Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Storm

  12:45aktualizováno  25. ledna 12:48
Storm
Storm

Ruský vydavatel Buka Entertaiment chystá na srpen překvapení pro všechny letce amatéry. Akční simulace vojenských letadýlek nazvaná Storm se bude odehrávat bůhvíproč přesně v roce 2351. Buďte rádi, že se toho nedožijete, neboť právě v tu dobu se galaxie dostane do nezáviděníhodné situace - skupina asociálních živlů se zmocní mimozemské technologie Zero-T a s její pomocí hodlá ovládnout všechny planety federace. A teď teprve přijde to podstatné: osud i toho nejposlednějšího obyvatele nejzapadlejší planetky závisí zase na vás. Federace se za dobu své vlády přece jen ledasčemu naučila, takže rebelové mohou jen těžko očekávat, že jim veškeré své výdobytky předá bez odporu. Na obranu všech federálních planet vznikne letka složená z vás a vám podobných nadšenců, kterým se nenadálá možnost postupu po kariérním žebříčku zdá jako dostatečná protihodnota za každodenní riskování vlastního života. Nebo vy patříte k těm, co takové věci dělají z vlasteneckého přesvědčení a nezištné touhy pomoci bližnímu svému?

Storm

Ať tak či onak, závratné kariéře se ve Stormu stejně nevyhnete. Za každou vítěznou bitvu se vám připisují body k dobru a vy pomalu šplháte k vyšším hodnostem, lepším strojům (celkem je jich k dispozici 12 typů) a zbraním (20 typů). Hra je rozdělena do dvou kampaní, z nichž každá čítá kolem třiceti misí. Aby vás autoři přilákali zahrát si Storm vícekrát než jednou, dají se mise dokončit několika způsoby a nemusíte tedy sledovat předem danou linii. Při použití tohoto přístupu se nabízí možnost větvení příběhu, která tu také opravdu je přítomna - po dohrání zhruba osmi až patnácti misí se příběh bude dál vyvíjet podle vašich předchozích výsledků.

Kromě realistického fyzikálního modelu letadel nemůže ve Stormu chybět ani podpora všelijakých vymožeností současných 3D karet jako dynamické osvětlování, stínové efekty a v neposlední řadě důraz na to, na co se budete dívat nejvíce času, tedy na nádherně vyvedenou krajinu posetou budovami a přírodními útvary různých tvarů i velikostí.

Autor:Nejčtenější

Příběh nelehkého zrodu českého herního hitu Kingdom Come

Kingdom Come: Deliverance

České hry Kingdom Come už se prodalo více než milion kusů, takže už teď můžeme mluvit o úspěchu. Cesta k němu však...

Bílý dům nechal vytvořit video sestřih z násilných počítačových her

The Evil Within 2

Americký prezident Donald Trump se setkal se zástupci herního průmyslu k debatě o násilí ve videohrách. Jako podklad...KOMENTÁŘ: Kam povede přehnaná politická korektnost a cenzurování videoher?

Grand Theft Auto 5

V herním průmyslu se v relativně krátké době vyrojila řada kauz týkajících se cenzurování či kritiky „závadného“...

Jak svádět ženy? Bizarní hra Super Seducer vás to rozhodně nenaučí

Super Seducer : How to Talk to Girls

Interaktivní film Super Seducer chtěl zábavnou formou naučit nesmělé muže svádět ženy. Jenže výsledkem je příšerná...

Zázrak se nekoná, filmový Tomb Raider je těžký průměr

Alicia Vikanderová ve filmu Tomb Raider (2018)

Kletbu filmových adaptací nový Tomb Raider sice nezlomil, ale vyloženě neurazil, i když jde o průměr. Hráč si po...

Další z rubriky

The Crew 2 nabídne závody v autech, letadlech i lodích už na konci června

The Crew 2

Podívejte se na nový trailer na chystanou open world závodní hru od Ubisoftu.

Iron Harvest válí na Kickstarteru. Kombinuje 1. světovou válku a roboty

Iron Harvest

Zajímavě vypadající strategie z alternativní historie boduje na Kickstarteru. Po pouhých 24 hodinách už autoři...

Hráči EVE online uctili památku zemřelého Stephena Hawkinga

EVE Online

V populárním vesmírném simulátoru lidé na čas přestali bojovat, aby mohli zavzpomínat na geniálního vědce.Najdete na iDNES.cz