Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

SW: Knights of the Old Republic II - návod #1

  12:00aktualizováno  12. dubna 4:15
Rytíři Staré republiky se vrátili zpátky v plné síle a nejeden fanoušek RPG her a vesmírné Síly u nich stráví spoustu času. Aby tato doba nebyla zbytečně prodlužována zákysy a aby Vám nic neuniklo, od toho je tu náš návod…

Herní karta

Několik základních rad:

 • Už jsem to sice psal v návodu na první díl, ale zopakuji to znovu – postavu si vytvořte pečlivě a klidně s jejím vytvářením zabijte víc než několik minut. Pokud špatně rozdělíte body vlastností, zvolíte si špatné featy a Síly, bude hra zbytečně těžší a budete muset častěji používat funkci load:-)
 • Používejte lékárničky! Pokud s nimi nebudete vyloženě plýtvat, uvidíte, že jich zbyde víc než dost. A kromě toho si během samotného hraní můžete u laboratorních stolů vyrobit všelijakých stimulantů a lékárniček tolik, na kolik Vám vystačí chemikálie.
 • Sbírejte všechno z padlých protivníků, otvírejte skříňky a kontejnery. Při troše štěstí se Vám podaří najít předměty, které nejsou ani v obchodech a navíc jsou zadarmo. Ale pozor! Na rozdíl od předchozího dílu se může stát, že otevření schránky násilným způsobem (zbraní, minou) rozbije křehké předměty uvnitř a nadělá z nich kupu neužitečného šrotu. Proto se snažte mít s sebou vždycky nějakou postavu, která ovládá otvírání zámků!
 • Ukládejte! Souboje se sice oproti prvnímu dílu zjednodušily, ale i tak nikdy nevíte, co čeká za dalšími dveřmi. Navíc mi hra občas spadla a všechen neuložený postup byl v tahu!
 • Peníze utrácejte dle libosti, protože v tomto díle není žádný obchodník s extra silnými předměty, který by během hry rozšiřoval svou nabídku tak, jako tomu bylo v díle prvním.
 • Pokud chcete bojovat se dvěma zbraněmi naráz, vždycky upřednostňujte dvě zbraně jednoruční před zbraní obouruční (platí pro meče klasické i světelné). Důvod je prostý. Vzhledem k tomu, že můžete své vražedné nástroje vylepšovat, vejde se do dvou zbraní vždycky víc vylepšení než do jedné obouruční.
 • Vyrábějte si upgrady sami! Komponentů by mělo být dost a vzhledem k tomu, že se do světelných mečů vejde dvakrát víc vylepšení než dřív, vyplatí se to. Obchodníci totiž zpravidla prodávají pouze nejzákladnější upgrady a ty, které dostanete za plnění úkolů jsou povětšinou do blasterů, což rytíři Jedi moc nepomůže
 • Návod se zaměří pouze na mužský Temný charakter, pokud chcete být hodní, budete muset spoustu věcí udělat jinak. Pokud snad nevíte, jak Světlé a Temné body Síly ovlivňují vývoj postavy a směřování příběhu, přečtěte si recenzi prvního dílu.
 • Až bude Vaše postava přibližně na patnácté úrovni, tak si pořádně pokecejte s Kreiou, která Vaši postavu dále specializuje (Sith Marauder, Jedi Watchman a tak dále). Byla by škoda to propásnout a připravit se tak o nové schopnosti Síly i featy.
 • A poslední rada na závěr! Povídejte si se svými společníky co nejvíce a posilujte u nich svůj vliv.Nejen, že se tak dozvíte spoustu o nich samotných, ale když se budete opravdu snažit, dostanete se i k některým jinak uzamčeným videím a dokonce se naučíte i nové schopnosti, zvýšíte si základní atributy nebo dostanete zkušenosti navíc!

