Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Medal of Honor – návod #1

  12:00aktualizováno  29. dubna 11:33
3D akční hra Medal of Honor: Allied Assault z prostředí druhé světové války rozhodně není z nejlehčích, a tak si zaslouží podrobný návod, jehož první část vám přinášíme právě dnes. Podělíme se s vámi o pár dobrých rad do začátku a prokoušeme se prvními čtyřmi levely hry. Chopte se zbraní, vyrážíme na nebezpečnou výpravu!

1st person 3D akce Medal of Honor: Allied Assault je natolik kvalitní a zároveň ne zrovna jednoduchou hrou, že si rozhodně zaslouží podrobný návod. Ten vám na BonusWebu nabídneme ve dvou částech, z nichž první přinášíme právě dnes. Čeká vás několik dobrých rad do začátku a probereme si počáteční čtyři levely hry...

PopisekInformace, rady a tipy do začátku:

 • vždy se ujistěte, že je nepřítel mrtvý - umějí totiž pěkně simulovat
 • popis ovládacích kláves je vázán ke standardnímu nastavení
 • od mrtvých vojáků si berte munici a lékárničky

  Na samém začátku si můžete vybrat, zdali chcete absolvovat trénink či nikoliv. Pro lepší "orientaci" ve hře vám jej však doporučuji, ale volba je na vás.

  Training
  Po pár krocích vás čeká první, velice jednoduchý úkol, kterým je podívat se na všechny (čtyři) strážné věže. Dalším úkolem je pohyb dopředu, dozadu, doleva a doprava vaší postavy, který se provádí klávesami W, S, A, D. Poté musíte obejít strážné věže, projděte se tedy po obvodu prostoru. Nyní se vám nad krabicemi s dřevěnou stěnou za nimi "sesune" drátěný plot. Vyskákejte po krabicích (skok se provádí klávesou Space - mezerník), seskočte do nové části, podlezte (klávesa C) pletivo, na konci vylezte a slezte po žebříku a pokračujte cestou dál. Z krabic nalevo si vezměte (klávesa F) výbušninu s časovým spínačem, který je na 15 sekund, jděte k tanku před vámi (zde se vám hra uloží - save) a sebranou bombu připevněte (opět klávesa F) na označené místo zadní části tanku. Rychle se vzdalte a po výbuchu tanku vejděte do dveří na konci cesty. Ze stolků napravo si vezměte náboje a pistol, jděte k terči a něž do něj začnete střílet vyzkoušejte si druhý způsob obrany pistolí. Ten provedete pravým tlačítkem myši. Poté třikrát vystřelte do terče (snažte se zasáhnout červený střed) a otevřenými dveřmi projděte do další místnosti. Zde si ze stolu vezměte samopal a munici a opět jděte k terči, do kterého musíte vystřílet dvacet střel. V další místnosti vás čeká má nejoblíbenější zbraň ve všech hrách, ano, je to ostřelovačka. Spolu s municí ji seberte ze stolu, jděte na palebné místo, pravým tlačítkem myši si přibližte terč a po třech úspěšných zásazích do středu projděte do další místnosti, tentokráte s granáty. Ty můžete házet dvěma způsoby: a) horem (levým tlačítkem myši) nebo za b) spodem (pravým tlačítkem myši). Musíte se s nimi trefit do třech betonových sloupů tak, aby granát spadl dovnitř. Pokud budete házet horem, pak u sloupu naproti miřte do spodní poloviny červeného otvoru v něm. U sloupu napravo miřte téměř k zemi. U posledního, levého sloupu miřte přesně doprostřed otvoru a granát hoďte spodem. Po úspěšném dokončení tohoto úkolu vás čeká kulomet připevněný k betonové zídce. S ním musíte nejen zasáhnout, ale i zničit terč. V poslední místnosti ještě zničte všechny sudy, vezměte si do rukou jakoukoli zbraň a zasáhněte barel s benzínem (dvou barelů vzadu si nemusíte všímat). Po jejich zničení jděte k červeným dveřím a použijte na ně klávesu pro sbírání věcí apod. (F).

