Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Matrix Online loví Morphea

  12:03aktualizováno  7. května 3:18
Počítačová hra Matrix Online vyšla teprve nedávno a možná, že máte chuť si ji vyzkoušet. Autoři přichystali na sedm dní událost ""Lov na Morphea"", které se může, za určitých podmínek, zúčastnit kdokoliv.

The Matrix Online

Od uvolnění dosud nové MMORPG hry The Matrix Online získává stále se rozvíjející děj celé "virtuální" ságy opravdu dynamický a nečekaný spád. Žít si svůj virtuální život v Matrixu je pro hráče nejen povznášejícím zážitkem z mangovských efektů a z běhání po zdech, ale je pro ně též možností sledovat, zažít a hlavně podílet se každý měsíc na nových a nových kapitolách tohoto kultovního příběhu. Nyní se náruč světa Matrixu stává opět štědrou a obrací se k veřejnosti s možností účastnit se zdarma jedné z významných kapitol tohoto světa a zažít ji na vlastní "elektronickou" kůži úplně zdarma.

Tuto možnost máte v rámci zvláštního propagačního programu "Friends and Family Trial Program", který je určen známým, přátelům a rodinným příslušníkům stávajících předplatitelů hry. A vše je přitom velmi jednoduché. Znáte-li někoho ve Vaší blízkosti, kdo Vás má rád a je předplatitelem hry "The Matrix Online", počkejte do 12.května 2005, kdy on sám obdrží emailem tři trial klíče. Stačí získat jeden z nich od tohoto sponzora a po té si na stránkách www.thematrixonline.com/register za použití zmíněného klíče založit účet. The Matrix Online

"Nyní se náruč světa Matrixu stává opět štědrou a obrací se k veřejnosti s možností účastnit se zdarma jedné z významných kapitol tohoto světa."

Hru samotnou můžete získat/instalovat dvěma způsoby:
1) Po 13. květnu Vám nebo sponzorovi, bude zaslán odkaz na download link, kde si stáhnete herního klienta a ten už zbytek - což je asi 4 az 6 GB dat - obstará za Vás.
2) Uskutečníte instalaci zvesela a jednoduše pomocí instalačních disků Vašeho sponzora, který Vám je pro účely této akce může zapůjčit.
Vězte, že v obou případech je potřeba mít 7 GB volného místa na disku, minimálně 512 MB RAM, 128 MB grafickou karta s pixel a vertex shadery. Při instalaci rozhodně počítejte s tím, že rozhodně budete mít čas na pár šálků kávy a konečně, že pro hraní samotné disk v mechanice není potřeba:).

Propagovaná Live Event - jak se jednotlivým dějovým sekvencím ve hře říká, proběhne od 20 - 29 května 2005. Pro Vás to znamená naprosto volný pohyb po Mega City. Žít a hrát v Matrixu můžete v průběhu tohoto období bez jakýchkoliv omezení. Poznáte cestování pomocí telefonních budek, získáte velmi pěkné a velmi schopné tělo, schopnost velmi rychle běhat, velmi rychle umírat, svižně se rozvíjet a růst a vůbec prostě všechno, co může "binární" člověk se svým charakterem ve hře dělat. Ovšem hlavní devizou této akce pro Vás je:

The Matrix Online

LOV NA MORPHEA
Morpheus, jak ho známe, je jeden z nejdůvěryhodnějších a vizionářský vůdců lidské komunity v Zionu. A právě on je stěžejní postavou celého nadcházejícího příběhu. Neustále útočí na stroje hledáním odpovědi na otázku proč nechtějí vrátit pozůstatky Neova těla lidem Zionu? A protože stroje odmítají jakkoliv na požadavek reagovat, odhodlá se Morpheus k drastickému opatření, které má stroje přesvědčit k navrácení těla. Vratké příměří mezi lidmi a stroji je tak opět o něco blíže svému rozpadu, v čemž spatřuje opět šanci nejen k pobavení, ale i k rozšíření své mocenské základy nikdo jiný, než Merovingian. Napětí na všech stranách roste a Morpheus se stává ohniskem veškerého toho vzniknuvšího chaosu. Příjemnou zábavu, Redpillové.

Autor:


Témata: virtuální

Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

Umělá inteligence od Elona Muska už teď poráží profesionály ve hře Dota 2

Organizace OpenAI slaví s vývojem umělé inteligence spoustu úspěchů.

Vývojáři projektu OpenAI, u jehož zrodu stál vizionář Elon Musk, představili umělou inteligenci, která je schopná...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Další z rubriky

Saúdská Arábie zakázala desítky videoher, neunikl ani třetí Zaklínač

Zaklínač 3: Divoký hon

Saúdská Arábie zakázala sedmačtyřicet videoher v reakci na sebevraždu dvou dětí. Důvodem je podezření, že sebou nechaly...

Předobjednávky v Německu už jen pro hry s přesným datem vydaní

Cyberpunk 2077

Pokud němečtí prodejci chtějí prodávat počítačové hry, než oficiálně vyjdou, musí nově svým zákazníkům sdělit přesné...

Online střílečka The Culling 2 nemohla dopadnout hůře, nikdo ji nehraje

The Culling 2

Týden po vydání battle royale hry The Culling 2 můžeme její hráče spočítat na prstech jedné ruky. Pro autory to bude...Najdete na iDNES.cz