Soutěž o sběratelské edice Diabla 2

  12:00aktualizováno  28. ledna 11:07
Netradiční soutěž o netradiční ceny - tak by se dala charakterizovat dnes vyhlášená akce Bohemia Interactive a Blizzardu, v rámci níž můžete získat sběratelské edice oblíbeného akčního RPG Diablo 2 v čele s v Čechách nesehnatelnou Collectors Edition.

Firmy Bohemia Interactive a Blizzard se rozhodly uspořádat za mediální podpory magazínů BonusWeb, ABC a Ikarie netradiční soutěž spojenou s počítačovou hrou Diablo 2. Jako hlavní cenu tak budete moci vyhrát Diablo 2 - Collectors Edition, sběratelskou edici, jejíž počet v České republice nepřesahuje pět kusů (a po níž marně pasu, takže pokud bude mít výherce zájem, rád ji od něj odkoupím, případně vyměním za Vánoční edici + doplatek :o)). Ale dost bylo inzerátů, asi by bylo dobré vysvětlit, v čem tato soutěž spočívá.

Protože soutěžíte o vskutku exkluzivní ceny, je jisté, že obyčejné odpovídání otázek tentokráte stačit nebude. Vaším úkolem je totiž vzít do ruky papír a tužku a nakreslit obrázek, který by vystihoval příšeru podle vašich představ. Příšeru, která vám v Diablu evidentně chybí, neboť, a teď se podržte, ty nejlepší příšery budou vybrány a použity do hry Diablo 3! Je pochopitelné, že fantazii se meze nekladou, abyste však měli šanci na výhru, musíte kromě obrázku udělat ještě něco. Vymyslet jméno vámi nakreslené příšerky, popsat, co by měla umět, jak má být silná a jaké má používat zbraně, kouzla a podobně. Prostě kompletně vymyslet charakter nějaké postavy do Diabla 3.

Šanci na výhru pak máte v případě, že svůj návrh zašlete na adresu: Bohemia Interactive - marketing, Naskové 3, 150 00 Praha 5 a na obálku připíšete „heslo: Diablo“. Pokud tak učiníte do 30. května letošního roku a odborná porota složená ze zástupců české herní scény zařadí váš návrh mezi nejlepší, můžete si být jisti, že bude jednak odměněn pěknou cenou, jednak zveřejněn na stránkách BonusWebu a jednak bude zaslán do centrály vývojového týmu firmy Blizzard, který má oba předchozí díly Diabla na svědomí.

Nebylo by to však to správné vyhlášení soutěže, kdybychom vás v něm neinformovali o tom, co všechno můžete vyhrát a jak už jsem naznačoval v úvodu, vězte, že ceny jsou více než lákavé (alespoň pro nás všechny tady v redakci :o)):
1. cena - DIABLO II - Collectors Edition
2. cena - DIABLO II - Gift Version
3. cena - DIABLO II - Christmass Edition
4. - 5. cena - DIABLO II - Expansion Pack
6. - 10. cena - Dárkové předměty spojené se hrou DIABLO II
11. - 50. cena - Časopis Game4U s plnou verzí jedné originální hry

Nuže přeji vám hodně štěstí a nezapomeňte - kdybyste náhodou vyhráli první cenu a nevěděli co s ní, na emailu vreco@bonusweb.cz sedí někdo, kdo ji od vás rád odkoupí a najde pro ni uplatnění :o).

Autor:

Nejčtenější

Counter-Strike je nově zdarma a někteří hráči to špatně nesou

Review bombing hry Dota 2

Legendární střílečka přešla před pár dny do režimu free 2 play a mnoho zkušených hráčů to Valve nedokáže odpustit. Bojí...

Nejlepší hry roku 2018: nominujte své favority

Assassin’s Creed Odyssey

Závěr roku již tradičně patří anketě Hra roku. A protože je to čtenářská anketa, o tom, které hry se v hlasování na...

OBRAZEM: Podívejte se na ta nejhorší tetování inspirovaná videohrami

Tetování už dávno nenesou stigma sociální spodiny a stala se běžnou součástí...

Tetování už dávno nenesou stigma sociální spodiny a stala se běžnou součástí naší kultury. Této módě se samozřejmě...

KVÍZ: Poznáte herní hity podle reklamních obrázků?

Herní kvíz

Načančané reklamní obrázky jsou jedna věc, realita druhá. Mají vůbec propagační obrázky se samotnou hrou něco...

Nejvyhledávanější herní postavou roku na Pornhubu je Bowsette

Jedna z možných podob princezny Bowsette

Server Pornhub zveřejnil statistiky za loňský rok, ze kterých vyplývá, že nejoblíbenější videoherní postavou je...

Další z rubriky

Hra z PlayStation Classic běží lépe na SNES Classic

PlayStation Classic

Retro konzolka PlayStation Classic je až nepochopitelně odfláknutá. Ukazuje se, že minimálně závody Ridge Racer Type 4...

Heroes of the Storm přechází do udržovacího módu, Blizzard přesouvá vývojáře

Heroes of the Storm

Neseme špatné zprávy pro fanoušky arénové strategie Heroes of the Storm. Blizzard potvrdil, že vzdává své snahy v...

Counter-Strike je nově zdarma a někteří hráči to špatně nesou

Review bombing hry Dota 2

Legendární střílečka přešla před pár dny do režimu free 2 play a mnoho zkušených hráčů to Valve nedokáže odpustit. Bojí...

Najdete na iDNES.cz