Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Perry Rhodan: Myth of the Illochim - návod 3. část

  0:01aktualizováno  0:01
V posledním dílu našeho návodu konečně rozkryjeme celou konspiraci, potrestáme padouchy a zachráníme galaxii.

Perry Rhodan (PC)

Navigace:
- Recenze hry
- První část návodu
- Druhá část návodu

5. Kapitola – Gom Calladeus – Doly

Jakmile se ocitnete v dolech zbaví se Perry svého převleku. Zajděte si do převlékarny vpravo a povšimněte si zelených krabic u stropu. Použijte na jednu z nich pozitronový klíč a poté ho vložte do odpovídajícího otvoru nad umyvadly. Tohle zopakujte pro všechny krabice. Samozřejmě je následně také všechny vyberte, získáte kovovou tyč, podivný nástroj a lepící pásku.

Vraťte se k výtahu a prohlédněte si ovládací panel. Chybějící páku nahraďte kovovou tyčí. Zatáhněte za páky, s kterými lze hýbat. Prohlédněte si ovládací panel od důlního vozíku, kde opět chybí jedna z tyčí. Zkuste na ní použít Arrachideánskou tyč z inventáře – bohužel celé zařízení je pod proudem. Omotejte jí lepící páskou a zkuste to znovu. Na zařízení svítící žlutou barvou použijte bezpečnostní kartu, nasedněte do vozíku a konečně odjeďte na druhou stranu.

Perry Rhodan (PC) Seberte ze země sedačku, a prohlédněte si bezpečtnostní ceduli a světlo u stropu. Opusťte lokaci směrem „do kamery“. Jděte až k větráku, na jehož osu použijte znak Tu-Ra-Cel. Na další obrazovce nepřehlédněte ovládací panel vlevo od dveří. Zkuste na něj použít podivný nástroj, Perry se ho pokusí opravit.

Nejprve ale bude muset někde najít tři chybějící části. Proběhněte až do potemnělé chodby. Nyní se nebojte používat klávesu S, jinak určitě něco přehlédnete. Prozkoumejte krev na podlaze a vyhaslou lampu u stropu. Kousek od kaluže krve jsou dveře do nichž si posviťte svítilnou. Promluvte si s Hamiltonem o co nejvíce tématech, dokud neomdlí. Opusťte místnost, uslyšíte strašlivý řev. Vraťte se a ze země seberte tištěný spoj. Zpátky do temné chodby a dveřmi doprava.

Na zvláštní zařízení v další místnosti použijte umělé oči. Následujte objevivší se laser. U propasti pověste transportní hák na jeden z kabelů a na něj ještě zavěste sedačku. Nejdřív jí ale budete muset upravit pomocí zvláštního nástroje. Nasedněte na sedačku a sjeďte dolů. V komunikační místnosti seberte modulátor a ze stěny vlevo další tištěný spoj. Nyní se musíte vrátit skoro až na začátek k místnosti s větrákem. Na rozbitý panel použijte všechny tři obvody a aktivujte ho. Konečně opět funguje elektřina!

V komunikačním centru si prohlédněte všechny video záznamy a seberte interkom. Zkuste vstoupit do dveří. Je tam stále tma, takže nahoře upravte svítící kouli tak, aby laser směřoval přímo do díry ve střeše. V dolech na Vás čeká samotný Quotter Batt. Zeptejte se ho na něho samotného, a během dialogu vyberte znak úplně vlevo ve spodní řadě a na další otázku odpovězte slovem Trust (Víra, Důvěra). Promluvte si s ním o všech ostatních tématech, poté si nahrajte jeho hlas na hlasový záznamník a dejte mu Mondřin deník. Vstupte do teleportu...

6. Kapitola - Asteroid Betha

Perry Rhodan (PC)Jděte stále dopředu až k zamrzlé Mondře. Dvakrát si jí prohlédněte. Použijte interkom na počítač a promluvte si s Bullym. Vraťte se na úplný začátek a prohlédněte si kameny s runami. Povězte o nich Bullymu. Následně použijte na počítač nahrávku Martelova hlasu.Vstupte do žlutého teleportu.

Projděte tunelem a sejděte až dolů k zamrzlému Illochimovi. Prohlédněte si rozbitý artefakt ležící na zemi. V inventáři skombinujte hlasový modulátor a frekvenci, a použijte ho 3x na Illochima. Až přijde Kato se svojí partou použijte ho počtvrté. Teď je potřeba nastavit oba vrtáky na maximální výkon. Nejjednodušší je tato kombinace:

Na levém monitoru 4x kliknout na + u sloupce nejvíce vlevo a 2x na + u druhého sloupce zprava. Na pravém monitoru pak 2x na + u druhého sloupce zleva.

Zapne se alarm a vypadne záchranný oblek. Místo abyste si ho nasadili jím rozmlaťte jeden z monitorů. Teleportujte se o patro níže a podívejte se na počítač. Quotter Bait se pokouší o kontakt z Illochimy, tomu musíte okamžitě zabránit. Stačí jen nastavit všechny sloupce na nerozbitém monitoru na maximum a je to. A to je vše. Gratuluji, právě jste zachránili veškerý inteligentní život v galaxii.

Doufám, že jste si hru užili tak jako já a u nějakého dalšího návodu zanedlouho nashledanou.

Autor:


Témata: Asteroid, Galaxie

Nejčtenější

Na Steamu vyšla první necenzurovaná erotická hra. Tak jsme ji vyzkoušeli

Negligee: Love Stories

Hra Negligee: Love Stories se zásadně zapsala do historie. Ne však díky svým výjimečným kvalitám, ale proto, že jako...

Legendární PlayStation vyjde v mini verzi s dvacítkou her

PlayStation Classic

Připravovaná retro konzole od Sony se jmenuje PlayStation Classic. Vyjde letos v prosinci a obsáhne dvacet...Soutěž o skutečný zlatý poklad skončila fiaskem. Příběh hry Swordquest

Obal hry Earthworld

Videohry jsou stále ještě poměrně mladým médiem, ale i tak už je jejich historie neuvěřitelně bohatá. V dnešním retru...

Špatná hra dostala horší pokračování. Super Seducer 2 vyniká trapností

Super Seducer 2

Jedna z nejhorších her letošního roku se překvapivě dočkala pokračování. Jak někoho skutečně sbalit vás Super Seducer 2...

Podívejte se, jak by vypadal kultovní Half-Life v enginu Unreal 4

Project Lambda

Project Lambda je fanouškovský pokus o převedení legendárního Half-Lifu do moderního Unreal Enginu 4. Sice nejspíše...

Další z rubriky

RECENZE: Střílečka Firewall: Zero Hour pro VR sází na taktiku

Firewall: Zero Hour

Multiplayerová střílečka Firewall: Zero Hour pro virtuální realitu ukazuje, že online akce nemusí být jenom ultrarychlá...

OBRAZEM: Knížka ukazuje vývoj grafiky v adventurách za posledních 33 let

The Art of Point-and-Click Adventure Games

Právě vydaná 460stránková kniha The Art of Point-and-Click Adventure Games ukazuje vývoj grafiky tohoto žánru od dob...

Nový trailer k Death Stranding je stejně nepochopitelný jako ty předchozí

Death Stranding

Po zhlédnutí nového traileru k chystané hře Hidea Kojimy máme více otázek než odpovědí. To však nic nemění na tom, že...Najdete na iDNES.cz