Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SW: Knight of the Old Rep. II - návod #4

  12:01aktualizováno  29. dubna 6:31
Při odletu na Onderon se přihodila malá nehoda a skončili jste na měsíci Dxun. Ten už ale máme zdárně za sebou a dostali jsme se konečně na Onderon. Co nás tam (a nejen tam) čeká, se dozvíte v poslední části našeho návodu.

 • herní karta, první díl návodu, druhý díl návodu, třetí díl návodu

  Star Wars: Knights of the Old Republic II - the Sith Lords Onderon
  1, Iziz Starport
  Tady přistanete. Hned poté, co opustíte hangár, tak dostanete svoje osobní vízum, bez kterého nelze planetu kvůli vojenské blokádě opustit. Vítejte na Onderonu! Na jihu náměstí stojí obchodník, který ovšem opět nemá nic převratného. O kousek vedle stojí krotitel dravých zvířat, se kterým si promluvte. Při odchodu se zvíře osvobodí z klece, takže ho zpacifikujte a vyždímejte jeho krotitele o nějaké ty kredity a Temné body. Poté projděte do další části města.

  2, Merchant Quarter
  Tady hned po vstupu budete svědky toho, jak skupinka vojáků zatýká místního novináře. Odmítněte mu pomoct a dostanete Temné body. Vedle stojí Terlyn se svými dětmi, která zoufale potřebuje otevřené vízum, aby s nimi mohla utéct z planety. Vy ji ale jako správní padouši pošlete k šípku a radši si povšimněte vedle stojícího Tolase, který za vízum nabízí dva tisíce kreditů (víc, pokud ho ukecáte). U protiletadlové věže o kousek dál si můžete promluvit s kapitánem Riikenem, se kterým ještě budete mít tu čest později. O kousek dál se u kašny setkáte s Ponlarem, který brojí před skupinou svých posluchačů proti královně. V této chvíli je úplně jedno, co odpovíte na jeho dotaz. Pokračujte dál a promluvte si s Andou, která má pro Vás trojici úkolů, které jsou de facto vraždami na objednávku – máte totiž zlikvidovat všechny kapitány stráže, abyste oslabili pozici královny a posílili pozici generála Vaklua. Likvidace kapitána Bostuca je dílem okamžiku – stačí v poblíž stojícím terminálu aktivovat kameru sledující Sky Ramp a přetížit vedení, což zabije kapitána i hlídku. Anda Vás odmění kredity. Tady toho zatím moc neuděláte, takže postupujte dál na Západní náměstí.

  3, Western Square
  Tady Vás téměř okamžitě přepadne parta žoldáků jdoucí Vám po krku. Jejich likvidace je dílem okamžiku. Postupujte dál až k bytu Dhagona Ghenta, který je Váš zdejší kontaktní osoba schopná sjednat schůzku s mistrem Kavarem, kterého potřebujete zlikvidovat stejně jako jeho kamarády z Rady Jediů, na které jste narazili už na Dantooinu, Korribanu a Nar Shaddě. V této chvíli ale zjistíte, že Dhagon tu není a je místo toho držen ve vazbě v protiletadlové obranné věži kolem které jste už prošli. Nezbyde Vám jiná možnost, než Dhagona z lochu vytáhnout.

