Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 11.4.2005 - 17.4.2005

  12:00aktualizováno  24. dubna 12:34
Další dubnový týden je za námi. Co všechno se za posledních sedm dní událo na našich hostovaných fanstránkách? Můžeme říct, že byl štědrý? To vše a mnohem více se dozvíte v našem pravidelném článku. Čtěte dále!
Naše hostovaná fanstránka www.czech-stalker.com přináší téměř každým dnem jak novinky z aktuálního dění, tak i aktualizace neméně zajímavých rubrik. Jako jediná fanstránka v ČR se může chlubit například rozsáhlou galerií fotek z Černobylské pohromy a dalšími zajímavými materiály. Proto by si jistě zasloužila i Vaši pozornost, neváhejte a navštěvujte.
 

TIP: Využijte rychlejší orientace v článku - klikněte na hru, která Vás zajímá

 
Age of Mythology


Command & Conquer

 
GTA: Vice City


Mafia

 
NFS: Underground 2


S.T.A.L.K.E.R
.

AGE OF MYTHOLOGY [http://aom.bonusweb.cz]
Úterý, 12.4.2005 - Další interview s Gregem Streetem
Tento týden opět začínáme fanstránkou o hře Age of Mythology. V úterý nás stránky informovaly o dalším interview s Gregem Streetem, jenž můžete najít v časopise Computer and Video Games. Otázky se týkaly především herní ekonomiky, kampaně a celkového postupu na hře. První část interview si můžete přečíst v novince.
Středa, 13.4.2005 - Kdy ES bude updatovat svou HomePage?
Přesně tento dotaz padl v diskusích na AoE3 Heaven, na který vcelku očekávaně odpověděl Dave Pottinger. Zdůraznil, že v následujících pěti týdnech se můžeme těšit hned na tři nové věci okolo Age of Empires 3, jednou z nich je dozajista výstava E3. Pokud chcete přesně vědět, co Dave odpověděl, zavítejte na naše stránky a přečtěte si novinku.
Středa, 13.4.2005 - Po dlouhé době zase 2100+
Další novinka patří člověku s nickem Vagabond_Ourk, který se dostal nad bájnou hranici 2100 bodů v žebříčku ESO. Pokud se chcete přesvědčit, stáhněte si replay nebo se podívejte na statistiky tohoto hráče.
Středa, 13.4.2005 - Další část CGV interview
O první částí interview jste si mohli přečíst v novince z úterka (nebo o několik řádků výše), nyní tu máme část druhou, která je o poznání zajímavější. Můžete se dočíst, že ES nechtějí dělat hru, která bude historicky úplně přesná, a nějaké další podrobnosti o multiplayeru. Celý rozhovor najdete tady.
Středa, 13.4.2005 - Obchodování, koalice
Čtvrtá dnešní novinka je zasvěcená tématu obchodování, koalice s indiány a obchody s HomeCity v Age of Emires 3. Nových informací je opravdu hodně, čtěte v novince na našem webu.
 
COMMAND & CONQUER [http://cac.bonusweb.cz]
Čtvrtek, 14.4.2005 - Patch 1.04 je na světě
Na dnešek si naše fanstránka o sérii Command & Conquer připravila Patch 1.04, který opravuje problémy v online lobby, s GLA dělníkem a chybějícím mostem. Patch velký přibližně 18 MB můžete stahovat zde.

