Neighbours from Hell - kompletní návod

  12:00aktualizováno  25. července 10:08
Bible nás nabádá, abychom milovali své sousedy a také nepřátele; pravděpodobně proto, že to jsou ti stejní lidé. - Gilbert Chesterton. Okuste, jak sladká může být msta na sousedech - vše potřebné naleznete v našem návodu.

Úvod:
Neighbours from Hell Nastěhovali jste se do domu, kde si absolutně nerozumíte s jedním ze svých sousedů. Nenechá vás ani chvíli v klidu a tak se mu samozřejmě také pěkně „odvděčíte“. Nápadů a prostředků k tomu, jak ho pěkně vytočit, máte nespočet, jen je umět včas a na pravém místě použít. O nic více v této hře totiž nejde, jak už to v obytných domech bývá, sledují vás ostatní nájemníci (respektive televizní diváci – jedná se přece o show) a čím více svého souseda, na kterého máte pěknou pifku rozčílíte, tím větší potlesk sklidíte a samozřejmě získáte i více potřebných bodů, což vám umožňuje vydat se do dalšího kola. Hrát budete tedy za nezbednou postavičku Woodyho a bude jen na vás samotných, abyste souseda vytočili co do největších obrátek, neboť čím více prská, tím lépe pro vás. Jen si dávejte pozor, ať mu nepadnete do rukou, neboť potom z vás rázem udělá prejt do jelítek, nebo sekanou. Vše si můžete procvičit v první části hry, ve třech kolech tutoriálu, je to vlastně jakýsi trénink, kde vás nikdo neohrožuje, ale naučíte se pracovat se svojí postavičkou. Pokud se chcete dovědět o hře více, než jsem vám zde sdělila já, pak vám doporučuji přečíst si výborně a hlavně faktograficky zpracovanou recenzi, určitě neprohloupíte, neboť se musím, ač nerada, přiznat, že mi její obsah velice pomohl při hraní hry a tudíž i k napsání tohoto návodu. Nemohu ale souhlasit s tím, že hra není příliš obtížná, ale ztížit si ji můžete ještě navíc zapnutím časomíry, která vám pak časově limituje splnění všech úkolů v každém kole. Ale i nad tou lehčí variantou bez časového limitu se můžete někdy dost potrápit, než zjistíte, o co se ve hře vlastně jedná. Jednotlivé úkoly jsou sice vždy vypsány nahoře v popisu, vše je ale samozřejmě v angličtině. Ne všichni tento jazyk ovládáte a především těm, pro které je španělskou vesnicí, může být dobrým průvodcem tento návod. Snad ještě něco na závěr tohoto Úvodu, upozorňuji všechny, že rozčilovat souseda v jednotlivých kolech lze i mnoha jinými způsoby, než zde popisuji já, také intenzita jeho vztekání není při použití předmětů stejná, dobré je také ho nenechat pořádně vychladnout. Pokud kolo zakončíte tak, že se vám ho ale podařilo rozčílit celkově přes 90%, pak v menu se vám v okénku dohraného kola objeví zelená pečeť, pokud tedy budete hrát podle tohoto návodu, získáte tak všechny zelené pečetě, i když ne všude jsem docílila plných 100%. Každé kolo můžete opustit i dříve, pak ovšem zmíněnou pečeť nezískáte, nebudete se na konci pekelně radovat a zároveň se tak i ošidíte o mnoho skvělých scének. Už jen poslední informaci na závěr, psala jsem tento návod při hře s vypnutou časomírou, tedy bez omezení časovým limitem a sledovat sousedovy přechody, kam se právě chystá, lze na jeho ikoně vlevo dole na obrazovce.

Tutoriál:

1. Kolo:
Postavte se v místnosti na písmeno B, spadnou tak zámky vlevo na dveřích. Projděte tedy jimi do vedlejší místnosti, kde se postavte na písmeno A. Zpřístupnily se vám tak dveře před vámi, vejděte tedy do nich. Posuňte si myší obraz tak, abyste se dobře viděli v nižším patře a stoupněte na písmeno C, tak si umožníte odejít dveřmi vpravo z tohoto kola se 100%-ní úspěšností. Radost z toho budete mít až neskutečnou, jen se sami sebe velice dobře podívejte.

