Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Resident Evil 3: Nemesis - návod (4)

  12:00aktualizováno  29. března 11:39
Již třikrát jste společně s námi měli možnost nahlédnout do zákoutí a tajů tohoto hrůzostrašného příběhu. Dnes je na řadě poslední - čtvrtá část našeho průvodce hrou. Kromě zakončení příběhu se dočkáte i několika rad na závěr, ale nepředbíhejme. Všechno má svůj čas!

Ve třetí části tohoto návodu jsme ponechali Carlose a Jill ve velmi nepříjemné situaci. Jill, kterou Nemesis infikovala virem, leží bezmocně v kapli, zatímco Carlos ve snaze získat vakcínu, jež by Jill vyléčila, se ocitá v přízemí městské nemocnice doslova s bombou u zadku. Jak se s nastalou situací Carlos vypořádá i jak dopadne úděsný příběh jednoho středoamerického městečka, to zjistíte v nejbližších okamžicích. Finále začíná!

Resident Evil 3: NemesisCLOCK TOWER
Carlos v poslední chvíli prchá z budovy a nemocnice je zničena explozí. V roli Carlose běž za Jill do modlitebny. Na Tvé cestě Tě v hlavní hale překvapí Nemesis, která opět kapánek zmutovala a namísto raketometem nyní disponuje karabáč připomínajícími chapadly. Zlikviduj ji nebo nech být. Pokud máš dost munice, odprav ji – pokud ne, utíkej rychle k Jill, dříve než se tam dostane monstrum. Použitím vakcíny ji uzdrav. Jill se dostává znovu pod Tvou kontrolu.

RACCOON PARK
Poté, co Carlos odběhne, přesvědči se, že máš u sebe Lockpick. Dovybav se případně jiným materiálem z truhlice a vyjdi z modlitebny směrem k hlavní hale. Po boji s Nemesis, která na Tebe zaútočí v hudebním salónku, doběhni až do místnůstky se zvonem, vzadu za trojicí soch bohyň času, vejdi do Carlosem zpřístupněného východu a na ulici proběhni rychle mezi zombíky vpřed, kde otevři zamčené dveře Lockpickem. Ve skladišti sundej klíč od hlavní brány parku (Park Key – Main Gate Key) ze skříňky na klíče, která visí na zdi a ze stolu a z plechové skříňky seber po jedné sadě granátů (Grenade Rounds). Z desky stolu také vezmi fotku (Photo E). Vyjdi z místnosti a vydej se vlevo k parku. Po zdolání schodiště otevři klíčem bránu a vstup dovnitř. Raccoonský park je plný nestvůr, jež se zde vyskytují různorodě, to znamená, že na stejném místě můžeš narazit vždy na jiný druh zmutovaných bestií. Vydej se vpravo a poté co sejdeš po schodišti, překonej úzkou lávku a vstup do další branky na jejím opačném konci. Prostřílej se přes trojici zabijáků k mrtvému muži, ležícímu nedaleko výbušného barelu a seber mu z ruky klíček od hřbitova (Park Key – Graveyard Key) a písemný rozkaz (Written order). Nyní se vydej zpět k centrálnímu vchodu do parku a tentokráte se od něj vydej brankou doleva. Takto se dostaneš do manipulačního prostoru fontány. Resident Evil 3: NemesisPoté, co zde vstoupíš, seber mapu Parku z vývěsní desky nalevo a v krátké uličce před Tebou posbírej nějaké ty modré a zelené bylinky. V protilehlém rohu této lokace se nachází deska se schematickým znázorněním regulace fontány. Skoč do vody z plošinky vedle hlavního ovládacího panelu (to je ta škaredá plechová skříň vedle schematu) a běž na druhou stranu bazénku, kde v blízkosti padacího otvoru ve dně visí cedulka s obrázkem znázorňujícím polohu ozubených koleček). Stejně jako na tomto obrázku ustav kolečka uvnitř hlavního panelu, přičemž to musíš zvládnout na šest možných tahů.