  Na mapě vyberte město Arzew a zvolte obtížnost hry.


  PopisekMission 1: Lighting the Torch

  Rangers Lead the Way
  Na začátku nějakou chvilku jedete ve vojenském autě, vše je v pořádku do doby, dokud vás nezastaví německá kontrola a řidič v autě za vámi nezabije německého vojáka. Hra pro vás začíná v momentě, kdy se vám objeví nápis s ovládáním. Nyní se musíte společně s vašimi vojáky dostat hlavním vchodem do města a probít se jím. Jakmile do něho vniknete, dejte se cestou doleva. Tímto se dostanete na úplný konec cesty, kde po rozkazu "Check the Door!" zkontrolujte bezpečnost dvojitých dveří, čímž začne palba. Otočte se a zabijte vojáka v okně s kulometem. Po zabití první várky nepřátel jděte ke kovovým, ozdobným dveřím, vyjděte po schodech nahoru a v místnosti se chopte kulometu. Zabijte dalších pár nepřátel v této části a vraťte se zpět ke dveřím dole. Vejděte do nich a projděte kovovou brankou.
  Loading.

  The Rescue Mission
  Vykoukněte za roh a počkejte, až odjedou němečtí vojáci. Projděte jakýmsi průchodem v domě napravo, jděte dál a vejděte do domu nalevo. Po schodech vyjděte do prvního patra a osvoboďte zde zavřeného spojence. Odtud ho musíte následovat po celou dobu cesty, vždy se držte za ním a dělejte, co řekne, popřípadě co dělá on. Za pár minut se společně dostanete do místnosti v podzemí, kde musíte sebrat výbušniny. S těmi musíte vyhodit nejprve zeď a potom protivzdušné kulomety. Pak už jen opět následujte spojence, který vás zavede do další mise.
  Loading.

  Sabotage the Motorpool
  Jste v přístavu a váš první úkol je u třech nákladních aut přeštípnout hadičky. Jděte na první roh (pozor na strážného) a v garáži nalevo kleštěmi přeštípněte u dvou aut hadičky u motoru (viz. obr. při načítání mise). Dveřmi vzadu vyjděte z garáže a jděte do další (naproti) s posledním autem. Po splnění prvního úkolu musíte zneškodnit čtyři tanky. Vyjděte z garáže velkými dveřmi na cestu, kde po pár krocích narazíte na první tanky (dávejte si však pozor na věž s reflektorem a vojákem s kulometem). První tank nechte odjed, ale druhý, který je v "garáži" nalevo, zničte (1/4). Poté jděte k tanku, který před malou chvilkou ze stejného místa vyjel a také ho zničte (2/4). Jděte do skladu poblíž, na označené místo položte výbušninu, projděte skladištěm a venku připevněte poslední dvě výbušniny na poslední dva tanky (3/4, 4/4). Tímto se automaticky spustí odpočítávání patnácti vteřin, po jehož vypršení přiběhnou hlídky. Po jejich zabití jděte do domu poblíž, v místnosti nalevo seberte z police lékárnu a v místnosti na druhém konci chodby vyjděte dveřmi ven. PopisekZde pobijte posledních pár vojáků a spolu s vaším spojencem, jenž pro vás přijel, odjeďte v džípu.
  Loading.

  Lighting the Torch - Desert Road
  Zde vám, bohužel, moc nepomohu, musíte se jen prostřílet na druhý konec levelu...
  Loading.

  Grounding the Airfield
  Tento level je podobný jako předešlý. Liší se pouze v tom, že zde máte za úkol zničit všechna letadla na letišti. Jakmile začnete hrát, otočte se za sebe a zničte auto plné německých vojáků - stačí, když budete střílet do motoru. Takto ničte po celou dobu všechna auta, která vás budou ohrožovat.
  Loading.

