International Cricket Captain 2001

  12:00aktualizováno  1. srpna 2:17
Uvažujete už dlouho, že byste si koupili nějakou hru? A nevíte jakou? My vám poradíme! Pořiďte si hru International Cricket Captain 2001 a zdarma obdržíte sadu ručně malovaných párátek a jednu rourku toaletního papíru s přírodními motivy. Sledujte dnešní teleshopping a dozvíte se víc!

International Cricket Captain 2001 Chcete si koupit nějakou pořádně špatnou hru? A nevíte jakou? My vám poradíme. Sledujte dnešní teleshopping a dozvíte se víc!

John: Ahoj! Vítám vás! (publikum bouří a tleská) Jmenuji se John Ass a dnes vám představím počítačovou hru, o které jste určitě dlouho snili. Zažijete něco neuvěřitelného, neočekávaného a nesmírně překvapivého. (publikum nevěřícně kroutí hlavami a zatím nechápe, o co jde)

Upoutávka: Jistě jste za svůj život hráli mnoho špatných her, ale tu opravdu nejhorší jste ještě neokusili. Ano, ten největší brak jste ještě nikdy nehráli. V dnešní speciální nabídce si jeden takový můžete koupit.

John: Dnes jsem si tady k nám pozval předního odborníka přes počítačové hry (John zvyšuje hlas a snaží se jméno co nejvíce zdůraznit) Boba Bucka! (zpoza scény vybíhá muž ve středním věku o podává Johnovi ruku; publikum nadšeně tleská) Vítej Bobe.
Bob: Rád tě vidím, Johne.
International Cricket Captain 2001 John: Po třech dnech, které jsi, Bobe, strávil se hrou International Cricket Captain 2001, co na ni říkáš?
Bob: Dlouho jsem nevěřil, že tak špatná hra může existovat, ale nakonec jsem pochopil, že nic není nemožné. Jsem nadšen.
John: A mohl bys nám, Bobe, prosím říct, o čem hra International Cricket Captain 2001 je? (z publika se na znamení zvědavosti ozvalo tiché nó)
Bob: To víš, že ano!
John: Díky, Bobe. Tak už nás nenapínej.
Bob: Jak už napovídá název hry, vše co točí kolem ne zrovna moc populárního sportu jménem kriket…
John: …á, kriket. A jak takový kriket vypadá?
Bob: Kriket je něco jako vzdálený příbuzný baseballu, s tím rozdílem, že je stokrát méně zábavný než umývání nádobí a že ho prakticky kromě Australanů, Indů, Novozélanďanů a Angličanů nikdo nehraje.
John: Aha, tak to jsem nečekal!
Bob: International Cricket Captain 2001 tě právě zavede do Anglie, kde se ujmeš jednoho klubu a svými trenérskými i manažerskými schopnostmi se budeš snažit svůj klub vytáhnou co nejvýše.
International Cricket Captain 2001 John: Takže International Cricket Captain 2001 je mix manažeru a normální sportovní hry, kde ovládáš hráče?
Bob: Ne tak docela. Vše se soustředí kolem peněz a v zápasech ovlivňuješ jenom taktiku a další podobné věci, takže hráče přímo neovládáš. (publikum bouří)

Upoutávka: Nepropásněte jedinečnou šanci a objednejte si hru International Cricket Captain 2001 za výhodnou cenu už dnes!

John: Ahoj, jsme opět zpátky. (publikum, jak jinak, tleská) Takže, Bobe, mohl bys nám říct, co tě na hře International Cricket Captain 2001 nejvíce fascinovalo?
Bob: Ano, mohl. Nejvíce se mi líbilo, že ve hře není žádná hudba a v nejrůznějších menu, ve kterých se budeš prohrabovat prakticky pořád, nejsou ani zvuky!
John: Tak to je fantastické, pokračuj!
Bob: Na zápasy se můžeš dívat i v normálním pohledu, který určitě znáš z her jako FIFA a NHL, avšak grafika je natolik škaredá, že se ti udělá mdlo. Navíc v kolonce Options nejde nastavit rozlišení.
International Cricket Captain 2001 John: Neuvěřitelné! To jsem nečekal!
Bob: Tak to, Johne, nic není proti ovládání. To je natolik komplikované a složité, že se v něm nebudeš vůbec orientovat. Navíc tě hra zahltí bezpočtem zbytečných a špatně udělaných tabulek, které dokončují naprostý zmatek.

Upoutávka: Stále ještě nejste přesvědčeni o nekvalitách hry International Cricket Captain 2001? Požádali jsme proto náhodné kolemjdoucí, kterým jsem ukázali hru International Cricket Captain 2001, aby nám řekli svůj názor.

Carl (48 let, taxikář): Nikdy jsem počítačové hry nehrál, protože to považuje za ztracený čas, a právě tato hra mě přesvědčila, jak mohou být hry nudné. Teďka jsem zrovna šel koupit novou televizi, ale raději synům pořídím tuto skvěle špatnou hru, ať mají přes prázdniny co dělat.

Molly (23 let, studentka): No, víte, já kriket moc neznám, stejně jako většina mých kamarádů i kamarádek a na této hře mě doslova fascinuje, že neobsahuje žádnou encyklopedii nebo něco podobného, co by vám vysvětlilo, o čem kriket je. Autoři hry totiž počítali s tím, že International Cricket Captain 2001 kriket znáte do posledních podrobností, takže podle toho taky hra vypadá, ale vzhledem k ne zrovna velké popularitě kriketu počítali špatně. Já si myslím, že hra International Cricket Captain 2001 je pro opravdové nadšence kriketu, avšak i ti budou mít problémy s komplikovaným ovládáním. Mám ráda složité rébusy a hádanky, a právě proto si tuto hru koupím.