2. kolo:
Neighbours from Hell Nyní jste v místnosti C, nejdříve si prohlédněte kytky v květináči, pak ze stolku vpravo seberte fixační tužku a pytlík s kuličkami. Jakmile tyto věci budete mít ve svém inventáři, projděte levými dveřmi ven. Ocitnete se v místnosti A, kde použijte fix tužku na obraz souseda a rychle utíkejte zpět do místnosti C. Jakmile se soused přesune do místnosti A, kde vaše malůvky smaže a rozčílí se na 50%, rozběhněte se do místnosti B a rozsypte tam po zemi kuličky z inventáře a rychle vyjděte stejnými dveřmi ven. Výsledek rozhodně předčí tajné očekávání, spatříte totiž souseda, který do místnosti vejde, jak se na nich rozplácne, jako žába. Nenechte se však chytit, nejenže by vás vypráskal, ale udělal by si z vás dokonce trampolínu. Pak odejděte dveřmi vpravo pryč z tohoto kola, úspěšnost v naštvání souseda je 97%.

3. kolo:
Teď jste v místnosti C a malý pejsek v místnosti B se vzteká a štěká, takže soused tam přebíhá zjišťovat, kdo se v místnosti nalézá. Kolem pejska můžete chodit pomalu (pravé tlačítko myši), tak nebude na vás štěkat a upozorňovat na vaši přítomnost pupkáče. Jakmile ho uklidní, seberte ze stolku kuličky, vlevo vidíte skříň, tak si vyzkoušejte, jak se do ní lze ukrýt. Pak vpravo od stolku projděte dveřmi do místnosti B. Zde opět rozsypte po zemi kuličky a utíkejte se schovat do již zmíněné skříně. Soused projde kolem vás a druhými dveřmi vstoupí do pokoje s kuličkami a následuje další pád přímo na nos, výška rozčilení je tentokrát plných 100%. Tím jste zakončili tutoriál a nyní již půjde do tuhého.

I. semestr:

4. kolo:
Neighbours from Hell Po schodech vejdete do předsíně, jděte ke stolku a seberte z něj polštářek, v koupelně vlevo pak z lékárničky lepidlo. Nahoře si všimněte souseda, jak dalekohledem pozoruje polonahou slečnu naproti v okně, to mu přece nedarujete, sprosťákovi jednomu, to se přece nedělá, že ano? Jakmile se tedy vrátí do pokoje, vejděte do kuchyně, z lednice vyndejte vajíčko a vložte ho do mikrovlnné trouby, snad ještě stačíte namazat dalekohled lepidlem. Sejděte dolů a můžete se zadostiučiněním sledovat nádherné divadélko. Vyčkejte, až bude pokoj prázdný, pak tam zespodu vejděte dveřmi, rozbijte televizor a na křeslo položte nafukovací polštářek, utečte rychle zpět dolů. Tím jste souseda pěkně namíchli, opraví televizor a sedne si do křesla, pěkně to vrzne, poleká se tak, že celý zčervená, myslí si totiž, že si tak hlasitě upšoukl. Když však zjistí pravou příčinu onoho podezřelého zvuku, rozlítí se na nejvyšší míru a vy můžete toto kolo opustit se ziskem 91% a další zelenou pečetí.

5. kolo:
Po schůdcích vejděte do předsíně, zde seberte ze stolku pilu, pak pokračujte doleva do koupelny, kde z lékárničky seberte laxativ a vedle záchodové mísy toaletní papír. Potom se vraťte do kuchyně, z ledničky vyberte vejce a vložte ho do mikrovlnné trouby. Pak ještě přidejte do láhví s koňakem laxativ a zmizněte odsud. Nejlepší úkryt je vždy ve skříni, odkud můžete bez obav vypozorovat, kudy a kam tučňák vždy přechází, neboť potkat, což jste už jistě pochopili sami, se s ním v žádném případě nesmíte. Takticky mu tedy ještě rozbijte televizor, podřízněte křeslo, využívejte času, který prosedí na záchodě. Jako poslední bonbónek k jeho vytočení si nechejte žertík s toaletním papírem, který vhoďte do záchodové mísy. Pokud jste tedy dodrželi tento postup, končíte toto kolo s 91% a máte další zelenou pečeť.

