Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Jubilejní týden na BW Family #99-100

  12:03aktualizováno  29. srpna 7:50
Když jde něco hladce a baví vás to, ani nevíte o tom, že to vlastně vykonáváte. Stejné je to i s tvorbou seriálu Týden na BW Family, který je tu pro vás už téměř dva roky. Proč se o tom teď zmiňujeme? Toto vydání je sté a tudíž jubilejní!

Když jde něco hladce a baví vás to, ani nevíte o tom, že to vlastně vykonáváte. Stejné je to i s tvorbou seriálu Týden na BW Family, který je tu pro vás už téměř dva roky. Proč se o tom teď zmiňuji? Toto vydání, v němž právě čtete úvodník, je sté a tudíž jubilejní! Jsme velice spokojeni, že díky vaší přízni můžeme neustále pokračovat v tvorbě nových dílů a rubriku vylepšovat na základě vašich připomínek. Od tohoto tu Týden vlastně je. Aby ulehčil hledání obsahu z našich fanstránek a pomohl svým čtenářům vybrat to, co hledají. Věřím, že se společně setkáme také u dalšího jubilea, ať už stopadesátky nebo vydání dvoustého. A právě 'to' bude znak, že veškeré snaha a úsilí za to stojí. Nakonec bych chtěl popřát všem hezký konec prázdnin.

S pozdravem, editor sekce

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí - klikněte na hru, která vás zajímá.

Command & Conquer

FEAR

GTA: San Andreas

Need for Speed

TES IV: Oblivion

The Sims 2

Vault šílené brahmíny

World of Warcraft

 

TES IV: Oblivion

oblivion.bonusweb.cz

Novinka z 24.8.
Nedávno bylo spuštěno předělání Plugin sekce. Vzhledem k tomu, že nových addonů je čím dál tím víc, snažili jsme se vytvořit nové, přehledněji a srozumitelněji popsané, sekce.
* V Aréně Hrdinů jsou 2 nové příspěvky
* Nová Anketa a nový kvíz
* Další info o češtině zde

The Elder Scrolls IV: Oblivion The Elder Scrolls IV: Oblivion

Novinka ze 27.8.
Dneska jsme pro Vás připravili zajímavou věc, na našich stránkách ještě nepoužitou, videonávod na tvorbu pluginu. Video ukazuje a popisuje modelování Sekery v 3D Studiu Max.
* Přidali jsme nový článek, popisující historii rodu Septimů
* Máme zde 2 nové Povídky

GTA: San Andreas

www.gtaplanet.cz

Špeciálny balíček downloadov #29 - bundy a jeansy
Po menších technických problémoch s downloadami sa vám ozývame opäť s "klasickými" desiatimi súbormi modifikácií. Na tento deň sme pripravili balík šiestich búnd, tričiek, s motívmi mnohých známych postáv či kapiel a štyroch jeansov a nohavíc. Určite je z čoho vyberať, tak tak učiňte :o).

Skin postavy

Video sága Fort Carson od Johnyho
V týchto videách budete vidieť mnoho postáv, napríklad hlavnú postavu - Bobyho Kaktusa, jeho syna Thomasa Kaktusa. Ďalej Morgana Hillbilliho, Owi-Ban Chunobiho, Pikové eso, debilného predavača Joya a veľa vedlajších postáv :o).

Môžete sa tešiť prestrelky, vysokú rýchlosť, ale hlavne aj na to, čo túto ságu odlíšilo od iných - pravý teenagerský humor (nevyhneme sa trochu jemným vulgárnostiam :o)).
Nakoniec chcem samozrejme vrele poďakovať Johnymu Kitovi za jeho skvelý herecký výkon, ktorý prepožičal exkluzívne pre GTAplanet.cz. U ďalších videách od Johnyho zase nazdar! Takže, stiahnite si nasledovné štyri videá, zoberte si popcorn, usaďte sa v pohovke, pridajte volume a ja prajem príjemný zážitok :o).