  4, Vyšetřování vraždy
  Až se budete vracet k Merchant Quarter, tak tu na Vás bude čekat další skupina lovců lebek, které budete muset opět zlikvidovat. Výborně funguje Insanity, blesky a Force Wave nebo Stasis Field. Až bude po nich, prohledejte mrtvolu vůdce a získáte vízum, které se bude ještě hodit. Konečně si v Merchant Quarter znovu promluvte s kapitánem Riikenem, který Vás nasměruje do kantýny, kam se ihned vydejte (vchod je na Západním náměstí). Uvnitř stojí kousek od vchodu kapitán Gelesi, který je po Bostucovi další na seznamu cílů, které máte pro Andu odstranit. Pokud se Vám ho nepodaří přesvědčit o tom, aby zmizel z planety i s rodinou, tak si zajděte promluvit s Panarem, který je jinde v kantýně a ten za menší poplatek zařídí, že Gelesi raději změní názor a odletí i s rodinkou pryč. Pak si promluvte s hackerem Kiphem. Nejdřív si od něj nechte otevřít vízum, co jste před chvílí vzali žoldákovi a pak se ho zeptejte na vraždu. Dozvíte se, že se Dhagon s obětí ten večer v kantýně před hromadou svědků pohádal do krve. Máte motiv. Promluvte si s vedle stojící Sakarie a vyměňte vízum za krystal do světelného meče, který se nikde jinde nedá sehnat. Dále si promluvte s karbaníkem Nikkem, od kterého se dozvíte, že to s onou avizovanou hádkou nebylo zas tak horké, jak tvrdil Kiph. Také se dozvíte, že oběť byla zavražděna venku před kantýnou a to nedaleko hromady odpadků kolem které jste už určitě proběhli. Poznávací znamení – kaluž krve. Prozkoumejte tam ležícího droida, kterému chybí hlava. Vraťte se zpátky do kantýny a znovu si promluvte s Panarem, který Vás nasměruje za prodavačem šrotu jménem 1B-8D, který postává nedaleko hromady odpadu a kaluže krve. Kupte od něj hlavu droida za směšných 25 kreditů a zajděte s ní za Kiphem. Ten přehraje poslední záznam a ukáže se, že Dhagon nemohl vraždu spáchat. Ukažte důkazy Nikkovi a budete přeneseni za kapitánem Riikenem, který po demonstraci důkazů Ghenta propustí. Teď si konečně promluvte s Ghentem – ten slíbí, že setkání s Kavarem zařídí, ale předtím musíte získat od vůdkyně místního gangu v kantýně jeho osobní šifrované disky, bez kterých nemůže setkání zařídit.

  5, Setkání s Kavarem a útěk z Onderonu
  Až opustíte Ghentův byt a vyrazíte ke kantýně získat disky, tak v krátké in-game animaci uvidíte, jak kapitán Riiken hlídkuje ve východní části náměstí. Zaběhněte tam a až nebudou kolem žádní svědci, tak ho zabijte. Teď se vraťte za Andou do kupecké čtvrti a oznamte jí úspěšné odstranění všech tří kapitánů stráže. Odměnou Vám bude slušná kopa peněz a Temné body navrch. Teď už ale konečně zamiřte do kantýny. Bakkel Vám potřebné holodisky nedá bez boje, takže ji zabijte i s kumpány a oberte ji o její vízum, které už stejně nebude potřebovat. Vízum můžete někomu obratem prodat. S ukořistěnými disky se vraťte ke Ghentovi, který konečně zařídí schůzku s Kavarem v kantýně. Vypravte se tam. Během rozhovoru Vám vyruší plukovník Tobin se skupinou vojáků, které budete muset zlikvidovat. Poté si Vás plukovník odchytí a nabídne Vám spolupráci, což přijměte. I tak se ale nevyhnete bojům se skupinkami vojáků, kteří podle Tobinových slov musí tak nějak udržovat fasádu věrnosti královně. Probijte se až do Kupecké čtvrti, u kašny se připojte ke vzpouře Ponlara a jeho podpůrců a pak se přes několik laserových věžiček probijte až k východu do vesmírného doku. Tady proběhněte až k raketoplánu a uleťte pronásledovatelům zpátky na Dxun.

  Star Wars: Knights of the Old Republic II - the Sith LordsHrobka na Dxunu
  Hned poté, co znovu přistanete na lesnatém měsíci planety Onderon, tak Vás kontaktuje Kelborn se zprávou od plukovníka Tobina. V této chvíli budete muset svoji družinu rozdělit na dvě skupinky, z nichž každá se vydá na jiné místo. Pro výpravu do hrobky, která je na řadě jako první, silně doporučuji toto složení – Visas, Hanharr a Mandalore. Druhou skupinu, která se vrátí na Onderon by kromě Vaší hlavní postavy měla tvořit Kreia a jako třetího doporučuji buď Bao-Dura nebo Handmaiden.