Jakmile opadne voda v nádrži, seskoč do ní a otvorem ve dně slez po žebříku dolů do kanálu. Rychle vyraž vpřed, napravo se vyšvihni do výklenku a na jeho konci vpravo vlez na další žebřík dříve, než Tě napadnou zmutovaní úhoři. Jakmile budeš nahoře na hřbitově, jdi vpřed uličkou a vstup doleva do prostoru mezi hroby. Na konci krátké stezky nalevo najdeš dvojici červených bylinek. Pak pokračuj v původním směru dál, dokud nedosáhneš konce uličky, kde odemkni dveře. Vstup do místnosti a vpravo seber z regálu železnou trubku. Na stole dále můžeš nalézt po dvou baleních střelného prachu A a B. Poté jdi do skladiště dveřmi naproti krbu. V blízkosti truhly zvedni pohozený Aid Spray, odlož do truhlice Lockpick a seber z ní zapalovač. Běž ke krbu a zapalovačem rozdělej oheň. Poté, co shoří otop, železnou trubkou proraž otvor v krbu a prolez jím do tajné místnosti. Ze stolu seber hlášení (Supervisor´s Report) a klíč (Park Key – Rear Gate Key). Z tabule v rohu sejmi faxovou zprávu (Fax from the H.Q.) a z regálu vezmi sadu granátů (Grenade Rounds). Opusť místnost otvorem Resident Evil 3: Nemesisve zdi. Po diskusi s Nikolaiem a jeho úprku se vydej zpátky na hřbitov. V těchto místech Tě napadne obří žížala. Přinuť ji k boji v místě, kde lampy lemují velkou louži vody. Po chvíli boje se díky narušenému zemskému podloží poškodí nosníky lamp. V této chvíli obě lampy odstřel a čekej mimo vodu. Na rozdíl od Tebe, žížala je známá svou tupostí a ochotně se vnoří do tůňky. K Tvému očekávání a jejímu překvapení je následkem toho přiškvařena el. proudem, což Ti umožní pokračovat v započatě dobrodružné cestě. Jakmile je tedy žížalka po smrti, opusť prostor vyšplháním se po spadlém mřížoví.

Vrať se opět k hlavnímu vchodu do parku a zde se prostřílej podruhé k východnímu schodišti. Poté, co po něm seběhneš, přeběhni až k mrtvole, od které jsi minule získal klíč a tentokrát pokračuj stezkou dál – až k řetězem zabezpečené brance. Od mrtvoly vpravo seber pár nábojů do Magnumky a pak odemkni visací zámek spojující řetěz na brance. Na tom jak se za chvíli rozhodneš, bude záviset konec hry. Vyběhni po schodišti na most. Nemesis Tě zde napadne.
Dostaneš na výběr ze dvou možností – shodit Nemesis z mostu (Push him off) nebo seskočit dolů sama (Jump off). Pokud si nezvolíš žádnou, Nemesis zaútočí a Jill spadne z mostu dolů. Hra poté pokračuje shodně jako v případě volby č. 2.

