Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Týden na BonusWeb Family - 11.7.2005 - 17.7.2005

  12:00aktualizováno  17. července 10:24
Dalších sedm dní uplynulo jako voda a my se vám opět hlasíme s článkem, ve kterém naleznete všechny důležité novinky, které se objevily na našich hostovanách stránkách za poslední týden.
Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
I když fenomenální titul Grand Theft Auto: San Andreas je uř více jak měsíc venku, teprve nedávno se začaly objevovat první modely. U toho nemůže chybět ani jedna z nejnavštěvovanějších českých fanstránek www.gtaplanet.cz. Každým dnem přináší několik downloadů nebo novinek a pokud právě hrajete San Andreas určitě neprohloupíte, když si nějakou tu modifikaci nebo model auta či motorky, stáhnete.
 

TIP: Využijte rychlejší orientaci v našem shrnutí, klikněte na hru, která vás zajímá.


AGE OF EMPIRES 3


GTA: SAN ANDREAS


Vault Šílené Brahmíny

$1#hd2">
Hidden & Dangerous 2

$1#stalker">
S.T.A.L.K.E.R

$1#cod2">
$1#cod2"> Call of Duty 2

 

$1#nfsu2">
NFS: Underground 2

 

Grand Theft Auto: San Andreas [http://bonusweb.idnes.cz]
Pondělí, 11.7.2005 - Měsíc za námi
San Andreas je už dobrý měsíc k mání, proto nás napadlo, že by bylo dobré otevřít sekci s povedenými obrázky ze hry. Stejně tak jako na webu http://vicecity.bonusweb.cz, kde se za dva roky těch obrázků seskupilo požehnaně, chceme nadále pokračovat i zde. Několik e-mailů mi již přišlo, ve kterých byly přiloženy obrázky zachycující zejména bugy ve hře a proto žádáme všechny z vás, kteří máte nafoceny jakékoliv kuriozitní obrázky z hraní GTA: San Andreas, pošlete nám je - zveřejníme je zde na webu. V budoucnu možná uspořádáme soutěž o nejpovedenější obrázek o originální ceny. Zapojte se tedy i vy a pomozte zlepšit tyto stránky!
Úterý, 12.7.2005 - První MOdely
Svět se konečně dočkal. Ano! Modaři začínají tvořit nové modely pro San Andreas, které vám nyní přinášíme. V první várce najdete 2 motorky a 5 zcela nových aut. Už žádné tuningové skiny dopravy, ale opravdová nová vozidla ke stažení:

Modely aut:
Dodge Coronet Super Bee '70
Fiat 125p
GTA3 Stinger
Halo Warthog
Hummer H2

Modely motorek:
Ducati 996
Suzuki GSXR-Srad
Yamaha R1 (2005)

Úterý, 12.7.2005 - Info
Young Maylay, dabér Carla Johnsona, právě dnes, 12. července, vydal své osobní album "San Andreas: The Original Mixtape". Dostupné je za cenu 8.99 $, ukázky v podobě MP3 si můžete stáhnout na jeho stránkách.
Všimli jste si, že v Zerově obchodě prodávají kromě modelů autíček a vláčků i figurgy známého Tommyho a Lance z Vice City?

Všechny cheaty pro PC verzi byly odhaleny! Pokud chcete shlédnout více než 18 tisícový seznam cheatů, koukněte sem.
Středa, 13.7.2005 - San Andreas Tracker
San Andreas Tracker je zajímavý prográmek, díky němuž se importují každé 2 vteřiny statistiky a pozice ze hry na web, kde je můžou shlédnout ostatní hráči. Postup je velmi jednoduchý. Nejprve si založte účet a vaše údaje následně vepište do prográmku, který stáhnete zde. Teď už pouze stačí spustit hru a ostatní hráči mohou pozorovat, jak jste na tom právě vy. Pro ukázku mých statistik se podívejte sem.
Čtvrtek, 14.7.2005 - Čtvrteční kotel downloadů
Po pěti dnech vám opět přinášíme přehled nových downloadů, které jsme za poslední dny vydali; tentokrát je jich 18. Nejvíce jsme aktualizovali sekce Modifikace a Modely motorek. A tady jsou:
 
Ostatní downloady:
Písmo Pricedown
Chevrolet Silverado 1996
Video - Létání se stíhačkou

Modely motorek
Ducati 996
Suzuki GSXR-Srad
Yamaha R1 (2005)

Modifikace
Earth Mod - nahradí na obloze Měsíc za Zemi
Invincible Cars Mod - auta se stanou nezničitelnými
Rare Cars Mod - vzácná vozidla se objevují častěji
Real Speed Mod - je libo trochu rychlosti? :o)
Real Vehicles Mod - reálné názvy vozidel
Slow Peds Mod - chodci se budou pohybovat rychlostí staré báby
Shark Mod - změní všechny delfíny na žraloky
Water Level Mod - nastavte si hladinu moře

