechal vytvořit video sestřih z násilných počítačových her

The Evil Within 2

Americký prezident Donald Trump se setkal se zástupci herního průmyslu k debatě o násilí ve videohrách. Jako podklad...KOMENTÁŘ: Kam povede přehnaná politická korektnost a cenzurování videoher?

Grand Theft Auto 5

V herním průmyslu se v relativně krátké době vyrojila řada kauz týkajících se cenzurování či kritiky „závadného“...

Jak svádět ženy? Bizarní hra Super Seducer vás to rozhodně nenaučí

Super Seducer : How to Talk to Girls

Interaktivní film Super Seducer chtěl zábavnou formou naučit nesmělé muže svádět ženy. Jenže výsledkem je příšerná...

Zázrak se nekoná, filmový Tomb Raider je těžký průměr

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Kletbu filmových adaptací nový Tomb Raider sice nezlomil, ale vyloženě neurazil, i když jde o průměr. Hráč si po...

Další z rubriky

Další herní Tomb Raider už je oficiální, vyjde 14. září

Shadow of the Tomb Raider

Vydavatel Square Enix krátkým videem oficiálně oznámil, že se letos dočkáme nového dílu legendárního Tomb Raidera. Lara...

Hráči EVE online uctili památku zemřelého Stephena Hawkinga

EVE Online

V populárním vesmírném simulátoru lidé na čas přestali bojovat, aby mohli zavzpomínat na geniálního vědce.

V Yakuze 6 drsní chlapi spěchají s toaletním papírem a přebalují děcko

Yakuza 6

Nová Yakuza sice pouze dále vybrušuje již osvědčené principy, ale dělá to naprosto dokonale. K tradičně vynikajícímu...Najdete na iDNES.cz