Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Medal of Honor – návod #2

  12:00aktualizováno  31. července 10:37
Medal of Honor: Allied Assault, 1st person 3D akce z prostředí druhé světové války, rozhodně nepatří mezi nejlehčí hry, a tak vám dnes přinášíme druhou část návodu. V té se podíváme na poslední dvě mise hry a vyhozením pevnosti Schmerzen se zapíšeme do dějin. Potřebujete pomocnou ruku? :-)

PopisekUž je tomu nějaký ten pátek, co jsme se podívali na zoubek perfektní 1st person 3D akci Medal of Honor: Allied Assault a provedli jsme vás zhruba první polovinou hry. Nyní vám přinášíme dokončení návodu, jestliže tedy máte s touto hrou problémy, můžete je nyní společně s námi vyřešit.


Mission 5: Day of The Tiger

Sniper's Last Stand - Outskirts
Jste v polorozbořeném městě plném především německých ostřelovačů. Ačkoli není tento level nijak dlouhý, je jeho obtížnost celkem vysoká. Nejdříve projděte celé město a naprosto všechny v něm zabijte. Poté v nějakém z domů (pokaždé je to nějaký jiný) seberte bazooky a jděte na konec města k bráně, kterou otevřou němečtí vojáci, nebo ji můžete otevřít za pomocí bazooky. Projděte do další části města.
Loading.

Sniper's Last Stand - City Hall
Jděte kousek dopředu a až vyběhnou náckové z domu naproti, zabijte je. Připravte si do rukou bazooku a zničte s ní tank projíždějící okolo vás (tank za žádnou cenu nesmí zabít vaše vojáky nacházející se v domě na začátku levelu). Až budete mít zabity všechny nepřáte, kteří jsou od začátku levelu až po zatáčku vedoucí na rozcestí, vraťte se zpět na začátek kola a v domě napravo si "vyzvedněte" své vojáky. S těmi jděte na již zmiňované rozcestí, dejte se doleva a vejděte do domu napravo. PopisekUvnitř pozabíjejte všechno co se hýbe, vyjděte a jděte dál po cestě, postupujte pomalu a obezřetně. Po pár minutách se dostanete k malému mostu, vejděte u něj do vchodu napravo, přejděte přes most a celou tuto část budovy zbavte nepřátel. Poté se vraťte zpět ven na cestu. Teď jděte vyčistit od nepřátel dům hned za mostem. Až uděláte tento nelehký úkol, vyjděte z domu východem v přízemí na severozápadě (N/W). Tam zabijte vojáka v tanku a nastupte do něj.
Loading.

The Hunt for the King Tiger - Destroyed Village
Tato část by vám neměla dělat větší problémy, stačí, když projedete na druhý konec vesnice...

The Hunt for the King Tiger - Country Road
Na rozcestí doprava, ale pozor na tank za rozbouraným mostem nalevo. Po pravé straně zničte dům a kulomet u něj. Na dalším rozcestí jeďte dál rovně (pozor na raketomet zleva) a po pár metrech zničte tank zleva. Další rozcestí je už poněkud těžší. Nalevo kulometná věž, z toho směru k vám přijíždí tank a na cestě před vámi je raketomet. Pořadí, v jakém jednotlivé nepřátele zabijete je na vás (věž zničte střelením do barelů u ní). Zanedlouho narazíte dál na cestě za zatáčkou na další dva tanky. Ty zničte a jeďte dál.  Dostanete do města, v němž je na rozcestí opět tank nalevo, zničte jej a dejte se doprava, kde vás už čeká další mise.
Loading.

The Bridge
Na začátku vystřílejte pár nepřátel a poté se vydejte dál. Máte zde na výběr ze dvou cest. PopisekBuď se dáte tou nalevo, nebo po silnici. Ať už se rozhodnete jakkoli, oběma se dostanete na stejné místo. Zanedlouho dojdete k mostu, u něhož vejděte do domu napravo. Vyjděte do prvního patra, stoupněte si za okno se sniperkou v rukách, postupně postřílejte přibíhající nepřátele venku a nedovolte jim aktivovat detonátor naproti. Až všechny pozabíjíte, přijede na most tank. Musíte mu proti  něpřátelským tankům pomoci, a to tak, že pomocí dalekohledu nepřátelské tanky postupně zaměříte a aktivujete tlačítkem pro výstřel jejich polohu - přiletí vaše letadla, která je zničí.
Loading.


Mission 6: The Return to Schmerzen

The Siegfried Forest - Flak Guns
Nacházíte se v zasněženém lese. Slyšíte vlčí vytí a víte, že nepřátelé nejsou daleko. Na rozcestí před vámi zahněte doprava. U prvního zákopu doleva, podél skal a nalevo zneškodněte výbušninou první protiletadlový kanon. Vraťte se zpět k prvnímu zákopu a dejte se od něj opět doleva. Zanedlouho narazíte na druhý zákop, od něhož se dejte na západ (W). Narazíte na zasněženou roklinu, kterou se dostanete k druhému kanonu, který také zničte. Napravo sejděte dolů a jděte cestou podél skal napravo. Rovně, okolo prvního bunkru, třetího zákopu a u druhého bunkru naproti zahněte doprava.
Loading.

