Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Secret Wives’ Club

  12:00aktualizováno  8:45
Japonsko je zemí samurajů, čajového obřadu a neuvěřitelně perverzního sexuálního života. Japonské hry tomu odpovídají. Pouze pro starší 18 let.
30

Secret Wives' Club

Platforma: PC
Výrobce: Gaijin Entertainment

Herní karta

Secret Wives’ Club Předem přiznáme, že náš pohled do světa japonských her pro dospělé znázorňuje jen úzký a nepříliš lichotivý výsek japonské kultury a neklade si vyšší cíle než pobavit a jemně podráždit představivost čtenářů. Případné znechucení je zcela mimo náš záměr, proto ve čtení raději nepokračujte, jste-li puritáni, intelektuálové nebo patříte ke členům Opus Dei. A samozřejmě, tento text a doprovodné obrázky jsou v souladu s platnou legislativou České republiky nepřístupné mládeži do osmnácti let.

"Vaší druhé hlavičce je to úplně jedno a s klidem přebere vládu i nad zbytkem vašeho těla."

Představte si, že je vám dvacet. Po maturitě jste si za odměnu vyrazili na Bali a na pláži se celkem nudíte. Zčista jasna k vám přijde krásná žena a začne vás svádět. Odoláte? Samozřejmě, že ne, přestože o tajemné krásce nevíte nic. Vaší druhé hlavičce je to úplně jedno a s klidem přebere vládu i nad zbytkem vašeho těla. Jaké je pak vaše překvapení, když se vrátíte domů a začnete si při studiu na vysoké škole přivydělávat doučováním a z matky jednoho vašeho žáka se vyklube ona tajemná elegantní dáma. Její manžel o ničem neví, ale vy najednou nevíte kam s očima. Když slovutný businessman odjede za obchodem a nechá syna ve vaší péči, jeho žena vám připomene krásné chvíle a začne vás znovu svádět.

Secret Wives’ Club A nejen to, seznámí vás s dvojicí svých přítelkyň, které nejsou příliš spokojené se svým sexuálním životem. Manžel jedné z nich si vydělává jako profesionální jedlík. Účastní se oblíbených soutěží v jídle. Najednou dokáže sežrat tunu rýže a metráky krevet. Ale protože je věčně přežraný, do sexu se mu zrovna nechce. Muž té druhé je zase starý profesor, který ztratil svou mužnou sílu už v době, kdy jeho žena ještě zas sebou tahala kačera nebo nějakou jeho japonskou obdobu. Zvládnete uspokojit všechny tři? Odhalit jejich tajné touhy a potřeby? A kterou z nich si nakonec, byť již lehce použitou, vezmete?"Vypadají velice mladě, mají velké oči, velká ňadra a velkou chuť na… skoro všechno, co si jen dokážete vybavit."

Secret Wives’ Club je samozřejmě zajímavý, pokud máte slabost pro kreslené slečny, které vypadají velice mladě, mají velké oči, velká ňadra a velkou chuť na… skoro všechno, co si jen dokážete vybavit. Ale pokud máme hodnotit SWC jako hru, daleko nedojdeme. Pokud ale interaktivní ilustrovanou erotickou povídku zahrneme do kategorie „hry“, docela si zahrajete. Příběh hry ovlivňujete jednoduchým způsobem, pečlivě čtete texty, které se zobrazují na obrazovce, a na základě jejich obsahu se rozhodujete, se kterou ze vdaných paniček se v danou chvíli ponoříte do hlubin rozkoše.

Secret Wives’ Club Rozhodování provádíte na základní obrazovce, kde vidíte, jak jste s kterou z žen daleko. Postup je rozdělen do několika kategorií. Ty základní jsou shodné pro všechny tři paničky. První kategorií, kterou musíte zvládnout, je Citlivost. To znamená, že ve svých obětech probudíte chuť na milování a schopnost dosáhnout orgasmu. Druhým stupněm je výcvik vašich objetí v rafinovaném umění orálního uspokojení. Samozřejmě, že nechybí semeno stříkající na nevinné obličejíky vilných vdaných paní. Ne že by na tom bylo něco špatného. Je to vlastně takové gesto odevzdání ze strany ženy a touha označit si své teritorium ze strany mužů. My, chlapi, za to nemůžeme, to jsou geny dávných lovců.

Pokračování je celkem logické. Klín, ústa… no zbývá zadeček, tedy z těch obvyklejších praktik a běžně používaných otvorů. Hlavní hrdina tak postupně prsty, jazykem i svým penisem prozkoumá anální otvory všech tří krasavic. I jako v předchozích případech to bude natřikrát. Ono se na tohle musí pomalu, takže až dokonce to dotáhnete až ve třetím kole. Nicméně nikdo nevypadá nespokojen, takže se ta trpělivost asi vyplácí. Po dokonané sodomii se už cesty lásky rozcházejí. Ale než se úplně rozejdou, tak se naopak všechny tři vaše milenky sejdou, pokud správně postupujete a dělíte svou pozornost alespoň trochu rovnocenně mezi ně. Skupinového sexu s přesilou tři proti jednomu se setkáte v průběhu hry několikrát v závislosti na vaší rozvaze.