  1, Jungle Tomb
  Nejsnazší způsob, jak odstranit miny je tento – aktivujte Hanharrovi Frenzy a prostě přes ně přeběhněte. V každé volné chvilce pak Frenzy aktivujte znovu, budete tak prakticky imunní vůči všemu, čím nepřítel disponuje. Až senzor na vzdálené straně minového pole spustí poplach, tak zlikvidujte přiběhnuvší hlídku a poblíž pobíhající bomy. Postupujte dál, zlikvidujte laserové věžičky za zatáčkou a pak vyčistěte předsunutý sithský tábor. Pokud si chcete tuhou bitvu, která bude zakrátko následovat, ulehčit, tak s dostatkem programming spiků můžete věže u paty hrobky přeprogramovat tak, že začnou střílet na Sithy. To ale nedoporučuji, protože jinak se připravíte o jednu z mála opravdu hustých bitev, která je několikanásobně těžší než to, čemu čelíte po celou dobu hraní. Každopádně nyní Vám nezbyde než pokračovat na sever, kde je velká skupina Sithů s blastery, granáty a podporu věží (pokud jste je tedy nepřeprogramovali). Vyšlete dopředu Hanharra jako tank (neustále znovu aktivujte jeho Frenzy), v závěsu za ním Visas, která dokáže pomocí blesků a větve schopností Fear hodně bitvu usnadnit. Zdálky pak nechte Mandalora likvidovat zbytky. Postupujte pomalu po rampě nahoru, netříštěte své síly. V případě potřeby se nebojte použít stimulanty nebo energetické štíty. Nahoře přímo u vchodu do samotné hrobky čeká kromě několika dalších Sithů ještě velká skupina válečných droidů (tady výborně fungují granáty) a pár věžiček. Až zlikvidujete všechen odpor venku, tak si uložte hru a vstupte do hrobky. Dvojice důstojníků je jen slabým stínem toho, co čeká za dalšími dveřmi. Dvojice Sith Lordů je úplně jiná liga. Nastrčte Hanharra dopředu a zaměřte se vždycky na jednoho Sitha, nerozptylujte svůj útočný potenciál. Až pošlete oba temné Jedie do věčných lovišť, tak konečně vstupte do vnitřku hrobky.

  2, Sith Tomb
  Až dorazíte na první rozcestí, tak se vydejte nejdřív doleva, zlikvidujte Sithy strážící přístup do místnosti na konci chodby, kde především silně doporučuji za pár součástek opravit lékařského droida, který Vás pak bude následovat a doléčovat, což všechny boje značně ulehčuje. U počítačového terminálu zvolte možnost C, která odemkne blízký kontejner, uvnitř něhož je náhodně generovaný silný předmět. Teď se z rozcestí vydejte doprava. V místnosti na konci máte po likvidaci hlídačů hned několik možností – použít workbench na případný upgrade předmětů, získat další silný předmět ze starobylého kontejneru pomocí terminálu (řešení rovnice je šest krát dva minus osm plus devět krát jedna). Taky je zde na podlaze jakési soustředění Temné síly, kterou se nechte unést a kromě Temných bodů se Visas naučí i schopnost Slow, pokud jí ovšem už nedisponuje. Velkými vraty se vydejte na sever, dokud nedorazíte k dalším vratům, která jsou momentálně zamčená. Pro jejich odemčení se stačí vydat chodbou doprava NEBO doleva, ale kvůli zkušenost doporučuji projít obě dvě odbočky. Na levé straně je další pole Temné síly, kde se můžete naučit Affliction. Poté sestupte po rampě k jakémusi jezírku, kde provádí skupina temných Jediů nějaký pěkný rituál. Během rozžhovoru se nechte pohltit Temnou stranou Síly, dostanete další Temné body. Boji se však stejně nevyhnete. Pokud s sebou stále máte lékařského droida, tak je celý souboj mnohem, jednodušší. Pokud ne, tak použijte Hanharra opět jako štít, dle potřeby zapněte energetické štíty a Sithy jednoho po druhém povražděte. Poté zamiřte k sarkofágu v zadní části haly, který skrývá velice solidní krátký světelný meč (například právě pro Visas) a pak si promluvte s Xargou, který stojí tam, kde jste zpacifikovali Sithy. Po sérii animací dostanete pod kontrolu druhou skupinku, která zamíří v bojovém transportéru na Onderon.

  Star Wars: Knights of the Old Republic II - the Sith LordsOnderon podruhé
  1, Ruined Merchant Quarter
  Tady Vás hned po přistání čeká bitva s několika královninými vojáky, která ale skončí stejně rychle jako začala. Poté se Vám konečně představí generál Vaklu. Až si s ním domluvíte výši Vaší odměny, tak zamiřte na Sky Ramp vedoucí k paláci.

