Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Redakce on-line magazínu BonusWeb

  12:29aktualizováno  24. října 2007 7:19
Redakce on-line magazínu BonusWeb, aneb kdo všechno pro vás připravuje tento a další projekty z rodinky našich gamesnických serverů

MAFRA a.s., redakce BonusWeb.cz, Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, 1500 0 Praha 5 - Smíchov
tel.: (+420) 225 06 4254


Redakce:
Ondřej Zach - ondrej.zach (z) idnes.cz - šéfredaktor, seznam článků
Michal Mlynář - michael.mlynar (z) idnes.cz - redaktor, konzolová sekce, seznam článků
Ladislav Leimer - ladislav.leimer (z) idnes.cz - redaktor, novinková sekce

Externisté PC sekce:
Katka Kalinová - kkalinova (z) gmail.com - externista, seznam článků
Ondřej Mirtes - ondrej.mirtes (z) lasthunter.cz - externista, seznam článků
Jaroslav Kubricht - jaroslav.kubricht (z) idnes.cz - externista seznam článků
Otakar Schon - otakar.schon (z) cpress.cz - externista, seznam článků
Iva Aries - ivaaries (z) bonusweb.cz - externista, seznam článků
Petr Kárník - karasman (z) centrum.cz - externista, seznam článků
David Sillmen - david.sillmen (z) centrum.cz - externista, seznam článků
Pavel Forst - pavel.forst (z) idnes.cz - externista, seznam článků
Jakub Straka - jakub (z) karneval.cz - externista, seznam článků
Michal Kroča - michal.kroca (z) seznam.cz - externista, seznam článků
Jakub Halcin - halcin (z) seznam.cz - externista, seznam článků
Podrobné představení autorů PC sekce na BonusWebu
Kritéria hodnocení autorů Bonuswebu + přehledná stupnice

Externisté konzolové sekce: - web: konzole.bonusweb.cz
Julius Rácz - byrokrat (z) atlas.cz - externista, seznam článků
Pete Smith - pete_smith (z) volny.cz - externista, seznam článků
Robin Hejduk - hejduk (z) bonusweb.cz - externista, seznam článků
Jan Spáčil - spacil (z) bonusweb.cz - externista, seznam článků
Ondřej Škoch, externista, seznam článků
Jaroslav Zoula, externista, seznam článků
Podrobné představení autorů konzolové sekce na BonusWebu + tabulka hodnocení

Sekce češtiny: - web: www.cestiny.cz, email:
Radek Zelycz - cedic (z) seznam.cz - vedoucí sekce
Jaroslav Chobot - john.talbot (z) post.cz

Sekce plné hry: - web: www.plnehry.cz
Lubomír Hauerland - lubomir.hauerland (z) idnes.cz - vedoucí sekce
Alenka Varkočková
Michal Acler
Michal Polesný
Honza Dobrovodský
Roman Klabal
Michal Ptáček
Podrobné představení autorů sekce plné hry

Sekce BW Planet: - web: www.bwplanet.cz
Dan Chodusov - dan.chodusov (z) idnes.cz - vedoucí sekce
Petr Smejkal - smejcil (z) gmail.com - zástupce šéfredaktora
Podrobné představení autorů sekce BW Planet

Sekce cheaty: - web: www.cheaty.cz
Petr Kárník - karasman (z) centrum.cz - vedoucí sekce

Melior Annis: - web: www.meliorannis.cz
Lukáš Ocilka - sesil (z) bonusweb.cz
Markéta Kosinová - renfri (z) bonusweb.cz
Tomáš Trégl - ttsoftt (z) seznam.cz

Autor:


Témata: Gmail

Nejčtenější

Revoluční rok 1998 ve hrách. Zvolte tu nejlepší

Nejlepší hry roku 1998

Rok 1998 byl pro hry mimořádně požehnaný. Kromě toho, že vznikl Bonusweb, vyšla celá řada her, které dodnes platí za...

Hry a porno generují největší příjmy z virtuální reality

Pornografická videa v VR

Největším motorem v oblasti virtuální reality jsou hry a porno videa. Vyplývá to z úniků dat Valve a analýzy...



Lepší než GTA? Ohlédnutí za prvním dílem Red Dead Redemption

Red Dead Redemption

Původní Red Dead Redemption patřilo s přehledem k nejlepším hrám minulé generace konzolí. Cenami ověnčená kovbojka...

Vynikající střílečka Insurgency je dočasně zdarma

Insurgency

Multiplayerová střílečka Insuregncy dostane 18. září nepřímé pokračování nazvané Sandstorm. Aby její autoři zvětšili...

Osm a jedna exkluzivní klasika, které by si zasloužily remake na PS4

Killzone 2

Po fenomenálním Shadow of the Colossus vývojáři z Bluepoint Games oznámili, že se chystají na další remake. Půjde opět...

Další z rubriky

Šest nejočekávanějších her, které vycházejí v srpnu

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Po slabém červenci se kola herního průmyslu opět roztáčejí. Vychází totiž řada očekávaných her. Pro svého favorita...

KOMENTÁŘ: Filmy podle her jsou stále v kurzu. Mají však cenu?

Film Tomb Raider

Filmové adaptace slavných videoher skončily v drtivé většině neúspěchem. Bohužel i těch pár výjimek patří do kategorie...

Revoluční rok 1998 ve hrách. Zvolte tu nejlepší

Nejlepší hry roku 1998

Rok 1998 byl pro hry mimořádně požehnaný. Kromě toho, že vznikl Bonusweb, vyšla celá řada her, které dodnes platí za...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!



Najdete na iDNES.cz