Letem světem BonusWebem - díl 5. - Mafia: The City of Lost Heaven

  5:10aktualizováno  6:07
Bezkonkurenčně nejlepší, nejnavštěvovanější a obsahově nejvyspělejší fanstránka v ČR o dost možná zatím nejslavnější České hře, taková je Mafia.BonusWeb.cz!

Shrnutí

Mafia: The City of Lost Heaven BonusWeb FanSite
Založeno: jaro 2002
Čtenost: 520 lidí denně
Autoři: redakce

Kdyby se nás někdo zeptal, na jaké weby v rámci BonusWebu můžeme být opravdu hrdí, určitě bychom se zmínili o Mafia.BonusWeb.cz, která patří opravdu mezi ty nejlepší weby, jak na BonusWebu, tak i v celé České republice. Tento poměrně již starý web, který byl založen již před více než dvěma lety, může všem čtenářům nabídnout veškeré informace o nejslavnější české hře a nespočetné množství downloadů. Pojďme se tedy na něj podívat podrobněji.

Když bychom se tedy teď zaměřili na tu část obsahovou, nalezneme všechny popisy hry, které potřebujeme vědět. Tím pádem recenze, preview, příběh hry, vozidla, zbraně, rozhovory a mnoho dalšího. Ostatně, když jsme již u těch rozhovorů, tak proč se o nich nezmínit trochu podrobněji? Na stránkách najdeme v této sekci několik rozhovorů, včetně toho nejdůležitějšího a určitě i nejvíce váženého pro Mafia.BonusWeb, kterým je rozhovor s Danem Vávrou, tvůrcem Mafie, exkluzivně pro tento web. Samozřejmě rubrika rozhovory není jediná, která je na webu důležitá, právě naopak jí mohou zastínit sekce, jako jsou třeba Extrémní jízdy nebo Návody. A právě v rubrice Extrémní jízdy redaktor Bart pečlivě rozebírá všechny úkoly, které musíte splnit. Nechybí popisy misí a samozřejmě i řešení na co možná nejlepší a nejrychlejší splnění úkolu.

Myslím, že o té obsahové a popisové sekci jsme si již pověděli dost, teď je na řadě určitě nejoblíbenější část webu, kterou jsou Downloady. Tato sekce neodmyslitelně patří ke každé fanstránce a je jedno jakého je ona fanstránka druhu nebo jakého řádu. Downloady najdete jak na profesionálních fanstránkách, tak i na čistě amatérských. Na naší fanstránce Mafia.BonusWeb dominuje mezi Downloady rubrika Modely aut, ve které najdete snad každý model do Mafie. Sekce členěná na dalších 13 stránek, v každé průměrně 20 modelů aut, suma sumárum by to tedy zhruba dělalo asi 260 modelů aut. Na webu však nenaleznete jen modely aut, na své si také přijdou milovníci modifikací, skinů nebo programů. V download sekci najdeme také Loga na mobil, videa, patche apod.

Závěrem bych se chtěl ještě zmínit, že každý příznivce Mafie se může zaregistrovat do největšího diskuzního fóra v České republice, které samozřejmě patří k Mafia.BonusWeb.cz. Jediné, co bych mohl v tuhle chvíle naší fanstránce vytknout je fakt, že už téměř 2 měsíce nebyla aktualizovaná, ale jak vždycky říkala moje máma: "Cesty Páně jsou nevyzpytatelné." Doufejme tedy, že autoři webu to brzy napraví. O budoucnost bychom se však bát neměli, i když sice Mafia 2 nebyla oficiálně oznámena, tak všichni věříme, že druhý díl někdy vyjde, už přece to nutí Illusion Softworks nějaké to pokračovaní udělat... :-)
 

Autor:
 

Nejčtenější

Nadvláda Steamu končí, přišel o všechny veliké vydavatele

Steam

Ještě nedávno prakticky nemyslitelná situace se rychle stává realitou. Obchod Steam, jehož aplikaci má dnes na svém...

Streamer nečekaně obdržel během svého vysílání jeden a půl milionu korun

Fortnite Dance

Fanouškovské příspěvky populárním streamerům se obvykle pohybují v hodnotě jednotek dolarů. Žádný div, že si hráč s...

Hrou roku 2018 je Red Dead Redemption 2, bodoval i český Kingdom Come

Red Dead Redemption 2

Je dobojováno. Hlasování ve všech deseti tematických anketách je uzavřeno, pojďme se podívat na výsledky. Hrou roku...

RECENZE: Feudal Alloy je nenápadný hit od českých tvůrců

Feudal Alloy

Povedená 2D skákačka od českých tvůrců sice neobrátí herní průmysl naruby, ale díky chytlavé hratelnosti a milé grafice...

RECENZE: Ace Combat 7: Skies Unknown je i přes pár neduhů letecké eso

Ace Combat 7: Skies Unknown

Co se leteckých arkád pro konzole týče, série Ace Combat vždy platila za jedničku. Je tomu tak i u sedmého dílu?

Další z rubriky

Streamer nečekaně obdržel během svého vysílání jeden a půl milionu korun

Fortnite Dance

Fanouškovské příspěvky populárním streamerům se obvykle pohybují v hodnotě jednotek dolarů. Žádný div, že si hráč s...

První recenze hororu Resident Evil 2: zahraniční kritika nešetří nadšením

Resident Evil 2 (2019)

Zahraniční stránky zveřejnily své recenze na očekávaný remake hororu Resident Evil 2. A hodnocení jsou velmi vysoká.

Vývojáři ušetřili na animaci psa, hráči si z něj dělají legraci

Ace Combat 7

Autoři aktuálního herního hitu Ace Combat 7 sice umí perfektně vymodelovat moderní bojová letadla, ovšem když přijde na...

Najdete na iDNES.cz