  2, Sky Ramp
  Tady je to taky hodně přímé – prostě postupujte pořád dopředu a likvidujte všechny, co se Vám připletou do cesty. Výborně tu fungují blesky, Force Wave nebo Stasis Field a Insanity. Po chvíli se probojujete na větší náměstí, kde Vám v dalším postupu brání silové pole. Zamiřte nejdřív doleva do kasáren, kde Vás kromě několika ubohých protivníků čeká i workbench a několik skříněk s náhodně generovanými předměty. Pak zamiřte do jihovýchodního rohu náměstí, kde pobijte obránce uvnitř zde stojící věže a terminálem deaktivujte silové pole. Po rampě se probojujte až na další náměstí, odkud je to už jen kousek do paláce.

  3, Royal Palace
  Tady je Vaším hlavním úkolem otevřít masivní dveře vedoucí do trůnního sálu. Nejdříve se vydejte na sever. Tady vyberte za prvními dveřmi muzeum, kde dostanete mimojiné např. Ossus Keeper Robe, která je jasnou volbou pro Consulara. Postupujte chodbou dál a likvidujte odpor. V jedné z místností je bezpečnostní terminál, který deaktivujte. Pak do terminálu na samém konci hlavní chodby zadejte číselnou kombinaci 66, 45, 39 a prohledejte místnost pro několik kvalitních předmětů. Nyní do jižního křídla paláce. Opět postupujte místnost po místnosti a ničte odpor. V poslední místnosti potkáte starého známého Kipha, kterého za všechny nepříjemnosti, které cestou sem způsobil, odměňte smrtí a deaktivujte terminál, u kterého stál. Vraťte se zpátky na hlavní křižovatku a projděte nyní otevřenými dveřmi, zabijte přerostlou ještěrku a zamiřte konečně na konečnou konfrontaci s mistrem Kavarem a královnou Talií. Vyčistěte královninu gardu, vzápětí Vás bude čekat Kavar. Jeho zabití by nemělo být velkým problémem, pokud ho však nemůžete zdolat, platí stejné rady jako pro boj s jeho předchůdci na ostatních planetách. Až bude po něm, tak se ještě pusťte do královny samotné. Ta má sice víc života jak slon, jinak je ale její likvidace celkem snadná. Až budete hotovi i s ní, tak se rozlučte s Vakluem a odleťte zpátky na Dxun. Na palubě si promluvte s Kreiou a dozvíte se, že pokud ještě nějací Jediové přežili, tak se Vám pokusí postavit v ruinách Jedieské enklávy na Dantooinu. Odleťte tam.

  Star Wars: Knights of the Old Republic II - the Sith LordsRuined Jedi Enclave
  Až doběhnete až k vybombardované enklávě, tak v animaci uvidíte, jak se otevírají dveře, které byly předtím nepřístupné. Pobijte pár kath houndů, kteří je hlídají a vstupte. Pokračujte do vnitřního dvora, kde nikdo nebude. Přijde Kreia a pokusí se Vás zabít. Poté, co se proberete, tak získáte schopnost Force Crush, která je proti osamoceným protivníkům naprosto nepřekonatelná. Po animaci odletíte na Telos utkat se s Atris.

  Secret Academy podruhé
  Tady si s Atris nejdříve zabojuje Handmaiden, která svou učitelku snadno porazí. Pak přijdete na scénu Vy – po rozhovoru se na Atris vrhněte a vykostěte ji (Force Crush je tady naprosto ideální). Až bude po všem, tak můžete Atris buď dorazit a nebo nechat oslabenou se sithskými holocrony, které dokonají dílo za Vás. Až bude po všem, tak skončíte znovu na stanici na orbitu planety.

  Telos Station podruhé
  Až domluvíte s poručíkem Grennem, tak se vydejte zlikvidovat útočníky, v tuto chvíli by to neměl být problém. Postupujte stále vpřed až do poničeného Entertainment modulu, dozadu do kanceláře TSF, kde zlikvidujte poslední Sithy a pak skrz východ do doků odleťte na mateřskou loď útočníků, Ravager. S sebou si rozhodně vemte Visas, nebo se připravíte o kus příběhu.

