Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Prince of Persia 2: Warrior Within - Návod #2

  12:00aktualizováno  7. ledna 3:47
V druhé části našeho návodu na nejnovějšího prince zakončíme jeho gigantické dobrodružství. Podaří se mu změnit vlastní osud? Uteče nebezpečnému Dahakovi? A jak to dopadne s tajemnou Kaileenou? Čtěte dále...

Herní karta Prince of Persia: Warrior Within

Prince of Persia 2: Warrior Within THE SECOND TOWER – MECHANICAL TOWER – PAST
Objevíte se na místě, kde jste porazili prvního obra. Bude tu opět, ale nemusíte ho zabíjet – prostě ho oběhněte a vyskákejte nahoru tak, jak jste slezli dolů. Můžete si uložit hru u fontánky nad schody, ale není to nutné. Až vejdete do velké místnosti, kde jste otočili pákou a dostali se tak do první věže, uvidíte v animaci svoji starou známou. Dá vám novou zbraň – LION SWORD. Jděte k páce a otočte jí tak, aby se kameny poskládali do vhodné pozice a vy mohli vyskákat ke druhému vchodu (hned vedle je bonusová truhlička). Jděte dál a až na zemi stiskněte spínač, vysune se podlaha, ale jen na chvíli, takže použijte zpomalení času (pokud to nestihnete a spadnete dolů, nic se neděje – můžete bez problémů vyskákat nahoru a navíc je tu i jedna bonusová truhlička). Až tuto podlahu přeběhnete, odražte se od zdi a vyskočte na římsu – přeskákejte až na spínač, aktivujte zpomalení času a přeběhněte až k fontánce. SAVE.

THE WATER MAIDEN – GARDEN HALL – PAST
Až se tu trošku rozkoukáte a najdete v jednom rohu bonusovou truhličku, odražte se od stěny kousek od místa, kudy jste sem přišli a dostanete se tak na žebřík. Vylezte nahoru a setkáte se se starým známým ptačím mužem. Poražte ho a vylezte po dalším žebříku. Přeběhněte po stěně a po římsách slezte dolů. Na druhém konci chodby vylezte po stejných římsách nahoru a uložte hru. SAVE.

THE WATER MAIDEN – GARDEN – PAST
Otočte pákou a pobijte několik nepřátel. Je tu i bonusová truhlička a pokud seskočíte z malého zábradlí dolů a zachytíte se římsy, naleznete tu druhou. Zpět nahoru se dostanete skoky mezi zdmi. Skočte na páku a až bude dole, aktivujte zpomalení času a vyskočte z kvádru, který se na chvilku objeví, na římsu. Po několik římsách a větvích stromů přeskákejte až na lano, po kterém se s pomocí běhu po stěně dostanete dále, kde vás bude opět očekávat několikrát ptačí muž. Po římse na sloupu vylezte nahoru a sešlápněte spínač – k otevřeným dveřím nestihnete doběhnout ani s pomocí zpomalení času. Přeskočte tedy k ptačímu muži a odrazem od stěny skočte na hrazdový spínač. Jděte po mostě, který jste spustili a dotlačte bednu na spínač – teď už můžete v klidu projít. Otočte pákou a po římse se dostaňte na druhou stranu. Přeskočte na lano a slezte z něj dolů. Tentokrát budete hru ukládat u stejné fontánky. SAVE.

Tady je to celkem jednoduché. Vraťte se známou cestou do centrální místnosti, kde jste poprvé bojovali s ptačím mužem. Na každé straně místnosti jsou dvě páky – ty musíte otočit tak, aby voda tekla ze sochy u zavřených dveří veprostřed. Až se tu otevřou dveře, projděte a dojdete až na místo, kde se dá uložit pozice a kde zaktivujete nový portál. SAVE.

WATER AND GARDENS– GARDEN HALL – PAST
Po aktivaci portálu a následného vstoupení do něj získáte novou schopnost – RAVAGES OF TIME. Opět uložte hru a jděte dál. SAVE.

Prince of Persia 2: Warrior Within WATER AND GARDENS – GARDEN HALL – PRESENT
Seskákejte a po římsách se dostaňte až do centrální místnosti. Ihned po levé straně si všimněte kamene – z něj se dostanete na římsu. Dál je cesta celkem jasná. Přes několik bojů přeskákejte a přeručkujte po větvích a římsách až k další fontánce. SAVE.