MAFIA: The City of LOST HEAVEN [http://mafia.bonusweb.cz]
Pondělí, 11.4.2005 - Film vs. hra?
Režisér filmu Kmotr (The Godfather), Francis Ford Copolla, se oficiálně vyjádřil, že se mu nelíbí stejnojmenná hra, která by se zanedlouho měla objevit na našich monitorech. V oficiální zprávě se můžeme dočíst, že společnost EA (jež je autorem hry), si nikdy nezažádala o povolení používání názvu The Godfather.
Pondělí, 11.4.2005 - Nové wallpapery
Dnes se dočkala aktualizace sekce Wallpapery na naší fanstránce, kde přibylo 10 povedených wallpaperů s motivy hry Mafia: The City of Lost Heaven. Shlédnout je můžete zde.
Středa, 13.4.2005 - The City of Lost Dreams v1.1
The City of Lost Dreams je nová modifikace do Mafie, která změní podstatnou část objektů a textur, přidá nové mise a oblečení. Díky tomu, že mód má pouhých 17 MB, mohou pohodlně stahovat i lidé s vytáčeným spojením (dial-up). Podrobnější popis módu si můžete přečíst v článku na BW Planet.cz, kde je dostupný rovnou i download módu.
Neděle, 17.4.2005 - Škoda Superb a Octavia Tuning
Dnes tu máme něco z dílen Antonína Schindlera a Davida Plevy, kteří se nechali inspirovat auty z mladoboleslavské škodovky. Jedná se o Škodu Superb Tuning a Škodu Octavia Tuning. Pokud se tedy i vy chcete prohánět po Lost Heavenu v těchto nadupaných českých autech, zavítejte do sekce Modely aut.

NFS: UNDERGROUND 2 [http://nfsu2.bonusweb.cz]
Středa, 13.4.2005 - Napsali o NFS: Underground 2 + Návštěvní kniha
Naše fanouškovská stránka o závodní hře NFS: Underground 2 dnes přinesla článek, ve kterém jsou sepsány odkazy na většinu článků, novinek a downloadů, které kdy vyšly na těch nejznámějších českých herních serverech, týkajících se této hry. Novinkou na stránkách je také návštěvní kniha, kam můžete psát své dotazy a připomínky.
Středa, 13.4.2005 - Oficiálně oznámeno NFS: Most Wanted + artwork
Druhá dnešní novinka se týká připravovaného pokračování série Need for Speed s podtitulkem Most Wanted. V oficiální zprávě od EA Games se můžeme dočíst spoustu nových zajímavostí - jak to bude s herními módy, závodními vozy a vydáním hry na platformy. Spolu s touto zprávou vypustili EA i povedený artwork, který si můžete prohlédnout v novince.

Pondělí, 11.4.2005 - S.T.A.L.K.E.R. na Igrogradu 2005
V této novince nás autoři tohoto webu upozorňují na skutečnost, že od 14. až do 17. dubna se bude v Kievě konat největší herní show na Ukrajině, kde nebude samozřejmě chybět ani chystaný titul STALKER. Více v samotné novince.
Úterý, 12.4.2005 - Doplnění o pár HI-RES screenů
Dnes autoři fanstránky doplnili tři rubriky o několik Hi-Res screenů. High Resolution verze se dočkal nákladní vůz KAMAZ, dále pak zbraně PM Makarov a LR-300. Podívejte se na kvalitní screeny stalkerů - Nováček, Stalker a armádní Stalker.
Středa, 13.4.2005 - S.T.A.L.K.E.R. na E3
THQ potvrdila, že S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl bude představen na Electronic Entertainment Expo (E3) v Los Angles, který se koná od 18. do 20. května.
Středa, 13.4.2005 - Fotografie Černobylské pohromy
Troufáme si říct, že tak rozsáhlou galerii fotografií pohromy z Černobylu nemá snad žádná fanstránka v Česku, možná ani ve střední Evropě. Podívejte se na dobové snímky, které připomínají strašlivou zkázu, jež nás potkala v noci 26. dubna před 20 lety.
Neděle, 17.4.2005 - Co vše představí THQ na E3?
Naše fanouškovské stránky vám přinášejí seznam všech her a titulů, které budou předvedeny na výstavě E3, chybět samozřejmě nebude ani samotný STALKER. Kompletní list si můžete prohlédnou zde.

