Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

System Shock

  20:37aktualizováno  9:58
Velké množství rad...

Položte lékarničku (1st aid kit), aktivujte logickou sondu (logic probe) a dvakrát klikněte na položenou lékarničku. Budete úplně uzdraveni !!!

Zapnout druhou verzi létajících bruslí, pak jeden libovolný elektrický spotřebič. Pak zapínat a vypínat brusle -> přibývá energie.

Položte na zem baterii (I-CAD Battery) a dvakrát na ni klikněte (možná je potřeba aktivovat logickou sondu) a budete mít max. energii.

-nebo-


1) Stiskněte ALT+H pro aktivaci on-line nápovědy. Pak bude počítač automaticky ukazovat tajné dveře nebo věci, které by mohly být přehlédnuty.

2) Energie zdarma: Zapněte štít a lucernu. Potom klikněte na "Turbo Motion Booster System" ("Booster") a opět jej vypněte. Zobrazí se zpráva o velmi malé nebo nulové spotřebě energie. Pokud spotřeba není nulová, znovu zapněte a vypněte Booster. Konečným výsledkem je zapnutý štít a lucerna bez spotřeby energie. POZNÁMKA: energetické zbraně, enviro-suit a Jump Boots budou stále spotřebovávat energii při použití. (tento cheat nefunguje v CD-ROM verzi)

3) Více energie a zdraví: Vždycky s sebou mějte baterii (standardní nebo I-CAD) a First Aid Kit (lékárnu). Položte baterii na zem a přibližte se k ní co nejvíce. Potom "použijte" lékárnu tím, že jí chytnete a dvakrát kliknete na baterku. Takto můžete také naopak použít baterku na lékárnu pro obnovení zdraví. Pak již stačí nosit pouze jednu lékárnu a jednu baterii. (nefunguje v CD-ROM verzi)

4) Světlo zdarma: Stiskněte "Escape" a vyberte menu "Options". Zde nastavte "Gama corrections" na takovou úroveň jasu, jaká vám vyhovuje.

5) Přístupové panely: Vše co potřebujete je jedna logická sonda "Logic Probe". Jděte před panel a uložte si hru. Poté použijte logickou sondu pro vyřešení panelu. Zapište si správné řešení. Nahrajte hru a vyřešte panel bez pomocí sondy podle zapsaného řešení.

6) Podobný postup se dá také použít při prohledávání mrtvol. Uložte hru, prohledejte mrtvolu a když nenajdete věc, která se vám hodí, jednoduše znovu nahrajte hru a celý postup opakujte do omrzení. Toto je vhodné zejména v prvním levelu pro nalezení zbraně "Sparq Beam", která je poněkud efektivnější než kovová trubka "Lead Pipe".

Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Další z rubriky

Pokračování Theme Hospitalu nazvané Two Point Hospital vyjde v srpnu

Two Point Hospital

Strategie Two Point Hospital, v níž se budeme starat o vlastní nemocnici, vychází 30. srpna.

Konami zatrhlo výrobu portu hororu P.T., jeho autora však odměnilo

P.T.

Právníci firmy Konami zakázali distribuci už téměř hotového remaku hororové hry P.T. Jeho tvůrce však nemusí smutnit,...

Online střílečka The Culling 2 nemohla dopadnout hůře, nikdo ji nehraje

The Culling 2

Týden po vydání battle royale hry The Culling 2 můžeme její hráče spočítat na prstech jedné ruky. Pro autory to bude...Najdete na iDNES.cz