  Star Wars: Knights of the Old Republic II - the Sith Lords Peragus Mining Station
  1, Administration level
  Prolog jsem přeskočil záměrně, protože si nedovedu představit, jak by se tam mohl někdo zaseknout. Takže – až se proberete po léčebné kúře v nádrži, pokračujte jedinými dveřmi dopředu, vzápětí projděte dveřmi vlevo a pomocí počítačového terminálu otevřete dveře do márnice (přímo naproti), do skladu lékařského vybavení (za zády) a taky si přečtete lékařské záznamy, mezi nimiž je i jeden týkající se té nádrže, ve které jste se probrali. Hned vedle terminálu je tady laboratorní stůl (lab station), kde si můžete vyrobit nějaké ty předměty. Až vyberete sklad zásob, zamiřte přímo do márnice. Seberte z mrtvoly muže plasma torch a promluvte si s Kreiou, která náhle ožije. Pošlete ji do háje a odsekávejte jí a uděláte první krůčky na cestu k Temné straně (obecně platí, že když budete odsekávat, budete zlí a vraždit na potkání, tak se Temné body jen pohrnou). Pokračujte k poškozeným dveřím a použijte plasma torch na jejich otevření (hodí se i na další dveře, které nepůjdou otevřít). Postupujte stále dál a postupně likvidujte droidy, kterých číhá za každým rohem několik. Až projdete asi tak tři místnosti, tak si po levé straně všimněte zatím uzavřeného nouzového průlezu. Pokračujte dál do místnosti ostrahy, vyberte skříňky a mrtvoly svoje věci už taky potřebovat nebudou (obírání mrtvol a otvírání truhel s věcmi je naprosto samozřejmé, a proto ho nebudu zmiňovat, pokud to nebude nezbytné pro splnění úkolu nebo další postup ve hře). Až dorazíte do velké místnosti a zpacifikujete všechny droidy, tak zamiřte ke konzoli napravo od vchodu a otevřete dveře v zadní části místnosti. Tady potkáte Attona, který je dalším vaším společníkem. Opět ho pěkně zpracujte a máte další Temné body. Až Attona pustíte z cely, tak použijte konzoli a spojte se s její pomocí s robotem T3-M4, za kterého si vzápětí zahrajete.

  2, Hangar a Fuel Depot (T3-M4)
  Malá rada na začátek – vzhledem k tomu, že prakticky jedinými nepřáteli budou těžební droidi, tak vřele doporučuji používat na jejich pohodlnou likvidaci shock arm, kterou má T3-M4 hned od začátku a jejíž účinnost se navíc s přibývajícími levely zvyšuje. Z místnosti, ve které se ocitnete, vedou troje dveře – ty východní se dají otevřít pouze výbušninami a je za nimi pár předmětů, ty jižní vedou k vyvýšené rampě s terminálem, který ale v této chvíli stejně ještě nemůžete opravit, takže se vydejte na západ. Probijte se přes droidy a na konci chodby sjeďte výtahem do Peragus Fuel Depot. Tady důkladně prohledejte rozbitého droida, u kterého najdete náhradní díly (parts) nutné k opravě terminálu v hangáru. Opravte ho a s jeho pomocí otevřete jedny z dvojice blokovaných dveří, kterými projeďte chodbou plnou nepřátel až do další částí Fuel Depot. Tady je to opět snadné – rovně a doleva a otevřete pro svoji postavu nouzový průlez.

  Star Wars: Knights of the Old Republic II - the Sith Lords3, Mining Tunnels
  Se svojí hlavní postavou se vraťte kus cesty zpět a projděte nyní otevřeným průlezem do těžebních tunelů uvnitř asteroidu. Tady hned za prvními dveřmi je skříň s hornickou uniformou a nějaké další užitečné vybavení, které si na sebe navlékněte. Poté pokračujte doleva, kde můžete opravit droida, který Vám pomůže nejen v boji, ale opravou získáte i snadno zkušenosti. Postupujte dopředu a postupně likvidujte všechno, co se Vám postaví do cesty. Nejdříve se zaměřte na malé levitující opravárenské droidy, kteří dokážou opravovat ty ostatní donekonečna. Po chvíli dorazíte k místu, kde ze země stoupá pára a které je evidentně přehřáté – použijte tepelný štít a rychle proběhněte. Ve velké místnosti použijte počítačový terminál k otevření vedle stojícího kontejneru a deaktivaci silových polí. Potom pozabíjejte všechny droidy, co byli za nimi a pokračujte chodbou na jihovýchodě dál. Použijte plasma torch na otevření zamčených dveří a na konci jižní chodby oberte nebožtíka o nějaké předměty. Vraťte se zpátky a severní chodbou projděte do Fuel Depot.