  Ravager Command Deck
  Tady se k Vám a Visas přidá Mandalore. Vaším úkolem tady je rozmístit čtyři silné nálože na klíčová místa lodi, pak porazit Darth Nihiliuse a odletět. Z místa, kde začínáte, zamiřte přímo na jih a v místnosti na jihozápadním okraji mapy umístěte první nálož. Teď zamiřte na východ. Až dorazíte do velké haly, která se v zadní části zvedá, tak zamiřte jižní odbočkou a na konci slepé chodby položte další nálož. Vraťte se zpátky do velké haly a vydejte se pro změnu na sever. Na první křižovatce doleva a ocitnete se v místnosti s raketami. Taky je tu workbench, který můžete dle libosti využít. Dobře si tohle místo zapamatujte, protože se sem ještě budete muset vrátit. Pokračujte v průzkumu do jihovýchodní části mapy. Tady objevíte bývalou kajutu Visas, kterou nechte chvíli meditovat, zvednou se jí Force pointy. Na konci slepé chodby je další místo pro nálož. Až ji položíte, tak se v animaci ukáže, že jste přišli o poslední dávku výbušniny. Proto se teď vraťte do místnosti s workbench a pomocí terminálu na stěně vyjměte proton core z jedné z raket. Pak se vydejte do poslední neprozkoumané části mapy. Tady v jedné z místností potkáte plukovníka Tobina, kterého zabijte a pak v severovýchodním rohu mapy umístěte poslední nálož. Projděte východem nedaleko odsud na můstek.

  Ravager Bridge
  Tady je to hodně lineární – prostě postupujte pořád na západ, až konečně dorazíte na můstek, kde Vás čeká Darth Nihilius. Během rozhovoru mu řekněte, že ho Kreia obelhala, což ho při následném boji oslabí. Pak se na něj vrhněte se vším, co máte (stimulanty, Síly atd.). Výborně opět funguje Force Crush. Až klesne jeho život asi na polovinu, požádejte v následujícím rozhovoru Visas, aby se pokusila svého mistra omráčit, což udělá. Až bude po všem, tak přikažte Visas, aby Vám přinesla Nihiliusovu masku. Vzít na sebe si ji sice nemůžete, ale alespoň se Vám zvýší maximální počet Force pointů. Teď už Vás tady nic nedrží, takže se vraťte k raketoplánu, kterým jste přiletěli a Ravager opusťte.

  Star Wars: Knights of the Old Republic II - the Sith Lords Malachor V
  1, Surface
  Tady jste na průzkum sami. Silně doporučuji mít po celou dobu pobytu tady aktivovanou Breath Control, protože je tady velký počet průduchů chrlících jedovaté plyny. Vašimi jedinými nepřáteli budou Storm Beasts, které jsou většinou po jedné, takže není problém je s pomocí Force Crush zpacifikovat dřív, než se dostanou do útočné vzdálenosti. Průzkum provádějte pečlivě a pokud možno zabijte VŠECHNY Storm Beasts, na které narazíte. Později Vám to ušetří spoustu trápení. Obzvláště vyčistěte severovýchodní a jihozápadní cípy mapy, kde jsou vraky republikových lodí. Až tu budete hotovi, tak zamiřte na západ do hlubin planety.

  2, Depths
  Tady opět vyčistěte především okolí dvou ztroskotaných vesmírných korábů. První je na severovýchod od místa, kde začínáte a druhý v jihozápadním výběžku jeskynního systému. Pak vyražte jedinou možnou cestou na sever. Tady se Vám postaví přerostlá ještěrka, která je poměrně tuhým oříškem, pokud doběhne až k Vám a vy nemáte moc životů. Jinak ale není příliš odolná proti Silovým schopnostem, takže Force Crush, Stasis Field nebo blesky ji brzo udolají. Až bude po ní, tak zamiřte dál na sever, kde po animaci změníte postavu a stanete se malým kulatým droidem, který po celou dobu doprovázel Bao-Dura. Vaším úkolem je nyní aktivovat jakýsi Shadow Mass Generator, který by zničil celou planetu. To provedete poměrně snadno – musíte obletět už výše zmiňované vraky ztroskotaných lodí (dva na povrchu a dva tady) a generátor tak aktivovat. Až budete hotovi, tak se znovu zhostíte ovládání své hlavní postavy, tentokrát již uvnitř Trayus Academy.

  3, Trayus Academy
  Závěrečný souboj se blíží! Vězte, že uvnitř této budovy Vás čeká obrovské množství nepřátel, z nichž nejnebezpečnější jsou Maraudeři a Sith Lordi, ze kterých padají moc pěkné věcičky. Zbytek je spíš do počtu a pod čepelí Vašeho světelného meče a blesky z Vašich rukou budou padat jako klasy obilí pod kosou žatce. Až vyčistíte tuhle část akademie (doporučuji pozabíjet opravdu všechny, v součtu je za ně HROMADA zkušeností), tak zamiřte jedněmi ze dveří na západě do Trayus Crescent.