Video sága Fort Carson od Johnyho
Všechny čtyři díly seriálu Fort Carson jsou ke stažení zde.

F.E.A.R.

fear.bonusweb.cz

Zahrejte si F.E.A.R. - zdarma!!!
Při přečtení titluku si dost možná mnozí z vás řeknou "wtf, co to plácá za blbosti?!". Musím vás ale ujistit, že se nejedná o žádný opožděný aprílový žertík. Monolith se rozhodl, že multiplayerovou část hry vydá ZDARMA ke stažení. Tento mp výcuc z celé hry se nazývá F.E.A.R. Combat. Volné šíření mu zajistí obrovské rozšíření komunity a není vyloučeno, že hra by na progamers scéně mohla značně vystupat výše. To vše jsou ale jen spekulace, takže ať vás nezdržuju, uvedu několik zdrojů, odkud si F.E.A.R. Combat můžete stáhnout:

Další informace o Combatu na fear.bonusweb.cz!

//1gr.cz/fotky/idnes/bw/29/pfotka.298296.idn.jpg

Patch verzie 1.07
Včera bol uverejnený celkovo veľmi dôležitý patch pre F.E.A.R. Táto verzia opravného balíka bola vydaná kvôli rozdeleniu spúštacieho súboru "FEAR.exe" a "FEARMP.exe" z dôvodu kompatibility s včera vypusteným multiplayerom F.E.A.R. Combat, ktorý si, ako všetci dobre vieme z predchádzajúcej novinky, môžeme stiahnuť úplne zdarma. Takisto pridáva tri mapy pre hru viacerých hráčov. Pre záujemcov uvádzame výčet všetkých zmien v textovom formáte *.txt. Více na fear.bonusweb.cz.

//1gr.cz/fotky/idnes/bw/29/pfotka.298299.idn.jpg

Poriadny dôvod na kúpu PlayStation 3!
Jasajte, pařani! Pretože spoločnosť Vivendi Universal oznámila, že sa v septembri (listopad) dočkáme verzie F.E.A.R.-u aj pre konzolu novej generácie, PlayStation 3. K tejto radostnej správe sa pridáva aj jedna nemenej radostná a to fakt, že v tom prípade bude F.E.A.R. jednou z prvých hier pre PS3 a možno bude predstavená aj pri launchi (zahájení) tejto konzoly firmou Sony. Zároveň si pozrite malé, ale predsa vzácne, včera uverejnené, čriepky v podobe prvých piatich screenshotov (prvý, druhý, tretí, štvrtý, piaty).

World of Warcraft

ondran.bonusweb.cz
Pár novinek
- Štvou vás hráči, kteří si vyrobí malou (ve smyslu úrovně) postavu, nakoupí jí výbavu a enchanty určené pro postavy na maximální úrovni (twinks)? Tito hráči pak na bitevních polích dokáží zabít třeba 5ti násobnou přesilu "obyčejných" hráčů. Blizzard se však vyjádřil tak, že je zajímavé sledovat tuto vyvíjející kulturu, která baví určitou skupinku hráčů a nic s tím dělat nebude. Máme si prý počkat na datadisk, kde bude fungovat rankování, čili by se měli potkávat hráči zhruba na stejné úrovni se stejnou výbavou.

- Do datadisku není plánována žádná nová instance pro 40 lidí. Ty stávající zde budou ve verzi normální a elitní, naopak přibudou nové 10 a 25. Blizzard to komentuje v tom smyslu, že chtějí, aby se k slušnému equipu dostalo více lidí a také, aby mohly zazářit alternativní buildy. Teď ještě, aby pro ně byl k mání nějaký normální equip.


 World of Warcraft World of Warcraft


- PvP konečně nabírá normálních rozměrů. Equip získaný díky PvP už nebude tak silný jako dosud. Za Honor body se budou nakupovat věci, končí porovnáváníi hráčů na základě toho, kolik hodin u toho prosedí. Bude zde nové outdoor PvP, ale hlavně arény, 2x2, 3v3 či 5x5.