  4, Fuel Depot (Hlavní postava)
  Hned po příjezdu se dveře za postavou porouchají, takže je jasné, že tudy cesta zpátky nepovede. V místnosti po levé ruce důkladně prokecejte droida. Především se ho zeptejte na mrtvolu, která leží hned vedle na podlaze. Dozvíte se, že se jedná o údržbáře a že potřebujete nějak dát dohromady hlasový kód, kterým se otevírá přetlaková komora vedoucí na vnější plášť stanice. To je náš další cíl. Vydejte se do místnosti naproti, kde můžete vylepšit své vybavení na pracovním stole (workbench) a kde je v jedné bedně voice imprint sensor, který umožňuje nahrávání hlasových kódů a který je proto nezbytný pro další postup ve hře. Vraťte se k droidovi a nechte si od něj přehrát první část kódu. Pak pokračujte jedinou cestou na jih, zlikvidujte dva silnější droidy, kteří se na Vás vrhnou a v místnosti za nimi získejte z terminálu druhou část kódu. Pak se výtahem hned vedle vraťte na Administration level, kde je uložena třetí a poslední sekvence kódu. Proběhněte velkou místností zpět směrem k místu, kde jste se probrali a v místnosti ostrahy si přehrajte hlasový záznam, který doplní hlasový kód. Vraťte se do Fuel Depot a použijte terminál k otevření dveří do přetlakové komory. Levitující miny, které hlídají průchod doporučuji likvidovat zdálky, je to mnohem šetrnější ke zdraví postavy. Ze skříňky vytáhněte skafandr a projděte ven.

  5, Asteroid Exterior Tady se opravdu zabloudit nedá:). Až budete uprostřed cesty na druhou stranu, tak si můžete pokecat s Attonem, který je za oknem a sledovat přílet křižníku Republiky. Až se nabažíte výhledu, tak pokračujte dál do ubytovací sekce.

  Star Wars: Knights of the Old Republic II - the Sith Lords6, Dormitories
  Za zamčenými dveřmi na sever od přetlakové komory je další workbench a pár věciček. V místnosti směrem na sever je dvojice dvojice hasících automatů, které jsou docela nepříjemné, pokud se k nim přiblížíte, za to jsou úplně neškodné, když je zdálky odpálíte blasterem. Až se jich zbavíte, tak pokračujte k terminálu, který otvírá dveře do ložnic samotných. Prozatím ho ignorujte a pokračujte pořád rovně a na jih, zlikvidujte další hasicí věžičky a v místnosti, která má tvar pětiúhelníku najdete u mrtvoly horníka datapad, který Vám prozradí pozici tajného skladu zbraní v jedné z ložnic. Vraťte se k již zmiňovanému terminálu a pokračujte do ložnic (nejjednodušší je vyhodit terminál do vzduchu). Nejdříve zamiřte do východní ubikace. Jedovatý plyn není obzvlášť nebezpečný, takže ho můžete bez větších obav ignorovat a dát se do průzkumu jednotlivých ložnic. Sesbírejte datapady od všech, na které narazíte a pokud alespoň trochu ovládáte výbušniny, otevřete si s jejich pomocí dveře do jedné z ložnic, ve které je i ona výše zmiňovaná skrýš zbraní. Teď zamiřte do západní sekce ubikací a opět posbírejte všechny datapady, které vzápětí zanalyzujte v terminálu, který tu je. Pokud máte vysokou inteligenci, tak se Vám kód nutný k otevření turbovýtahu zobrazí celý, pokud ne, tak vězte, že sekvence má podobu 7, 5, 13, 17, 3. Vydejte se k němu (je na jih od místnosti, kde jste našli mrtvolu horníka) a použijte kód. Terminál můžete taky jednoduše vyhodit do vzduchu, ale je za to méně zkušeností. Odjeďte zpátky do Administration.<.p>

