Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

System Shock

  20:37aktualizováno  9:58
Velké množství rad...

Položte lékarničku (1st aid kit), aktivujte logickou sondu (logic probe) a dvakrát klikněte na položenou lékarničku. Budete úplně uzdraveni !!!

Zapnout druhou verzi létajících bruslí, pak jeden libovolný elektrický spotřebič. Pak zapínat a vypínat brusle -> přibývá energie.

Položte na zem baterii (I-CAD Battery) a dvakrát na ni klikněte (možná je potřeba aktivovat logickou sondu) a budete mít max. energii.

-nebo-


1) Stiskněte ALT+H pro aktivaci on-line nápovědy. Pak bude počítač automaticky ukazovat tajné dveře nebo věci, které by mohly být přehlédnuty.

2) Energie zdarma: Zapněte štít a lucernu. Potom klikněte na "Turbo Motion Booster System" ("Booster") a opět jej vypněte. Zobrazí se zpráva o velmi malé nebo nulové spotřebě energie. Pokud spotřeba není nulová, znovu zapněte a vypněte Booster. Konečným výsledkem je zapnutý štít a lucerna bez spotřeby energie. POZNÁMKA: energetické zbraně, enviro-suit a Jump Boots budou stále spotřebovávat energii při použití. (tento cheat nefunguje v CD-ROM verzi)

3) Více energie a zdraví: Vždycky s sebou mějte baterii (standardní nebo I-CAD) a First Aid Kit (lékárnu). Položte baterii na zem a přibližte se k ní co nejvíce. Potom "použijte" lékárnu tím, že jí chytnete a dvakrát kliknete na baterku. Takto můžete také naopak použít baterku na lékárnu pro obnovení zdraví. Pak již stačí nosit pouze jednu lékárnu a jednu baterii. (nefunguje v CD-ROM verzi)

4) Světlo zdarma: Stiskněte "Escape" a vyberte menu "Options". Zde nastavte "Gama corrections" na takovou úroveň jasu, jaká vám vyhovuje.

5) Přístupové panely: Vše co potřebujete je jedna logická sonda "Logic Probe". Jděte před panel a uložte si hru. Poté použijte logickou sondu pro vyřešení panelu. Zapište si správné řešení. Nahrajte hru a vyřešte panel bez pomocí sondy podle zapsaného řešení.

6) Podobný postup se dá také použít při prohledávání mrtvol. Uložte hru, prohledejte mrtvolu a když nenajdete věc, která se vám hodí, jednoduše znovu nahrajte hru a celý postup opakujte do omrzení. Toto je vhodné zejména v prvním levelu pro nalezení zbraně "Sparq Beam", která je poněkud efektivnější než kovová trubka "Lead Pipe".

Autor:Nejčtenější

První zahraniční ohlasy na českou hru Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Některé zahraniční servery již publikovaly recenze na českou hru Kingdom Come: Deliverance. Jak si vede? U kritiků...

OBRAZEM: Vychází Kingdom Come, přinášíme své dojmy po prvních 20 hodinách

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji sice pár...

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji pár dnů testujeme, ale vzhledem k jejímu obrovskému...O Kingdom Come: Deliverance je v Česku zájem, mnohé obchody mají vyprodáno

Kingdom Come: Deliverance

Česká hra Kingdom Come: Deliverance sice vyšla teprve v úterý, mnohé obchody však měly rozprodanou většinu z první...

RECENZE: Subnautica je nejlepší podmořská hra všech dob

Subnautica

Podmořská Subnautica je na první pohled nenápadná hra, která se od svého vydání drží mezi nejprodávanějšími hrami na...

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

Další z rubriky

PC verze sci-fi hororu Dead Space je dočasně zdarma

Dead Space (PC)

Povedený, nicméně už deset let starý vesmírný sci-fi horor Dead Space je na PC dočasně zdarma.

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

KOMENTÁŘ: Historická tematika boduje, proč je jí ve hrách tak málo?

Kingdom Come: Deliverance

Na české hře Kingdom Come: Deliverance je dobře vidět, že historická témata a dobová autentičnost nejsou hráčům cizí. A...

Najdete na iDNES.cz