PopisekThe Siegfried - Bunker Hill
Doprava podél skal až k prvnímu bunkru, u něhož si všimněte drátů nahoře. Dejte se jejich cestou, až na kopec, čímž dojdete k druhému bunkru. Obejděte ho z druhé strany a vejděte do něj. V něm vylezte po žebříku na střechu, kde zničte kanon. Vyjděte ven z bunkru, sejděte dolů a podél drátů se vraťte zpět k prvnímu bunkru. Od něho jděte doleva a podél skal napravo (po chvilce okolo zákopu), rovně (jih - S) až do dalšího levelu.
Loading.

Die Sturmgewehr
Cestou k plotu seberte ze země lékárnu a bránou vejděte do tábora. Zprava obejděte budovu a vchodem vejděte do ní. V místnosti napravo seberte ze stolu uniformu. V další místnosti na konci chodby seberte ze stolu lékárnu a hlavně průkaz. Vyjděte z místnosti a sejděte po schodech nalevo. Odtud jděte chodbou napravo a na rohu vejděte do místnosti napravo. Zde seberte další průkaz, vyjděte z místnosti a pokračujte chodbou až na konec. Zde na požádání předložte stráži sebraný průkaz a poté vejděte do dveří nalevo. Dveřmi naproti vejděte do haly a opatrně, bez prozrazení se, podél pravé stěny vejděte do tunelu naproti. Projděte jím a v místnosti napravo za dvojitými dveřmi zastřelte profesora a vezměte ze stolu plány. Vyjděte a pokračujte dál okolo dvou chlápků, za nimiž vejděte do muničního skladu a za bednu, před kterou najdete těžký kulomet položte výbušninu. Nyní se musíte stejnou cestou vrátit zpět až před budovu, kde projděte brankou nalevo. Prokličkujte k ostřelovací věži nalevo, od níž se dejte podél plotu cestou za barákem. Vejděte do baráku nalevo, chodbou Popisekprojděte až do místnosti s lékárnou na stole a odtud dojděte ke kulometnímu hnízdu, kde zabijte strážné a kulometem nalevo postřílejte přicházející vojáky za plotem. Ven z baráku a obejděte ho zleva. Pootevřenou branou vyjděte z tábora ven a vydejte se podél plotu nalevo.
Loading.

The Communications Blackout
V tomto levelu se snažte nevyvolat alarm. Dojděte na cestu, po které se dejte doprava k bráně. Ve městě na prvním rozcestí v místnosti napravo zneškodněte strážného, aby nevyvolal alarm. Vyjděte ven, jděte cestou napravo a na rozcestí zahněte doleva. U kulometního hnízda zabijte vojáka a vyjděte u něj po schodech na most, po kterém dojděte do tábora. Zde postupně (a opatrně) pozabíjejte pár nepřátel a poté připevněte výbušniny na zadní stěny bunkrů. Zbývající (čtyři) výbušniny použijte uvnitř bunkrů. Po umístění poslední výbušniny se dostaňte rychle ven. Spuštěného alarmu si nevšímejte. Cestou zpět přes most se probijte skrz vojáky. Pokračujte cestou na konci mostu, dokud nedojdete na konec, na němž vejděte do domu nalevo. Pokud potřebujete, vezměte si ze stolu životy, jinak rovnou vyskočte oknem naproti dveřím ven.
Loading.

The Schmerzen Express
Na začátku si vězměte z krabice lékárnu a vejděte do lesa. V něm se dejte cestou nalevo až na rozcestí, na němž zabijte strážné u brány nalevo. Jděte přes most napravo a na konci cesty naproti projděte do města. Po cestě dolů dojděte ke kolejím (pozor na vlak). Na kolejích doleva a cestou až na nádraží. Ve věži nalevo zničte Popisekreflektor a hlavně odstraňte strážného. Jděte k věži na jihu (S), projděte do další části, kde zabijte dalšího vojáka ve věži nalevo. Odtud projděte opět do další části, v níž vyjděte po schůdkách nahoru. Dojděte k baráku, zabijte v něm nepřátele a na stěně "stiskněte" skříňku s elektrickým vedením. Nyní se vraťte k první věži (na nádraží) a vejděte zde do domu. Jděte cestou na jih (S), doprava (W), doleva (S) a v druhé místnosti nalevo vyjděte po schodech do prvního patra. Tam v místnosti vzadu vlevo použijte vysílačku na stole a vyčkejte na konec...
Loading.