WATER AND GARDENS – GARDEN – PRESENT
Po animaci a po boji seskočte opatrně dolů (po římsách) a přes úzké ochozy přelezte na druhou stranu a nahoru. Po boji se dostanete dál během po stěně a následném odrazu. Tady vyskočte na kámen a odražte se na sloup, ze kterého už se dostanete na římsu. Jděte opět jedinou cestou a přes spousty ochozů se dostaňte až k fontánce. SAVE.

Vyskočte na stěnu a přeskočte z ní na sloup. Přes několik dalších sloupů se dostaňte dál, vybojujte jednoduchý souboj a přeběhněte po stěně. Vevnitř se dostaňte přes zákeřné pohybující se kvádry a u další fontánky uložte hru. SAVE.

WATER AND GARDENS – GARDEN WATERWORKS – PRESENT
Po stěně se s pomocí pohybujících se kvádrů dostaňte na lano, ze kterého přeskočte na sloup. Z něj přeskočte na druhý sloup (pozor na ostnatý sloup, který tu jezdí nahoru a dolů). Jděte dál a setkáte se s oblíbeným ptačím mužem. Zabijte ho a jděte dál. Z římsy skočte na sloup, ze kterého se dostanete na malou plošinku naproti. Během po stěně se dostanete na druhou plošinku a z ní skočte na sloup a z něj dál. Po animaci se během od stěny a odrazem dostaňte na sloup a z něj se odražte na kmen stromu (nesmíte moc nahoru, jinak spadnete). Ze stromu se odražte na malou hrazdu a skočte na malou římsu. Z ní skočte k ptačímu muži, ale než doskočíte, spustí se animace – Dahaka jde opět po vás! Utíkejte stále jedinou možnou cestou až k dalšímu portálu – sem už vás Dahaka pronásledovat nebude. SAVE.

WATER AND GARDENS – GARDEN HALL – PRESENT
Aktivujte portál a opět uložte hru. SAVE.

WATER AND GARDENS – GARDEN HALL – PAST
Jděte dál po žebřících, zabijte ptačího muže a po animaci jděte doprava. Po hrazdách nedostaňte až ke spínači. Zpomalení času nebudete potřebovat – pod dveře se kotoulem dostanete i bez toho. Vyjděte ven a po římsách se dostaňte až ke stěně, po které budete muset přeběhnout (jsou tu tři pily). U fontánky uložte hru. SAVE.

THE DOOR IS OPEN – GARDEN WATERWORKS – PAST
Na velkém nádvoří pobijte zmetky a otočte pákou uprostřed tak, aby výběžek levého sloupu směřoval na sloup. Vylezte na výběžek a z něj se na sloup odražte. Z něj už se přes římsu dostanete na plošinu nahoře. Přeběhněte po stěně, chytněte se lana a dostaňte se k další páce. Tu otočte tak, aby nejdelší výběžek směřoval k bráně a přes sloup se dostaňte na malou střechu. Přes další sloup se dostaňte k další páce.Tu otočte tak, aby sloup vpravo směřoval k plošině nejdelším výběžkem. Přeběhněte na lano a dostaňte se na plošinku. Přes římsu přeručkujte dál a skočte na sloup. Z něj už můžete skočit na kamenný kvádr a přeskočit na plošinku. Kotoulem pode dveřmi se dostaňte do místnosti s pákou, kterou otočte a začne téct voda. Stejnou cestou se vraťte k první páce na nádvoří (pákami si budete muset upravovat výběžky, abyste doskočili kam potřebujete) a otočte jí doprava. Po animaci se vraťte zpět a u stejné fontánky uložte hru. SAVE.

<Prince of Persia 2: Warrior WithinTHE DOOR IS OPEN – GARDEN HALL - PAST
Vraťte se na místo, kde jste bojovali s ptačím mužem a dejte se doleva. Přes lano se dostaňte ke spínači. Vyskočte na něj, aktivujte zpomalení času a přeběhněte zpět. Vylezte na kvádr, odražte se od něj na tyč a z té skočte na malou římsu. Dostaňte se až na žebřík a sjeďte dolů. Až budete na centrálním nádvoří, jděte stále cestou zpět, kudy jste přišli (tzn. tentokrát prázdným příkopem, protože tu nebude podlaha, cestou také můžete uložit hru, ale není to nutné). Takto se musíte dostat až do obrovského sálu, kde jste dříve zabodli meč a zpřístupnili si tak postupně obě běže). Setkáte se tu opět s Dahakou, ale tentokrát nebudete muset utíkat. Jděte až do sálu s velkými přesýpacími hodinami a předtím uložte u fontánky hru. SAVE.