6. kolo:
Neighbours from Hell Vejděte do chodby a nejdříve seberte ze stolku fixační tužku, dynamitovou patronu a pastičku na myši, pak se rychle schovejte do skříně. Až soused vybere schránku, pak pomalujte tužkou jeho obraz a raději se znovu ukliďte do skříně. Jakmile bude vzduch čistý, jděte doleva do koupelny, vedle umyvadla seberte mýdlo a u mísy toaletní papír. Pak znovu vlezte do skříně, až soused odejde do kuchyně, vraťte se do koupelny, na zem položte mýdlo a toaletní papír vhoďte do mísy. Připravili jste si tak na souseda nádherné překvapení, máte se teď opravdu na co těšit. Teď rychle vyjděte prvními dveřmi do horního pokoje vlevo od kuchyně. Zde počkejte, až soused kuchyň opustí, z lednice seberte vejce a v krabici vyměňte svíčku za vaši dynamitovou patronu. Počkejte vedle v pokoji, až vám na to soused naletí, pak se vraťte zpět dolů na chodbu a schovejte se opět do skříně. Jakmile bude vzduch čistý, vložte pastičku do schránky a nyní můžete ze skříně sledovat nádherné divadlo. Sousedovi při vybírání schránky skřípne past prsty, poletí do umývárny, ale všimne si pomalovaného obrazu. Zbaví ho tedy vašeho uměleckého díla a honem se půjde umýt do koupelny. Uklouzne však na mýdle, spatří zašpiněný záchod a mohou ho opět omývat. Za tento výkon pak obdržíte 97%.

7. kolo:
Dole ze stolku seberte fixační tužku a lepidlo. Pak pokračujte do koupelny, kde seberte mýdlo a toaletní papír, mýdlo položte na zem a toaletní papír vhoďte do mísy, ale to už znáte, viďte? Z lékárny seberte dva spreje, lepidlo použijte na spreje na vaně a jeden ještě vyměňte, pak se rychle schovejte do skříně. Až pupkáč vejde do koupelny, nastane rodeo, využijte toho, pomalujte obraz sprejem, utíkejte do kuchyně, kde vyměňte sprej za cukřenku, z lednice seberte vejce a dejte je do mikrovlnné trouby, přes pokoj sejděte dolů a schovejte se do skříně, odkud můžete se škodolibým úsměvem pozorovat, jak naštvaný soused krásně stepuje. Tím jste zde skončili a opouštíte tuto část s 94% a další zelenou pečetí.

8. kolo:
Bavíte se dobře, já ano, tak tedy jedeme dále. V chodbě z tašky na zemi seberte míč, ze stolku vedle fix tužku. Jděte do koupelny, kde udělejte známou proceduru s mýdlem a toaletním papírem a pak se hned schovejte do skříně. Nahoře v kuchyni vidíte souseda, jak nadává dětem dole pod oknem, že jim vletěl do kuchyně míč. Fixem pomalujte obraz, všimněte si, jak tlouštík neustále čichá ke květinám. Jděte do kuchyně, z lednice seberte vejce a zákusek, vajíčko dejte do trouby, pak zase sejděte dolů a schovejte se do skříně. Až soused přejde kolem vás, pokračujte znovu nahoru do pokoje, kde seberte vedle dveří mobil a fixem pomalujte noty na klavíru. Přejděte do kuchyně, stoupněte si k oknu, nyní musíte být velice rychlí a šikovní. Jakmile vletí znovu míč do kuchyně, vyměňte ho za ten svůj a rychle pospíchejte opět dolů do chodby, kde vložte zákusek do květin, honem vlezte do skříně. Pak v ní použijte mobil a už jenom sledujte frmol, který nastane. Pokud jste to udělali přesně takto, máte to za 94% a zelenou pečeť k tomu.