  4, Trayus Crescent
  Tady se opravdu nedá zabloudit:-)Prostě postupujte pořád na sever, Maraudery a Sith Lordy likvidujte pokud možno Force Crush anebo Silou a poté projděte severním východem do další části Trayus Academy.

  5, Souboj s Darth Sionem
  Tady Vás bude na severním okraji mapy přímo uprostřed čekat Darth Sion. Během rozhovorů, které vedete mezi jednotlivými fázemi souboje, mu můžete snížit některé statistiky, což může boj samotný hodně ulehčit. Až zkřížíte meče, tak opět doporučuji Force Crush. Pokud hrajete za Consulara a máte vysokou Wisdom, tak takhle Siona zabijete, aniž by se Vás byť jedinkrát dotknul. Pokud hrajete za Guardiana nebo Sentinela, tak nejdřív použijte také Force Crush a pokud Vám dojdou Force pointy, tak soupeře doražte svými bojovými schopnostmi, kterých máte nepochybně víc než dost. Až bude po všem, tak Siona oberte, má u sebe několik opravdu pěkných věciček. Dveře přímo před Vámi zatím ignorujte a vydejte se místo toho do poslední neprobádané sekce komplexu.

  6, Trayus Proving Grounds
  Tady jsou největší výzvou dvojice Sith Marauderů, kteří jsou mnohem nebezpečnější než byl před chvílí Darth Sion. Nejdůležitější je tady ale workbench, kde můžete naposledy vylepšit své věci před závěrečným soubojem. Až tak učiníte, tak se vraťte do severní sekce Trayus Academy a odtud konečně zamiřte do Trayus Core na závěrečnou konfrontaci.

  7, Závěrečný souboj.
  Teď můžete konečně Kreiu patřičně odměnit za zradu na Dantooinu. Nejdříve musíte čelit jen jí samotné, což není nijak zvlášť obtížné. Přesto však pro jistotu před bojem spolykejte všechny myslitelné stimulanty a aktivujte co nejvíc obranných Sil. Opět výborně funguje Force Crush (hlavně pro Consulara) a vzhledem k tomu, že budete tak na 26. nebo 27. levelu, tak by to neměl být problém ani tak. Až Kreiu zbavíte jejího tisíce hitpointů, tak si popovídáte znova. Tentokrát na Vás poštve tři poletující světelné meče. Proti všem naráz jste bez šance, takže se dejte na útěk směrem k místu odkud jste přišli a vyřiďte je jeden po druhém. Force Wave a Force Crush jsou tady nejlepšími volbami. Pak doraźte Kreiu, naposledy si s ní popovídejte a vychutnejte si závěrečné titulky, právě jste totiž pokořili druhé Rytíře Staré republiky!

  Konec.
 • Autor:


  Nejčtenější

  KVÍZ: Poznáte nejslavnější herní padouchy?

  Call of Duty: WW2 - Zombie Mode

  Většina kladných herních hrdinů si je podobná jako vejce vejci. Zato u záporáků se mohou vývojáři daleko více vyřádit,...

  Umělá inteligence od Elona Muska už teď poráží profesionály ve hře Dota 2

  Organizace OpenAI slaví s vývojem umělé inteligence spoustu úspěchů.

  Vývojáři projektu OpenAI, u jehož zrodu stál vizionář Elon Musk, představili umělou inteligenci, která je schopná...  Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

  Cuphead

  Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

  KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

  Far Cry 5

  Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

  RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

  Lust for Darkness

  Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

  Další z rubriky

  Online střílečka The Culling 2 nemohla dopadnout hůře, nikdo ji nehraje

  The Culling 2

  Týden po vydání battle royale hry The Culling 2 můžeme její hráče spočítat na prstech jedné ruky. Pro autory to bude...

  Původní začátek Mafie 3 byl prý tak drsný, že ho autoři nemohli vydat

  Mafia III (PS4)

  Mafia 3 prý měla na samém začátku obsahovat velice kontroverzní scénu, ale autoři ji nakonec nepoužili. Nejen, že ji ze...

  Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

  Mashinky

  V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...  Najdete na iDNES.cz