THE EMPRESS – HOURGLASS CHAMBER - PAST
V animaci zjistíte, že Kaileena, tajemná žena v červeném, je vlastně císařovna, takže se s ní musíte vypořádat, což není nic lehkého. Vlastně co to říkám, je to velice těžký souboj, který vás bude stát asi hodně loadů. Až jí uberete tak třtinu energie, vyvolá si dva pomocníky (ona naštěstí bojovat nebude). V polovině svého života bude animace a ve dvou třetinách to budou opět dva pomocníci. Po boji shlédněte animaci a uložte hru (hra se vás automaticky zeptá. SAVE.

THE LONG WAY HOME – BEACH – PRESENT
Ihned po animaci si vás najde Dahaka, takže musíte rychle vzít roha. To se bude opakovat několikrát – na konci vaší cesty bude vždy hrazdový spínač, kterým se pustí voda a vy budete na chvilku v bezpečí. Poté vytáhněte ze zdi spínač a vyjděte po stejných schodech ven z hrobky, ale jděte jinou cestou. Až takto utečete Dahakovi třikrát, objeví se na sloupu s hrobkou výstupky, takže vylezte nahoru a přeskočte za vodopád. Tím zůstane Dahaka uvězněn v hrobce. Po dlouhé době budete moci uložit hru u fontánky. SAVE.

YOU CANNOT CHANGE YOUR FATE – CATACOMBS - PRESENT
Jděte jedinou cestou až narazíte na nepřátele. Nemá cenu s nimi bojovat – váš meč je zlomený a neublíží jim. Takže je buď shoďte přes okraj nebo jim utečte. Až se dostanete k celkem velké skupince nepřátel, skočte na žebřík a utečte jim. Nahoře uložte hru. SAVE.

A THRONE AND A MASK – PRISON – PRESENT
Po úzkých římsách se dostaňte na druhý konec velké haly (nepřátele tentokrát zabijete jednu ranou) a po praporech sjeďte dolů. Bohužel než si stačíte vzít meč, najde si vás Dahaka. Utíkejte tedy jedinou cestou, naštěstí ne moc daleko, až k místu, kde zaktivujete další portál. Ještě si můžete uložit hru. SAVE.

Aktivujte portál a dostanete novou schopnost WIND OF FATE, která se hodí, pokud jste obklopeni hromadou nepřátel. SAVE.

Prince of Persia 2: Warrior WithinA THRONE AND A MASK – PRISON – PAST
Přes pasti dojděte až k meči (SCORPION SWORD). Tento meč dokáže rozbíjet i některé naprasklé zdi, což za chvilku využijeme. Pobijte všechny nepřátele (a že jich nebude málo) a jděte dál dveřmi, které se po boji spustily. Dál rozbijte zabarikádované dveře (podržíte primární útok) a v místnosti otočte pákou. Pobijte nepřátele (na větší počet těchto zmetků doporučuju použití „Ravages of Time“) a z místnůstky, která se otevřela odtlačte malou klec na spínač. Teď už můžete proběhnout dveřmi. Sjeďte po žebříku, opět pobijte nepřátele a přes pasti se dostaňte do malé místnůstky, kde stiskněte spínač. Aktivujte zpomalení času a proběhněte dveřmi. Totéž udělejte ještě o kousek dále a doběhněte k fontánce. SAVE.