OPUŠTĚNÁ TOVÁRNA - 1
Pokud zvolíš první možnost, vyhneš se útoku monstra a vzápětí Nemesis shodíš z mostu. Poté vběhneš do opuštěného závodu. Jdi do dveří, které jsou zcela na konci chodby. Potkáš Carlose. Máš málo času. Ráno bude město zničeno. Uvidíte se později. V místnosti – skladišti – v níž se nacházíš, můžeš kromě uložení hry a úpravy inventáře nalézt na stole s psacím strojem diář (Manager´s Diary), na sousedním stole po třech baleních střelného prachu A a B a ve vedlejším Resident Evil 3: Nemesisregále klíč (Facility Key). Ze skříňky u truhlice vezmi pohozený Aid Spray a uprav si obsah inventáře. Po případném uložení hry opusť místnost dveřmi na východní straně skladiště. Za nimi si všimni výtahu nalevo a zapamatuj si jeho polohu pro příště. Kousek napravo leží dvojice modrých bylinek. Poté, co je sebereš, musíš se postupně dostat k hlavnímu ovládacímu panelu na druhé straně haly. Cesta je blokována horkou párou. Musíš přenastavit jednotlivé parní ventily tak, aby ses nakonec dostala až k onomu zmíněnému ovládacímu panelu. Jakmile obnovíš přísun energie do budovy aktivací spínače na ovládacím panelu, odblokuješ jedno zajištění zabezpečeného vchodu. Opusť tuhle saunu a vstup po proběhnutí skladištěm zpět do koridoru. V něm odstřel dva zabijáky a odemkni klíčem z inventáře nejbližší dveře nalevo. Po vstupu do nich seber napravo ze zdi mapu (Dead Factory Map) a zbav se skupinky dorážejících zombíků. Jdi ke stolu a seber z něj disk (Systém Disk). Vezmi opodál ještě trojici zelených bylinek a přejdi dozadu k výtahu. Vpravo od něj se nachází dveře, které jsi před chvílí zprovoznil. Sjeď výtahem do prvního poschodí. Prostřílej se uličkou napravo, až k poškozenému ovládacímu panelu a řed ním seber dvě krabice nábojů do brokovnice. Seběhni po schodech na jihu této oblasti a vejdi do dveří. V kanalizaci, kde ses ocitl, eliminuj útočníky a na opačné straně stoky vylez do úzkého výklenku, kde nalezneš dveře do kontrolní místnosti - dalšího „skladiště“. Jdi rovně k panelu s modrými světly a vyjmi z něj vzorek (Water Sample). Z pultu napravo seber instrukce (Security Manual). Ulož přebytečné předměty do truhly a po nepovinném uložení hry pokračuj druhými dveřmí z místnosti po schodišti dolů, kde vlož vzorek vody do testovacího zařízení. Tvým úkolem je přenastavit moduly A, B a C tak, abys ve výsledném efektu stavebnicovým systémem docílil sestavení modulu shodného se vzorkovým.

Resident Evil 3: NemesisPoté, co vyřešíš tento rébus, poslední zámek je odblokován. Seber ještě opodál stojící Aid Spray a hlavně – nezapomeň vložit klíč (Facility Key) do zařízení napravo od testovacího. Přesněji řečeno jeho plastový štítek. Tím do něj vypálíš kód nutný pro otevření skříňky s raketometem později ve hře. Poté vyběhni po schodišti do skladiště, kde si přiber nějaké uzdravovací prostředky a dovybav se potřebnou municí. Vyběhni ze skladiště západním východem a po překonání stoky se prostřílej skupinkou zabijáků k výtahu, do nějž následně nastup. Vyjeď nahoru a poté, co vystoupíš z kabiny, se vydej vlevo k odblokovaným dveřím. Vstup dovnitř a vydej se vpřed. Po chvíli chůze na Tebe zaútočí zrádný Nikolai. Po kratší přestřelce je Nikolai „uklizen“ a Ty můžeš pokračovat ke svému vytčenému cíli. Jdi k místu Nikolaiova skonu a vlož disk (System Disc) do slotu na zdi. Odemknou se dveře a Ty můžeš vstoupit. Nemesis už čeká, takže si pospěš. Po Tvém vstupu je spuštěn alarm signalizující blížící se zkázu. Jen 4 minuty máš na opuštění prostoru. Po velmi rychlém vyřízení Nemesis seber bezpečnostní kartu, kterou jsi na chvíli uviděl (Card Key) a použij ji na čtecím zařízení vedle vstupních dveří. Nyní můžeš opustit nebezpečnou zónu. Vzápětí jsi informována o blížícím se raketovém útoku a nutnosti rychlé evakuace. Dříve, než podnikneš cokoliv jiného, vydej se na sever oblasti do místnosti s tryskající parou, kde sis prve všimla výtahu. Jakmile tam dorazíš, zprovozni zdviž bezpečnostní kartou a sjeď dolů. Odemkni skříňku zcela vzadu štítkem klíče (Facility Key) a seber z ní raketomet (Rocket Launcher). Před výtahem ještě zvedni dvě sady granátů a můžeš vyjet zpět nahoru. Proběhni skladištěm a na jihu oblasti otevři roletové dveře bezpečnostní kartou. Zabij několik překážejících zombíků seber vzadu v uličce pár Resident Evil 3: Nemesiszelených bylinek. Pak vstup do dveří v jejich blízkosti. Uvnitř pokecáš chvilku s Carlosem přes intercom a pak sebereš z pultu kapesní radar (Portable Radar Receiver). Poté ze skříně vpravo za vchodem seber balík nábojů do Magnumky a jdi k žebříku, po němž se pokus slézt. Spustí se alarm a na tvém radaru se objeví zaměřený jaderný útok.

