Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jednotky v ET: Quake Wars

  1:30aktualizováno  2:25
Jednotky v ET: Quake Wars
Enemy Territory: Quake Wars přenese hráče do vzdálených bojů o Zemi, kde proti sobě stojí armáda lidí (GDF) a Stroggů. Detailní náhled hry naleznete v preview, ale nenaleznete tam popis jednotlivých jednotek. Seznam a popis jednotek byl uveřejněn teprve dnes, a přinášíme vám ho v následující tabulce.

Jednotky GDF
Soldier
Klasický voják, který může být kromě standardní výbavy ozbrojen těžkými zbraněmi (N93 General Purpose Machine Gun - GPMG nebo N72 LAW Rocket Launcher), dále má k dispozici granáty a výbušniny.
Field Ops
Má standardní výzbroj (N80 Assault Rifle), navíc umí nasměrovat dělostřeleckou podporu, přivolat air-strike, rozmístit podpůrné kulomety na bojišti a určit jim cíl nebo doplňovat munici kolegům.
Engineer
Umí stavět obranné věže (proti pěchotě, protiraketové nebo proti vozidlům), dále umí opravovat zničená vozidla, konstrukce nebo objekty (například mosty). Základní zbraní je N22 Shotgun a nástražné miny.
Covert Ops
Je nepřekonatelný při tajných úkolech (sabotáže), výtečný odstřelovač, a umí používat špionážní kamery. Je vybaven N38 Sniper Rifle a kouřovými granáty.
Medic
Poslední jednotkou GDF je medik běhající po bojišti s defibrilátorem a lékárnou. Je ozbrojen N80 Assault Rifle.
Jednotky Stroggů
Aggressor
Stroggský voják používá zbraně Hyperblaster a Obliterator Bosonic Orb, kromě toho má ve výbavě několik tříštivých granátů a trhaviny.
Oppressor
Obdoba Field Ops, umí zavolat několik druhů artilérie (Plasma Mortar, Rail Howitzer a Orbital Laser), nosí u sebe rychlopalnou zbraň Lacerator.
Constructor
Stroggský inženýr umí postavit děla proti pěchotě nebo proti vozidlům. Může si vybrat ze dvou podpůrných zbraní (Nailgun nebo modifikovaný Lacerator se zabudovaným Grenade Launcherem). Nosí u sebe miny, opravárenské stroje, které se sami po dokončení úkolu vrací ke svému majiteli (pokud je v dosahu).
Infiltrator
Umí se převléci za mrtvého vojáka GDI (za pomoci Bio-Electric Pinch Bomb) a následně se vetřít do nepřátelských řad. Pro odstřelování používá Railgun, na kratší vzdálenosti volí Lacerator s vylepšeným zaměřováním.
Technician
Technik je takový medik a zásobovač v jednom. Navíc umí rozestřít nad kolegy silové pole a tím je chránit, z padlých nepřátel vytváří body pro re-spawn. Nosí u sebe Lacerator ve standardní verzi.
Autor:Nejčtenější

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...O Kingdom Come: Deliverance je v Česku zájem, mnohé obchody mají vyprodáno

Kingdom Come: Deliverance

Česká hra Kingdom Come: Deliverance sice vyšla teprve v úterý, mnohé obchody však měly rozprodanou většinu z první...

Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

Další z rubriky

Hru od autora Resident Evilu bude pohánět stejná technologie jako Doom 4

The Evil Within

The Evil Within je horor příští generace, a to obsahově i graficky. Titul totiž bude pohánět technologie id Tech 5, na...

World of WarCraft ztratil 1,3 milionu předplatitelů, nejvíce v Číně

World of WarCraft: Mists of Pandaria

Populární on-line hra na hrdiny World of WarCraft zaznamenala za čtvrt roku propad 1,3 milionu předplatitelů. Aktivní...

Autor Assassin's Creed opět opouští Ubisoft. Tentokrát dostal výpověď

Assassins Creed 4

Kariéra herního návrháře Patrice Desiletse by vydala na menší knihu. Nejprve opustil společnost Ubisoft, aby pomohl...

Najdete na iDNES.cz