Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Letem světem BonusWebem - Vault Šílené Brahmíny

  8:00aktualizováno  9:27
BonusWeb hosting, poskytující zázemí kvalitním fanouškovským stránkám, má v portfoliu i jednoho více jak pětiletého staříka – Vault Šílené Brahmíny, který sleduje nejen sérii Fallout, ale i post-apokalyptické světy a vše okolo nich.

Po pekelně, v tomto případě po radioaktivně, dlouhé době se vracíme k našemu seriálu, jež sleduje jednotlivé fanstránky, které lze na našem hostingu najít. Dnes se podívejme na více jak 5-letý případ – na Vault Šílené Brahmíny.

„5-letý případ – Vault Šílené Brahmíny“

Začátky této i po tak dlouhé době, jakou 5 let rozhodně je, aktivní fanstránky byly na netradiční adrese madbrahmin.bonusweb.cz, na které zůstala do dneška. Během této doby prošla několika obměnami a to jak designu, tak i obsahu. Tak jako ve studiích Black Isle postupovaly práce na dalších a dalších dílech Fallout, tým Madbrahmíny nemohl zůstat pozadu a doplňoval informace s takovou svěžestí a kvalitou, že dnes je tento archiv informací plný (nejen) všech dílů Fallouta, ale i příslušných modifikací. Tým tvořící po mnoho let tuto komunitu nezůstal jako kámen na kameni. Fanoušci, kteří položili základní kámen těmto stránkám, museli bohužel odstoupit, avšak nahradili je jiní schopní lidé, kteří se starají o hladký chod a další růst dodnes. A když jsme u komunity, nezapomeňme zmínit proslulé srazy pořádané právě tímto fan portálem. Specifický humor zúčastněných členů skutečně nejde přehlédnout.

„Tým tvořící tuto komunitu nezůstal jako kámen na kameni.“

Zmiňoval jsem se, že zaměření stránek nezůstalo čistě jen u série Fallout. Jak se sama redakce dušuje, nechává prostor i například radiaci a tím spojeným post-apokalyptickým světům, technologiím založeným na štěpení jádra a Studené válce. Všechny tyto a mnohé další se dají v rozsáhlém archivu děleném po měsících najít. Jenže ať je to archiv novinek, rubriky jednotlivých dílů série Fallout či jejich galerie. Vše je přehledně členěno a děleno. Zajímavé sekce jako například vybrané vtipné screenshoty můžeme jen doporučit, jelikož přeložený Fallout jakéhokoliv dílu je jako takový plný samých vtipných gagů.

Ve zkratce

Denní návštěvnost: 920 lidí
Působnost: 5 let
Zaměření: série Fallout, radiaktivita, Studená válka

Říkal jsem také, že madbrahmin.bonusweb.cz je i po tolika letech a v době, kdy o Falloutu nejsou prakticky žádné informace, velmi aktivní. Každý týden vychází v průměru minimálně 4 novinky týkající se madbrahmínovského zaměření. V době psaní tohoto článku jsou témata skutečně různorodá. Jmenujme například originální recenzi na nový filmový snímek Potomci lidí, který zasahuje do post-apokalyptického světa. Více o ní prozrazovat nebudu, jen dodám, že je více než kladná, jelikož film si to zaslouží. Dále jsou to pak nejčerstvější informace o modifikaci, které také brahmína sledují a informují o jejich aktuálním vývoji. A nakonec zmiňme Fallouta 3 známého také pod pracovním názvem Van Buren. Jeden z vysoce postavených lidí v Bethesdě, která dostala Fallout 3 na starost, totiž shání nové talenty. To už ale zacházíme mimo zaměření tohoto seriálu a tohoto článku.

„Zajímavé sekce jen doporučujeme, jelikož Fallout je jako takový plný samých vtipných gagů.“

Nebudeme chodit okolo horké kaše. Skalní fanoušci série Fallout zběhlí v české fan komunitě vám jistě poradí na prvním místě právě tuto fansite, jelikož na ní najdete skutečně vše. A pokud ne, tak to snad ani neexistuje :) Madbrahmin sídlící pod křídly BonusWebu by se měl stát číslem 1 ve vašich bookmarcích. Do budoucna přejeme redakci dalších 5 let ve zdravém prožití, vydání Fallouta 3, a také překročení magické 1 000 000 hranice návštěvníků, protože se k ní nezadržitelně blíží. Chybí už totiž jen necelých 200 000…

Autor:


Témata: Fallout, Humor

Nejčtenější

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

Dosáhl maximální úrovně ve střílečce Call of Duty jen pomocí nožů

Call of Duty

Lidé se u počítačových her baví různými způsoby. Hráče s přezdívkou TheseKnivesOnly baví hrát střílečky bez toho, aby...

Ubisoft cenzuruje nahé sochy ve výukovém módu Assassin’s Creed: Origins

Cenzura v Assassin’s Creed: Origins

Až příliš puritánsky se zachovali autoři hry Assassin’s Creed: Origins. V jinak historicky přesné hře totiž...

Další z rubriky

Ubisoft cenzuruje nahé sochy ve výukovém módu Assassin’s Creed: Origins

Cenzura v Assassin’s Creed: Origins

Až příliš puritánsky se zachovali autoři hry Assassin’s Creed: Origins. V jinak historicky přesné hře totiž...

Hotová hra čekala v šuplíku 17 let, vyjde až nyní díky Kickstarteru

40 Winks

Téměř 17 let od původně plánovaného data vydání se majitelé konzole N64 konečně dočkají hry 40 Winks.

Zvláštní kombinace. Ve Final Fantasy XV bude ikonické brnění z Half-Lifu

Half-Life v Final Fantasy XV

V chystané PC verzi japonské RPG Final Fantasy XV se po herním světě budete moci procházet jako Gordon Freeman. Téměř.

Najdete na iDNES.cz