Není čas na otázky. Vpravo ze skříňky seber Aid Spray, slez po žebříku dolů, ze zdi za žebříkem seber instrukce (Incinerator Manual), uprav si inventář a probij se simulujícími zombiemi. Na druhé straně můžeš z regálu sebrat dvě balení nábojů do brokovnice. Poté opusť dveřmi poblíž tuhle zatuchlou chodbu. Přes skládku za nimi proběhni uličkou a téměř na jejím konci zvedni ze země tajnou fotodokumentaci (Classified Photo File), poslední do Tvé sbírky dokumentů. Na konci chodníčku pak vstup do dalších pancéřovaných dveří, za nimiž je místnost s kanónem. Kromě něj jsou zde tři očíslované baterie, rozmístěné po místnosti. Nyní jdi ke kanónu a v jeho blízkosti aktivuj ovládací panel. Je nutné obnovit přísun energie, aby se stal kanón funkčním. K tomu je třeba zasunout baterie manuálně do slotů. Jakmile zasuneš baterii č. 1, zmutovaná Nemesis se spustí od stropu do místnosti. Zasuň rychle další dvě baterie na svá místa a nalákej Nemesis před jeho ústí. Několik zásahů paprskem a je po ní. Po její porážce se vydej k východu a pokus se odejít. Zbytky Nemesis se Tě ještě v poslední smrtelné křeči snaží zastavit, ale marně. Čeká Tě poslední volba – dorazit Nemesis (Exterminate the monster) nebo ji nechat jejímu osudu a opustit oblast (Ignore it and evacuate). Pokud nezvolíš žádnou možnost, Nemesis zaútočí naposledy a zemře. V každém případě poté projdi východem, vstup do výtahu a čeká tě poslední pohled na město. Ve společnosti Carlose odlétáš vrtulníkem vstříc šťastnější budoucnosti…