9. kolo:
Neighbours from Hell Ze stolku seberte klíh, fix a černý krém na boty, pak si vlezte do skříně. Počkejte až domácí pán přejde, rád se nyní zřejmě koupe, tak mu upravte trochu lázeň. Jakmile domácí napustí vanu, počmárejte fixem obraz, jděte do koupelny, proveďte známé úkony s mýdlem a toaletním papírem, z lékárny seberte pěnu do koupele a modrou barvu ve spreji. Takže teď, mýdlo na zem, toaletní papír do mísy, na ručník černý krém, modrou barvu do vody ve vaně a honem zpátky do skříně. Až se tedy soused nádherně v připravené směsi vykoupe a utře do zašpiněného ručníku, jděte do pokoje, kde použijte kuličky do koupele na misku s ovocem, popřejte mu v duchu dobrou chuť. Jakmile tuto dobrotu ochutná, poletí do koupelny se vyzvracet, využijte toho a zalepte mu v pokoji album klihem, ať má radost. Pak už jen opět v kuchyni vyndejte vejce z ledničky, práskněte ho do trouby, z koše vyndejte prázdnou špinavou láhev a vyměňte ji za tu u mixéru. Tímto jste tady skončili, víc ostud už zde neuděláte, hodilo mi to 91% a samozřejmě i zelenou pečeť. Navíc máte za sebou celý I. Semestr.

II. semestr

10. kolo:
Dole na chodbě seberte ze skříňky montážní klíč, z nástěnky seberte dřevěné kolíčky s hřebíčky, potom v koupelně z lékárničky odstraňovač skvrn a nůžky. Počkejte si vpravo dole, nad vámi kutí soused na hrnčířském kruhu. Jakmile pupkáč z této místnost odejde, vejděte tam, použijte klíč na motorek, z odpadkového koše seberte slupky od banánu a do hrnčířské hlíny přimíchejte kolíčky. Rychle se vraťte dolů do chodby a počkejte si, až se soused vrátí k hrnčířskému kruhu. Jakmile začne rachotit na kruhu, projděte do místnosti s papouškem, i zde platí totéž, co před tím u pejska, chodit kolem papouška pomalu, ten křičí a přivolává tak svého pána, ale ten pro hluk neslyší. Tak toho rychle využijte a narušte stoličku na kolečkách, která stojí u sochy. Pak honem nahoru do dalšího poschodí, ať vás soused nechytí. Nahoře si vlezte pod postel, počkejte až domácí přimaluje na balkóně kousek obrazu a odejde znovu do přízemí. Pak vylezte ven, z láhve na polici seberte magnesiový prášek, nasypte ho na fotoaparát, na zem k posteli položte slupku od banánu, na balkoně použijte na obraz odstraňovač skvrn a odstřihněte nůžkami šňůru, přidržující holuba a honem zpátky pod postel. Tak zakončíte toto kolo s 91% a nemusím snad ani zdůrazňovat, že máte další zelenou pečeť.

11. kolo:
Jakmile vejdete do chodby, ihned se schovejte do skříně, soused běhá dolů zalévat kytku. Jakmile ji zalije a odejde, vyskočte ze skříně a seberte ze stolku zubní kartáček a z nástěnky kolíčky s hřebíčky. Jděte do koupelny, kde kartáček na umyvadle vyměňte a schovejte se do skříně. Fígl s papouškem již znáte, takže pozor na něho. Vyjděte do kuchyně, kde seberte z lednice med a z odpadkového koše slupku z banánu, nyní se samozřejmě musíte vyhýbat sousedovi a dostat se do horního poschodí. Ze stolku seberte klíček od lékárny a honem si vlezte pod postel. Jakmile bude vzduch čistý, na balkoně seberte ze sáčku hrnčířskou hlínu a honem zase pod postel. Poté, co soused vleze na balkon, utíkejte dolů a v koupelně odemkněte klíčkem lékárnu, získáte tak jed. Potom jděte znovu do kuchyně a nasypte hlínu sousedovi do kávy. Ukryjte se, jakmile se pantáta napije, bude utíkat dolů do koupelny si vyčistit pusu, no to si tedy opravdu pomůže. Využijte tohoto jeho zdržení a znovu vyběhněte až nahoru. Do lehátka na balkóně mu dejte kolíčky s hřeby a hned se zase ukryjte pod lůžkem. Pak mu dejte slupku od banánu na zem k posteli, ještě musíte přelít med do modré lahvičky na balkóně a sklapnout deštník a rychle se znovu ukrýt pod postelí. Soused si sedne do lehátka, namaže se z lahvičky a vsadím se s vámi, že tak poštípaného člověka jste ještě neviděli. Takže to máme znovu za 91% spolu s další pečetí.

