Letem světem BonusWebem - díl 5. - Mafia: The City of Lost Heaven

  5:10aktualizováno  6:07
Bezkonkurenčně nejlepší, nejnavštěvovanější a obsahově nejvyspělejší fanstránka v ČR o dost možná zatím nejslavnější České hře, taková je Mafia.BonusWeb.cz!

Shrnutí

Mafia: The City of Lost Heaven BonusWeb FanSite
Založeno: jaro 2002
Čtenost: 520 lidí denně
Autoři: redakce

Kdyby se nás někdo zeptal, na jaké weby v rámci BonusWebu můžeme být opravdu hrdí, určitě bychom se zmínili o Mafia.BonusWeb.cz, která patří opravdu mezi ty nejlepší weby, jak na BonusWebu, tak i v celé České republice. Tento poměrně již starý web, který byl založen již před více než dvěma lety, může všem čtenářům nabídnout veškeré informace o nejslavnější české hře a nespočetné množství downloadů. Pojďme se tedy na něj podívat podrobněji.

Když bychom se tedy teď zaměřili na tu část obsahovou, nalezneme všechny popisy hry, které potřebujeme vědět. Tím pádem recenze, preview, příběh hry, vozidla, zbraně, rozhovory a mnoho dalšího. Ostatně, když jsme již u těch rozhovorů, tak proč se o nich nezmínit trochu podrobněji? Na stránkách najdeme v této sekci několik rozhovorů, včetně toho nejdůležitějšího a určitě i nejvíce váženého pro Mafia.BonusWeb, kterým je rozhovor s Danem Vávrou, tvůrcem Mafie, exkluzivně pro tento web. Samozřejmě rubrika rozhovory není jediná, která je na webu důležitá, právě naopak jí mohou zastínit sekce, jako jsou třeba Extrémní jízdy nebo Návody. A právě v rubrice Extrémní jízdy redaktor Bart pečlivě rozebírá všechny úkoly, které musíte splnit. Nechybí popisy misí a samozřejmě i řešení na co možná nejlepší a nejrychlejší splnění úkolu.

Myslím, že o té obsahové a popisové sekci jsme si již pověděli dost, teď je na řadě určitě nejoblíbenější část webu, kterou jsou Downloady. Tato sekce neodmyslitelně patří ke každé fanstránce a je jedno jakého je ona fanstránka druhu nebo jakého řádu. Downloady najdete jak na profesionálních fanstránkách, tak i na čistě amatérských. Na naší fanstránce Mafia.BonusWeb dominuje mezi Downloady rubrika Modely aut, ve které najdete snad každý model do Mafie. Sekce členěná na dalších 13 stránek, v každé průměrně 20 modelů aut, suma sumárum by to tedy zhruba dělalo asi 260 modelů aut. Na webu však nenaleznete jen modely aut, na své si také přijdou milovníci modifikací, skinů nebo programů. V download sekci najdeme také Loga na mobil, videa, patche apod.

Závěrem bych se chtěl ještě zmínit, že každý příznivce Mafie se může zaregistrovat do největšího diskuzního fóra v České republice, které samozřejmě patří k Mafia.BonusWeb.cz. Jediné, co bych mohl v tuhle chvíle naší fanstránce vytknout je fakt, že už téměř 2 měsíce nebyla aktualizovaná, ale jak vždycky říkala moje máma: "Cesty Páně jsou nevyzpytatelné." Doufejme tedy, že autoři webu to brzy napraví. O budoucnost bychom se však bát neměli, i když sice Mafia 2 nebyla oficiálně oznámena, tak všichni věříme, že druhý díl někdy vyjde, už přece to nutí Illusion Softworks nějaké to pokračovaní udělat... :-)
 

Autor:


Nejčtenější

Herní rekordman má 1 720 platinových trofejí. Vypadá, jako kdyby nespal

Herní rekordman Hakam "Hakoom" Karim

Bahrajnec Hakam Karim, vystupující pod přezdívkou Hakoom, se stal oficiálním držitelem Guinnessova rekordu v počtu...

Kvůli ukliknutí se ze hry stal nečekaný hit, vývojáři stejně nezbohatli

Evolvation

O tom, že i špatná reklama je stále reklama, se přesvědčili nezávislí vývojáři z nizozemského týmu HyperReuts. Poté, co...Sedm nejtypičtějších výmluv chudáka hráče

Hráč na kokainu - ilustrační foto (Angry Gamer)

Za okny pomalu vychází slunce, na krku spousta povinností a rozechvělé prsty ospalého hráče se jen velmi neochotně...

RECENZE: Call of Duty: Black Ops 4 je pro sérii přelomovým dílem

Call of Duty: Black Ops 4

Veleúspěšné Call of Duty letos poprvé odvrhlo kampaň pro jednoho hráče a láká fanoušky na svoji verzi populárního módu...

Pět nadějně vypadajících komiksových her, z nichž se vyklubaly propadáky

Superman: The New Superman Adventures

Doufalo se v hodně, dostali jsme málo. Připomínáme pět komiksových videoher, které to projely na plné čáře.

Další z rubriky

Fear the Wolves by chtěl být multiplayerovým Stalkerem. Ale není

Fear the Wolves

Kombinace fantastického světa kultovního Stalkera a populárního žánru battle royale vypadá jako geniální nápad....

Necenzurovaná verze Agony nejspíš přeci jen vyjde

Agony

Půl roku po vydání hry Agony se možná dočkáme původně plánované necenzurované verze. Otázka je, jestli to ještě bude...

Sedm nejtypičtějších výmluv chudáka hráče

Hráč na kokainu - ilustrační foto (Angry Gamer)

Za okny pomalu vychází slunce, na krku spousta povinností a rozechvělé prsty ospalého hráče se jen velmi neochotně...Najdete na iDNES.cz