Resident Evil 3: Nemesis OPUŠTĚNÁ TOVÁRNA - 2
V rámci zachování struktury tohoto návodu bych se ještě vrátil k okamžiku, kdy byla Jill napadena Nemesis na můstku cestou k opuštěné továrně.
Probrali jsme již všechny události od chvíle, kdy jsi zvolila shození Nemesis dolů z mostu. Pokud bys však tenkrát zvolila druhou možnost, seskočila bys z mostu dolů Ty a Nemesis by zůstala nahoře. V tom případě po dopadu vlez do výklenku kanalizace před Tebou a po žebříku, který zde najdeš vyšplhej nahoru a následně seskoč do stoky. Vlez do výklenku napravo a blízkými dveřmi vstup do kontrolní místnosti. Běž k zařízení s modrými světýlky před Tebou a seber z něj vzorek (Water Sample). Z pultu napravo seber instrukce (Security Manual). Ulož přebytečné předměty do truhly a po nepovinném uložení hry pokračuj druhými dveřmí z místnosti po schodišti dolů, kde vlož vzorek vody do testovacího zařízení. Tvým úkolem je přenastavit moduly A, B a C tak, abys ve výsledném efektu stavebnicovým systémem docílil sestavení modulu shodného se vzorkovým.
Jakmile se Ti to podaří, seber opodál stojící Aid Spray a vyběhni zpět do kontrolní místnosti, odkud se vydej do stoky. Setkáš se opět s Carlosem. Poté, co odběhne, se vydej ke dveřím na opačné straně stoky. Za nimi postřílej skupinku zabijáků a nad schodištěm vpravo seber u poničeného ovládacího panelu dvě balení nábojů do brokovnice. Kousek dále vlez do výtahu a vyjeď o poschodí výše. Jakmile opustíš výtah, zastřel vlevo postávajícího zombíka, za nímž se nachází zablokované dveře (ty, o jejichž otevření se posledních pár minut snažíš). Eliminuj i jeho parťáky, ploužící se opodál a doběhni na druhou stranu uličky k pultu, ze kterého seber disk (Systém Disk). Zvedni opodál ze země trojici zelených bylinek a také nezapomeň strhnout ze zdi Resident Evil 3: Nemesismapu továrny (Dead Factory Map). Po odemčení blízkých dveří jimi vstup do koridoru, kde se letmo setkáš s Nikolaiem. Po jeho odchodu se vydej do dveří napravo na konci uličky, za nimiž v místnosti seber u psacího stroje diář (Manager´s Diary), na sousedním stole po třech baleních střelného prachu A a B a ve vedlejším regále klíč (Facility Key). Ze skříňky u truhlice vezmi pohozený Aid Spray a uprav si obsah inventáře. Klíč měj stále v inventáři – budeš jej potřebovat. Dalšími dveřmi v místnosti vstup do místnosti s gejzíry páry. Musíš přenastavit jednotlivé parní ventily tak, aby ses nakonec dostala až k ovládacímu panelu. Jakmile aktivací spínače na tomto panelu obnovíš přísun energie do budovy, odblokuješ zajištění zabezpečeného vchodu vlevo od dříve použitého výtahu.

Nyní se vrať k hlavnímu výtahu a poté, co sjedeš dolů proběhni stokou i skladištěm za ní a pod schodištěm v testovací místnosti vlož klíček (Facility Key) do zařízení napravo od testovacího se vzorkem. Přesněji řečeno jeho plastový štítek. Tím do něj vypálíš kód nutný pro otevření skříňky s raketometem později ve hře. Poté se vydej zpět k hlavnímu výtahu. Jakmile pošleš ke všem čertům skupinku zabijáků - vyjeď výtahem nahoru. Po opuštění kabiny zahni hned doleva a vstup do nyní již odemčených dveří. V místnosti za nimi jdi vpřed a vlož do slotu na zdi systémový disk. Vstup do odblokovaných dveří a po chvíli překvapení si to rozdej s Nemesis, nejlépe s pomocí rozstřelených trubek s kyselinou. Jakmile ji porazíš, seber objevivší se bezpečnostní kartu a použij ji na čtecí zařízení u dveří. Pak jimi projdi ven z nebezpečného prostoru.
Po výzvě k opuštění továrny se prostřílej přes venkovní chodbu a několikero dveří až do místnosti s parou, kde použij kartu na čtecí Resident Evil 3: Nemesiszařízení zdviže. Poté sjeď plošinou dolů a štítkem klíče odemkni skříňku vzadu. Otevři ji a seber z ní raketomet (Rocket Launcher). Zvedni před zdviží ze země dvě sady granátů (Grenade Rounds) a vyjeď plošinou zpátky nahoru. Vyběhni do koridoru a přistup k roletovým dveřím, kterými prve odešel Nikolai. Otevři je kartou a vstup do chodby za nimi. Postřílej překážející zombíky a vzadu u dalších dveří seber dvě zelené bylinky. Pak vstup dál. Ze skříně vpravo za vchodem seber balík nábojů do Magnumky, jdi k panelu intercomu před tebou a seber z něj kapesní radar (Portable Radar Receiver). Pak se vydej zpět ke dveřím. Napadne Tě Nikolai sedící ve vrtulníku. Máš dvě možnosti – zkusit se s ním dohodnout (Negotiate with Nikolai) nebo ho sundat (Return Fire to the Chopper). Pokud nemáš raketomet, zvol první možnost). Ale jelikož si použil tento návod, máš jej v inventáři, takže s klidem se rozhodni skoncovat s ním a raketometem na něj vypal.