  7, Administration Level naposledy
  Hned poté, co vylezete z výtahu, tak tu na Vás bude čekat Kreia. Spolu s ní se vydejte za Attonem a společně pryč východem na jihozápadě centrální místnosti. Cestou na Vás zaútočí HK-50, kterého jste už potkali. Nejdřív zlikvidujte miny, které kolem něho poletují a pak se zaměřte na něj, neměl by to být problém. Ze šrotu seberte HK Vocabulator, který se bude hodit později. Až budete hotovi, tak odsud konečně zmizte.

  Star Wars: Knights of the Old Republic II - the Sith Lords8, Harbinger Command Deck
  Tady Vás poprvé čeká konverzace, jejíž průběh a závěr ovlivní, u koho získáte vliv. Volte pečlivě, protože čím více vlivu u té které postavy získáte, tím více se o ní dozvíte. Prohloubí se tak nejen zážitek ze hry, ale můžete tak získat extra zkušenosti a podobně. Taky se hodí upozornit, že po celou dobu pohybu na palubě Harbingeru se budete setkávat se skupinkami sithských zabijáků, kteří se vždycky objeví odnikud. Proto doporučuji projít celou loď co nejdůkladněji, abyste nepropásli možnost snadného zisku zkušeností. Zamiřte na západ na můstek lodi, kde se kromě hromady mrtvol nachází i terminál s navigační tabulkou, kterou nutně potřebujete k odletu. Z můstku zamiřte dalšími dveřmi dále na jih, zabíjejte nepřátele a sbírejte věci. Až dorazíte k nefunkčním záchranným modulům, tak se vraťte zpátky na místo, kde jste se objevili po příchodu z Administration a vydejte se na východ do Briefing Roomu, kde se z počítače můžete dozvědět něco málo z minulosti. Pak zamiřte jedinou cestou dál do další sekce lodi.

  9, Harbinger Crew Quaters
  Tady je jen pár kroků na východ Vaše kajuta. V bedně uvnitř je šikovná věcička, která mi osobně vydržela na ruce až do konce. Pokračujte do velké lékařské laboratoře, kde se toho dá spousta získat z beden u stěn a kde se můžete v nádrži i doléčit. Poté projděte důkladně celé patro a pokračujte do Engine Deck.

  10, Harbinger Engine Deck
  Tady je to hodně přímočaré, postupujte pořád dopředu, na křižovatce se můžete vydat na sever (workbench), rovně, kde si otevřete další cestu kupředu a nakonec na jih, kudy musíte projít. Použijte další terminál k otevření posledních dveří, co Vám brání v postupu a projděte do Fuel Depot.

  11, Odlet z Peragusu
  Tady znovu potkáte malého droida, který Vás předtím vytáhl z potíží a hlavně tu v pouzdře na zemi leží součástka (power conduit), kterou potřebujete k otevření dveří do hangáru. Postupujte pořád dopředu, konzolí vypněte silové pole na vrcholku šikmé rampy a odjeďte jižním výtahem do Hangar Bay. Tady použijte power conduit v terminálu na vrcholku rampy k otevření dosud blokovaných dveří, které vedou konečně do hangáru. Postupujte stále dál, až dojdete k plynové komoře. Ignorujte terminál, vypuštění plynu stojí zbytečně moc computer spiků. Proběhněte až k Ebon Hawku a nastupte. V tu chvíli s na Vás z hangáru vyřítí komando Sithů, kteří se budou chtít dostat na palubu. Jakkoli to může znít šíleně, nechte jich projít co nejvíc, nejlépe všechny. Tak získáte maximum zkušeností! Po jejich likvidaci uvnitř lodi můžete konečně odletět.