12. kolo:
Seberte z nástěnky kolíčky s hřebíčky, potom v kuchyni z odpadkového koše slupku od banánu a z lednice si vezměte kečup. Soused spí nahoře v pokoji, ale za chvíli sejde dolů nakrmit prasátko, tak se raději dole schovejte do skříně. Jakmile se ocitne v kuchyni, jděte do pokoje s papouškem, pomalým krokem projděte do druhých dveří, přes ložnici přejděte na balkón, kde seberte kaktus. Zde počkejte, až soused vleze do postele a usne, pak tichou chůzí přejděte do ložnice a seberte z poličky klíček od klece se selátkem. Projděte tiše kolem spáče do dveří, těmito o poschodí níž, v pokoji u papouška seberte ze dvou sáčků nitroglycerin a keksy. Jděte do kuchyně, kde do krmení pro papouška přidejte keksy, do mléka pro prasátko nalijte nitroglycerin a dole použijte na prasátko klíč, vyleze z klece a udělá lejno. Pak se vraťte do ložnice, dejte do postele kolíčky a na zem před postel banánovou slupku. Počkejte na balóně a až soused ulehne, nalijte mu do sklenice, kam si odkládá zuby kečup a na budík položte kaktus, vraťte se na balkón a zde vyčkejte příštích událostí, dílo zkázy je dovršeno, za tento výkon obdržíte 94% a zelenou pečeť k tomu navíc.

13. kolo:
Hned jak se objevíte v chodbě, tak seberte z nástěnky kolíčky a v koupelně z lékárničky denaturovaný líh a vzrůstový prostředek Potom v kuchyni seberte z lednice ocet a slupku od banánu. Kolíčky použijte na židli, kde se u stolu krmí, minerálku mu vyměňte za ocet a honem dolů do chodby. Opatrně si přejděte nahoru do pokoje, kde vlezte pod postel. Jakmile se soused vypaří, položte slupku od banánu na podlahu, hasící přístroj předělejte, vyměňte na balkóně v postřikové pistoli náplň za vzrůstový prostředek a mezi láhve s koňakem vložte váš líh. Pak honem rychle znovu pod postel, teď budete mít vskutku na co koukat, zato to ale máte za 97% i s pečetí a hurá, zakončili jste i II. Semestr.

III. semestr:

14. kolo:
Neighbours from Hell Seberte ze stolku kuličky, ale pozor na souseda, tentokrát se prochází nejen po chodbě, ale chodí i do sklepa, tak se honem schovejte do skříně. Až břicháč sejde do sklepa, vylezte ze skříně a opatrně vejděte nahoru k pejskovi. Zde rozsypte po zemi kuličky, v rožku seberte krmení pro ptáky, vedle v kuchyni vezměte hrst mýdlových vloček z krabice, z odpadového koše porouchanou šňůru. Jak bude čistý vzduch, vydejte se do sklepa. Tam seberte z ponku kleště, z regálu pak láhev červeného vína. Víno nalijte do pračky, u ždímačky vyměňte šňůru a honem zpátky do skříně. Pak projděte kolem pejska nahoru, do krmení rybičkám přidejte mýdlové vločky a vlezte pod postel. Jakmile půjde soused k akváriu, vylezte na balkón, seberte lopatku a nakrmte ptáky, tak posrané prádlo jste určitě ještě neviděli a zase rychle zpátky pod postel. Pohrajte si z rozpálenou žehličkou, pak se vydejte k pejskovi a na lopatku si z květináče naberte mokrou hlínu. Ve sklepě použijte kleště na ždímačku a zase se schovejte do skříně. No a zbývá vám lopatka s hlínou, tak co s ní uděláme? No vysypeme ji přece v pokoji u pejska vedle vysavače na koberec a máme to za 94% včetně pečetě.

