Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Matrix Online loví Morphea

  12:03aktualizováno  7. května 3:18
Počítačová hra Matrix Online vyšla teprve nedávno a možná, že máte chuť si ji vyzkoušet. Autoři přichystali na sedm dní událost ""Lov na Morphea"", které se může, za určitých podmínek, zúčastnit kdokoliv.

The Matrix Online

Od uvolnění dosud nové MMORPG hry The Matrix Online získává stále se rozvíjející děj celé "virtuální" ságy opravdu dynamický a nečekaný spád. Žít si svůj virtuální život v Matrixu je pro hráče nejen povznášejícím zážitkem z mangovských efektů a z běhání po zdech, ale je pro ně též možností sledovat, zažít a hlavně podílet se každý měsíc na nových a nových kapitolách tohoto kultovního příběhu. Nyní se náruč světa Matrixu stává opět štědrou a obrací se k veřejnosti s možností účastnit se zdarma jedné z významných kapitol tohoto světa a zažít ji na vlastní "elektronickou" kůži úplně zdarma.

Tuto možnost máte v rámci zvláštního propagačního programu "Friends and Family Trial Program", který je určen známým, přátelům a rodinným příslušníkům stávajících předplatitelů hry. A vše je přitom velmi jednoduché. Znáte-li někoho ve Vaší blízkosti, kdo Vás má rád a je předplatitelem hry "The Matrix Online", počkejte do 12.května 2005, kdy on sám obdrží emailem tři trial klíče. Stačí získat jeden z nich od tohoto sponzora a po té si na stránkách www.thematrixonline.com/register za použití zmíněného klíče založit účet. The Matrix Online

"Nyní se náruč světa Matrixu stává opět štědrou a obrací se k veřejnosti s možností účastnit se zdarma jedné z významných kapitol tohoto světa."

Hru samotnou můžete získat/instalovat dvěma způsoby:
1) Po 13. květnu Vám nebo sponzorovi, bude zaslán odkaz na download link, kde si stáhnete herního klienta a ten už zbytek - což je asi 4 az 6 GB dat - obstará za Vás.
2) Uskutečníte instalaci zvesela a jednoduše pomocí instalačních disků Vašeho sponzora, který Vám je pro účely této akce může zapůjčit.
Vězte, že v obou případech je potřeba mít 7 GB volného místa na disku, minimálně 512 MB RAM, 128 MB grafickou karta s pixel a vertex shadery. Při instalaci rozhodně počítejte s tím, že rozhodně budete mít čas na pár šálků kávy a konečně, že pro hraní samotné disk v mechanice není potřeba:).

Propagovaná Live Event - jak se jednotlivým dějovým sekvencím ve hře říká, proběhne od 20 - 29 května 2005. Pro Vás to znamená naprosto volný pohyb po Mega City. Žít a hrát v Matrixu můžete v průběhu tohoto období bez jakýchkoliv omezení. Poznáte cestování pomocí telefonních budek, získáte velmi pěkné a velmi schopné tělo, schopnost velmi rychle běhat, velmi rychle umírat, svižně se rozvíjet a růst a vůbec prostě všechno, co může "binární" člověk se svým charakterem ve hře dělat. Ovšem hlavní devizou této akce pro Vás je:

The Matrix Online

LOV NA MORPHEA
Morpheus, jak ho známe, je jeden z nejdůvěryhodnějších a vizionářský vůdců lidské komunity v Zionu. A právě on je stěžejní postavou celého nadcházejícího příběhu. Neustále útočí na stroje hledáním odpovědi na otázku proč nechtějí vrátit pozůstatky Neova těla lidem Zionu? A protože stroje odmítají jakkoliv na požadavek reagovat, odhodlá se Morpheus k drastickému opatření, které má stroje přesvědčit k navrácení těla. Vratké příměří mezi lidmi a stroji je tak opět o něco blíže svému rozpadu, v čemž spatřuje opět šanci nejen k pobavení, ale i k rozšíření své mocenské základy nikdo jiný, než Merovingian. Napětí na všech stranách roste a Morpheus se stává ohniskem veškerého toho vzniknuvšího chaosu. Příjemnou zábavu, Redpillové.

Autor:


Témata: virtuální

Nejčtenější

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

KOMENTÁŘ: Historická tematika boduje, proč je jí ve hrách tak málo?

Kingdom Come: Deliverance

Na české hře Kingdom Come: Deliverance je dobře vidět, že historická témata a dobová autentičnost nejsou hráčům cizí. A...

Další z rubriky

Ubisoft cenzuruje nahé sochy ve výukovém módu Assassin’s Creed: Origins

Cenzura v Assassin’s Creed: Origins

Až příliš puritánsky se zachovali autoři hry Assassin’s Creed: Origins. V jinak historicky přesné hře totiž...

Poznáváte Laru? Ještě před filmem vyjde panenka Barbie - Tomb Raider

Tomb Raider Barbie Doll

Ještě před tím, než se v kinech objeví film Tomb Raider (premiéra 15. března), vydá Mattel panenku Barbie - Tomb...

Onrush přinese zběsilou akční hratelnost Motorstormu a Burnoutu i na PC

Onrush

Nový trailer k závodní hře Onrush od bývalých autorů Motorstormu slibuje zběsilou akci.

Najdete na iDNES.cz