Patch v1.12
Dnes vyšel obsahový patch 1.12. Ve stručnosti - přináší pokus o oživení World PvP, ohledně battlegroundů spojuje několik realmů dohromady, což zvýší základnu hráčů a zprůměruje dobu čekání. Také přináší předělané talenty pro zloděje. Více na Bonuswebu zde + link na stažení. Patch má 16 MB.

Vault šílené brahmíny

madbrahmin.bonusweb.cz

* Vyhlášení soutěže o nejlepší screenshot.
* Reklama na diskusní fórum
* Reinarova mikropovídka
* Fallou
t znovu v prodeji
... to vše a mnohem více na madbrahmin.bonusweb.cz!

Command & Conquer

cac.bonusweb.cz

* Lipská herní konvence
* Nový ingame trailer C&C 3!
* Další zajímavé infor
mace
* Nové stránky C&C 3!

* Nová ingame videa C&C 3!
* Obrázky, obrázky a zase obrázky!
... to vše na cac.bonusweb.cz!

The Sims 2

sims2.bonusweb.cz

Video Aly & AJ ještě jednou a jednodušeji
Link na video na YouTube: ZDE

Nová generace recoloristů produkuje nové objekty + Zvířecí příběh
Mám radost, že se nám na fóru vyrojila spousta nových a kreativních osob - zejména Amálka a Micinka, které dodaly moc pěkné sady obrázků a dekorací do simích domků. Tady vám nabízíme alespoň malé náhledy, přehled všech objektů ke stažení naleznete ZDE.


Přidám ještě jednu upoutávku, a to na příběh o maniakální kočce Stelle na EA stránkách psaný MaxoidGrant-em. První díl se mezi příběhy objevil už minulý týden, ale mnoho neukazoval.
Link na příběh na EA stránkách: ZDE

Zveřejněny nové obrázky z Pets
Oficiální Sims2 stránky EA dnes ukázaly čtyři nové screenshoty z Pets - zvířecího datadisku, jehož české jméno bude Mazlíčci. Vesměs jsou to obrázky z Create-A-Pet módu a ukazují různá plemena psů a koček, která budeme moci touto funkcí vytvořit.

Mazlíčkovské školící noviny - exkluzivní překlad z EA stránek
Připravili jsme pro vás překlad nového materiálu k Pets - The Sims 2 Pets Training Paper. Jeho české znění naleznete v sekci Články nebo na přímém linku ZDE.

Kromě toho je na obvyklém místě na EA stránkách k nalezení další puzzle, kterým si můžete aspoň o chvíli zkrátit čekání na datadisk Pets neboli Mazlíčky - tentokrát je hlavním motivem morče.

Jsme na cestě k novému kabátku stránek...
Vy, častější návštěvníci jste si možná už všimli, že se na stránkách něco děje. Ano, postupně se snažíme o nový vzhled a novou podobu stránek - dnes bylo přidáno pravé menu, kde byste časem měli najít odkazy na zajímavé a kvalitní stránky, kdežto v levém menu by se měla postupně vybudovat struktura odkazů k jednotlivým tématům, aby se všechno dalo najít rychle a přehledně. A samozřejmě se budeme snažit zapracovat i na grafickém vzhledu stránek. Bohužel je to práce na delší dobu a nestíhám včechno najednou, proto nastanou chvíle, kdy podoba stránek nebude úplně 100%. Takže prosímeo shovívavost, nebude to trvat věčně. A obsahově pojedeme pořád stejně kvalitně...;)
Díky za trpělivost

Minihra ke Glamour life a dokončení příběhu se zvířaty
Opět tu máme něco nového k chystaným balíčkům a datadiskům. Objevila se nová minihra k balíčku Glamour life (česky Pro luxusní život), který u nás bude distribuován 1.září. V anglické podobě ji naleznete na tomto odkazu a můžete si v ní vytvořit obrázek s chystanými objekty jako wallpaper.