Storming Fort Schmerzen
Počkejte na zastavení vlaku a po otevření jeho dveří vyběhněte ven. Zde si musíte poradit sami - úkol je takový, že musíte zabít všechny nepřátele bez zabití všech vašich vojáků (alespoň jeden váš voják musí přežít, a to po celou misi). Poté vejděte do továrny, všechny pozabíjejte a u dveří s orlicí pootočte s kolem napravo. Vejděte a naproti projděte dalšími dveřmi. Na konci dalšími dveřmi a v místnosti za nimi vejděte do dveří nalevo, kde přehoďte páku na stěně. Jděte zpět ke druhým dveřím s otočným kolem, u nichž leží detonátor, který aktivujte. Po výbuchu vejděte do chodby, v níž na konci zabijte kulometčíka a poté přibíhající posilu. U (mrtvého) kulometčíka se dejte doprava a naproti do otevřených dveří. Po schodech dolů a v chodbě naproti připevněte výbušninu na levou stěnu. Odtud se dejte opět do chodby naproti a na její konci připevněte další výbušninu. Vraťte se zpět ke schodům a jděte chodbou u nich až na rozcestí, kde připevněte poslední bombu. Na rozcestí jděte doleva a ve větší místnosti na konci otočte dole kolem. Teď už jen stačí, abyste se přes pár vojáků vrátili Popisekzpět ke schodům, vyšli po nich a kousek od nich nastoupili na výtah a odjeli s ním.
Loading.

Storming Fort Schmerzen - Inner Facility
Vydejte se po schodech naproti a po žebříku nalevo slezte dolů. Dojdete až k malým schůdkám, u nichž zahněte do chodby napravo. Na jejím konci zahněte doprava, poté doleva a následně opět doprava, čímž se dostanete ke schodišti. Sejděte po něm a kousek před výtahem zahněte do chodby vpravo. V místnůstce přímo naproti seberte z police plynovou masku, vraťte se zpět k výtahu a sjeďte dolů.
Loading.

Storming Fort Schmerzen - Chemical Plant
S plynovou maskou dojděte na místo, kde aktivujte bombu a spustí plyn, který zabije všechny nepřátele. Vraťte se zpět.
Loading.

Storming Fort Schmerzen - Final Run
Předposlední level před koncem celé této hry. Jediným váším úkolem je proběhnout celou budovou ke dveřím s kolem a projít jimi ven. Ale pozor, budete-li mít extra málo životů, raději level restartujte.

Storming Fort Schmerzen - Conclusion
Vyběhněte ven, kde zabijte pár nepříjemných nepřátel a nastupte do vlaku.


Tímto jste zakončili poslední level a můžete si gratulovat k úspěšnému dohrání této super pařby.

Autor:


Témata: Letadlo, Vlak


Nejčtenější

Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser’s Minions
Hopsavé RPG je zpět a krásnější. Recenze Mario & Luigi: Superstar Saga

Netradiční, avšak stoprocentně funkční a zábavná kombinace RPG a hopsačky se ukázala jako recept na hit. Proč si tak nezopakovat díl, kterým to vše začalo?  celý článek

Gabe Newell
Gabe Newell se díky Steamu zařadil mezi 100 nejbohatších Američanů

Slavný ředitel firmy Valve patří podle magazínu Forbes mezi stovku nejbohatších Američanů.  celý článek

Wolfenstein: The New Order
Která střílečka vás za poslední léta bavila nejvíc?

Napište nám, která střílečka vás za poslední léta bavila nejvíc a proč. Na vaše odpovědi se těšíme v diskuzi pod článkem.   celý článek

For Games 2017
Tipy z For Games: před vydáním si můžete zahrát očekávané pecky

Na veletrhu videoher a interaktivní zábavy For Games, který až do neděle 22. října probíhá v areálu PVA Letňany, si můžete zahrát hned několik her před jejich...  celý článek

Call of Duty: WWII
Američan na webu prodával kradené kopie Call of Duty: WW2

V americké Indianě byl zatčen muž za přeprodávání fyzických kopií dosud nevydané hry Call of Duty: WWII.  celý článek

Další z rubriky

The Orange Box
Risk, který vyšel. Legendární The Orange Box oslavil desáté narozeniny

Už je to deset let, co vyšel slavný The Orange Box od firmy Valve. Nápad vydat tři nové, zcela odlišné hry v jedné krabici, byl sice na první pohled šílený,...  celý článek

Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser’s Minions
Hopsavé RPG je zpět a krásnější. Recenze Mario & Luigi: Superstar Saga

Netradiční, avšak stoprocentně funkční a zábavná kombinace RPG a hopsačky se ukázala jako recept na hit. Proč si tak nezopakovat díl, kterým to vše začalo?  celý článek

Dungeon Keeper (2014)
Activision vymyslel způsob jak lidi motivovat utrácet za mikrotransakce

Firma Activision si nechala patentovat úpravu mechanismu, který se stará o to, aby se v multiplayerových hrách potkávali hráči na stejné výkonnostní úrovni....  celý článek

Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?
Utýrala holčičku v pěstounské péči. Musíme teď zpřísnit zákony?

Tragický případ z minulého týdne nejspíš pohne českými zákony o pěstounské péči.

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.