Mezi zdmi vyskákejte nahoru a zabijte obra (až mu vyskočíte na záda, doporučuju aktivovat zpomalení času – celý proces se výrazně urychlí). Vylezte po žebříku, který po souboji sjel a vejděte do velké místnosti. Pobijte zmetky a rozbijte dvě stěny. V malé místnůstky za jednou rozbitou stěnou stiskněte spínač, aktivujte zpomalení času a vběhněte do nově otevřených dveří za druhou rozbitou stěnou. Přes pasti se dostaňte na konec, kde je další zvýšení života. Vraťte se zpět (pasti už nebudou fungovat) a jděte jedinou cestou dál. Po kladinách vyskákejte nahoru do knihovny. Probijte se k druhé páce a otočte jí. Zatáhněte za pohyblivou římsu, aktivujte zpomalení času a otočte pákou. Vběhněte do dveří, které jsou teď otevřené a vylezte nahoru po žebříku. Probojujte se až na konec a vytáhněte dvě knihovny, mezi kterými vyskákejte nahoru. Během po zdi se dostaňte na tyč a po spoustě dalších kladin a balkónků bez dna se dostaňte na konec, kde můžete seskočit k další fontánce. SAVE.

Prince of Persia 2: Warrior Within A THRONE AND A MASK – LIBRARY – PAST
Jedinou cestu jděte dál, na konci rozbijte zabarikádované dveře. Jste ve velké místnosti, kde to už znáte. Skočte na plošinku uprostřed, ale nelezte nahoru po žebříku. Skočte mezi koly k další fontánce. Vaším úkolem je teď dostat se do místnosti s přesýpacími hodinami. Cestou je několik fontánek, ale ukládat nemusíte, takže ani já tu každý save nezaznamenávám. V komnatě s hodinami jděte dveřmi nalevo a přes pasti se dostaňte až do trůnního sálu. Po animaci rozbijte stěnu za trůnem, aktivujte portál a vlezte do něj. Získáte zbývající „sand tank“. Poté už konečně uložte hru. SAVE.

THE FACE OF TIME – SACRED CAVES – PRESENT
Jděte zpět, pobijte nové nepřátele – vlčí šelmy. Vyskákejte po stupíncích a dostaňte se až na balkónek. Jděte dál, skočte do vody (můžete si doplnit zdraví, pokud potřebujete) a po šikmé římse vylezte na druhou stranu. Přeskočte na velkou plošinu uprostřed, která přímo zve k velkému souboji a také že ano. Na plošinu začne skákat spousta nepřátel, ale vy si jich nemusíte všímat – stačí přeskočit na druhé straně do budovy. U fontánky uložte hru. SAVE.

Kotoulem podklouzněte pode dveřmi a jděte dál. Po souboji s vlky sešlápněte tlačítko na zemi a skočte na plošinku, která se tu objevila. Během po zdi a následným odskokem se dostaňte na sloup a vyšplhejte po něm až nahoru. Tam se od něj odražte na stěnu a vyskákejte mezi stěnami nahoru. Skočte na tyč a z ní na tlačítko a zpátky na tyč. Vraťte se na římsu (pokud nestíháte, použijte zpomalení času) a skočte z ní na novou plošinku a zní na další tyč, tlačítko a vyšší tyč. Skočte na další plošinku a během po zdi a následným odrazem skočte na závěs a sjeďte dolů. Pobijte vlky a rozbijte zeď. Z balkónu skočte na římsu a přeručkujte na druhou stranu. Skočte na druhý balkón, jděte chodbou a sjeďte dolů po závěsu. V animaci si princ nasadí masku a stane se z něj „Sand Wraith“ – písečný přízrak. V této podobě se vám sice automaticky doplňuje písek, ale pomalu vám ubývá život. Vydejte se zpět, pobijte vlky a přes tyč, sloup a římsy se dostaňte dále. Přes několik dalších pastí se dostaňte až na místo, kde zaktivujete další portál. SAVE.

A SECOND CHANCE – SACRED CAVES – PRESENT
Pokud vám dochází život nebo chcete mít uloženou hru úplně všude, můžete ji uložit i teď. Aktivujte tedy portál a vlezte do něj. Získáte schopnost CYCLONE OF FATE, což je mocný útok, pokud jste obklopeni nepřáteli. Až se teleportujete, uložte hru. SAVE.

Prince of Persia 2: Warrior Within A SECOND CHANCE – SACRED CAVES – PAST
Jděte zpět a přes spoustu pastí se dostaňte až na velkou plošinu. Budete muset svést souboj s obřím gryfem, ale není to nic těžkého. Vždy když bude na zemi, aktivujte zpomalení času a sekejte mu zezadu do nohou. Až vzlétne a bude na vás nalétávat, vyhýbejte se kotouly. Až ho porazíte, vyskočte na kvádr, který gryf shodil. Po římsách se dostaňte na první balkónek a přes další římsy na druhý. Během po zdi skočte na tyč a po závěsech sjeďte dolů. Přes další pasti se dostaňte až ven. Tady to znáte – jděte doprava (na místo, kudy jste sem poprvé přišli) a jestli chcete, uložte hru (budeme se teď vracet známou cestou, takže každý save nebudu zaznamenávat). Známou cestou se dostaňte až dolů do zahrady a cestou, kterou jste sem přišli se vraťte až do centrální místnosti. Shlédněte animaci a vraťte se zpět do zahrady. Vyskákejte po třech žebřících až nahoru a veprostřed přeběhněte po laně. Zabijte ptačího muže a vběhněte do portálu a u fontánky uložte hru. SAVE.

THE PATH OF THE SANDWRAITH – GARDEN HALL – PRESENT
Jděte jedinou možnou cestou. Dahaka vám trošku změní plány, ale utíkat tentokrát nebudete muset. Doplňte si zdraví a přes pasti se dostaňte dál. Přeběhněte po stěně, pobijte veškerý odpor a ve velké místnosti, kterou už dobře znáte vyskákejte s pomocí skoků mezi stěnami a dalších vychytávej až na balkónek, kde je malý kvádr. Z něj už můžete dvěma skoky vyskočit nahoru. Stiskněte tlačítko na zdi, ve zpomaleném módu proběhněte pode dveřmi a vyskákejte až k dalšímu portálu. Projděte jím a uložte hru. SAVE.

THE PATH OF THE SANDWRAITH - SACRIFICAL ALTAR - PAST
Přes pasti se dostaňte až na místo, kde musíte seskákat po římsách a tyčích dolů. Dole pobijte několik nepřátel a doběhněte jedinou cestou k fontánce. SAVE.

Stiskněte tlačítko na zemi, vydejte se ke dveřím a shlédněte animaci. Jděte dveřmi a přes spoustu pastí a propastí, které ale není těžké překonat se dostaňte až k další fontánce. SAVE.

Prince of Persia 2: Warrior WithinTHE PATH OF THE SANDWRAITH – CLIFF – PAST
Kotoulem proklouzněte ven, pobijte nepřátele (nechte jednoho vybouchnout u naprasklé zdi) a nově vytvořeným otvorem jděte dál. Spusťte se po závěsu a přeskočte na stožár. Teď máte jenom chvilku na to, abyste přeskočili na další stožáry a dostali se až na plošinu s několika zmetky. Vůbec si jich nevšímejte a odrazem od stěny vyskočte na větev, ze které můžete vyskočit výš. Během po stěně se dostaňte až k dalšímu závěsu, ze kterého skočte na tyč. Z té skočte na zeď a vyskákejte až nahoru. Po závěsu se spusťte dolů a opět velice rychle (můžete použít i zpomalení času) skočte na stěnu a odrazem zpět na stožár. Přeskákejte po stožárech až na lávky. Ty se ale začnou velice rychle propadat, proto doporučuju opět zpomalení času. Po lávkách vyskákejte až nahoru, rozbijte zeď a vejděte dovnitř. Přes několik pastí se dostaňte až na místo, kde shlédnete celkem zajímavou animaci a jděte dál (ještě se můžete vrátit pro bonusovou truhličku, která byla v animaci vidět) a u fontánky uložte hru. SAVE.

MIRRORED FATE – FORTRESS ENTRANCE - PAST
Dojděte až do velkého sálu s tekutým železem. Vaším úkolem je natočit trubky tak, aby železo teklo do velkého kotle na konci. Až to uděláte, vydejte se nově otevřenou cestou dál, kde je i další fontánka. SAVE.

MIRRORED FATE – FOUNDRY - PAST
Pokračujte přes pasti dál, otočte pákou a dostaňte se až na druhou stranu. Slezte dolů a s pomocí trámu překonejte velkou zeď. Sjeďte po závěsu, pokračujte dveřmi a známou cestou vyšplhejte po trámech a dostaňte se až k fontánce. SAVE.

MIRRORED FATE – LIBRARY - PAST
Dostaňte se až k zabarikádovaným dveřím, které rozsekněte a dostanete se do knihovny. Otočte pákou a stejným způsobem jako dříve se odtud dostaňte. Přeskočte na římsu a až se objeví Dahaka, projděte po trámu nad ním. Až vás začne pronásledovat, utíkejte až k fontánce. SAVE.

MIRRORED FATE – MYSTIC CAVES – PAST
Jděte dál jeskyněmi a všímejte si špatně viditelných říms, po kterých se dá vždy dostat někam dál nebo od nich odskočit. Na plošince vyskákejte mezi stěnami nahoru a překonejte propast. Pobijte vlčí šelmy a jděte mlhou na konec cesty. Během po stěně a odrazem skočte na krápník a z něj na druhý. Tak se dostanete až k tlačítku, které stiskněte a ve zpomaleném módu doběhněte přes zeď zpět ke dveřím, kterými projděte. Přeběhněte most a přes římsy se dostaňte až k další fontánce. SAVE.

Přeběhněte po stěně k lanu a přeskočte z něj na římsu naproti. Přeskočte na druhé lano a dostaňte se tak přes propast. Projděte sálem, přeskočte malou mezeru a zatáhněte za hrazdový spínač. Shlédněte známou videosekvenci z trochu jiného úhlu než minule a přes dveře, které byly předtím zavřené skočte až k jezírku. Pokračujte až na terasu s nepřáteli, sjeďte po závěsu, proběhněte se po stěně a dostaňte se až na místo, které jste viděli v animaci. U fontánky uložte hru. SAVE.

Prince of Persia 2: Warrior WithinTHE RACE TO THE THRONE – MECHANICAL PIT – PAST
Používejte římsy a trámy a dostaňte se vždy na místo, které uvidíte v animaci. Na konci je další fontánka, takže pokud chcete, uložte hru. SAVE.

THE RACE TO THE THRONE – MECHANICAL TOWER – PAST
Známou cestou se dostaňte až do místnosti se čtyřmi sloupy (cestou můžete uložit hru, ale je to zbytečné) a po zajímavé animaci dojděte až do místnosti s přesýpacími hodinami, kde uložte hru. SAVE.

THE DEATH OF THE PRINCE – HOURGLASS CHAMBER – PAST
Vejděte dovnitř a shlédněte animaci, po které vběhněte do portálu. Až se přesunete do současnosti, uložte u fontánky naposled hru a připravte se na finální souboj s Kaileenou. SAVE.

THE WARRIOR WITHIN – SACRED CAVES – PRESENT
Známou cestou se dostaňte až na plošinu, kde jste bojovali s gryfem. Shlédněte animaci a pusťte se do Kaileeny. Není to nic lehkého, Kaileena se neustále teleportuje a také vás zpomaluje. Několikrát na vás také pošle tři tornáda. Těm se dá velice dobře vyhýbat (třeba kotouly pořád dokola) a hlavně po nich vždy zůstanou písky času, takže je můžete využít sobě ku prospěchu. Po souboji shlédněte animaci a ještě naposled symbolicky uložte hru (hra se vás sama zeptá). Tak co? Změnili jste svůj osud?

KONEC.
Moje uložené pozice si můžete stáhnout zde.
Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Neonacisté verbují děti pomocí Fortnite a Minecraftu

Parodie na Minecraft nazvaná Mein Kraft (Ilustrační obrázek)

Řada populárních online her oblíbených především u mladých hráčů je ideálním prostředím pro náboráře extrémistů.

Další z rubriky

Dva roky po vydání bude No Man’s Sky takový, jaký měl být od začátku

No Man’s Sky Next

Do No Man’s Sky přibude opravdový multiplayer, možnost ovládat hru z pohledu třetí osoby, ovladatelné křižníky i ve...

Pokračování Theme Hospitalu nazvané Two Point Hospital vyjde v srpnu

Two Point Hospital

Strategie Two Point Hospital, v níž se budeme starat o vlastní nemocnici, vychází 30. srpna.

Předobjednávky v Německu už jen pro hry s přesným datem vydaní

Cyberpunk 2077

Pokud němečtí prodejci chtějí prodávat počítačové hry, než oficiálně vyjdou, musí nově svým zákazníkům sdělit přesné...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!Najdete na iDNES.cz