Secret Wives’ Club V dalším vývoji se Chisato, žena toho v úvodu zmíněného obchodníka pustí do objevování rozkoše ze sexu na veřejnosti. Začne celkem cudně, přitisknutá na francouzské okno své rezidence, zatímco do ní hlavní hrdina buší zezadu. V dalších krocích se dostane i do potemnělé uličky, a přestože se jednou docela vyplaší, nakonec si užije i orgasmus tváří v tvář šmírákovi. Drobná Nana asi překvapí nevíce. Nikdo by to do ní neřekl, ale její tajné touhy jsou spojeny s pouty, kůží, horkým voskem a dalšími BDSM proprietami. Vše ale podstupuje v podstatě dobrovolně. Třetí paní, Kagari Oishi, vám po základních lekcích nabídne už podruhé svůj zadeček, aby si nakonec hrála s dospěláckými hračkami. Jeden penis někdy prostě nestačí.

"Pokud máte rádi japonskou kreslenou erotiku, tajný klub osamělých žen si užijete."

K všemu tomu kreslenému milování přidejte další kreslený sex a ještě něco navrch, pokud dosáhnete i na extrémní lekce. Bude to ale chtít skutečně nějaké to zkoušení a nebo pečlivé vnímání textů, nám se to během tří pokusů nepovedlo ani s jednou z paniček. A vlastně ani nevíme, jestli je to škoda nebo úleva. Ona je sice pravda, že pokud máte rádi japonskou kreslenou erotiku, tajný klub osamělých žen si užijete. Pokud máte rádi lacinou erotiku v anglickém jazyce, tak si také přijdete na své. Ale herní princip, který spočívá ve sledování bezcenných textů a volby mezi třemi možnostmi soulože, prostě není dostatečně zajímavý. Kdybyste alespoň mohli vybírat mezi různými odpověďmi, ale to by vás patrně příliš rušilo od masturbace. K jejímu usnadnění poslouží i možnost přeskočit texty stiskem tlačítka CTRL. Jak milé, že?

Secret Wives’ Club Technologicky nejsou neuspokojené ženy nijak na výši. Rozlišení hry je pouhých 640x480, zvukové efekty řídké a navíc na spoustě zvukových karet nefungují. Celkově technické provedení odpovídá spouštění hry na starých počítačích nebo služebních noteboocích. To druhé ale může být klasifikováno jako hrubé porušení pracovní kázně, takže pozor na to.

A protože je asi snazší najít na netu samotné obrázky japonských umělců, uděláte lépe, když si hru nekoupíte a za ušetřené peníze vezmete svou přítelkyni někam na dobrou večeři. Budete tak mít slušnou šanci, že si užijete mnohem intenzivnější erotiku, než jakou vám přinese trojice nevěrných japonských žen. Ale s těmi perverzními požadavky to nepřehánějte, začněte raději jen prvními dvěma, maximálně třemi lekcemi.

Autor:


Hodnocení hry

Redakce

30 %

Čtenáři

72 %

Vaše hodnocení

Doposud hodnotilo 121 čtenářů

Nejčtenější

KVÍZ: Poznáte nejslavnější herní padouchy?

Call of Duty: WW2 - Zombie Mode

Většina kladných herních hrdinů si je podobná jako vejce vejci. Zato u záporáků se mohou vývojáři daleko více vyřádit,...

Umělá inteligence od Elona Muska už teď poráží profesionály ve hře Dota 2

Organizace OpenAI slaví s vývojem umělé inteligence spoustu úspěchů.

Vývojáři projektu OpenAI, u jehož zrodu stál vizionář Elon Musk, představili umělou inteligenci, která je schopná...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Z uklízení nepořádku a instalace sporáku je nečekaný herní hit

House Flipper

House Flipper je nečekaný prodejní hit letošního roku. Jeho hlavní náplní je přitom uklízení, stěhování nábytku a...

Další z rubriky

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

RECENZE: Herní zpracování Pilířů země je lepší než knižní originál

Ken Follett's The Pillars of the Earth

Pilíře země jsou takřka tisícistránková historická bichle o stavbě monumentální katedrály ve smyšleném anglickém městě....

RECENZE: Agony měl šokovat zpracováním pekla, ale je to nudné béčko

Agony

Výlet do pekla by nechtěl asi zažít na vlastní kůži nikdo, ale taková virtuální exkurze ve hře, to je jiná. Madmind...

RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!
RODIČE ZNAJÍ: Takhle reálně vypadá rodinná dovolená!

Z reklamního letáku cestovní společnosti se směje manželský pár sedící na úhledném plážovém lehátku. Před ním si společně hrají děti. A teď zpátky do reality, takhle rodinná dovolená většinou nevypadá.Najdete na iDNES.cz