  Lighting the Torch - Lighthouse
  Začínáte v podzemí s poměrně malým zdravím, které vám zůstalo z minulého kola. Nic si z toho nedělejte a běžte si ho doplnit lékárnou, kterou najdete za zdí s okénkem hnedle naproti schodům. V místnosti za dveřmi naproti lékárně zničte radiové přístroje - nejlepší asi je hodit do místnosti granát, čímž zároveň zabijete vojáky uvnitř. Tímto jste splnili první úkol a mohli byste jít hned dál, ale lepší je se tu ještě malinko porozhlédnout a posbírat tak munici, granáty a v jedné z místností také dalekohled, na který nezapomeňte. Až budete připraveni jít dál, vraťte se do chodby, ve které jste začínali, a na jejím konci nastupte do výtahu, s nímž sjeďte dolů. Zde vás čeká pár dosti otravných vojáků, kteří se celkem slušně umějí schovávat za předměty, krýt se apod. Zabijte první vojáky nahoře a poté postupně pozabíjejte zbytek dole v garáži - můžete je buď pomalu ostřelovat ze shora od zábradlí nebo seskočit dolů a vyřídit si to s nimi tváří v tvář. Každopádně, až budou mrtví, jděte do částečně prosklené místnosti, kde si ze stolu vezměte lékárničku a poté hlavními vraty vyjděte ven. Cestou dojděte až k majáku (kousek před ním si v jakési "boudě" můžete vzít lékárnu), vejděte do něj a vyjděte po točitých schodech až nahoru. Přehoďte páku a vraťte se zpět dolů, kam zanedlouho přijedou němečtí vojáci. Zabijte je a nastupte do nákladního auta s vaším řidičem.
  Loading.


  Mission 2: Scuttling the U-529

  Secret Documents of the Kriegsmarine
  Ze začátku máte pouze pistoli a sniperku, s kterou ostřelte vojáka ve věži. Dalšího u brány a další, co vyběhnou ze strážnice napravo. Po jejich zabití vyběhne voják v tmavé uniformě, kterého nezabíjejte - otevře vám totiž bránu do objektu. Vejděte, Popisekze strážnice napravo si vezměte ze stolu samopal a lékárničku a vyjděte zpět ven. Dejte se podél levé stěny, čímž se dostanete do zad nepřátelským vojákům mezi baráčky. Zabijte je a na konci cesty vejděte do domu, odkud vyběhla německá posila (u dveří nápis "Halt! Eintritt Verboten!"). Vyjděte po schodech nahoru a v každé místnosti na tomto patře seberte dokumenty (jsou celkem čtyři). Vraťte se zpět do přízemí a dejte se dveřmi nalevo (AutoSave). Dojděte až ke dveřím na úplném konci chodby, cestou posbírejte v místnostech lékárničky a ještě, než otevřete dveře a vyjdete ven, si připravte do ruky sniperku. S ní pak otevřete dveře a jednoduše zabijte vojáky naproti a další napravo. Jděte po vyježděné cestě, čímž se zanedlouho dostanete k dřevěným bednám a kousek za nimi ke kulometnému hnízdu, s jehož pomocí zabijte pár otravných vojáků. Poté pokračujte dál po cestě (dolů) a dveřmi vejděte do velké místnosti naproti. V přízemí si vezměte z police lékárničku, po schůdkách vyjděte nahoru a po dalších sejděte dolů.
  Loading.

  Scuttling the U-529 – Naxos Prototype
  Nejdříve schovejte zbraň (Holster Weapon - H) a v místnosti za dveřmi si z lavice vezměte německou uniformu. Projděte do další místnosti a za dveřmi sejděte po schodech dolů. Strážnému u dveří ukažte svůj průkaz a vejděte. Dejte se po schůdkách nalevo, projděte místností a na konci vejděte do chemické laboratoře, kde rozstřílejte cosi na stole (pozor na pracovníky, jsou ozbrojeni). Schovejte zbraň, vraťte se do předešlé místnosti, sejděte po schodech dolů a jedinou možnou cestou vyjděte až ven k ponorce. Nyní se musíte dostat do ponorky a jednou provždy jí poslat ke dnu; o tom ale až za chvíli. Cestou k ní každému, kdo vás požádá, ukažte průkaz. Dojděte na konec, zahněte doleva a zde vejděte na druhou ponorku. Vylezte po žebříku nahoru a vstupte dovnitř.
  Loading.