15. kolo:
V přízemí seberte z kabely gumu a kolečkovou brusli, ze stolku kuličky, jděte do koupelny a z lékárny vezměte anabolické tabletky. Vraťte se, jděte do sklepa, z ponku seberte kleště a pod ním pružinu. Vraťte se do chodby a schovejte se ve skříni. Zde počkejte, až soused vejde do sklepa, pak posledními dveřmi vlevo jděte o poschodí výš. Na posilovací kolo použijte klíč, vedle matračky pohoďte na zem kuličky. V místnosti vpravo seberte z odpadkového koše porouchanou šňůru. Projděte dveřmi naproti a opět se schovejte ve skříni. Počkejte, až kolem vás znovu projde tučňák do sklepa, pak pokračujte levými dveřmi o poschodí výš. Pravými dveřmi jděte až nahoru, ze zásuvky stolku vytáhněte knížku, vlevo v poličce u akvária ji vyměňte. Rychle se schovejte pod postel, počkejte, až soused odejde dolů a rychle ji zaměňte. Pak do krmení pro rybičky vložte anabolika, pod trampolínu umístěte pružinu, na balkóně seberte pilu a schovejte se opět pod postel. Jakmile soused přijde nakrmit rybičky, využijte toho a utíkejte dolů do chodby, kde si pohrajte se švihadlem. Pak vstupte do sklepa, na rozpínací péra použijte gumu, na zásuvku porouchanou šňůru a na činku pilku, běžte se znovu schovat do skříně. Jak pantáta vejde do sklepa, jděte nahoru potichu k pejskovi, kde položte u něj na zem kolečkovou brusli. Ručím vám zato, že spatříte něco, co se jen tak hned neuvidí, soused vylítne oknem jako poštovní holub. Tak, tentokrát to máme za 91% a pečeť k tomu.

16. kolo:
Ze skříňky seberte kuličky a pojistku, schovejte se do skříně, soused půjde do sklepa, jakmile se ze sklepa vrátí, běžte tam i vy a otočte oběma kohoutky, z ponku seberte kleště a ukryjte se ve skříni. Domácí vymontuje pojistku a půjde nahoru spravovat závěs lustru, tak mu tam ihned pojistku vraťte z vašeho inventáře a opět se skryjte ve skříni. Počkejte, až se soused vrátí do sklepa, pak vyběhněte nahoru a rychle si vlezte pod postel. V šuplíku ve stolku seberte knížku a na balkóně si pohrajte s kropičkou, pak znovu vlezte pod postel. Tlusťoch se odebere do nižšího patra, kleštěmi ve vedlejším pokoji upravte vrtačku, položenou na žebříku a znovu do skrýše pod postel. Až přijde soused pracovat s vrtačkou, jděte dolů do kuchyně, kde z odpadkového koše vyberte poškozenou šňůru, jak bude vzduch čistý, vyměňte vedle v pokoji knížku, po zemi rozsypte kuličky a utíkejte do sklepa, kde vyměňte šňůry u pračky. Potom hned vlezte do skříně a tím jste tady skončili s 94% a pečetí.

17. kolo:
Neighbours from Hell Ze stolku vezměte černý krém na boty a kuličky, v koupelně z lékárny lepidlo a schovejte se ve skříni. Až se vrátí břicháč ze sklepa, kam kolem vás přešel, jděte dolů teď i vy, z díry vytáhněte krysu, z ponku seberte hřebík, pak se hned v chodbě schovejte do skříně. Jak se vrátí pupkáč dolů do sklepa, utíkejte až úplně nahoru a ukryjte se pod postel. Ve stolku v šuplíku vyjměte modrý nafukovací balónek, klobouk ve skříni je nutno namazat lepidlem a seberte odtam i patrony, na balkoně vložte balónek do trubky a znovu honem pod postel. V levé místnosti potom seberte ze zásuvky za židlí střelný prach a píšťalku na psa a rozsypte po zemi kuličky, ty už na zdržování nebudete potřebovat, máte teď, zřejmě na závěr jako dárek od autorů něco mnohem lepšího, právě již zmíněnou píšťalku. Kdykoliv na ní zapískáte, pejsek začne vyvádět a soused poletí za ním nahoru se podívat, na koho to vlastně štěká. Tak se vám otevírá prostor pro to, abyste se nemuseli pořád ukrývat a mohli nerušeně provádět potřebné lumpárny. Jen si musíte dát pozor na to, aby ten tlouštík neutíkal k pejskovi právě přes tu lokaci, kde se právě nacházíte, skončilo by to samozřejmě notným výpraskem. Poté to vezměte dolů přes kuchyň, z odpadkového koše seberte zátky a vadnou šňůru, na stříkací pistoli použijte krém na boty a v pravou chvíli si dojděte do sklepa. Nabijte pušku patronem a pak ucpěte hlaveň zátkou, u zásuvky vyměňte šňůru, pak se vraťte do kuchyně, odtud teď budete provádět další alotria. Jakmile si soused položí na křeslo tabák, pískněte a jak zdrhne nahoru, vložte do balíčku s tabákem střelný prach a vraťte se do kuchyně. Totéž proveďte hned nato, jakmile otevře gramofonovou skříňku, pískněte a do skříňky vložte hřebík. Až bude nahoře čistý vzduch, vraťte se tam a do krabičky pod kloboukem vložte krysu. Tak to máme všechno, přátelé, je to za dalších 97% a poslední zelená pečeť je vaše a celá hra tedy u konce.