GRAND THEFT AUTO: VICE CITY [http://vicecity.bonusweb.cz]
Pondělí, 11.4.2005 - Kdo se nachytal na náš aprílový žertík?
V minulém dílu Týden na BonusWeb Family jste se mohli dočíst, že fanstránka vicecity.bonusweb.cz nás chtěla nachytat aprílovým žertíkem o San Andreas a jeho kompletním českým dabingem. Očekávalo se, že většina lidí pochopí tento "hloupý" žert, avšak jsou i tací, kteří to brali naprosto vážně a navíc fiktivní zprávu zkopírovali na svou vlastní stránku. Pokud chcete vědět, jak vše proběhlo a skončilo, čtěte novinku na fanstránce.
Úterý, 12.4.2005 - Aktualizace JVT´s Mods
V této novince nás stránky informují, že vyšla aktualizace módů od modaře JVT. Kompletní seznam můžete shlédnout na vicecity.bonusweb.cz.
Úterý, 12.4.2005 - Nové fórum!
Je to jen pár dní, co jsme spustili první fanouškovské diskuse o Age of Empires III. Dnes spouštíme fóra další, tentokrát přidružená k naší nejpopulárnější fanstránce o GTA: Vice City. Naleznete je na adrese http://forum.bonusweb.cz/gta.
Čtvrtek, 14.4.2005 - Ideal City: Revolution
JVT a Sonik dnes informovali šéfredaktora webu Pavla Forsta, že chystají nový mód do Vice City. Modifikace by měla nést název Ideal City: Revolution a změny by se měly dočkat dopravní prostředky ve Vice City, včetně úvodního videa, chcete-li intra.
Čtvrtek, 14.4.2005 - Nový redaktor a New Age 3
Dnešním dnem se stává zkušený modař s přezdívkou "kovalu" redaktorem nejnavštěvovanější fanstránky v Česku, vicecity.bonusweb.cz. Kromě této informace přidává další zajímavosti k jeho módům New Age 1 a 2 a otázku, zda má cenu pracovat na dalším pokračování série módů, když je GTA: Vice City již hrou postarší.
Čtvrtek, 14.4.2005 - GTA: Long Night - Info + download
I když GTA: Vice City pomalu, ale jistě, opadává z herního nebe, stále se najdou jednotlivci, ale i teamy lidí, kteří se snaží tuto hru oživit, ať už modifikacemi, novými modely aut nebo pozměněnými texturami. Toto všechno vám může nabídnout nová modifikace s pojmenováním GTA: Long Night. Čtěte článek na BW Planet.cz nebo se koukněte do speciální rubriky o módu.
Pátek, 15.5.2005 - Chcete si vytvořit svůj vlastní mód?
Tento týden zakončíme tím, že zkušený modař "kovalu" pro vás připravil podrobné návody na tvorbu módu do GTA: Vice City. Najdete tu vše od základů, až po rady pro zkušené modaře. Více informací v sekci Tutoriály
Autor:


Témata: dabing, Grand Theft Auto, kmotr, Need for SpeedNejčtenější

První zahraniční ohlasy na českou hru Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Některé zahraniční servery již publikovaly recenze na českou hru Kingdom Come: Deliverance. Jak si vede? U kritiků...

OBRAZEM: Vychází Kingdom Come, přinášíme své dojmy po prvních 20 hodinách

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji sice pár...

Nejočekávanější česká hra poslední dekády je konečně tady. My už ji pár dnů testujeme, ale vzhledem k jejímu obrovskému...Nejvtipnější chyby z českého hitu Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come je obrovská a propracovaná hra, ale její autory čeká ještě spousta práce při odlaďování mnoha chyb, které...

O Kingdom Come: Deliverance je v Česku zájem, mnohé obchody mají vyprodáno

Kingdom Come: Deliverance

Česká hra Kingdom Come: Deliverance sice vyšla teprve v úterý, mnohé obchody však měly rozprodanou většinu z první...

RECENZE: Subnautica je nejlepší podmořská hra všech dob

Subnautica

Podmořská Subnautica je na první pohled nenápadná hra, která se od svého vydání drží mezi nejprodávanějšími hrami na...

Další z rubriky

Warhammer: Vermintide 2 vyjde již počátkem března

Warhammer: Vermintide 2

Pokračování skvělé kooperativní akce Warhammer: Vermintide 2 vyjde již 8. března.

Vývojáři Mafie 3 propouštějí zaměstnance

Mafia III (PS4)

Navzdory komerčnímu úspěchu třetího dílu Mafie se v týmu Hangar 13 masivně propouštělo.

RETRO: Winter Challenge je i po 25 letech nejlepší herní olympiádou

Winter Challenge

Je to s podivem, ale i po čtvrt století od vydání zůstávají neoficiální zimní hry od Accolade tou nejlepší olympijskou...

Najdete na iDNES.cz