  Telos
  Hned po přistání budete vzati do vazby, dokud se nevyšetří Váš podíl na incidentu na Peragusu. Nemá cenu se vzpírat, stejně nakonec skončíte v cele. Tam vzápětí přiběhne žoldnéř, který by si rád vybral odměnu vypsanou na Vaši hlavu, ale budete ho muset zklamat:-)Po jeho likvidaci Vás poručík Grenn odvede do bytu v obytném modulu, kde budete v jakémsi domácím vězení.

  Star Wars: Knights of the Old Republic II - the Sith Lords 1, Residential 082 East
  Během Vašeho nuceného pobytu v domácím vězení budete mít možnost přijmout dva hovory – první od Ithorianů, kteří nás ale nezajímají, protože jsou hodní. Druhý hovor je od korporace Czerka, která je pěkně prohnilá a tudíž vhodná pro posílení Temné strany Síly. Poté, co budete konečně propuštěni, tak se vydejte na průzkum okolních bytů. Některé ze dveří jsou nyní zamčené, ale později se podíváme i za ně. Nejdřív zamiřte doprava do obytného komplexu B. Tady je v jednom z bytů Opo Chano, který může být v této chvíli užitečný maximálně tak k tomu, aby Vám prodal nějaké díly pro droidy. Zamiřte na sever do bytového komplexu A. Tady je v jednom bytě Harra, který prohrál svoji milou v kartách a Vy mu můžete za dva tisíce kreditů koupit její svobodu zpátky, což je ovšem ztráta času a plýtvání kredity, kterých v této chvíli beztak nemáte zrovna nejvíc. Proto ho odmítněte. Vedle v bytě můžete poté, co vyberete skříňku na podlaze, zabít jeho majitele za nějaké Temné body, ale s největší pravděpodobností tím ztratíte vliv u Kreiy. Až skončíte s prohlídkou bytů zamiřte západním směrem do vnitřku obytného modulu. Zamiřte do kanceláře Czerky, která je na jihu. Tady jděte rovnou za Janou Lorso a přijměte první úkol – ukrást z hangáru Ithorianů droida se vzácným softwarem. Odejděte a zamiřte do zábavního modulu, kde si můžete vyzvednout Vaše věci. Vchodje naproti vchodu do kanceláří Czerky.

  2, Entertainment 081
  Pokračujte pořád dopředu, kde si po pravé straně všimněte místního obchodu, kde si můžete koupit u jednoho obchodníka karty na paazak a u toho druhého všechno ostatní. Taky je tu další workbench. Až budete s nákupem hotovi, tak pokračujte dál. Až dojdete před kantýnu, tak odmítněte pomoct chudákovi, který udělal tu chybu, že urazil horkokrevné žoldáky (temné body). Do kantýny zatím chodit nemusíte. Postupujte pořád dopředu, východu k hangárům si zatím nevšímejte, místo toho sejděte po rampě do poslední neprozkoumané sekce modulu, kde je velitelství místních bezpečnostních složek. Tady si vyzvedněte svoje zkonfiskované vybavení. Droid u pultu Vám taky mezi řečí sdělí, že Ebon Hawk jaksi zmizel z hangáru, s čímž ovšem teď nic nenaděláte. Až budete mít svoje věci, tak si v zadní místnosti promluvte s poručíkem Grennem, který má pro Vás nějakou prácičku. Zaprvé chce zjistit, kdo byl ten týpek, co Vás napadl ve vězení. Další dva úkoly spočívají ve hledání lidí – dvou žoldáků a jednoho zaměstnance Czerky. Ke všem se za chvíli dostaneme. Nejdřív však zamíříme vyzvednout droida z hangáru.