Závěr:
Neighbours from Hell Provést ale všechna alotria v příslušném kole a získat jako odměnu onu zelenou pečeť, v tom spočívá celé kouzlo hry a pak vám garantuji, že máte zábavu minimálně na 14 dní. Při tom znovu připomínám, že jsem hrála bez časového omezení, limit jsem si hned raději vypnula. Můj průměr úspěšnosti byl přitom 94,35% z celkových 17-ti kol (3+14), získala jsem všechny zelené pečetě, ale nemyslím si, že bych dosáhla toho nejlepšího výsledku. Jistě jsem nezvolila to nejlepší pořadí alotrií, jinak by dosažený průměr musel být daleko vyšší. Pokud se i tak domníváte, že hra je lehká, pak si zapněte časový limit, při tom splňte všechna alotria a ujišťuji vás, že hru neskončíte ani za měsíc. Přeji příjemnou zábavu a hodně zdaru ve hře! :-)

Autor:
 

Nejčtenější

KVÍZ: Největší herní zklamání z devadesátých let. Vzpomenete si na ně?

Kvíz

Historie si pamatuje jen vítěze, a tak to dnes může vypadat, že devadesátá léta byla pro počítačové hry zlatým obdobím....

Youtuber prochází velké open world hry. Který svět je nejhezčí?

The Witcher

Podívejte se na zrychlené průchody některými z nejoblíbenějších open world her dneška. Možná vás překvapí, jak malou...

Megalomanský Star Citizen pod palbou kritiky. Množí se obavy, že nevyjde

Squadron 42

Ani vybraných 5 miliard korun nakonec nemusí autorům ambiciózního Star Citizena stačit. Podle magazínu Forbes už jen...

Vznik jednoho z nejzásadnějších rockových alb ohrožovala chytlavá videohra

The Cure (O2 arena, Praha, 22. října 2016)

Členové kapely The Cure museli při natáčení svého legendárního alba Disintegration zakázat ve studiu hraní vesmírného...

RECENZE: A Plague Tale ukazuje drsný středověk: inkvizici, mor a krysy

A Plague Tale: Innocence

A Plague Tale: Innocence vás nevezme do minulosti jen svým zasazením, ale i svojí přísně koridorovou hratelností. Ale...

Další z rubriky

Rýsuje se další díl GTA. Možná se vrátíme do Vice City

GTA: Vice City

Celých šest let uplynulo od vydání posledního dílu slavné série GTA a její příznivci už začínají vyhlížet další...

Další český hit na obzoru? The Wild Age je slibná relaxační strategie

The Wild Age

K osadě se blíží další tlupa nepřátel. Potřebujete víc peněz a obranných věží, protože počty nepřátel budou každým dnem...

RECENZE: Close to the Sun je jen nudná vykrádačka Bioshocku

Close to the Sun

To nejlepší, co v této jednoduché adventuře najdete, je vykradeno odjinud. Kromě docela obstojné grafiky nenabízí Close...

Najdete na iDNES.cz