  Scuttling the U-529 - Inside the U-529
  Nyní se dostáváme k úkolu, o němž jsem již psal v minulém levelu, a tím je vyhodit tuto ponorku do vzduchu. Pro klidnější a jednodušší práci nejdříve pozabíjejte všechny vojáky (někteří se potom ještě objeví), na jednom konci ponorky seberte ze stolu zápisník (Manifest stolen) a nakonec už jen na označená místa položte dvě bomby a co nejrychleji se dostaňte z ponorky. Venku vás však čeká nemilé přivítání, takže se připravte. Teď už jen stačí projít do další části.
  Loading.

  PopisekScuttling the U-529 - Cover Blown
  Na samém začátku se skrze několik vojáků musíte probojovat na protější konec, kde zahněte doleva a vejděte do místnosti napravo. V místnosti u schodů seberte lékárničku a vyjděte po schodech nahoru. Zde vylezte po žebříku do šachty a pokračujte do dalšího levelu.
  Loading.

  Escape from Trondheim
  Projděte šachtou až na její konec, kde seskočte do místnosti. Na stole si vezměte lékárnu a opět se připravte na větší množství vojáků (vracením se zpět se vojáci obnovují!). V chodbě vejděte do uličky nalevo, v níž sejděte po schodech dolů do sklepa, dejte se doprava, v místnosti napravo zabijte pár vojáků, z krabice si vezměte lékárnu a jděte k dvoukřídlým dveřím (AutoSave). Za nimi vás už čeká dalších pár vojáků, ale nic vážného. Vejděte do chodby napravo a na jejím konci (AutoSave) vyjděte dveřmi ven. Nyní se musíte do časového limitu 110 sekund dostat do vlaku, v němž už vás čekají vaši vojáci. Takže nohy na ramena, samopal do ruky a GO, GO, GO!
  Loading.


  Mission 3: Operation Overlord

  Omaha Beach - the Vanding
  Vylodění. Jedna z nejlepších misí celé hry. Na začátku pár okamžiků plujete společně s dalšími loděmi směrem ke břehu. Po automatickém uložení (AutoSave) se připravte na perný začátek. Jakmile vaši vojáci před vámi vstoupí do vody, zemřou. Vy se před palbou rychle schovejte za železné zábrany. Odtud se musíte dostat až na druhý konec pláže. Hned na začátku pevniny potkáte doktora, který vám může doplnit životy. Teď už ale jděte směrem dál dopředu (rovně), kryjte se a dostaňte se až na druhý konec, kde se na chvilku zastavte u plotu. Zde jsou společně s vámi ještě další vojáci, kterým musíte donést jakési tyče pro odpálení onoho plotu. Ty najdete u díry v zemi kousek nalevo. Seberte je tedy (je u nich i lékárnička) a jděte je dát vašim vojákům. Teď už jen počkejte, dokud s nimi neodpálí plot a poté se co nejrychleji dostaňte k betonové ostřelovací věži (AutoSave). Zde se opět na chvilku zastavte a vyslechněte plán velitele. Ten pošle dva vojáky přes minové pole, oba zemřou. Teď jste na řadě vy. V díře v zemi kousek od vás seberte sniperku a zabijte s ní vojáka s kulometem nahoře na kopci. Rychle se přesuňte co nejblíže pod kopec a opět si vydechněte. Nahoře je u kulometu nový voják, takže, až budete připraveni jít dál, dávejte si na něj pozor. Nového vojáka u kulometu opatrně zabijte a rychle proběhněte přes minové pole, ale pozor na miny - přesná cesta se bohužel nedá popsat, takže to budete muset párkrát zkusit sami. Za minovým polem seskočte do zákopu a dejte se doleva. Zanedlouho potkáte zraněného doktora, který vás upozorní na Popiseknepřátelského vojáka za rohem. Zde je asi nejlepší zbraní opět sniperka, vezměte si ji do rukou, vykoukněte opatrně za roh a rychle zneškodněte německého protivníka. Nyní jděte do místnosti, odkud po vás střílel, a seberte zde munici a lékárnu. Odtud se už jen stačí vrátit pár kroků zpět a dát se po schodech nahoru.
  Loading.