Po tomto incidentu se objeví Carlos a sdělí Ti několik nepříjemných novinek. Po rozhovoru s ním opusť místnost dveřmi a znovu se do ní vrať. Vyslechnete rušenou zprávu z vysílačky (vzkaz pro Jill) a poté, co Carlos odběhne, se spustí alarm – rakety se blíží.
Vpravo ze skříňky seber Aid Spray, slez po žebříku dolů, ze zdi za žebříkem seber instrukce (Incinerator Manual), uprav si inventář a probij se simulujícími zombiemi. Na druhé straně můžeš z regálu sebrat dvě balení nábojů do brokovnice. Poté opusť dveřmi poblíž tuhle zatuchlou chodbu. Přes skládku za nimi proběhni uličkou a téměř na jejím konci zvedni ze země tajnou fotodokumentaci (Classified Photo File), poslední do Tvé sbírky dokumentů. Na konci chodníčku pak vstup do dalších pancéřovaných dveří, za nimiž je místnost s kanónem. Kromě něj jsou zde tři očíslované baterie, rozmístěné po místnosti. Nyní jdi ke Resident Evil 3: Nemesiskanónu a v jeho blízkosti aktivuj ovládací panel. Je nutné obnovit přísun energie, aby se stal kanón funkčním. K tomu je třeba zasunout baterie manuálně do slotů. Jakmile zasuneš baterii č. 1, zmutovaná Nemesis se spustí od stropu do místnosti. Zasuň rychle další dvě baterie na svá místa a nalákej Nemesis před jeho ústí. Několik zásahů paprskem a je po ní. Po její porážce se vydej k východu a pokus se odejít. Zbytky Nemesis se Tě ještě v poslední smrtelné křeči snaží zastavit, ale marně. Čeká Tě poslední volba – dorazit Nemesis (Exterminate the monster) nebo ji nechat jejímu osudu a opustit oblast (Ignore it and evacuate). Pokud nezvolíš žádnou možnost, Nemesis zaútočí naposledy a zemře. V každém případě poté projdi východem, vstup do výtahu a chvilku poté, co Carlos světlicí přivolá záchranný vrtulník, Tě čeká poslední pohled na město hrůzy. Ve společnosti Carlose odlétáš vrtulníkem vstříc šťastnější budoucnosti. Bohužel, většina obyvatel Raccoon City to štěstí neměla…

Tak a to je konec. I když vlastně ne tak docela. Ještě nás čeká „Mercenaries“ – režim pro opravdové borce, ale zde již návod není žádoucí, neboť tento mód je pro opravdové chlapy a jak se takovým chlapákem stát – na to žádný návod neexistuje.

Ale abych nezapoměl. Na žádost jednoho čtenáře jménem Pavel (příjmení mi nesdělil) bych chtěl v závěru tohoto článku uvést pár rad a tipů do hry (sorry Pavle, ale způsob výroby zásobníku pro M16 jsem nevymyslel - zřejmě to není možné).

Resident Evil 3: Nemesis JEDNA RÁNA A JE VYMALOVÁNO
Nejprve bych chtěl méně znalé hráče upozornit na jednu vychytávku, kterou staří psi už dávno znají. Jde o způsob střelby brokovnicí zblízka. Pokud z této zbraně střílíte na jediného stojícího zombíka, počkejte si, až se přiblíží skoro k Vám a poté zvedněte pušku nahoru. Díky tomu místo obvyklých dvou ran na tělo postačí jedna k tomu, aby milou živou mrtvolku navždy zbavila starostí, jež nosí v hlavě.