  3, Dock module
  Zamiřte přímo rovně do hangáru číslo 2. Stráži u vchodu ukažte credentials, které máte od Jany Lorso a pustí Vás dovnitř. Uvnitř čeká kýžený droid. Než si ho však budete moct odvést, musíte zlikvidovat partu otrapů, z nichž jeden u sebe bude mít silně modifikovaný blaster, který se později bude hodit jako vstupenka do místní pašerácké sítě. Až budete s útočníky hotovi, tak zatím nechte droida stát tam, kde je a zamiřte na východ k hangáru číslo tři. Tady si nejdříve promluvte s Durosem za pultem, od kterého se dozvíte něco o Batu Removi, co jste ho zlikvidovali hned po příletu sem. Vedle stojící zelenáč Vás nasměruje za Janou Lorso, která by měla vědět něco o Batonovi, dalším hledaném. Teď se můžete vrátit s droidem do kanceláří Czerky. Odměna a Temné body Vás neminou. Také tu potkáte ty žoldnéře, které chce Grenn pod zámkem. Ale ti utečou. Protentokrát. Dalším úkolem bude likvidace Sluska, šéfa místní pobočky galaktické zločinecké sítě Exchange. Ještě než odejdete, zeptejte se Jany na Batona. Nasměruje Vás za Ithoriany, kam se vzápětí vypravte.

  4, Residential 082 West
  Vstupte do Ithorianské základny a zamiřte hned za jejich vůdcem Chodo Habatem. Cestou si všimněte místní zahrádky zvané Vivarium, kam později také zamíříme. Řekněte Chodovi, že Batona hledá poručík Grenn a dostanete vstupní kartu do bytu v komplexu C, hned vedle bytu, kde jste začali. Vraťte se za Janou a oznamte jí, že víte, kde se Batono skrývá. Vzápětí tam zamiřte, odemkněte si a Batona eliminujte. Jana Vám teď vyplatí odměnu za jeho likvidaci.

  5, Setkání s Lopakem Sluskem a pašerácké úkoly
  Teď zamiřte zpátky do zábavního modulu a odtud do kantýny. Tady si můžete zazávodit na kluzácích nebo zahrát karty, bez obojího se lze snadno obejít. U baru si na Vás začne vyskakovat tvrďák Benok, se kterým se ještě setkáte. O kousek dál postává se svými bodyguardy fešanda Luxa, se kterou si promluvte. Bude souhlasit a setkání se svým šéfem Vám zařídí, ale nejdřív budete muset něco udělat. První věcí, kterou po Vás Luxa bude chtít, je obchod se zbraněmi. Sami zamiřte do lékařských prostor v Residential 082 West, kde dostanete skrze komunikační konzoli další instrukce. Okamžitě se vydejte do bytu B3. Tady se setkáte s obchodníky. Jejich představa transakce však spočívá ve Vaší likvidaci, takže nezbyde nic jiného než je zabít. Vraťte se za Luxou, povězte ji o útoku a vymamte z ní 500 kreditů jako rizikový příplatek. Další prácička spočívá ve vrácení dlužných peněz. Zamiřte proto za Opo Chanem do bytu B2 a požadujte vrácení peněz, které dluží. Ten je ale nemá, takže ho zabijte a vraťte se za Luxou. Ta teď bude souhlasit s tím, že schůzku zařídí, ale musíte jejího šéfa zabít. Nezbývá než souhlasit. Než se ale vydáme srovnat Lopaka do latě, popíšeme se pašerácké úkoly, které přinesou kromě Temných bodů i slušnou kupu kreditů. Zajděte za Samhanem do jeho obchodu a ukažte mu modifikovaný blaster, který jste získali od útočníka v hangáru. Projevte zájem přidat se k pašerákům a dostanete první úkol – získat vzorek vzácné rostliny z ithorianského Vivaria. Je to snadné, prostě přijďte k rostlině a utrhněte si list. Protestujícího zahradníka ignorujte, stejně jen vyhrožuje. Vraťte se k Samhanovi pro svoji první odměnu. Dalším úkolem bude získání unikátního štítu. Ten se nachází ve skladu hangáru číslo 2, kde už jste taky byli. Skladníka zabijte a svou kořist odneste Samhanovi. Další věcí, kterou máte získat jsou lékařské zásoby z kontejneru lékařské jednotky. Zamiřte do Residential 082 West, otevřete kýženou skříňku (je jedno jak) a s ukořistěnými zásobami zamiřte zpátky za Samhanem. Důstojníka TSF prostě zabijte. Samhan Vás požádá o poslední službu – máte ho eskortovat k raketoplánu, který Vámi získané předměty odveze. Budete mít ale návštěvu z TSF, kterou pohostěte studenou čepelí a pár granáty. Tím Vaše kariéra pašeráka na Telosu končí.