  Omaha Beach - Inside the Bunker
  V místnosti nahoře zabijte pár otravných vojáků. Pokud potřebujete, vezměte si z police nalevo lékárnu a v boční místnosti vylezte po žebříku nahoru. Zde si dejte pozor na větší počet nepřátel. Dejte se doprava a opět vylezte po žebříku nahoru. V chodbě zahněte doleva, čímž se dostanete do ostřelovací věže, z které po vás stříleli v minulém kole. Všechny zde zabijte (včetně vojáků v protější věži), vraťte se zpět k žebříku a dveřmi u něj vyjděte ven.
  Loading.

  Battle in the Bocage
  Malinko se porozhlédněte (všimněte si pěkně udělaného slunce a stromů - na vysoké detaily) a poté vejděte do domu. Nejdříve vymlaťte celé přízemí a potom vyjděte po schodech do prvního patra. V místnosti nalevo od schodů zabijte další nepřátele a v protější místnosti se setkejte s vašimi spojenci. Jeden z nich vám řekne, že okolí je plné sniperů. A jak oba dobře poznáte, mluvil pravdu. Po jeho zabití se vraťte do přízemí a z oken pozabíjejte všechny vojáky, kteří se k vám snaží dostat přes zahradu. Až uděláte tento úkol, musíte ještě zabít další vojáky před vchodem do domu. U vchodových dveří si stoupněte za kulomet, který vám jejich zneškodnění velice ulehčí. Po tomto úkolu jděte na cestu před domem, zahněte doprava a dojděte až na rozcestí, na němž zahněte opět doprava. Za chvíli se dostanete k domu a stodole. V domě nalevo najdete dalšího z vašich spojenců. Nyní se musíte dostat k vysílačce, cesty k ní jsou dvě: projít stodolou nebo se dát probouranou zídkou nalevo od domu. Tak jako tak se dostanete k mrtvým vojákům a od jednoho z nich si vezměte již zmiňovanou vysílačku. Při cestě zpět vás přepadne pár nepřátel, proto je lepší, když se vrátíte přes stodolu, v níž najdete dost lékáren, munice, ale hlavně kulomet. Vraťte se cestou na rozcestí a dejte se doprava. Na zneškodnění děla přivolejte vysílačkou letadlovou posilu, která dělo zničí. Za dělem zahněte na rozcestí doleva a na konci cesty vyhoďte na větším prostranství s drátěnou anténou uprostřed dva protivzdušné kulomety. Opět se vraťte zpět na rozcestí (s dělem) a další dělo nalevo zničte stejným způsobem jako předešlé. Dejte se k němu a kousek před ním zahněte do zákopu napravo.
  Loading.

  PopisekThe Nebelwerfer Hunt
  Cestou ze zákopu seberte panzerschreck a dojděte k rozbitému tanku na cestě. Zde si připravte právě sebraný panzerschreck a zničte s ním přijíždějící tank (stačí dva přesné zásahy). Ještě zabijte pár nepřátel a poté se spojte s vašimi vojáky, kteří vyběhnou zprava. Nyní se dejte dál po cestě až ke vchodu do města, před kterým je rozbité auto. Hned u něj zahněte doleva a na konci cesty doprava. Pozor na velký počet vojáků. Po cestě jděte na severovýchod (N/E) a před kulometním hnízdem na konci cesty zahněte do domu napravo. Odtud zničte přijíždějící tank, do něhož musíte vystřelit pět raket z panzerschrecku. Po jeho destrukci vyjděte (druhou stranou) z domu, dojděte na cestu a jděte směrem na východ (E). Vejděte do nedalekého domu nalevo a projděte jím. Na jeho druhé straně vyjděte ven na cestu k hřbitovu, jenž se nachází před kostelem. V kostele zabijte vojáky a seberte lékárny. Vyjděte a opět se dejte po cestě. Tou se dostanete na větší pláň, kde musíte zničit celkem čtyři raketomety. Prvý najdete v první části, ostatní až v druhé za ostnatým zátarasem. Zničte tedy ten první, zabijte vojáky v okolí a po cestě dojděte až k bunkru naproti, u něhož seskočte do zákopu. Tím projděte a na druhém konci vyjděte k ostatním raketometům, které také zničte. Nyní už jen počkejte na konec kola.
  Loading.