Skiny dopravy:
Bigfoot Monster - pěkný modrý skin pro Monster Truck
Blade Skin - skin s podobou plamenů pro Blade
Elegy 2F2F - elegy na motivy Fast and Furious 2
Nová NRG-500 - nový povedený skin pro motorku NRG-500

Sobota, 16.7.2005 - Downloady
V posledních dnech se na nás valí velké množství modelů vozidel, modifikací, skinů dopravy a kdo ví co ještě. My vám dnes přinášíme slibované modely aut. Z jedenáctky vozidel můžeme za všechny vybrat Mercedes Benz třídy S a Dodge Ram, které jsou velmi pěkně vizuálně ztvárněny. Nicméně ani ostatní nejsou vůbec špatné, vyzkoušejte sami :o)

Modely aut:
 
 Dodge Coronet Super Bee 70
 Dodge Ram
 Fiat 125P
 Halo Warthog
 Hummer H2
 Chevrolet Caprice (1996)
 Chevrolet Silverado Off-Road (1996)
 Mercedes Benz MP 4-19
 Mercedes Benz třídy S
 Stinger z GTA 3
 

Age of Empires 3 [http://www.ageofempires3.cz]
Neděle, 17.7.2005 - Novinky od ES
Lidé z Ensemble Studios se v diskusích na AoE3 Heaven vyjádřil k otázkám týkajících se léčení jednotek či počtu budov ve hře. Více informací k tomuto tématu se dozvíte na našich stránkách.

S.T.A.L.K.E.R. [http://stalker.bonusweb.cz]
Pátek, 15.7.2005 - STALKER až na Listopad 2006?
Náš kolega, resp. zástupce francouzské komunity, stalkerol.com přinesl nepěknou informaci, že francouzská divize THQ na svých stránkách uváděla datum vydání STALKERa na "podzim 2006". Jelikož je tento seznam poskytován online, potřebuje své schválení.
Pátek, 15.7.2005 - Falešné screenshoty
Vždy se najdou lidé, kteří mají tu potřebu vytvořit falešné screenshoty a vyvolat nějaké nové rozpory o tom, zda to je či není opravdu típnutý screen přímo ze hry. I v tomto případě tomu není nijak, na nějakých fanstránkách se objevily screeny prý z DX9, je to ale s podivem, že vše je z DX8 a dokonce vše do detailů stejné, ne-li přímo duplikátní.
Sobota, 16.7.2005 - Chystáte se do Lipska?
Jak už víme dlouho, ale také z našeho interview s Olegem Yavorskym, na German Games Covention, 18-21.8, bude veliká předváděcí akce STALKERa. Jelikož je Lipsko Čechám velice blízko, naše redakce se tam chystá jet, ale pokud i vy plánujete, že pojedete nebo teprve jsme vám tento nápad nasadili do hlavy, pokuste se nás konktatovat v tomto topicu a můžeme se domluvit, zda bychom tam někde neudělali "czech-stalker sraz" :c)
Sobota, 16.7.2005 - Kalendář na červenec
Opět s požděním, tentokrát z naší strany, za což se omlouváme. Červencový kalendář tentokráte vyobrazuje zřícený panelový dům, kde vám zatažené slunce svítí přímo do očí. Scenérie, na kterou si při hraní STALKERa rychle zvyknete. Všechny doposud vydané kalendářní tapety za tento rok jsou na této adrese.

NFS: Underground 2 [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pátek, 15.7.2005 - Chystáme se na Most Wanted
Zdravím všechny fanoušky naší stránky. Prvně bych se chtěl omluvit za více než měsíční neaktualizaci, mohou za to především mé práce na fanstránce o GTA: San Andreas. Mimo to už pár týdnů makáme na novém designu webu NFS: Most Wanted, kam přiřadíme i nynější obsah stránky. Je otázkou týdnů, kdy plně nabušený web spustíme. Nejpozději do konce prázdnin čekejte nabušené centrum stránek posledních dílů NFS. Máte se jistě na co těšit!