  6, Likvidace Lopaka Sluska a odlet ze stanice
  Ještě než zamíříte za místním mafiánským bossem, tak se stavte v kanceláři TSF a vyzvedněte si odměnu za info o Batu Removi a taky můžete Grennovi nakukat, že jste zlikvidovali dvojici hledaných žoldáků. Pak už konečně pospíchejte do Residential East, kde dveřníkovi před Bumani Exchange řekněte, že Vás posílá Luxa a budete vpuštěni dovnitř. Recepční řekněte, že jdete odstranit jejího zaměstnavatele a za dveřmi zlikvidujte partičku prasečích bodyguardů. Vydejte se doprava a dolů, kde znovu potkáte vejtahu Benoka, kterého zlikvidujte i s jeho doprovodem, neměl by to být problém. Má u sebe docela solidní blaster. Pokračujte do další místnosti, kde Vás jeden z hlídačů pustí za Sluskem. Ten se ještě pokusí odvrátit nevyhnutelné a pošle na Vás dva bojové droidy. Marná snaha. Teď už se nemá Slusk kam schovat a můžete ho proto konečně zabít i s Luxou, která se během konverzace taktéž dostaví na místo. Výborně tady funguje Force Scream, pokud ho máte a taktéž Síly z větve Fear, Horror, Insanity. Až bude po boji, všechny oberte a vraťte se do kanceláří Czerky se zprávou o svém úspěchu. Tady Vás bude čekat překvapení v podobě nepřátelských žoldáků, kterých je všude plno. Postupně se probijte až k Janě Lorso a poté, co se zbavíte vůdce útočníků, si s ní promluvte. Po obdržení odměny se vydejte k hangárům. Promluvte si s Durosem za pultem a dostanete první součástku pro nový světelný meč (celkem jsou potřeba díly čtyři). Poté z hangáru číslo tři odleťte na povrch Telosu.

  Pokračování příště...
 • Autor:


  Nejčtenější

  KVÍZ: Poznáte nejslavnější herní padouchy?

  Call of Duty: WW2 - Zombie Mode

  Většina kladných herních hrdinů si je podobná jako vejce vejci. Zato u záporáků se mohou vývojáři daleko více vyřádit,...

  Umělá inteligence od Elona Muska už teď poráží profesionály ve hře Dota 2

  Organizace OpenAI slaví s vývojem umělé inteligence spoustu úspěchů.

  Vývojáři projektu OpenAI, u jehož zrodu stál vizionář Elon Musk, představili umělou inteligenci, která je schopná...  Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

  Cuphead

  Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

  KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

  Far Cry 5

  Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

  RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

  Lust for Darkness

  Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

  Další z rubriky

  Kupujete někdy sběratelské edice?

  Vývoj počítačových her, jejich obalů a bonusových materiálů

  Ne každému stačí krabička se hrou, či jen digitální kód ke stažení. Většina očekávaných her je k sehnání v různých...

  Online střílečka The Culling 2 nemohla dopadnout hůře, nikdo ji nehraje

  The Culling 2

  Týden po vydání battle royale hry The Culling 2 můžeme její hráče spočítat na prstech jedné ruky. Pro autory to bude...

  RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

  Lust for Darkness

  Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...  Najdete na iDNES.cz