  Mission 4: Behind Enemy

  Randezvous With the Resistance
  Začínáte za noci na lesní cestě. Hned za zatáčkou zabijte první vojáky a u dřevěné krabice u nich seberte granáty. Dojděte na rozcestí s letadlem a vaším spojencem hlídaným vojáky. Vojáky zabijte a společně se spojencem se dejte cestou nahoru. Na rozcestí vejděte do domu napravo, zabijte v něm vojáky a posbírejte lékárničky. Vyjděte a dejte se doprava. U vojáka v hnízdě zahněte doleva. Touto cestou dojděte až ke kostelu, kde si stoupněte za kulomet a zničte s ním auto plné nepřátelských vojáků. Vejděte do kostela a na druhém konci místnosti odsuňte hrobku, pod níž je tajná chodba. Slezte po žebříku dolů a na konci chodby si promluvte s vojákem.
  Loading.

  Diverting the Enemy
  Na začátku máte pouze pistoli, ale nebojte, brzy se vám dostane do rukou i něco rychlejšího. Počkejte, až přejede auto, a poté jděte jeho cestou. U mostu zabijte stráž a před další se schovejte do budky, teprve z ní zabijte přibíhající vojáky. Dejte se cestou dál (pozor na kulometčíka nalevo), čímž se dostanete na nepřátelské stanoviště. Zde postupně připevněte tři bomby na tři tanky a před výbuchem se raději malinko vzdalte. Nyní jděte k hnízdu napravo (jihovýchod - E/S), Popisekseberte v něm sniperku a jděte na koleje. Po pár krocích narazíte na rozcestí (pravá strana je uzavřena), kde přehoďte výhybku a zabijte vojáky v bunkru. Vejděte do tunelu (v chodbě napravo je další kulometčík, takže buď rychle proběhněte nebo ho opatrně zabijte), projděte jím a venku vejděte do uličky mezi skalami napravo. Dostanete se k budově plné nepřátel. Pro klidnější práci nerozbíjejte reflektor, ale opatrně jej obejděte. Dveřmi vejděte do budovy, na rozcestí vyjděte po schodech nalevo a vyjděte ven. Rychle si stoupněte za kulomet a zabijte s ním přibíhající vojáčky. Vchodem u kulometu vejděte do další části budovy, projděte místností a v další vejděte na výtah, s kterým sjeďte dolů. Na úplném konci chodby vyjděte po schodech nahoru, zde po dalších a dveřmi ven. Sniperkou oddělejte pár schovaných vojáků a jděte na konec kolejí. Tam připevněte poslední výbušninu na betonovou bariéru pro vlaky a dejte se po schůdkách nahoru. Jděte na most a v boudě napravo přehoďte další výhybku. Vraťte se kousek zpět a nasedněte do zadní části připraveného auta, s kterým odjeďte.
  Loading.