Dirk (56 let, ředitel telekomunikační společnosti): Nevím, jak jsem mohl bez této hry žít! Hned dneska objednávám pět set kusů pro mé zaměstnance, ať taky poznají, že ještě stále existují špatné hry.

Justin (33 let, popelář): Já jsem teda jako ještě ten počítač moc neviděl. Jenom u kámoše, chvilku. Moc se mi jako nelíbil ten počítač, ale když viděl tu hru International Cricket Captain 2001, tak jsem čuměl. Furt jsem jako klikal do té myši, nebo jak tomu říkáte, a lítal mezi desítkama různých obrazovek. Furt tam byly nějaký písmenka a bylo to jako dost složité, fakt jsem nevěděl, co mám dělat. Ale Joe, co tu hru už jako má, říkal, že tak po deseti hodinách to jako pochopím. Se mi to líbí, našetřím si na počítač a tu hru si určitě koupím.

International Cricket Captain 2001 John: Chceš nám ještě Bobe něco říct?
Bob: Ano, to nejlepší jsem si nechal na závěr. V normálních manažerech, týkajících se obvykle fotbalu, se staráš o plno dalších aktivit jako je stavba stadionu, shánění sponzorů a děláš plno dalších zábavných věcí. International Cricket Captain 2001 z toho ale nic nenabízí a je vlastně jen ubohým hybridem, prázdnou hrou bez myšlenky a jakéhokoliv nápadu. Vše navíc podává v naprosto nepřehledné a složité formě, která tě odradí ještě dříve, než se dostaneš do samotného zápasu. (publikum s nadšeným potleskem vstává ze židliček, píská, bouří a skanduje slovo kriket)
John: Takže díky, Bobe, že jsi dnes přišel. Byli jste skvělí! (s publika se ozvalo hromové „jo“) Díky! Díky moc! To je pro dnešek vše. Ahoj! (John a Bob odcházejí ze scény)

Upoutávka: Zavoláte-li do čtyřiadvaceti hodin, neobdržíte jednu, ale hned dvě krabice se hrou International Cricket Captain 2001. Navíc jako dárek dostanete malé kladívko, které se dá vhodně použít pro rozbití originálních CD. A to není vše. Prvních sto objednávek obdrží zdarma sadu ručně malovaných párátek a jednu rourku toaletního papíru s přírodními motivy. Vaše objednávky volejte na číslo, které právě vidíte na vaší obrazovce. Využijte této neopakovatelné nabídky a pořiďte si za výhodnou cenu tu nejhorší hru, kterou si kdy můžete zahrát.

International Cricket Captain 2001
Výrobce: Empire Interactive
Vydavatel: Empire Interactive
Distribuce v ČR: zatím není definitivně rozhodnuto
Oficiální homepage: www.cricketcaptain.net
Minimální konfigurace: procesor 166 MHz, 16 MB RAM, 134 MB HDD
Doporučená konfigurace: procesor 166 MHz, 32 MB RAM
3D karty: ne
Multiplayer: ano
Verdikt: viz Teleshopping
Hodnocení 10%

Autor:

Nejčtenější

Counter-Strike je nově zdarma a někteří hráči to špatně nesou

Review bombing hry Dota 2

Legendární střílečka přešla před pár dny do režimu free 2 play a mnoho zkušených hráčů to Valve nedokáže odpustit. Bojí...

Nejlepší hry roku 2018: nominujte své favority

Assassin’s Creed Odyssey

Závěr roku již tradičně patří anketě Hra roku. A protože je to čtenářská anketa, o tom, které hry se v hlasování na...

OBRAZEM: Podívejte se na ta nejhorší tetování inspirovaná videohrami

Tetování už dávno nenesou stigma sociální spodiny a stala se běžnou součástí...

Tetování už dávno nenesou stigma sociální spodiny a stala se běžnou součástí naší kultury. Této módě se samozřejmě...

EA odstraňují ze svých her sportovce obviněné z násilí proti ženám

FIFA 19

Hvězda amerického fotbalu Kareem Hunt byl propuštěn z týmu Kansas City Chiefs kvůli fyzickému napadení mladé dívky....

KVÍZ: Poznáte herní hity podle reklamních obrázků?

Herní kvíz

Načančané reklamní obrázky jsou jedna věc, realita druhá. Mají vůbec propagační obrázky se samotnou hrou něco...

Další z rubriky

RECENZE: Temnou tahovou strategii Space Hulk: Tactics srážejí nedodělky

Space Hulk: Tactics

Nebezpečné mimozemské potvory, rozpadající se kosmický koráb a horda po zuby ozbrojených elitních vojáků a není to...

RECENZE: Hra o havárii ponorky Kursk je tragickým omylem

Kursk

Kromě samotného nápadu nenabízí hra Kursk vůbec nic, proč byste si ji měli chtít zahrát. Je nudná a technologicky...

RECENZE: Call of Cthulhu je jen zábavnou přehlídkou hororových klišé

Call of Cthulhu

Ani svět kultovního spisovatele hororů H. P. Lovercrafta, pěkná grafika či důraz na nelinearitu nestačí k tomu, aby...

Najdete na iDNES.cz