Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Singles 2: Triple Trouble - flirtujte ve třech

  12:02aktualizováno  30. května 2:41
Podaří se konečně nějaké hře pokořit fenomén The Sims? Bude to právě tento titul, kterému nevadí sex? Co přináší nového a na co se můžeme těšit přináší toto preview, které předchází recenzi - ta přijde již brzy!

Singles 2 Není to tak dlouho, co se na pultech obchodů objevil titul konkurující zatím bezkonkurenční hře The Sims s názvem Singles: Flirt up Your Life, která od nás získala 68%. Co si budeme povídat, kvalit The Sims tenkrát titul nedosáhl, ovšem přinesl nové možnosti, jako bylo flirtování a sex ve hře obecně. Oproti Simsům jste neměli rozmazaná choulostivá místa, zkrátka jste se mohli v této oblasti vyřádit daleko více než ve zmiňovaných Simsech. Ovšem není to tak dlouho, co světlo světa spatřila další sims-like hra s názvem Playboy: The Mansion, která již musela konkurovat slavnému pokračování The Sims 2. Kromě klasických životních situacích jste se museli starat o impérium rozrůstajícího se magnáta Hugha M. Heffnera, zakladatele časopisu Playboy. Avšak ani tato hra, přes různé novinky v podobě vydávání časopisu, focení dívek na titulní strany a nespočet dalších, Simsy nepředčila. Získala od nás 70%, ale po čase začala hodně nudit a zapadat do stereotypu. Tento měsíc však vychází pokračování Singles, s názvem Triple Trouble. Bude tentokrát rovnocenným konkurentem Sims? Nebo to naopak dopadne tak jak doposud a fenomén Sims zůstane neporažen?

Vývoje Singles 2 se opět ujali tvůrci z týmu Rotobee a sami ji popisují jako drzou, erotickou 3D sims hru, zaměřenou hlavně na lásku a život.

Singles 2 Vývoje Singles 2 se opět ujali tvůrci z týmu Rotobee a sami ji popisují jako drzou, erotickou 3D sims hru, zaměřenou hlavně na lásku a život. Co pro nás tedy tvůrci připravili? Hra se bude točit kolem čtyř hlavních protagonistů, které si později představíme. Hlavní hrdina Josh, který je momentálně bez práce a přítelkyně se rozhodne zkusit štěstí, přestěhovat se a začít takzvaně od nuly. Jakožto podnikavý hudebník se proto ocitne v novém městě, kde potká zajímavou dívku Kim, která mu nabídne podnájem ve svém třípokojovém apartmánu. Josh souhlasí a tak se spolu jdou podívat jak to tam vypadá. Jen co se otevřou dveře, Josh strne. Otevře je totiž Anna, jeho bývalá přítelkyně, která ho opustila po tom, co ji velmi zklamal. Nyní už bude vše na vás. Pokusíte se získat Annu zpět a přesvědčit ji o vaši opravdové lásce? Nebo se naopak pokusíte o roztomilou a naivní Kim? Nebo to zkusíte s oběma? Můžete to klapat ve třech? Samozřejmostí je možnost hrát za ženskou postavu, kdy se naopak setkáte s bývalým šéfem, se kterým jste se zapletli.

Nové postavy

KimKim
Asijská dívenka, někdy šílená jindy velmi naivní. Studuje východní asijskou kulturu, o které se chce dozvědět daleko více, protože stále v ní vzbuzuje kousky zádady. Jako jiné 20-ti letá děvčata se velmi snadno zamiluje, a kdo si ji chce získat, nic nezkazí malými dárečky.AnnaAnna
Mladá a inteligentní dívka. Je velmi aktivní a spontánní, pracuje jako novinářka pro hudební časopis. V její branži, která ji i velmi baví, musí být vždy připravena na nové trendy v hudbě. Doma je velmi uvolněná, má ráda dobré jídlo a dostanete ji na romantickou večeři při svíčkách.JoshJosh
Žádný stydlín, nemá problémy s navazováním nových vztahů. Ovšem jen do té doby, dokud se nejedná o hudbu. Přijímá jednu příležitostnou práci za druhou, ale bez úspěchu na proražení na velká pódia. Anna byla tou nejlepší věcí, která ho kdy potkala, protože ho nejen v hudbě inspirovala, ale zároveň podporovala.

SimonSimon
Simon je Annin šéf a proto Joshův soupeř. Je velmi sebevědomý, nosí drahé oblečení a doplňky. V 19ti letech založil svůj časopis, který se má čile k světu, a zdá se, že má snad všechno, čeho Josh zatím nedosáhl. Ale Anna není jeho životní láskou.

Singles 2 Z výše zmíněného příběhu je jasné, že hlavní náplní bude navazování a udržování vztahů. Hlavní kampaň čítá 15 úkolů, rozličných pro každou ze třech nových postav. Ovšem pozadu nezůstaly ani klasické potřeby jako například hygiena, hlad, spokojenost, zkrátka to, co znáte z předchozího dílu nebo jiných sims-like her. Samozřejmostí je i vyzdobování vlastního hnízdečka. Na výběr budete mít až 400 předmětů, více tapet či barev na malování. Novinkou oproti minulému dílu je i možnost pořádat večírek doma a pozvat tak své přátele. Nebo se naopak můžete vydat ze svého apartmánu za zábavou ven, například do baru nebo obchodu a koupit si tak nové hadříky na sebe.

Ochuzeni nebudete ani o nový 3D engine, který slibuje novou škálu emocí, ale i vylepšené erotické scény, které si tak budete moct řádně vychutnat. Takže jak vidíte, je se skutečně na co těšit, uvidíme však, jestli tvůrci dostojí svým slibům a hra se povede tak, jak to na první pohled vypadá.
Autor:


Témata: The Sims

Nejčtenější

První zahraniční ohlasy na českou hru Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Některé zahraniční servery již publikovaly recenze na českou hru Kingdom Come: Deliverance. Jak si vede? U kritiků...

OBRAZEM: Vychází Kingdom Come, přinášíme své dojmy po prvních 20 hodinách

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji sice pár...

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji pár dnů testujeme, ale vzhledem k jejímu obrovskému...Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

O Kingdom Come: Deliverance je v Česku zájem, mnohé obchody mají vyprodáno

Kingdom Come: Deliverance

Česká hra Kingdom Come: Deliverance sice vyšla teprve v úterý, mnohé obchody však měly rozprodanou většinu z první...

RECENZE: Subnautica je nejlepší podmořská hra všech dob

Subnautica

Podmořská Subnautica je na první pohled nenápadná hra, která se od svého vydání drží mezi nejprodávanějšími hrami na...

Další z rubriky

Prohrabování popelnic může být zábava. V české hře Hobo hrajeme za bezdomovce

Hobo: Tough Life

Pokud se chcete vžít do role bezdomovce a nechce se vám kvůli tomu udělat nějakou kardinální blbost a skončit na...

Královna Kleopatra a zrození asasínů. Velký speciál o Assassin’s Creed: Origins

Assassin’s Creed: Origins

Že letošní Assassin’s Creed bude zasazen do starověkého Egypta, nebylo žádným tajemstvím. Oficiální oznámení...

OBRAZEM: Pirátská exkluzivita Sea of Thieves je těžké zklamání

Sea of Thieves

Rozlehlý oceán, hledání pokladů podle mapy, potápění či bitvy na moři. Zní to jako vzrušující zábava? Celkem ano. A...

Najdete na iDNES.cz