NĚJAKÝ TEN MIX
Hlavním Pavlovým přáním bylo, abych sepsal jakýsi manuál k chemickým pokusům, jež jsou ve hře prováděny za účelem zisku munice či léčivých předmětů. Pojďme se tedy nejprve podívat na léčivky. Ve hře se vyskytují celkem tři typy bylinek:
- zelená bylinka, doplňující částečně zdraví postavy
- modrá bylinka, léčící otravu
- červená bylinka, sloužící pouze jako doplňková přísada do rostlinných směsí
Co se týče zmíněných rostlinných směsí, lze vytvořit tyto různě působící typy:
- mix 3 zelených, zcela uzdravující postavu (kromě otravy)
- mix zelené a červené, zcela uzdravující postavu (kromě otravy)
- mix zelené, červené a modré, léčící jakoukoliv újmu na zdraví a poskytující dočasnou nezranitelnost

K mixážím střelného prachu a munice bych zmínil pouze základní, ve skutečnosti lze kombinovat vícero způsoby (RT = Reloading Tool):
- střelný prach A (AA, AAA) + RT = munice do pistole
- střelný prach B (BB, BBB) + RT = munice do brokovnice
- střelný prach C + RT = klasická munice do granátometu (Grenade Rounds)
- střelný prach CCC + RT = munice pro Magnum
- střelný prach AC + RT = ohnivé náboje do granátometu (Flame Rounds)
- střelný prach BC + RT = chemické náboje do granátometu (Acid Rounds)
- střelný prach CC + RT = ledové náboje do granátometu (Freeze Rounds)
Krom toho lze granáty vylepšit i takto:
- střelný prach A + Grenade Rounds = Flame Rounds (oheň)
- střelný prach B + Grenade Rounds = Acid Rounds (kyselina)
- střelný prach C + Grenade Rounds = Freeze Rounds (mráz)

BONUSY V HARD MÓDU
Pokud se rozhodnete absolvovat těžší variantu hry, přijde Vám zajisté vhod výčet bonusových předmětů, které naleznete vždy po vítězném duelu s Nemesis u jejího bezvládného těla. Tady jsou:
1. porážka – pistole Eagle (část A)
2. porážka – pistole Eagle (část B)
3. porážka – zásobník se 3 Aid Sprayi
4. porážka – brokovnice Benelli M3S (část A)
5. porážka – brokovnice Benelli M3S (část B)
6. porážka – zásobník se 3 Aid Sprayi
7. porážka – zásobník nekonečné munice

Myslím, že uvedené triky by mohly postačit k uspokojení Vašich potřeb. Na mnoho dalších vychytávek už zcela jistě přijdete sami. Nemám pravdu? Takže přeji příjemnou hru a hezky se u ní bavte. Doufám, že ke kvalitní zábavě Vám přispěje mimo jiné i tento náš návod.

Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

Umělá inteligence od Elona Muska už teď poráží profesionály ve hře Dota 2

Organizace OpenAI slaví s vývojem umělé inteligence spoustu úspěchů.

Vývojáři projektu OpenAI, u jehož zrodu stál vizionář Elon Musk, představili umělou inteligenci, která je schopná...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Další z rubriky

Online střílečka The Culling 2 nemohla dopadnout hůře, nikdo ji nehraje

The Culling 2

Týden po vydání battle royale hry The Culling 2 můžeme její hráče spočítat na prstech jedné ruky. Pro autory to bude...

Navzdory vysokým hodnocením se Wolfenstein 2 na PC neprodával dobře

Wolfenstein II: New Colossus

Pořekadlo o tom, že kvalita se prodá sama, neplatí ve všech případech. Přestože poslední díl Wolfensteina v recenzích...

Konami zatrhlo výrobu portu hororu P.T., jeho autora však odměnilo

P.T.

Právníci firmy Konami zakázali distribuci už téměř hotového remaku hororové hry P.T. Jeho tvůrce však nemusí smutnit,...Najdete na iDNES.cz