Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Krátké aktuality z firmy ATComputers

  12:00aktualizováno  27. října 5:39
Série několika krátkých tiskových zpráv z kuchyně ATComputers a.s., jedné z největších velkoobchodních firem působících v oblasti informačních technologií na českém a slovenském trhu, v nichž se dočtete zejména rozšíření záběru nabízeného zboží.
Snap! Server od firmy Quantum

Společnost AT Computers a.s. zahájila prodej Snap! Serverů firmy Quantum. Jedná se o file servery, velmi snadno instalovatelné (do 5 min) v jakékoliv i heterogenní síti (Mac, UNIX, MS, Novell...). Snap! nabízí všechny vlastnosti "běžného file serveru" včetně ucelené správy přístupů uživatelů a nedostižné stability. Více info na adrese www.atcomp.cz/komponenty/Snap/snap.asp.

Společnost AT Computers a.s. se stala přímým autorizovaným distributorem monitorů MAG. Kvalitní monitory značky MAG rozšiřují portfolio produktů firmy o atraktivní modely (nejen) s plochou obrazovkou SONY FD Trinitron a s příjemným ovládáním prostřednictvím systému JOG Dial. AT Computers nabízí monitory MAG od 1.10. 2000 se standardní zárukou 3 roky.

Společnost AT Computers se stává od října oficiálním distributorem základních desek a grafických karet firmy MSI. V průběhu měsíce nabídne většinu z široké nabídky MSI. Tímto kontraktem AT Computers rozšiřuje své portfolio produktů o třetí významnou značku v oblasti motherboardů. Mimo zmíněných desek MSI jsou v nabídce AT Computers i motherboardy ASUS a Gigabyte.

Firma ATComputers a.s. se stala autorizovaným distributorem výrobků americké firmy 3Ware pro Českou a Slovenskou Republiku. IDE RAID řadiče Escalade mají skvělý poměr cena/výkon a jsou nabízeny ve 3 kategoriích. Escalade 6200 pro desktop PC a 1U servery, model 6400 pro pracovní stanice a low-end servery a nejvýkonnější 6800, který umožňuje připojit až osm Ultra ATA/66 pevných disků, a který je určen pro větší servery. Více informací najdete na adrese: www.atcomp.cz/komponenty/IDERaid/3ware.asp.

Společnost ATComputers, a.s. se stala distributorem digitální techniky přední světové firmy SONY (digitální fotoaparáty, digitálni kamery (D8 a mini DV), D8 a DV kazety, příslušenství k digitálním fotoaparatům a kamerám, digitální diktafony). Kromě vlastní distribuce se ATComputers, a.s., jako největší výrobce počítačů v ČR, zaměří také na komplexní PC řešení digitálního střihu, zpracování videa a digitálních fotografií.

ATComputers, a.s. uzavřela distribuční kontrakt na digitální videotechniku se společností KODAK. Tímto krokem nabízí všem svým zákazníkům plně ucelenou řadu špickových digitálních fotoaparátů pro profesionální fotografii. Vedle značky KODAK jsou v sortimentu ATComputers zastoupeny také digitální produkty SONY a kompletní řada periférií značek Epson, Minolta, HP, Lexmark.

Autor:


Témata: Asus, Sony

Nejčtenější

Příběh nelehkého zrodu českého herního hitu Kingdom Come

Kingdom Come: Deliverance

České hry Kingdom Come už se prodalo více než milion kusů, takže už teď můžeme mluvit o úspěchu. Cesta k němu však...

Kdyby mi bylo sedm, po stavebnici Nintendo Labo bych šílel

Nintendo Labo

Nintendo Labo spojuje digitální svět videoher se stavebnicí z papírového kartonu. Kdo si chce zahrát, musí si hračku...Jak svádět ženy? Bizarní hra Super Seducer vás to rozhodně nenaučí

Super Seducer : How to Talk to Girls

Interaktivní film Super Seducer chtěl zábavnou formou naučit nesmělé muže svádět ženy. Jenže výsledkem je příšerná...

Zázrak se nekoná, filmový Tomb Raider je těžký průměr

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Kletbu filmových adaptací nový Tomb Raider sice nezlomil, ale vyloženě neurazil, i když jde o průměr. Hráč si po...

Usednout do traktoru Zetoru můžete v Brně a nově i v Pure Farming 2018

Pure Farming 2018

Právě dnes, v úterý 13. března, vychází nový vyzyvatel pro zažité farmářské simulátory. Byli jsme se na něj podívat v...

Další z rubriky

Kdyby mi bylo sedm, po stavebnici Nintendo Labo bych šílel

Nintendo Labo

Nintendo Labo spojuje digitální svět videoher se stavebnicí z papírového kartonu. Kdo si chce zahrát, musí si hračku...

Jak vnímáte násilí ve hrách?

Násilí ve hrách - Mortal Kombat

Téma násilných počítačových her a jejich neblahého vlivu na mládež se vrací v pravidelných intervalech. Naposledy se mu...

Zázrak se nekoná, filmový Tomb Raider je těžký průměr

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Kletbu filmových adaptací nový Tomb Raider sice nezlomil, ale vyloženě neurazil, i když jde o průměr. Hráč si po...Najdete na iDNES.cz