Call of Duty 2 [http://bonusweb.idnes.cz/]
Pondělí, 11.7.2005 - Zahraniční tvorba
Ovládáte Photoshop nebo nějaké další grafické programy? Neváhejte a vytvořtě wallpaper s tématem Call of Duty 2. Každým dnem přibývají na zahraničních webech nové a nové wallpapery, nezůstaňme tedy pozadu a pokusme se také vytvořit svojí galerii, která by mohla konkurovat té zahraniční. Nově vzniklá sekce Zahraniční tvorba je důkazem, máme co dohánět. Více čtěte v nové sekci Zahraniční tvorba.
Pondělí, 11.7.2005 - Sten MK5 animace
Tvůrci modifikace Battle for Europe jsou opravdu důslední, připravili pro nás animaci, která předvádí nabíjení zraně Sten MK5. Jedná se o vzkutku unikátní nápad přiblížit čtenářům, kteří hltají po každé zajímavé informaci, jaká je simulace nabíjení této zbraně. My vám jako první v ČR nabízíme ke stažení toto video, navíc velikost je jen 2,5MB, je dlouhé 3 sekundy a jedná se opravdu o skvělou podívanou...
Úterý, 12.7.2005 - Infinity ward v akci
Každý z nás by si jistě chtěl vyskoušet, jaké to je střílet ze zbraní tipu BAR, nebo ostatních. Tým Infinity Ward se proto rozhodl vyrazit do akce a vyzkoušet si tento nazapomenutelný zážitek na vlastní kůži. Z této akce si odnesli velkou spoustu nových informací o zbraních, které jistě použijí při tvorbě CoD2, kterou si my budeme pochvalovat. Více na http://bonusweb.idnes.cz/.

Hidden & Dangerous II [http://bonusweb.idnes.cz/]
Středa, 14.7.2005 - Patch 1.13
Počínaje dnešním dnem otevírám nové diskuzní fórum se zaměřením na ohlasy hráčů a jejich názory ohledně chyb ve hře. Našli jste nějaký závažný bug nebo drobnou chybku a chcete, aby došlo k její opravě ? Napište postup, jak jste chyby dosáhli, co má za následek (popřípadě včetně obrázku), a pomozte tak lidem z Illusion Softworks při tvorbě nového patche 1.13. Fórum je aktivní pouze do 28.července ;). Co se týče patche, jeho vývoj byl v současné době mírně pozdržen z důvodu dovolených.

Vault Šílené Brahmíny [http://madbrahmin.bonusweb.cz]
Středa,  13.7.2005 - Wasterland Merc 2 je téměř hotov
okus si ještě pamatujete na Harise (který mimochodem občas navštěvuje i naše stránky:) a jeho modifikaci Wasteland Merc, kdy bylo vašim úkolem chodit po pustině a plnit úkoly, díky kterým jste vydělávali prašule, tak vás určitě potěším zprávou, že nedávno na NMA sám autor slíbil velmi brzké vydání druhého dílu. Z přiložených screenshotů je patrné, že tentokráte si už tvůrci na mapách dali mnohem více záležet a tak to není tak strašná změť všeho možného jako v jedničce. Více na http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Pátek, 15.7.2005 - Vyhodnocení se blíží
Takže po DLOUHÉM vyhodnocování a sbírání všech hlasů od kolegů + lidí na fóru (kde jste bohužel zklamali a svého práva využil JEDINÝ člověk) jsem dnes uzavřel hlasování a do zítřka vše spočítám a vyhlásím na stránkách. Sledujte tedy http://madbrahmin.bonusweb.cz.
Autor:


Nejčtenější

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...Speedrunner dohrál nejtěžší hru loňského roku za 50 minut

Cuphead

Pouhých 50 minut stačilo hráči s přezdívkou TheMexicanRunner k tomu, aby pokořil neskutečně obtížnou skákačku Cuphead....

RECENZE: Erotický horor Lust for Darkness neděsí ani nevzrušuje

Lust for Darkness

Nezávislá polská hra slibovala kombinaci erotiky a hororu. Krve i nahých lidí je tu sice přehršel, ale přesto je...

KOMENTÁŘ: Lezou vám krkem hry pro každého? Nejste sami, ale máte smůlu

Far Cry 5

Při pohledu na herní průmysl vynikne jeden zajímavý rozpor. Velcí vydavatelé se snaží hráčům zprostředkovat herní...

Další z rubriky

Žádný milovník vláčků by si neměl nechat ujít český projekt Mashinky

Mashinky

V českých luzích a hájích se kutí mnoho zajímavých projektů. Jedním z těch nejsledovanějších jsou cenami ověnčené...

Pokračování Theme Hospitalu nazvané Two Point Hospital vyjde v srpnu

Two Point Hospital

Strategie Two Point Hospital, v níž se budeme starat o vlastní nemocnici, vychází 30. srpna.

RECENZE: První placený přídavek pro český Kingdom Come je rozpačitý

Kingdom Come: Deliverance: From Ashes DLC

Placený přídavek From the Ashes nepřináší nic z toho, proč Kingdom Come tak milujeme. Možnost spravovat vlastní vesnici...Najdete na iDNES.cz