  The Command Post
  Počkejte, až auto zastaví, a poté vystupte a schovejte se do stodoly. Ze stolu seberte lékárny a dveřmi na druhé straně vyjděte ven. Opatrně vylezte nahoru na "kopec" a podél zdi se dejte doleva. Po chvilce se dostanete k bráně od objektu, do kterého vejděte. Za dalším vchodem splníte úkol, ale zároveň se vám objeví nové. Dojděte k domu napravo, obejděte ho zleva a vejděte do něj. Ve sklepě seberte ze stolu zápisník a v prvním patře na konci chodby v poslední místnosti použijte vysílačku na stole. Vraťte se zpět do přízemí a vyjděte ven. Jděte k budce naproti a zahněte u ní doprava. Dveřmi napravo vejděte do domu a chodbou naproti dojděte do knihovny. V ní vyjděte po schodech nahoru, jděte do chodby a na jejím konci vejděte do místnosti napravo. Seberte zde dvě výbušniny a vraťte se zpět ke schodišti. Nyní jděte do dvojitých dveří, za nimiž také vyjděte po schodech, a v místnosti nahoře seberte ze stolu plány. Nyní se vraťte zpět dolů do přízemí domu (ke krbu) a v chodbě naproti schodišti vyjděte dveřmi napravo ven. Venku se dejte na sever (N - doleva), uličky mezi domy si nevšímejte a na rohu domu zahněte opět doleva. Zde vejděte do dalšího domu, vyjděte po schodech do levé části domu, projděte skrz jídelnu a na jejím konci vejděte do další místnosti, v níž ze stolu seberte předmět. Vraťte se zpět (ven) před dům, jestli chcete, vyhoďte do vzduchu sebranými výbušninami tanky v okolí, jinak se dejte severozápadním směrem (N/W) a projděte zde otevřenou bránou. AutoSave. Odtud si dávejte větší pozor na vojáky, kteří jsou skrze stromy špatně viditelní. Probojujte se přes tento kratší kus cesty a na konci nastupte do zadní části auta.
  Loading.


  Čtvrtou misí pro dnešek skončíme, v druhé části návodu budeme pokračovat dále a skvělou 3D akční hru Medal of Honor: Allied Assault úspěšně dovedeme do konce.

 • Autor:
  Nejčtenější

  Wolfenstein: The New Order
  Která střílečka vás za poslední léta bavila nejvíc?

  Napište nám, která střílečka vás za poslední léta bavila nejvíc a proč. Na vaše odpovědi se těšíme v diskuzi pod článkem.   celý článek

  Cook, Serve, Delicious! 2!!
  Ukažte Pohlreichovi, kdo je tady šéf. Recenze Cook, Serve, Delicious 2

  Gastronomie už pomalu proniká i do her. Druhý díl originální akční hry Cook, Serve, Delicious! 2!! je tak povedený, že pobaví i toho, koho vařit vůbec nebaví.  celý článek

  Civilization III
  Třetí díl kultovní Civilization je dočasně zdarma. Nepropásněte ho

  Využijte časově omezené nabídky a zařaďte si starší, ale stále skvěle hratelný třetí díl Civilizace do vaší steamové knihovny úplně zdarma.  celý článek

  For Games 2017
  Tipy z For Games: před vydáním si můžete zahrát očekávané pecky

  Na veletrhu videoher a interaktivní zábavy For Games, který až do neděle 22. října probíhá v areálu PVA Letňany, si můžete zahrát hned několik her před jejich...  celý článek

  The Orange Box
  Risk, který vyšel. Legendární The Orange Box oslavil desáté narozeniny

  Už je to deset let, co vyšel slavný The Orange Box od firmy Valve. Nápad vydat tři nové, zcela odlišné hry v jedné krabici, byl sice na první pohled šílený,...  celý článek

  Další z rubriky

  Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser’s Minions
  Hopsavé RPG je zpět a krásnější. Recenze Mario & Luigi: Superstar Saga

  Netradiční, avšak stoprocentně funkční a zábavná kombinace RPG a hopsačky se ukázala jako recept na hit. Proč si tak nezopakovat díl, kterým to vše začalo?  celý článek

  For Games 2017
  Tipy z For Games: před vydáním si můžete zahrát očekávané pecky

  Na veletrhu videoher a interaktivní zábavy For Games, který až do neděle 22. října probíhá v areálu PVA Letňany, si můžete zahrát hned několik her před jejich...  celý článek

  Gabe Newell
  Gabe Newell se díky Steamu zařadil mezi 100 nejbohatších Američanů

  Slavný ředitel firmy Valve patří podle magazínu Forbes mezi stovku nejbohatších Američanů.  celý článek

  Najdete na iDNES.cz  mobilní verze
  © 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
  Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.