Co se týče Pets (Mazlíčků, u nás k distribuci 26.října) tak na EA oficiálních stránkách The Sims2 přibyl třetí a zřejmě i poslední díl příběhu MaxoidGrant-a, kde vystupuje mimo jiné i kočka Stella a labrador. Jedna ze zápletek v tomto dílu je rvačka obou zvířat, ale můžete si tam všimnout mimo jiné i nových tapet, které Pets určitě bude obsahovat. Příběh naleznete ZDE.

Pets obrázky z Lipska a nové artpics
Díky Pho vám dnes přinášíme odkaz na několik prvních obrázků zvířecích mazlíčků z Games Convention veletrhu v Lipsku. EA prezentuje zejména Pets a Spore - obrázky si můžete prohlédnout na stránkách Die Sims ZDE.
Dnes se také na internetu objevila druhá sada artpics k Pets (kvalitních obrázků ve vyšším rozlišení), které jsme pro vás umístili na naše stránky mezi články: První sada a druhá sada obrázků. Najdete mezi nimi třeba i záběry, jak budou simové lákat kočky dolů ze stomu nebo jak vypadá zblízka simské morče. Rozhodně si je nenechte ujít...

Páté Pets puzzle a nové downloady
Na EA stránkách se objevilo opět další puzzle, kterým si můžete potrápit hlavy. A pak, za odměnu si můžete stáhnout jeden (nebo i všechny, samozřejmě) z našich nových downloadů. Ty dneska obsahují růžový domek a námořnický set od Pho a night-clubový set od Samuela. Všechny naleznete ZDE mezi našimi downloady.

Glamour - minihra a možnost stažení přes EA downloader
Dnes shrneme novinky z EA stránek za posledních několk dní. Nejpříjemnější novinkou je nejpíš Glamour minihra, která se objevila na stránkách - je to pexeso s objekty z Glamour balíčku. Naleznete ji kliknutím na knihovnu na stránce věnované balíčku nebo přímo na tomto odkazu.

Opět o Pets - obrázky a dojmy fanoušků z GC
GC neboli Games Convention (herní výstava) v Lipsku se stala cílem nejednoho TS2 fanouška - zejména ideální bylo toto místo pro jedince toužící si zahrát a vyzkoušet nový datadisk se zvířecími mazlíčky. My jsme tam sice nebyli, ale přesto vám přinášíme článek plný dojmů z hraní - článek z německých TS2 stránek pro nás přeložila Pho. Zajímavé obrázky z výstavy týkající se Pets naleznete na další německé fan stránce www.thesims.de.

Článek se správně zobrazuje v prohlížečích Internet Explorer a Mozilla Firefox.

Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Neonacisté verbují děti pomocí Fortnite a Minecraftu

Parodie na Minecraft nazvaná Mein Kraft (Ilustrační obrázek)

Řada populárních online her oblíbených především u mladých hráčů je ideálním prostředím pro náboráře extrémistů.

Další z rubriky

Hra Fortnite vydělala již miliardu dolarů, přitom je ke stažení zdarma

Fortnite

Za pouhý rok od vydání už hra Fortnite vydělala svým tvůrcům přes 20 miliard korun. Její popularita je přitom stále na...

RECENZE: Wolfenstein II pro Switch je pořád zábavný a krvavý. A rozmazaný

Wolfenstein II: The New Colossus

Poslední Wolf byl ještě větší pecka, než jsme čekali. Jeho příchod na konzoli Switch je proto hodně vítaný.

RECENZE: Rozšíření Warframe nazvané Sacrifice dál buduje silný příběh

Warframe: The Sacrifice

Zhruba jednou za dva roky přibude do Warframe výpravná příběhová mise. Většinou ukrývá nezapomenutelný emotivní moment...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz