Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Proč právě u nás ?

  12:00aktualizováno  5. března 2:26
*** work in progress *** BonusWeb hosting je delší dobou spojován s úspěšnými fanouškovskými projekty. Zeptali jsme se autorů našich hostovaných stránek, proč právě hostují u nás? Chcete vědět víc ?

Fenomén fanouškovských stránek zažívá v posledních letech nevídaný rozmach a pokrok. S masovým rozšířením internetu a s ním spojených technologií, se stává možnost tvořit webové stránky o své oblíbené hře dostupná opravdu skoro každému. Avšak již ne každý zvládne vytvořit obstojné stránky, které donutí návštěvníky vracet se znovu a opět a pročítat autorvy výplody. Není třeba nijak zdůrazňovat, že kvalitních stránek je jako šafránu a těch průměrných jako topolů u silnice.

Genesis 2

Profesionální web se neobejde bez dobrého redakčního systému. Redakční systém Genesis 2, který nabízíme našim hostovaným stránkám patří mezi absolutní špičku. Kromě klasického publikování článků, přináší Genesis 2 hotová řešení pro diskuse, ankety, uživatelské databáze nebo třeba klasické rozložení redakční hierarchie pomocí uživatelských účtů. Více o našem redakčním systému se dozvíte na www.genesis2.cz.   

Když před více než čtyřmi lety vznikala nabídka hostování pro zajímavé herní projekty, stalo se jméno BonusWeb hosting synonymem pro kvalitu poskytovaných služeb. Posuďte sami:

 • webhosting pod profesionálním redakčním systémem Genesis 2
 • webhosting přes FTP (klasický webový prostor)
 • zaučení v redakčním systému
 • naprogramování scriptů v redakčním systému
 • help linka přes icq/telefon/e-mail
 • individuálně řešený webový prostor pro prezentaci a downloady, včetně řešení download systému
 • individuální řešení pro webové scripty
 • zajímavým projektům nabízíme vytvoření designu stránek
 • propagace na BWPlanet
 • server připojený 100 Mbitem do páteře Internetu
 • doménu III. stupně *.bonusweb.cz
 • možnost provozování vlastní domény II. stupně

Zeptali tedy jsme se autořů našich fanouškovských stránek jaké je hlavní kritérium, kvůli kterému si vybrali pro hostování BonusWeb. Zvučné jméno, kvalita nabízených služeb, či všechny výše popsané aspekty ? Čtěte dále a dozvíte se proč jsme nejlepší poskytovatel herního webhostingu pro kvalitní fandovské stránky.

Kvalitní technické zázemí : Ačkoliv ceny domén a webhostingu klesají a dostávají se takřka na lidovou cenu, stále nejrozšířenější je umístění stránek na free webhostingu. Ty nabízejí dnes poměrně slušnou nabídku svých služeb avšak vše má své ale a tím je většinou reklama a dost nekvalitní support. V případě BW hostingu je situace zcela jiná. O technickou podporu našim fanstránkám se stará Adam Křička, jenž nejenom řeší případné nejastnosti a problémy ale také zaučuje "nováčky" do tajů našeho redakčního systému.

Online support je jednou z velmi žádaných služeb. Především pak nejsme hostingem, kde vám nadhodíme login a starejte se sami. Všem vysvětlíme základní principy našeho hostingu, pomůžeme s vytvořením a naprogramováním a samozřejmě, že řešíme všechny vaše problémy technického rázu.

 

Autor:Nejčtenější

Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

RECENZE: Kingdom Come naučí svět milovat českou historii

Kingdom Come: Deliverance

Nejočekávanější česká hra poslední dekády nezklamala. Je to sice o dost náročnější záležitost, než na jaké jsme si v...Hrajete už Kingdom Come: Deliverance? Jak se vám zatím líbí?

Kingdom Come: Deliverance

Dnešní anketa je určena pro ty z vás, kteří už se ponořili do české hardcore hry na hrdiny Kingdom Come: Deliverance....

Dosáhl maximální úrovně ve střílečce Call of Duty jen pomocí nožů

Call of Duty

Lidé se u počítačových her baví různými způsoby. Hráče s přezdívkou TheseKnivesOnly baví hrát střílečky bez toho, aby...

Ubisoft cenzuruje nahé sochy ve výukovém módu Assassin’s Creed: Origins

Cenzura v Assassin’s Creed: Origins

Až příliš puritánsky se zachovali autoři hry Assassin’s Creed: Origins. V jinak historicky přesné hře totiž...

Další z rubriky

Dosáhl maximální úrovně ve střílečce Call of Duty jen pomocí nožů

Call of Duty

Lidé se u počítačových her baví různými způsoby. Hráče s přezdívkou TheseKnivesOnly baví hrát střílečky bez toho, aby...

Jaký způsob ukládání her vám vyhovuje nejvíc?

Resident Evil 7 Biohazard – Banned Footage vol. 1

V další víkendové anketě se ptáme, který způsob ukládání vám ve hrách vyhovuje nejvíc. Na vaše zkušenosti a postřehy se...

Hotová hra čekala v šuplíku 17 let, vyjde až nyní díky Kickstarteru

40 Winks

Téměř 17 let od původně plánovaného data vydání se majitelé konzole N64 konečně dočkají hry 40 Winks.

Domácí chipsy pro děti
Domácí chipsy pro děti

Upečte si domácí chipsy, ale pozor, jsou velice návykové.

Najdete na iDNES.cz