Soutěž o sběratelské edice Diabla 2

  12:00aktualizováno  28. ledna 11:07
Netradiční soutěž o netradiční ceny - tak by se dala charakterizovat dnes vyhlášená akce Bohemia Interactive a Blizzardu, v rámci níž můžete získat sběratelské edice oblíbeného akčního RPG Diablo 2 v čele s v Čechách nesehnatelnou Collectors Edition.

Firmy Bohemia Interactive a Blizzard se rozhodly uspořádat za mediální podpory magazínů BonusWeb, ABC a Ikarie netradiční soutěž spojenou s počítačovou hrou Diablo 2. Jako hlavní cenu tak budete moci vyhrát Diablo 2 - Collectors Edition, sběratelskou edici, jejíž počet v České republice nepřesahuje pět kusů (a po níž marně pasu, takže pokud bude mít výherce zájem, rád ji od něj odkoupím, případně vyměním za Vánoční edici + doplatek :o)). Ale dost bylo inzerátů, asi by bylo dobré vysvětlit, v čem tato soutěž spočívá.

Protože soutěžíte o vskutku exkluzivní ceny, je jisté, že obyčejné odpovídání otázek tentokráte stačit nebude. Vaším úkolem je totiž vzít do ruky papír a tužku a nakreslit obrázek, který by vystihoval příšeru podle vašich představ. Příšeru, která vám v Diablu evidentně chybí, neboť, a teď se podržte, ty nejlepší příšery budou vybrány a použity do hry Diablo 3! Je pochopitelné, že fantazii se meze nekladou, abyste však měli šanci na výhru, musíte kromě obrázku udělat ještě něco. Vymyslet jméno vámi nakreslené příšerky, popsat, co by měla umět, jak má být silná a jaké má používat zbraně, kouzla a podobně. Prostě kompletně vymyslet charakter nějaké postavy do Diabla 3.

Šanci na výhru pak máte v případě, že svůj návrh zašlete na adresu: Bohemia Interactive - marketing, Naskové 3, 150 00 Praha 5 a na obálku připíšete „heslo: Diablo“. Pokud tak učiníte do 30. května letošního roku a odborná porota složená ze zástupců české herní scény zařadí váš návrh mezi nejlepší, můžete si být jisti, že bude jednak odměněn pěknou cenou, jednak zveřejněn na stránkách BonusWebu a jednak bude zaslán do centrály vývojového týmu firmy Blizzard, který má oba předchozí díly Diabla na svědomí.

Nebylo by to však to správné vyhlášení soutěže, kdybychom vás v něm neinformovali o tom, co všechno můžete vyhrát a jak už jsem naznačoval v úvodu, vězte, že ceny jsou více než lákavé (alespoň pro nás všechny tady v redakci :o)):
1. cena - DIABLO II - Collectors Edition
2. cena - DIABLO II - Gift Version
3. cena - DIABLO II - Christmass Edition
4. - 5. cena - DIABLO II - Expansion Pack
6. - 10. cena - Dárkové předměty spojené se hrou DIABLO II
11. - 50. cena - Časopis Game4U s plnou verzí jedné originální hry

Nuže přeji vám hodně štěstí a nezapomeňte - kdybyste náhodou vyhráli první cenu a nevěděli co s ní, na emailu vreco@bonusweb.cz sedí někdo, kdo ji od vás rád odkoupí a najde pro ni uplatnění :o).

Autor:


Témata: Blizzard, Diablo

Nejčtenější

Po šesti letech nezbylo z peněz z Kickstarteru nic, vývojář se zhroutil

Limit Theory

Ambiciózního vesmírného simulátoru Limit Theory se bohužel nikdy nedočkáme. Jeho jedinému vývojáři Joshi Parnellovi...

Herní rekordman má 1 720 platinových trofejí. Vypadá, jako kdyby nespal

Herní rekordman Hakam "Hakoom" Karim

Bahrajnec Hakam Karim, vystupující pod přezdívkou Hakoom, se stal oficiálním držitelem Guinnessova rekordu v počtu...Chystaný seriál podle Zaklínače už zná představitelky Ciri a Yennefer

Netflix vybral herečku Freyu Allanovou (vlevo) do role Ciri z chystané...

Netflix vybral herečky do rolí dvou nejdůležitějších ženských postav chystané seriálové adaptace Sapkowského knih....

Podívejte se na záběry z natáčení scén pro brutální Mortal Kombat

Fotky ze zrušeného projektu Mortal Kombat HD

Když v roce 1992 vyšel první díl Mortal Kombatu, otřáslo to herním světem. Doslova gejzíry krve a brutální chvaty,...

České Mashinky přidávají nové dieselové lokomotivy a řadu vylepšení

Mashinky

Vývoj vynikající strategie Mashinky zdárně pokračuje vpřed. Nejnovější vylepšení hru nijak zásadně nemění, ale přidává...

Další z rubriky

EA naznačuje remaster některého z dílů Command & Conquer

Command & Conquer (1995)

Když byla během letošní herní akce E3 odhalena mobilní strategie Command & Conquer: Rivals, zaostala za očekáváním...

Další přídavek pro Kingdom Come vyjde už příští týden

Kingdom Come: The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon

Druhý přídavek pro skvělé české RPG Kingdom Come nazvaný Milostná dobrodružství Jana Ptáčka zná konečně datum svého...

Kvůli ukliknutí se ze hry stal nečekaný hit, vývojáři stejně nezbohatli

Evolvation

O tom, že i špatná reklama je stále reklama, se přesvědčili nezávislí vývojáři z nizozemského týmu HyperReuts. Poté, co...

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce
Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní rozpočet financoval dětské skupiny a nově také mikrojesle. Do nich chodí hlavně děti, které nezískaly místo ve státní školce, ale jejich rodiče nastupují do práce dřív než po třech letech mateřské dovolené.Najdete na iDNES.cz